České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=134
Stránka 26 z 40

Autor:  chemer [ 23.6.2013 21:08:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Pěkné fotky a video. Díky.
Já jsem zvědavý, kolik se pojede v pátek projet cyklistů. :D

Autor:  monin [ 23.6.2013 21:39:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Luxuska. Kéž by bylo co nejdříve další pokračování. Kolik je tam těch ZPI? Po jednom v každém směru?

Autor:  kasme [ 23.6.2013 21:59:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

v každém jedno a pak nějaký ty velký PDZ na straně

Autor:  monin [ 23.6.2013 22:15:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Tak super. To už by se brzo na té ZPI ve směru na jih mohl zobrazovat např. i text :
S10 směr LINZ
km 37
provoz jedním pruhem :D

Autor:  Toxy [ 24.6.2013 6:05:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

kasme, monin: 2x ZPI, 4x teploměr a 8x meteoPDZ

Autor:  kot [ 25.6.2013 0:51:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Děleno dvěma pro každý směr? Dík

Autor:  vondr [ 25.6.2013 10:02:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

RE: otevření D3 konec června 2013
Moderátor

25.6.2013

Přestože termín otevření dálnice D3 Tábor - Veselí nad Lužnicí byl na těchto webových stránkách uveden již několokrát, znovu uvádím, že slavnostní předání uvedeného úseku dálnice D3 do předčasného užívání se uskuteční ve čtvrtek 27. 6. 2013 a běžný provoz bude zahájen následující den v pátek v 9 hodin. Škody na objektech podél schválených objízdných tras je možné uplatnit na technické dozorčí správě stavby dálnice D3. Na každou škodu bude zpracována expertiza a na základě jejího výsledku bude rozhodnuto o náhradě vzniklé škody nebo o zamítnutí požadavku.

http://www.dalnice-d3.cz/diskuse

Autor:  Toxy [ 25.6.2013 12:11:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

vondr píše:
... a běžný provoz bude zahájen následující den v pátek v 9 hodin....


Tak běžný ten provoz nebude, bude to samý omezení kvůli dodělávkám. Hlavně že politický cíl otevřít do prázdnin bude splněn, grrr.... :zvraci:

Autor:  chemer [ 25.6.2013 12:20:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Jaké omezení? Nebude se doufám jezdit na polovině profilu rychlostí 80 km/h. :-)

Autor:  adamos [ 25.6.2013 12:26:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

I kdyby, tak úspora času, km, pohonných hmot a stresu bude značná!

Autor:  Toxy [ 25.6.2013 13:34:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

chemer: Ani tomu bych se nedivil....

Autor:  pp21 [ 25.6.2013 13:59:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

chemer píše:
Jaké omezení? Nebude se doufám jezdit na polovině profilu rychlostí 80 km/h. :-)
No vzhledem k tomu, že v Německu obvykle otevírají taky ne úplně dokončené dálnice a za provozu se dodělávají (viz např. A6 od Oberpfältzer Wald Kreutz na Amberg) a ještě tam mají první rok omezení na 130 (nebo na 120?) se taky nikdo nediví.
Prostě mi to nepřijde jako nějaká zásadní tragédie.

Autor:  kasme [ 25.6.2013 16:15:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

i na uzavírku půlky dálnice by mělo dojít... :kladivo: (...pokud to MD povolí :crazy: )
je tam ještě mraky dodělávek...

ale furt lepší jet 80 jedním pruhem, než poskakovat po "staré"

Autor:  siesa [ 25.6.2013 17:59:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Jasny... 100% souhlas... Ja osobne privitam i pulprofil s 80tkou!!

Autor:  vondr [ 26.6.2013 20:59:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

26.06.2013 Nové fotografie v sekci "Galerie - Fotogalerie"

Do sekce "Galerie - Fotogalerie" byly přidány nové fotografie ze stavby 0306 II Mezno - Tábor, 0307 Tábor - Soběslav a 0308 A, B Soběslav - Veselí nad Lužnicí ze začátku června 2013.

Stavba 0306 II Rekonstrukce čtyřpruhu na začátku června 2013
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/me ... ervna-2013
Stavba 0307 na začátku června 2013
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/ta ... ervna-2013
Stavba 0308 A,B na začátku června 2013
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/so ... ervna-2013

Autor:  chemer [ 27.6.2013 12:29:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Tak doufám že dnes poslední ranní jízda z Veselí do Tábora. :) Sice byla bez kolon, ale jak říkáte. I těch 80 km/h po dálnici vyjde daleko rychleji a příjemněji.

Autor:  chemer [ 27.6.2013 14:00:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

FB Martin Kuba

Autor:  bumbik [ 27.6.2013 14:08:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

a videoreportáž ČT24: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... -az-zitra/

Autor:  Dr.Fe1 [ 27.6.2013 14:55:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

chemer píše:


Cituji: " ......verim,ze na dalsi useky nebudeme muset cekat nekolik dalsich let!"

Komik :) Všichni budeme rádi, když budeme čekat jenom několik dalších let ;) Je vidět, že o tom buď vůbec nic neví nebo po politicku lže. Nejspíš od obojího trochu.

Autor:  adamos [ 27.6.2013 15:09:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Na reko úseku kolem Tábora už se jezdí?

Autor:  Geo [ 27.6.2013 15:20:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

No podle OpenStreetmap uz asi jo. Tak uvidime, jestli to nekdo z mistnich stalic potvrdi.

Autor:  -xdas- [ 27.6.2013 15:27:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

adamos píše:
Na reko úseku kolem Tábora už se jezdí?

Zrekonstruovaný je pás směr Praha po kterém se jezdí obousměrně, začala rekonstrukce pásu směr ČB a dodělává se MÚK Tábor - Čekanice.

Autor:  kot [ 27.6.2013 16:08:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Ví někdo na jak dlouho je plánována reko směru ČB a nějaké novinky související s uzavřením příjezdu k motocentru?

Autor:  -xdas- [ 27.6.2013 16:16:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

kot píše:
Ví někdo na jak dlouho je plánována reko směru ČB a nějaké novinky související s uzavřením příjezdu k motocentru?

Na dopravním infu je omezení vedeno do 31.12.2013 a příjezd k motocentru není uzavřen.

Autor:  kot [ 27.6.2013 16:18:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Díky za info. :P

Stránka 26 z 40 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/