| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=134 |
Stránka 27 z 40 |
| Autor: | kasme [ 27.6.2013 18:02:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
adamos píše: Na reko úseku kolem Tábora už se jezdí? jezdí, vždyť už se to tu někde řešilo (a patří to jinam) video ze soboty http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZzM#t=214s další po přestřižení videoprůjezd celým úsekem Mezno - Tábor - Veselí a zpět očekávejte večer včetně odbočení na všech nových MÚK... |
|
| Autor: | chemer [ 27.6.2013 18:05:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
kasme: Opravdový fanda. Já se těším na zítřek, ale asi se svezu jen směrem ČB. |
|
| Autor: | Myčák [ 27.6.2013 18:50:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Sláva, tak jsme se přeci jen dočkali. Cesta na letní dovolenou bude zas o něco rychlejší. |
|
| Autor: | monin [ 27.6.2013 19:15:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Určitě skvělý, o tom žádná. Na druhou stranu, při vzpomínce na jízdu autem v trase D.Dvořiště - Č.B. - Tábor - Praha, alá rok 1993, si říkám, zda ta zítřejší pátá hodina ranní a ta samá trasa, alá rok 2013, není přece jen trochu, z nouze ctnost. |
|
| Autor: | kasme [ 27.6.2013 21:24:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
video průjezd komplet celou trasou ve správném pásu tam i zpět včetně všech nových MÚK nový úsek začíná v čase 12:40 foto: slavnostní střih http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... li/130627/ |
|
| Autor: | monin [ 28.6.2013 6:45:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
První havárie na novém úseku D3: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... v-provozu/ |
|
| Autor: | Sosa [ 28.6.2013 8:08:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Na D47 projel stanem před slavnostím otevřením, zde havaroval a když dodělávali úsek na česko-polském pohraničí, tak tam museli mít panely a jejich osvětlení. Copak lidi u toho řízení nemyslí? |
|
| Autor: | mts [ 28.6.2013 8:15:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Toto je malý krok pro české dálnice ale velký skok pro Jihočeský kraj. I přes těch souvislých cca 40 km zůstavají Česke Budějovice, společně s K.Vary, jediným krajským městem, které není a v dohledné době ani nebude napojeno dálnicí na hlavní město a dálniční síť. Snad za 20 let… |
|
| Autor: | chemer [ 28.6.2013 8:29:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Dnes ráno cesta ze Sezimov Ústí do Tábora po staré: Tak řídký provoz jsem nečekal. |
|
| Autor: | kasme [ 28.6.2013 8:36:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
včera ke slavnostnímu otevření dorazilo mraky aut, co tam nechtěli... dokonce i od Prahy dorazila paní co chtěla do Prahy vznikaly tam zajímavé situace... např. v 16té minutě http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iAw#t=968s chemer: jako na "staré"? |
|
| Autor: | chemer [ 28.6.2013 8:43:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Ano. |
|
| Autor: | monin [ 28.6.2013 9:23:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
No a co je na tom divného? Nebo si očekával, že všichni budou zvědaví na to, jak rychle tam budou předělávat značení z I/3 na II/603, nebo na jaké číslo se bude ta silnice přeznačovat a pojedou tedy kvůli tomu ještě po staré? |
|
| Autor: | chemer [ 28.6.2013 9:27:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Kdo píše, že je na tom něco divného? |
|
| Autor: | chemer [ 28.6.2013 11:58:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Jak dlouho většinou trvá, než se podobná stavba promítne do mapy.cz nebo maps.google.com? |
|
| Autor: | adamos [ 28.6.2013 12:23:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Googlu dávám tři měsíce, mapám.cz tři týdny. O něco déle potrvá oprava navigačních dat. Naproti tomu www.openstreetmap.org už jsou aktualizovné |
|
| Autor: | Max [ 28.6.2013 14:15:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Nova cast R1 byla na mapy.cz hned v den otevreni |
|
| Autor: | Mišda [ 28.6.2013 14:21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Co si pamatuju, tak část D8 Lovosice - Bílinka byla na mapy uvedena asi do týdne. |
|
| Autor: | balik [ 28.6.2013 14:38:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Jinak všechno pěkné, všude 130, “vlnité“ mosty no problem, jen ty mostní závěry... (a že jich tu je požehnaně) |
|
| Autor: | adamos [ 28.6.2013 15:04:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Max píše: Nova cast R1 byla na mapy.cz hned v den otevreni Ano, máte pravdu, dělali si s tím tehdy velkou reklamu. Od té doby ale trochu polevili, i když jsou pořád o dost obratnější než google |
|
| Autor: | monin [ 28.6.2013 16:12:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Sosa píše: Na D47 projel stanem před slavnostím otevřením, zde havaroval a když dodělávali úsek na česko-polském pohraničí, tak tam museli mít panely a jejich osvětlení. Copak lidi u toho řízení nemyslí? To fakt vážně? Ptáš se zda nemyslí u řízení? Stačí se občas podívat okolo sebe, jak spousta lidí řídí - tupý pohled max. tak pár metrů před sebe, sebemenší pohled vpravo, vlevo, natož dozadu v podstatě neexistuje. Hlavní starost je, zda nepřišla nová sms, nebo nový email. Prostě jízda ve smyslu nyní jedu Já - a nikdo jiný. |
|
| Autor: | adi88 [ 28.6.2013 16:47:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Na D47 to byl Ind, to si vzpomínám ještě. A tady Korejec. Čili pokaždé řidiči z dost exotických zemí, pravděpodobně vyjukaní z kdečeho kolem sebe. Mylsím, že ani značky se škrtlým nápisem GPS by tady nepomohly. |
|
| Autor: | Diaľničiar [ 28.6.2013 17:02:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Gratuliji k novému úseku. |
|
| Autor: | Mišda [ 28.6.2013 17:12:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
"Chceme pokračovat v tom, co jsme začali, například Pražský okruh se objevil na mapách v den otevření, dálnice D8 v den otevření a takhle se chceme dostat do každé vesnice, do každého města," uvedl. http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... ovani.html Tady o aktualizacích na mapách: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/267 ... hodin.html Možná, že se i D3 objeví ještě dnes na mapách. |
|
| Autor: | vondr [ 28.6.2013 20:25:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Lépe se dýchá a bezpečněji přechází. Obcím se díky dálnici D3 ulevilo Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/obce-si-po-o ... zpravy_mav |
|
| Autor: | expert [ 28.6.2013 23:06:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0307 a 0308AB Tábor – Veselí n.L. |
Plánovač trasy na mapy.cz už dnes s novým úsekem počítá. |
|
| Stránka 27 z 40 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|