České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D3 0306/II Rekonstrukce
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=1858
Stránka 12 z 37

Autor:  Bobek [ 19.12.2013 13:00:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Jistě, třeba územní plán s ničím podobným nepočítá - zemědělské plochy, les, v zastavitelném území to není... ale vlastně chtěl tam postavit kosmodrom a jadernou elektrárnu, takže šup, poškozen, kompenzovat. :mrgreen:

Autor:  Michal R [ 19.12.2013 15:51:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

.... a pokud je majitelem nemovitostí či pozemků firma Milan Král s.r.o., tak se místní domorodec přestává divit. Počínaje "velmi specifickým" stavebním povolení SÚ Tábor, přes neochotu soudů uznat racionální argumenty, že stavebník (t.č. Motocentrum) musel vědět při podání žáodati o vydání SP, že se připojují na dočasnou přípojku k I/3.

Autor:  kot [ 19.12.2013 15:56:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Hlavně aby to stejně pochopil odvolací orgán.

Autor:  siesa [ 2.1.2014 10:36:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

A co vlastne brani tomu, aby se zprovoznil usek od rybniku Homolka k MUK 76?? Vypada, ze uz je zrekonstruovany, tak nechapu, proc se po nem nejezdi... :/

Autor:  icicic [ 12.1.2014 7:33:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

siesa píše:
A co vlastne brani tomu, aby se zprovoznil usek od rybniku Homolka k MUK 76?? Vypada, ze uz je zrekonstruovany, tak nechapu, proc se po nem nejezdi... :/

Přesně toto by mě též zajímalo. Ví to někdo ? Prosím.

Autor:  Petanecek [ 12.1.2014 22:30:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

icicic píše:
siesa píše:
A co vlastne brani tomu, aby se zprovoznil usek od rybniku Homolka k MUK 76?? Vypada, ze uz je zrekonstruovany, tak nechapu, proc se po nem nejezdi... :/

Přesně toto by mě též zajímalo. Ví to někdo ? Prosím.


Také se na to již nějaký ten pátek táži..?? Ví to někdo a poděli se s námi??

Autor:  Dr.Fe1 [ 12.1.2014 23:42:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Já vám bohužel nepomůžu, nejezdím tam a informace nemám a tak naopak přidám otázku: Ono se něco rekonstruuje od exitu 76 směrem ku Praze ? Já měl za to, že se rekonstruuje jenom úsek mezi exitem 76 a exitem 79 ....

Autor:  siesa [ 13.1.2014 11:32:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Dr.Fe1 píše:
Já vám bohužel nepomůžu, nejezdím tam a informace nemám a tak naopak přidám otázku: Ono se něco rekonstruuje od exitu 76 směrem ku Praze ? Já měl za to, že se rekonstruuje jenom úsek mezi exitem 76 a exitem 79 ....


Jojo...uz leta je tam uzavirka tady:
[url]http://mapy.cz/#!x=14.697750&y=49.435266&z=14&l=15&c=H&t=r&rc=14.696930_49.431324_14.686079_49.438977&rl=T%C3%A1bor%2C%20okres%20T%C3%A1bor_T%C3%A1bor%2C%20okres%20T%C3%A1bor&rp={%22criterion%22%3A%22fast%22}[/url]
Ted se jezdi na leve strane smer CB, ta uz je zrekonstruovana. Smer PHA je uz taky hotovy, ale uz mozna nekolik let zavreny...A to je to, na co bychom radi znali odpoved :?

Autor:  -xdas- [ 13.1.2014 12:21:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Naposledy jsem tam jel o vánocích a řekl bych, že most v prostoru MÚK je stále v původním stavu. Možná to bude ten problém.
Siesa: Zavřený je "pouze" od dubna 2012, kdy začala rekonstrukce ramen MÚK.

Autor:  Kostelnik [ 14.1.2014 22:23:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Pár info k diskuzi:
Levý pás je zrekonstruovaný v celé své délce tj. od km 75,920 - 79,125 ( SO 6 -103).
Součástí LJP je SO 6 - 201 (Most Múk Čekanice). Provoz měl být převeden 05/2012 na levou stranu, bohužel součástí rekonstrukce mostu 6-201 byla pouze sanace mostovky plus nové bezpečnostní prvky a vozovka. Při realizaci se zjistilo že spodní stavba je v nevyhovujícím stavu a ŘSD odmítlo pustit provoz na levou zrekonstruovanou část. ( údajně se mostní opěra posouvá) Proto se pravý PJP S0 6 -102 nezačala rekonstruovat v celé délce tj. od km 75,630 - 79,125 ale pouze od km cca 76,750.. :ko: Čili od Čekanického mostu zbývá cca 1000m v původním stavu a pak je rozbombardovaný zbytek z důvodu zastavení stavby soudem :ko:
Zkrátka pořádný čurbes...

Autor:  siesa [ 15.1.2014 13:24:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Diky z info :) je to chaos no...

Autor:  Petanecek [ 20.1.2014 19:16:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

A jak je na tom mostí opěra u druhého mostu na stejné straně? Tedy zatím nerekunstrovaného?? Nemůže se tam vyskytovat stejný problém??

Autor:  Nystrom [ 4.2.2014 22:28:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Info z neděle 3.2.: úsek od exitu 76 směrem na Prahu - most Čekanice uzavřen, jezdí se v pásu od Prahy, úsek peáže I/19 km 76 - 79 uzavřen v celé délce pás od Prahy, jezdí se v pásu od ČB. Na pásu po kterém se jezdí je dokonce žlutě vyznačen odbočovací pruh vpravo k Motocentru! Stavby opuštěny. Na výjezdu z I/19 severní obchvat STOPka. Pojížděné všechny větve MÚK Čekanice.

Autor:  -xdas- [ 19.2.2014 17:00:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Stát dal na řešení D3 dva roky
viewtopic.php?f=200&t=4364

Autor:  -xdas- [ 18.3.2014 23:15:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Nahrál jsem menší fotogalerii aktuálního stavu okolo Tábora.
http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... /14-3-2014

Obrázek

Autor:  -xdas- [ 21.8.2014 19:05:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Posun na D3: odkrojí 500 metrů
viewtopic.php?f=200&t=4568

Autor:  Sosa [ 22.8.2014 9:20:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Na ŘSD by měli být tvrdí jako paní zastupitelka a zrušit sjezdy do Tábora. Proč si všichni řeší své problémy na úkor výstavby dálnic?

Autor:  MickeyMouse [ 26.8.2014 18:58:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Já bych to vyřešil jako Slováci na D1 mezi Bratislavou a Trnavou: Rozšíření na 3 pruhy provedli žlutým, tzn. provizorním značením. Všechny značky mají taky pruhované stojky, jako provizorní dopravní značení, ale jsou napevno. Zabraný odstavný pruh nahradili zálivy a rychlost omezili přes den na 110km/h. A tak to bude, dokud nepřipraví skutečné rozšíření na 3 pruhy, které obnáší mj. vykoupení pozemků kolem dálnice. 8-)
Kdyby se to tak u tábora udělalo, mohlo se na Prahu jezdit po dálnici a na ČB po "stavbě", kde by bylo třeba 80km/h, ale aspoň ve dvou pruzích.
Je to sice trochu ulítlý :crazy: , ale furt lepší než to, co je tam teď a ještě asi nějakou dobu bude.

Autor:  Kuba [ 14.11.2014 11:09:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Zajímavá diskuze vlastníka motocentra s moderátorerm webu (Pragoprojekt).
http://www.dalnice-d3.cz/diskuse

Autor:  musklin [ 14.11.2014 13:55:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

MickeyMouse píše:
Já bych to vyřešil jako Slováci na D1 mezi Bratislavou a Trnavou: Rozšíření na 3 pruhy provedli žlutým, tzn. provizorním značením. Všechny značky mají taky pruhované stojky, jako provizorní dopravní značení, ale jsou napevno. Zabraný odstavný pruh nahradili zálivy a rychlost omezili přes den na 110km/h. A tak to bude, dokud nepřipraví skutečné rozšíření na 3 pruhy, které obnáší mj. vykoupení pozemků kolem dálnice. 8-)
Kdyby se to tak u tábora udělalo, mohlo se na Prahu jezdit po dálnici a na ČB po "stavbě", kde by bylo třeba 80km/h, ale aspoň ve dvou pruzích.
Je to sice trochu ulítlý :crazy: , ale furt lepší než to, co je tam teď a ještě asi nějakou dobu bude.


No jo, jenze na Slovensku přes všechny ty hruzy co tam taky maji, aspon nekdo mysli. Tedy je banda zabednencu, ktere pokud nekdo nevyhodi na dlazbu, tak se ni nestane. Slovaci stavi pet dalnicnich tunelu naraz. Tady na foru jsou experti co vam napisou ze pokud postavime 2x3 km tunely budem potrebovat novy Temelin na jejich provoz.. :-)

Autor:  siesa [ 17.11.2014 18:53:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Dnes jsem jel po dlouhe dobe na CB a mam nasledujici poznatky, poznamky atd.:
1/ Most pres Koberny je ostuda ceskeho mostniho stavitelstvi...
2/ Estakada pred Veselim je jeste vetsi ostuda, nez most pres Koberny!
3/ Nechapu, proc je zrekostruovany most pred MUK 76 stale jeste neotevren?!
4/ A s odtupem casu nakonec vubec nechapu, jaka panika se strhla a proc se stale jeste NIJAK neresi problem s motocentrem. Jestli si dobre vzpominam, byl stejne tak neprekonatelnym problemem i pristup k motorestu U Rybicek na D1. Situace se tam podarila zdarne vyresit. Proc to nejde u Tabora???

Autor:  Petanecek [ 17.11.2014 21:48:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

to Siesa: Dobré otázky. Žel já tam jezdím také, (ne)pravidelně a mám stejné otázky. Dokonce jsem si chtěl jednou spočítat, kolik km v celé délce provozované dálnice D3 je vedeno v jednom pruhu. Neb to byla šílenost.

Autor:  Dr.Fe1 [ 17.11.2014 22:08:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

siesa píše:
Dnes jsem jel po dlouhe dobe na CB a mam nasledujici poznatky, poznamky atd.:
1/ Most pres Koberny je ostuda ceskeho mostniho stavitelstvi...
2/ Estakada pred Veselim je jeste vetsi ostuda, nez most pres Koberny!


Já tam ještě nejel, takže se ptám, v čem je to ostuda ? Je to zvlněné ?

Autor:  siesa [ 18.11.2014 9:06:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Dr.Fe1 píše:
siesa píše:
Dnes jsem jel po dlouhe dobe na CB a mam nasledujici poznatky, poznamky atd.:
1/ Most pres Koberny je ostuda ceskeho mostniho stavitelstvi...
2/ Estakada pred Veselim je jeste vetsi ostuda, nez most pres Koberny!


Já tam ještě nejel, takže se ptám, v čem je to ostuda ? Je to zvlněné ?


Most pres Koberny je zvlneny jako velbloud a estakada pres Luznici pripomina oble schody. Most pres rybnik je alespon inzenyrsky pomerne narocna stavba, ovsem estakada u Veseli je pomerne jednoduchou mostni konstrukci. Z vozovky je velmi dobre videt, kde jsou jednotlive sloupy a jak je mostovka mezi nimi provesena....

Autor:  Dr.Fe1 [ 18.11.2014 9:35:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

siesa: Tak to je smutné. V poslední době se nově postavené mosty prohýbají velice často :kladivo: Připadá mi, že se asi šetří na konstrukci a jde se až na hranu legálního průhybu a ono to pak často skončí až za hranou ..... :ko: Tohle by mělo ŘSD do budoucna smluvně ošetřit, že tudy ne, přátelé. Tučné sankce, aby si to každý rozmyslel.

Stránka 12 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/