České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=134
Stránka 27 z 40

Autor:  kasme [ 27.6.2013 18:02:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

adamos píše:
Na reko úseku kolem Tábora už se jezdí?

jezdí, vždyť už se to tu někde řešilo (a patří to jinam)
video ze soboty http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZzM#t=214s

další po přestřižení videoprůjezd celým úsekem Mezno - Tábor - Veselí a zpět očekávejte večer :jidlo:
včetně odbočení na všech nových MÚK...

Autor:  chemer [ 27.6.2013 18:05:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

kasme: Opravdový fanda. :)
Já se těším na zítřek, ale asi se svezu jen směrem ČB.

Autor:  Myčák [ 27.6.2013 18:50:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Sláva, tak jsme se přeci jen dočkali. Cesta na letní dovolenou bude zas o něco rychlejší. ;)

Autor:  monin [ 27.6.2013 19:15:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Určitě skvělý, o tom žádná. Na druhou stranu, při vzpomínce na jízdu autem v trase D.Dvořiště - Č.B. - Tábor - Praha, alá rok 1993, si říkám, zda ta zítřejší pátá hodina ranní a ta samá trasa, alá rok 2013, není přece jen trochu, z nouze ctnost. :oops:

Autor:  kasme [ 27.6.2013 21:24:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

video průjezd komplet celou trasou ve správném pásu tam i zpět včetně všech nových MÚK



nový úsek začíná v čase 12:40

foto: slavnostní střih

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... li/130627/

Autor:  monin [ 28.6.2013 6:45:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

První havárie na novém úseku D3: :D
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... v-provozu/

Autor:  Sosa [ 28.6.2013 8:08:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Na D47 projel stanem před slavnostím otevřením, zde havaroval a když dodělávali úsek na česko-polském pohraničí, tak tam museli mít panely a jejich osvětlení. Copak lidi u toho řízení nemyslí?

Autor:  mts [ 28.6.2013 8:15:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Toto je malý krok pro české dálnice ale velký skok pro Jihočeský kraj. I přes těch souvislých cca 40 km zůstavají Česke Budějovice, společně s K.Vary, jediným krajským městem, které není a v dohledné době ani nebude napojeno dálnicí na hlavní město a dálniční síť. Snad za 20 let…

Autor:  chemer [ 28.6.2013 8:29:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Dnes ráno cesta ze Sezimov Ústí do Tábora po staré: :shock:
Tak řídký provoz jsem nečekal.

Autor:  kasme [ 28.6.2013 8:36:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

včera ke slavnostnímu otevření dorazilo mraky aut, co tam nechtěli...

dokonce i od Prahy dorazila paní co chtěla do Prahy

vznikaly tam zajímavé situace... :jidlo:
např. v 16té minutě http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iAw#t=968s

chemer: jako na "staré"? :)

Autor:  chemer [ 28.6.2013 8:43:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Ano.

Autor:  monin [ 28.6.2013 9:23:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

No a co je na tom divného? Nebo si očekával, že všichni budou zvědaví na to, jak rychle tam budou předělávat značení z I/3 na II/603, nebo na jaké číslo se bude ta silnice přeznačovat a pojedou tedy kvůli tomu ještě po staré? :)

Autor:  chemer [ 28.6.2013 9:27:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Kdo píše, že je na tom něco divného? :-)

Autor:  chemer [ 28.6.2013 11:58:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Jak dlouho většinou trvá, než se podobná stavba promítne do mapy.cz nebo maps.google.com?

Autor:  adamos [ 28.6.2013 12:23:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Googlu dávám tři měsíce, mapám.cz tři týdny. O něco déle potrvá oprava navigačních dat.
Naproti tomu www.openstreetmap.org už jsou aktualizovné :)

Autor:  Max [ 28.6.2013 14:15:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Nova cast R1 byla na mapy.cz hned v den otevreni :) ale tak chapu, ze to asi melo vetsi publicitu nez D3.

Autor:  Mišda [ 28.6.2013 14:21:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Co si pamatuju, tak část D8 Lovosice - Bílinka byla na mapy uvedena asi do týdne.

Autor:  balik [ 28.6.2013 14:38:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Jinak všechno pěkné, všude 130, “vlnité“ mosty no problem, jen ty mostní závěry... (a že jich tu je požehnaně)

Autor:  adamos [ 28.6.2013 15:04:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Max píše:
Nova cast R1 byla na mapy.cz hned v den otevreni :) ale tak chapu, ze to asi melo vetsi publicitu nez D3.

Ano, máte pravdu, dělali si s tím tehdy velkou reklamu. Od té doby ale trochu polevili, i když jsou pořád o dost obratnější než google :)

Autor:  monin [ 28.6.2013 16:12:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Sosa píše:
Na D47 projel stanem před slavnostím otevřením, zde havaroval a když dodělávali úsek na česko-polském pohraničí, tak tam museli mít panely a jejich osvětlení. Copak lidi u toho řízení nemyslí?

To fakt vážně? :D Ti Korejci to včera narvali zase u Veselí na té D3, do hromady hlíny :D
Ptáš se zda nemyslí u řízení? Stačí se občas podívat okolo sebe, jak spousta lidí řídí - tupý pohled max. tak pár metrů před sebe, sebemenší pohled vpravo, vlevo, natož dozadu v podstatě neexistuje. Hlavní starost je, zda nepřišla nová sms, nebo nový email. Prostě jízda ve smyslu nyní jedu Já - a nikdo jiný.

Autor:  adi88 [ 28.6.2013 16:47:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Na D47 to byl Ind, to si vzpomínám ještě. A tady Korejec. Čili pokaždé řidiči z dost exotických zemí, pravděpodobně vyjukaní z kdečeho kolem sebe. Mylsím, že ani značky se škrtlým nápisem GPS by tady nepomohly.

Autor:  Diaľničiar [ 28.6.2013 17:02:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Gratuliji k novému úseku. 8-)

Autor:  Mišda [ 28.6.2013 17:12:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

"Chceme pokračovat v tom, co jsme začali, například Pražský okruh se objevil na mapách v den otevření, dálnice D8 v den otevření a takhle se chceme dostat do každé vesnice, do každého města," uvedl.

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... ovani.html

Tady o aktualizacích na mapách: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/267 ... hodin.html

Možná, že se i D3 objeví ještě dnes na mapách.

Autor:  vondr [ 28.6.2013 20:25:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Lépe se dýchá a bezpečněji přechází. Obcím se díky dálnici D3 ulevilo

Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/obce-si-po-o ... zpravy_mav

Autor:  expert [ 28.6.2013 23:06:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L.

Plánovač trasy na mapy.cz už dnes s novým úsekem počítá.

Stránka 27 z 40 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/