| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=134 |
Stránka 26 z 40 |
| Autor: | chemer [ 23.6.2013 21:08:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Pěkné fotky a video. Díky. Já jsem zvědavý, kolik se pojede v pátek projet cyklistů. |
|
| Autor: | monin [ 23.6.2013 21:39:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Luxuska. Kéž by bylo co nejdříve další pokračování. Kolik je tam těch ZPI? Po jednom v každém směru? |
|
| Autor: | kasme [ 23.6.2013 21:59:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
v každém jedno a pak nějaký ty velký PDZ na straně |
|
| Autor: | monin [ 23.6.2013 22:15:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Tak super. To už by se brzo na té ZPI ve směru na jih mohl zobrazovat např. i text : S10 směr LINZ km 37 provoz jedním pruhem |
|
| Autor: | Toxy [ 24.6.2013 6:05:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
kasme, monin: 2x ZPI, 4x teploměr a 8x meteoPDZ |
|
| Autor: | kot [ 25.6.2013 0:51:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Děleno dvěma pro každý směr? Dík |
|
| Autor: | vondr [ 25.6.2013 10:02:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
RE: otevření D3 konec června 2013 Moderátor 25.6.2013 Přestože termín otevření dálnice D3 Tábor - Veselí nad Lužnicí byl na těchto webových stránkách uveden již několokrát, znovu uvádím, že slavnostní předání uvedeného úseku dálnice D3 do předčasného užívání se uskuteční ve čtvrtek 27. 6. 2013 a běžný provoz bude zahájen následující den v pátek v 9 hodin. Škody na objektech podél schválených objízdných tras je možné uplatnit na technické dozorčí správě stavby dálnice D3. Na každou škodu bude zpracována expertiza a na základě jejího výsledku bude rozhodnuto o náhradě vzniklé škody nebo o zamítnutí požadavku. http://www.dalnice-d3.cz/diskuse |
|
| Autor: | Toxy [ 25.6.2013 12:11:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
vondr píše: ... a běžný provoz bude zahájen následující den v pátek v 9 hodin.... Tak běžný ten provoz nebude, bude to samý omezení kvůli dodělávkám. Hlavně že politický cíl otevřít do prázdnin bude splněn, grrr.... |
|
| Autor: | chemer [ 25.6.2013 12:20:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Jaké omezení? Nebude se doufám jezdit na polovině profilu rychlostí 80 km/h. |
|
| Autor: | adamos [ 25.6.2013 12:26:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
I kdyby, tak úspora času, km, pohonných hmot a stresu bude značná! |
|
| Autor: | Toxy [ 25.6.2013 13:34:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
chemer: Ani tomu bych se nedivil.... |
|
| Autor: | pp21 [ 25.6.2013 13:59:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
chemer píše: Jaké omezení? Nebude se doufám jezdit na polovině profilu rychlostí 80 km/h. Prostě mi to nepřijde jako nějaká zásadní tragédie. |
|
| Autor: | kasme [ 25.6.2013 16:15:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
i na uzavírku půlky dálnice by mělo dojít... je tam ještě mraky dodělávek... ale furt lepší jet 80 jedním pruhem, než poskakovat po "staré" |
|
| Autor: | siesa [ 25.6.2013 17:59:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Jasny... 100% souhlas... Ja osobne privitam i pulprofil s 80tkou!! |
|
| Autor: | vondr [ 26.6.2013 20:59:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
26.06.2013 Nové fotografie v sekci "Galerie - Fotogalerie" Do sekce "Galerie - Fotogalerie" byly přidány nové fotografie ze stavby 0306 II Mezno - Tábor, 0307 Tábor - Soběslav a 0308 A, B Soběslav - Veselí nad Lužnicí ze začátku června 2013. Stavba 0306 II Rekonstrukce čtyřpruhu na začátku června 2013 http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/me ... ervna-2013 Stavba 0307 na začátku června 2013 http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/ta ... ervna-2013 Stavba 0308 A,B na začátku června 2013 http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/so ... ervna-2013 |
|
| Autor: | chemer [ 27.6.2013 12:29:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Tak doufám že dnes poslední ranní jízda z Veselí do Tábora. |
|
| Autor: | chemer [ 27.6.2013 14:00:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
FB Martin Kuba |
|
| Autor: | bumbik [ 27.6.2013 14:08:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
a videoreportáž ČT24: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... -az-zitra/ |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 27.6.2013 14:55:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
chemer píše: Cituji: " ......verim,ze na dalsi useky nebudeme muset cekat nekolik dalsich let!" Komik |
|
| Autor: | adamos [ 27.6.2013 15:09:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Na reko úseku kolem Tábora už se jezdí? |
|
| Autor: | Geo [ 27.6.2013 15:20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
No podle OpenStreetmap uz asi jo. Tak uvidime, jestli to nekdo z mistnich stalic potvrdi. |
|
| Autor: | -xdas- [ 27.6.2013 15:27:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
adamos píše: Na reko úseku kolem Tábora už se jezdí? Zrekonstruovaný je pás směr Praha po kterém se jezdí obousměrně, začala rekonstrukce pásu směr ČB a dodělává se MÚK Tábor - Čekanice. |
|
| Autor: | kot [ 27.6.2013 16:08:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Ví někdo na jak dlouho je plánována reko směru ČB a nějaké novinky související s uzavřením příjezdu k motocentru? |
|
| Autor: | -xdas- [ 27.6.2013 16:16:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
kot píše: Ví někdo na jak dlouho je plánována reko směru ČB a nějaké novinky související s uzavřením příjezdu k motocentru? Na dopravním infu je omezení vedeno do 31.12.2013 a příjezd k motocentru není uzavřen. |
|
| Autor: | kot [ 27.6.2013 16:18:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Díky za info. |
|
| Stránka 26 z 40 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|