Právě je 27.4.2021 10:07:30




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1343 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 54  Další
 0310 Úsilné - Hodějovice - Třebonín (obchvat Č. Budějovic) 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Nad stavbou dálnice zase visí otazník
Zdroj: http://ceskobudejovicky.denik.cz/z-regi ... 51216.html

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


16.12.2015 13:11:00
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
vondr píše:
Nad stavbou dálnice zase visí otazník
Zdroj: http://ceskobudejovicky.denik.cz/z-regi ... 51216.html


Je oblibenym "sportem" Deniku i jihoceske iDnes psat o D3 jen v katastrofalnich superlativech.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


17.12.2015 20:08:54
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
koukal jsem na stal výkupů. Musím říct, že stav mě docela potěšil, hodně pozemků už je vykoupených a u několika dalších probíhá řízení o přepsání vlastníka.

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


14.1.2016 12:39:11
Profil
 

Příspěvky: 75
Bydliště: Vražné a Odolena Voda
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
vondr píše:
koukal jsem na stal výkupů. Musím říct, že stav mě docela potěšil, hodně pozemků už je vykoupených a u několika dalších probíhá řízení o přepsání vlastníka.


Kde se dá podívat na výkupy pozemků? pro mě pro laika? Je na to nějaká stránka? nebo jen v katastru nemovitostí? děkuji :)


15.1.2016 9:24:46
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
na zjišťování stavu výkupů je nejlepší http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberKatastrMapa.aspx
pro začátek, když ještě nevíte číslo listu vlastnictví, můžete buď zadat název katastrálního území (k.ú.), které chcete na mapě zobrazit nebo dát "zobrazit přehledovou mapu ČR" a najít místo, které vás zajímá. Když se na mapě dostatečně přiblížíte a máte zobrazené pozemky, vlastníka zjistíte tlačítekm "KN" a kliknutím do pozemku (nejlépe do blízkosti čísla). Když se vám povede kliknout na pozemek ŘSD, v informacích o pozemku je číslo listu vlastnictví (LV) a když na to číslo kliknete, zobrazí se seznam parcel vlastníka v daném k.ú., pak dáte "zobrazení v mapě" a máte všechny tyto pozemky zobrazené. Větší oblast jednoho vlastníka, než jedno k.ú., zobrazit nelze. Ideální je, kdy víte číslo LV, to pak rovnou zadáte spolu s k.ú. sem http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberLV.aspx (obec se vyplňovat nemusí). Zkuste si zobrazit např. k.ú. Prostřední Svince, číslo LV 360.
LV je pro každé k.ú. jiné.


15.1.2016 10:02:14
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Díky za radu. Tento server používám často, ale jsem byl zvědavý, jestli už nějaký pozemek vlastní ŘSD, klikal jsem zbytečně ručně pozemek po pozemku. Podle LV jsem nikdy nic nevyhledával a proto se chci zeptat, když zadám číslo LV třeba zase za půl roku, ukáže mi to už i další vykoupené pozemky anebo se LV mění ?

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


15.1.2016 12:33:49
Profil
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
LV je stále stejný, váže se ke konkrétnímu vlastníku na konkrétním katastru.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


15.1.2016 12:46:23
Profil ICQ
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Díky. Pak mi to došlo, když jsem se podíval na LV ke svému baráku :) Tak to je pěkné. Je na webu u stavebních úseků, kde se provádí výkupy, číslo LV uvedeno ? Samozřejmě se dá asi nalézt, pokud kliknu na nějaký pozemek už vykoupený kvůli dálnici. Je hezké to pak porovnávat a archivovat, jak šly výkupy rychle. Anebo spíš pomalu.

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


15.1.2016 15:29:30
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Honey72 píše:
Je na webu u stavebních úseků, kde se provádí výkupy, číslo LV uvedeno ?
Mám za to, že není, ale můžu poslat v soukromé zprávě, když mi napíšete, jaké stavby
vás zajímají
Honey72 píše:
Je hezké to pak porovnávat a archivovat, jak šly výkupy rychle. Anebo spíš pomalu.
Něco takového sem občas přidávám - viz
viewtopic.php?p=119260#p119260


15.1.2016 20:25:41
Profil
 

Příspěvky: 327
Bydliště: České Budějovice - Praha
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Nevíte někdo, jak budou překategorizovány úseky I/3 vedoucí Českými Budějovicemi? Půjde současná I/3 do II/603, nebo se část převede na I/20, I/34 či I/39 (ta bude nově končit u Svinců, nebo tam bude končit jen její větev, něco jako I/39A?)?

_________________
Potřeba jsou okruhy, radiály, metro i železnice. Kdo tvrdí, že se na něco z toho můžeme vykašlat, je extremista.


1.2.2016 22:48:19
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
I/39 bude končit na MÚK Třebonín.
I/20 by měla pokračovat severní spojkou a viděl bych to na Okružní ulici na I/34. Možná se dočkáme posunu I/20xI/34 na MÚK Úsilné. Ale jak se daří předávat krajům bývalé silnice I. tříd bych to neviděl moc reálně.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


1.2.2016 23:26:15
Profil
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
No I/34 dneska končí až na Nádražní, ne? takže pokud by se měla I/20 protáhnout až k MÚK Úsilné, tak by vedly mezi MÚK Úsilné a Okružní v souběhu? Nevím, zda by to nějak přispělo k přehlednosti....


2.2.2016 8:53:00
Profil
 

Příspěvky: 327
Bydliště: České Budějovice - Praha
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
V jednom dopravním modelu měly jednu silnici I. třídy přeloženou na Severní spojku, Okružní a Hlinský přivaděč adruhou jako Severní tangentu. Osobně bych byl radši, kdyby Levobřežka zůstala nějakou silnicí I. třídy, přijde mi, že pak by bylo jednodušší sehnání finančních prostředků třeba na MÚK za Dlouhým mostem apod.

_________________
Potřeba jsou okruhy, radiály, metro i železnice. Kdo tvrdí, že se na něco z toho můžeme vykašlat, je extremista.


2.2.2016 20:29:59
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
vypsány předběžné oznámení na zakázky na stavební dozor úseků Úsilné-Hodějovice a Hodějovice-Třebotín

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


4.2.2016 11:30:41
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Není předčasný vypisovat zakázku na stavební dozor, když nemám platnou dokumentaci EIA? A už vůbec ne SP...
AUTOsro: I/20 přes Hlinský přivaděč bylo přání kraje a města, který nikdy ŘSD neschválilo. Navíc si teď město vyhodilo Hlinský přivaděč spolu s MÚK z plánů. Takže I/20 po severní spojce a Okružní k Hůrám. Co bude "propojení okruhů" - Generála Píky nevím asi II/157 co pokračuje po Zanádražní.
MÚK za Dlouhým mostem technicky nelze!


6.2.2016 22:38:13
Profil
 

Příspěvky: 75
Bydliště: Vražné a Odolena Voda
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
A myslíte, že se letos opravdu zahájí? Myslím si, že i kdyby byla v pořádku EIA, stejně nestihnou výkupy pozemků :/ a o druhém úseku ani nemluvě. Nebo máte někdo nějaké pozitivnější zprávy?


7.2.2016 10:03:12
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Nezahájí, i příští rok tomu věří jen Ti největší optimisti.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


7.2.2016 17:51:15
Profil
 

Příspěvky: 327
Bydliště: České Budějovice - Praha
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Nystrom: Proč MÚK za Dlouhým mostem technicky nelze? Podjezd by měl problém s odvodněním, ale nadjezd by ten problém neměl. Předpokládám mimoúrovňový přímý směr sever - jih.

_________________
Potřeba jsou okruhy, radiály, metro i železnice. Kdo tvrdí, že se na něco z toho můžeme vykašlat, je extremista.


7.2.2016 21:15:22
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
na úřední desce Jihočeského kraje je vyvěšeno oznámení o vyhlášení stavební uzávěry v trase dálnice D3 pro úsek Hodějovice -Třebonín

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


16.2.2016 11:52:37
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Oznámení předběžných informací:

D3 0310/I Úsilné - Hodějovice

https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/ ... lay/645802

Předmětem zakázky je výstavba dálnice D3 úseku Úsilné - Hodějovice, který začíná v km 131,250 za MÚK Úsilné (ta je součástí úseku 0309/III Bošilec - Úsilné). Konec předmětného úseku je za MÚK Hodějovice, kde bezprostředně navazuje úsek 0310/II Hodějovice - Třebonín. Délka úseku je 7,210 km; stavba zahrnuje 13 mostních objektů, 1 hloubený tunel v délce 999,50 m a mimoúrovňové křížení.


D3 0310/II Hodějovice - Třebonín

https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/ ... lay/645792

Stavba 0310/II v úseku Hodějovice - Třebonín společně se stavbou 0310/I v úseku Úlisné - Hodějovice vytvoří východní dálniční obchvat Českých Budějovic, který odkloní intenzivní tranzitní dopravu směrem do Rakouska. Stavba 0310/II zahrnuje úsek čtyřpruhové, směrově rozdělené dálnice D3 v délce 12,536 km, tři dálniční mimoúrovňové křižovatky, 21 dálničních a silničních mostů, několik přeložek silnic I., II. a III. třídy a přeložku železniční trati (České Velenice - Plzeň) se třemi železničními mosty.


22.2.2016 7:16:28
Profil
 

Příspěvky: 280
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Zdá se mi docela rozumné, že ŘSD po zkušenostech se soutěžemi na úseky Veselí - Bošilec a Borek - Úsilné chce soutěžit stavební práce s takovým předstihem. Ale není to přeci jen ještě dost předčasné? Momentálně se neví, jak to dopadne s EIA, nejsou vykoupeny všechny pozemky, není ještě u všech částí definitivně stanovena podoba tech. řešení... Jak to chtějí tedy soutěžit?


22.2.2016 16:31:23
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Předčasné to není, u nemalého počtu staveb předčasné oznámení trvá i více něž dva roky ...... Ale zase je splněna jedna z podmínek.


22.2.2016 21:46:52
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Aktualizované letáky:

D3 0310/I Úsilné-Hodějovice https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 078496.pdf

D3 0310/II Hodějovice-Třebonín https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 930851.pdf


23.2.2016 18:54:27
Profil
 

Příspěvky: 75
Bydliště: Vražné a Odolena Voda
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
ada031 píše:
Aktualizované letáky:

D3 0310/I Úsilné-Hodějovice https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 078496.pdf

D3 0310/II Hodějovice-Třebonín https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 930851.pdf



Hmmm :( to se dalo čekat, spíš nevěřím ani tomu roku 2017 :/ (roky plynou a plynou a kde nic tu nic) Štve mě, jak ŘSD pracuje pomalu. A nerozumím tomu, když to je taková priorita, proč nepřijmou nové lidi. I když je pravda, že na pracáku by sice lidí našli plno, ale ta kvalita. Takových by tam mohlo být o 100 více a stejně by se ledy nepohnuly. :/


23.2.2016 19:24:44
Profil
 

Příspěvky: 77
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 0310 Úsilné - Třebonín (obchvat Českých Budějovic)
Lidí je dost -blbě rozložených v rámci organizace, někteří na to kašlou a dělaj do vejšky svýho platu kterej není nijak závratný viz. inzeráty ŘSD. Stát prostě v tomto funguje neefektivně neumí zaplatit lidi, neumí je motivovat a pak to tak vypadá.


23.2.2016 19:50:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1343 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 54  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz