| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D3 0306/II Rekonstrukce http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=1858 |
Stránka 13 z 37 |
| Autor: | siesa [ 18.11.2014 10:04:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Shodou okolnosti jsem jel vcera i po typove stejnem moste pres Ohri a musim rici, ze ten je ve skvele kondici, v porovnani s tim Kobernym...Tedy abych byl objektivni, pruhyb tam je take, ale spise v podobe klenby, nez pruvesu. Kazdopadne tam je to jen a jen problem esteticky, nikoliv pocitovy (snad pouze pocitovy, nikoliv v bodoucnu funkci), jako na te D3.... |
|
| Autor: | martini [ 6.12.2014 16:56:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
SP na rekonstrukci by se mělo vydat alespoň na úsek, který není blokován Bratránky (zúžení rozsahu řízení)... |
|
| Autor: | kot [ 6.12.2014 17:10:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Pardon martini, doufám, že tvá věta je větou oznamovací.../ten kondicionál mě trochu mate - doufám, že nevyjadřuje jen tvé přání/ |
|
| Autor: | martini [ 6.12.2014 17:16:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
kot píše: Pardon martini, doufám, že tvá věta je větou oznamovací.../ten kondicionál mě trochu mate - doufám, že nevyjadřuje jen tvé přání/ |
|
| Autor: | kot [ 6.12.2014 17:22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
dík za dobrou zprávu |
|
| Autor: | Lenny [ 21.1.2015 15:42:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Dnes bylo vydáno stavební povolení na pravou polovinu část km 76,765 - 78,660. Součástí nebyl úsek 78,660 - 79,125 (Od motocentra po MÚK Měšice). |
|
| Autor: | Michal R [ 21.1.2015 15:50:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Případné dokončení až ke staničení 78,66km bude znamenat zkrácení zúžení D3 na onen poslední půl kilometr, a nebo zůstane stávající stav a omezení až za Čekanický most? |
|
| Autor: | Lenny [ 21.1.2015 15:59:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Čekal bych, že před motocentrem bude zřízen přejezd SDP a doprava vedena přes něj, tj. že se zúžení zkrátí. |
|
| Autor: | -xdas- [ 21.1.2015 16:56:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Lenny: Není nějaký info k mostu u Čekanic? |
|
| Autor: | Petanecek [ 23.1.2015 11:22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Jak to vypadá s mostem u Čekanic??? Vždyt je to horší vizitka, než ty mosty na D1 u Ostravy... |
|
| Autor: | Lenny [ 12.2.2015 19:39:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Proti stavebnímu povolení byl podán rozklad majiteli motocentra. |
|
| Autor: | Michal R [ 12.2.2015 20:43:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Copak, Lenny, to chtějí mít připojení na mostovce??? |
|
| Autor: | Lenny [ 12.2.2015 22:07:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Lenny píše: Proti stavebnímu povolení byl podán rozklad majiteli motocentra. http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/1327E03 ... 0IPK22.pdf |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 27.2.2015 13:10:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
http://budejovice.idnes.cz/dalnice-u-tabora-mozna-nebude-zpoplatnena-fgj-/budejovice-zpravy.aspx?c=A150227_111218_budejovice-zpravy_khr Už, když jsem si přečetl ten nadpis, mě napadlo, že je to ve skutečnosti řešení problémů kolem motocentra: Prostě tam bude ve skutečnosti pár km I/3, resp. SPMV s povolenou 130, takže sjezd k motocentru může zůstat a stavba se může dokončit, mohou se zprovoznit oba směry. |
|
| Autor: | monin [ 27.2.2015 18:39:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Pane bože co to je zase za paskvil? To se nedá ani číst.. Snahy Tábora na odpuštění poplatků na dálnici podporují proto i obyvatelé Plané nad Lužnicí. Ti požadují, aby byl osvobozen od poplatku celý 25kilometrový úsek D3 mezi Táborem a Veselím nad Lužnicí. A to do doby, než bude hotová dálnice až do Českých Budějovic. Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/dalnice-u-ta ... zpravy_khr A k obyvatelům Plané nad Lužnicí, kteří požadují osvobození od poplatku, se přidají i obyvatelé Soběslavi, Veselí/L., Borku, Č.Budějovic, Velešína, Kaplice, D.Dvořiště a Č.Krumlova a k nim se pak přidá ještě i ten zbytek obyvatel této země a osvobodíme se všichni navzájem. |
|
| Autor: | Mike [ 28.2.2015 19:52:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
pro OA by to bylo jediné rozumné řešení |
|
| Autor: | Petanecek [ 6.3.2015 18:32:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Chci opět zakřičet do davu a to: 1. Jak vypadá most přes železniční trať na km 74? Neb tam běhali chlapsi s přilbamy, tak zda se bude něco dělat a nebo se počká, až to spadne??? 2. Jak vypadá řešení D3 u bratrů Havránkových?? Posouvá se to, resp. je zde nějaké řešení, či na nějakém se pracuje?? |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 13.3.2015 10:51:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
MickeyMouse píše: http://budejovice.idnes.cz/dalnice-u-tabora-mozna-nebude-zpoplatnena-fgj-/budejovice-zpravy.aspx?c=A150227_111218_budejovice-zpravy_khr Už, když jsem si přečetl ten nadpis, mě napadlo, že je to ve skutečnosti řešení problémů kolem motocentra: Prostě tam bude ve skutečnosti pár km I/3, resp. SPMV s povolenou 130, takže sjezd k motocentru může zůstat a stavba se může dokončit, mohou se zprovoznit oba směry. Vypadá to, že vyjmutí obchvatu Tábora z kategorie dálnice kvůli motocentru je skutečně ve hře. Viz dopis senátora Eyberta gen. řediteli ŘSD Kroupovi: http://dalnice-d3.cz/public/data/file/Mgr_%20P_%20Eybert%20-%20D3%20T%C3%A1bor%20-%20Kroupa.pdf |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 13.3.2015 10:54:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Petanecek píše: Chci opět zakřičet do davu a to: 1. Jak vypadá most přes železniční trať na km 74? Neb tam běhali chlapsi s přilbamy, tak zda se bude něco dělat a nebo se počká, až to spadne??? Nesouvisí to běhání chlapů s přílbami spíš se stavbou IV. koridoru, co vede pod D3? |
|
| Autor: | mapman [ 13.3.2015 13:44:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
MickeyMouse píše: Vypadá to, že vyjmutí obchvatu Tábora z kategorie dálnice kvůli motocentru je skutečně ve hře. Viz dopis senátora Eyberta gen. řediteli ŘSD Kroupovi: Doufám že ne, varianta vyřazení obchvatu do silnic I. třídy nepřichází reálně v úvahu a je snad jen čistě teoretická ... |
|
| Autor: | -xdas- [ 13.3.2015 22:11:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
MickeyMouse píše: Petanecek píše: Chci opět zakřičet do davu a to: 1. Jak vypadá most přes železniční trať na km 74? Neb tam běhali chlapsi s přilbamy, tak zda se bude něco dělat a nebo se počká, až to spadne??? Nesouvisí to běhání chlapů s přílbami spíš se stavbou IV. koridoru, co vede pod D3? Koridor pod mostem je uz hotovy, jen tam meli nejake zazemi. Takze spis kde, kdo konkretne behali. Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2 |
|
| Autor: | Petanecek [ 13.3.2015 23:07:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Nu kdybych věděl kdo, tak nepíši. Ale byly to kravataci s bílýma přilbama s pár fabiema zaparkovanýma na mostě a vypadali velice důležitě. Vědět více, ptám se. Proto mě to zajímá. Také mi je velice trapné, když ten most tam tak krásně pár let stojí a jediní, kdo po něm jezdí jsou policajti a celníci, že není otevřen, či se o něm nešířejí informace. Proto se ptám.. a opět bez odpovědi. |
|
| Autor: | Lenny [ 31.3.2015 21:40:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Petanecek píše: Jak to vypadá s mostem u Čekanic??? Vždyt je to horší vizitka, než ty mosty na D1 u Ostravy... Dnes se objevila zakázka D3 0306/II Rekonstrukce dvoupruhu a čtyřpruhu, SO 6-201 sanace spodní stavby mostu Čekanice kvůli nerovnoměrnému sedání opěr, které je nutno podchytit. Opěry se budou zajišťovat mikropilotami a trvalými pramencovými kotvami. |
|
| Autor: | hh [ 31.3.2015 21:45:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Jsou tam dva mosty - jeden nad MÚK (ten popisuje Lenny a jedná se o spodek) a druhý, větší, přes trať. Tam se teď na jaře vymění obrus a pustí se provoz. |
|
| Autor: | vondr [ 16.4.2015 9:49:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Rozhodnutí ministra dopravy o společném rozkladu Pavla, Petra a Lenky Bratránkových proti usnesení Ministerstva dopravy, odboru infrastruktury a územního plánu, ze dne 18. září 2014, č.j. 580/2014-910-IPK/4 (Dálnice D3, stavba 0306 - obchvat Tábora) http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/72FE36E ... 160001.pdf |
|
| Stránka 13 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|