České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D3 0306/II Rekonstrukce
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=1858
Stránka 13 z 37

Autor:  siesa [ 18.11.2014 10:04:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Shodou okolnosti jsem jel vcera i po typove stejnem moste pres Ohri a musim rici, ze ten je ve skvele kondici, v porovnani s tim Kobernym...Tedy abych byl objektivni, pruhyb tam je take, ale spise v podobe klenby, nez pruvesu. Kazdopadne tam je to jen a jen problem esteticky, nikoliv pocitovy (snad pouze pocitovy, nikoliv v bodoucnu funkci), jako na te D3....

Autor:  martini [ 6.12.2014 16:56:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

SP na rekonstrukci by se mělo vydat alespoň na úsek, který není blokován Bratránky (zúžení rozsahu řízení)...

Autor:  kot [ 6.12.2014 17:10:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Pardon martini, doufám, že tvá věta je větou oznamovací.../ten kondicionál mě trochu mate - doufám, že nevyjadřuje jen tvé přání/

Autor:  martini [ 6.12.2014 17:16:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

kot píše:
Pardon martini, doufám, že tvá věta je větou oznamovací.../ten kondicionál mě trochu mate - doufám, že nevyjadřuje jen tvé přání/
Je to rozmyšlené tak jak píšu. Nevím v jakém přesně stavu je úřednický proces, možná ještě ani nezačal..

Autor:  kot [ 6.12.2014 17:22:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

dík za dobrou zprávu :D

Autor:  Lenny [ 21.1.2015 15:42:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Dnes bylo vydáno stavební povolení na pravou polovinu část km 76,765 - 78,660. Součástí nebyl úsek 78,660 - 79,125 (Od motocentra po MÚK Měšice).

Autor:  Michal R [ 21.1.2015 15:50:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Případné dokončení až ke staničení 78,66km bude znamenat zkrácení zúžení D3 na onen poslední půl kilometr, a nebo zůstane stávající stav a omezení až za Čekanický most?

Autor:  Lenny [ 21.1.2015 15:59:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Čekal bych, že před motocentrem bude zřízen přejezd SDP a doprava vedena přes něj, tj. že se zúžení zkrátí.

Autor:  -xdas- [ 21.1.2015 16:56:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Lenny: Není nějaký info k mostu u Čekanic?

Autor:  Petanecek [ 23.1.2015 11:22:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Jak to vypadá s mostem u Čekanic??? Vždyt je to horší vizitka, než ty mosty na D1 u Ostravy...

Autor:  Lenny [ 12.2.2015 19:39:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Proti stavebnímu povolení byl podán rozklad majiteli motocentra.

Autor:  Michal R [ 12.2.2015 20:43:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Copak, Lenny, to chtějí mít připojení na mostovce???

Autor:  Lenny [ 12.2.2015 22:07:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Lenny píše:
Proti stavebnímu povolení byl podán rozklad majiteli motocentra.


http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/1327E03 ... 0IPK22.pdf

Autor:  MickeyMouse [ 27.2.2015 13:10:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

http://budejovice.idnes.cz/dalnice-u-tabora-mozna-nebude-zpoplatnena-fgj-/budejovice-zpravy.aspx?c=A150227_111218_budejovice-zpravy_khr
Už, když jsem si přečetl ten nadpis, mě napadlo, že je to ve skutečnosti řešení problémů kolem motocentra: Prostě tam bude ve skutečnosti pár km I/3, resp. SPMV s povolenou 130, takže sjezd k motocentru může zůstat a stavba se může dokončit, mohou se zprovoznit oba směry.

Autor:  monin [ 27.2.2015 18:39:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Pane bože co to je zase za paskvil? To se nedá ani číst..
Snahy Tábora na odpuštění poplatků na dálnici podporují proto i obyvatelé Plané nad Lužnicí. Ti požadují, aby byl osvobozen od poplatku celý 25kilometrový úsek D3 mezi Táborem a Veselím nad Lužnicí. A to do doby, než bude hotová dálnice až do Českých Budějovic. Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/dalnice-u-ta ... zpravy_khr
A k obyvatelům Plané nad Lužnicí, kteří požadují osvobození od poplatku, se přidají i obyvatelé Soběslavi, Veselí/L., Borku, Č.Budějovic, Velešína, Kaplice, D.Dvořiště a Č.Krumlova a k nim se pak přidá ještě i ten zbytek obyvatel této země a osvobodíme se všichni navzájem. :shock:

Autor:  Mike [ 28.2.2015 19:52:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

pro OA by to bylo jediné rozumné řešení

Autor:  Petanecek [ 6.3.2015 18:32:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Chci opět zakřičet do davu a to: 1. Jak vypadá most přes železniční trať na km 74? Neb tam běhali chlapsi s přilbamy, tak zda se bude něco dělat a nebo se počká, až to spadne??? 2. Jak vypadá řešení D3 u bratrů Havránkových?? Posouvá se to, resp. je zde nějaké řešení, či na nějakém se pracuje??

Autor:  MickeyMouse [ 13.3.2015 10:51:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

MickeyMouse píše:
http://budejovice.idnes.cz/dalnice-u-tabora-mozna-nebude-zpoplatnena-fgj-/budejovice-zpravy.aspx?c=A150227_111218_budejovice-zpravy_khr
Už, když jsem si přečetl ten nadpis, mě napadlo, že je to ve skutečnosti řešení problémů kolem motocentra: Prostě tam bude ve skutečnosti pár km I/3, resp. SPMV s povolenou 130, takže sjezd k motocentru může zůstat a stavba se může dokončit, mohou se zprovoznit oba směry.


Vypadá to, že vyjmutí obchvatu Tábora z kategorie dálnice kvůli motocentru je skutečně ve hře. Viz dopis senátora Eyberta gen. řediteli ŘSD Kroupovi: http://dalnice-d3.cz/public/data/file/Mgr_%20P_%20Eybert%20-%20D3%20T%C3%A1bor%20-%20Kroupa.pdf

Autor:  MickeyMouse [ 13.3.2015 10:54:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Petanecek píše:
Chci opět zakřičet do davu a to: 1. Jak vypadá most přes železniční trať na km 74? Neb tam běhali chlapsi s přilbamy, tak zda se bude něco dělat a nebo se počká, až to spadne???


Nesouvisí to běhání chlapů s přílbami spíš se stavbou IV. koridoru, co vede pod D3?

Autor:  mapman [ 13.3.2015 13:44:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

MickeyMouse píše:

Vypadá to, že vyjmutí obchvatu Tábora z kategorie dálnice kvůli motocentru je skutečně ve hře. Viz dopis senátora Eyberta gen. řediteli ŘSD Kroupovi:

Doufám že ne, varianta vyřazení obchvatu do silnic I. třídy nepřichází reálně v úvahu a je snad jen čistě teoretická ...

Autor:  -xdas- [ 13.3.2015 22:11:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

MickeyMouse píše:
Petanecek píše:
Chci opět zakřičet do davu a to: 1. Jak vypadá most přes železniční trať na km 74? Neb tam běhali chlapsi s přilbamy, tak zda se bude něco dělat a nebo se počká, až to spadne???


Nesouvisí to běhání chlapů s přílbami spíš se stavbou IV. koridoru, co vede pod D3?

Koridor pod mostem je uz hotovy, jen tam meli nejake zazemi. Takze spis kde, kdo konkretne behali.
Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2

Autor:  Petanecek [ 13.3.2015 23:07:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Nu kdybych věděl kdo, tak nepíši. Ale byly to kravataci s bílýma přilbama s pár fabiema zaparkovanýma na mostě a vypadali velice důležitě. Vědět více, ptám se. Proto mě to zajímá. Také mi je velice trapné, když ten most tam tak krásně pár let stojí a jediní, kdo po něm jezdí jsou policajti a celníci, že není otevřen, či se o něm nešířejí informace. Proto se ptám.. a opět bez odpovědi.

Autor:  Lenny [ 31.3.2015 21:40:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Petanecek píše:
Jak to vypadá s mostem u Čekanic??? Vždyt je to horší vizitka, než ty mosty na D1 u Ostravy...

Dnes se objevila zakázka D3 0306/II Rekonstrukce dvoupruhu a čtyřpruhu, SO 6-201 sanace spodní stavby mostu Čekanice kvůli nerovnoměrnému sedání opěr, které je nutno podchytit. Opěry se budou zajišťovat mikropilotami a trvalými pramencovými kotvami.

Autor:  hh [ 31.3.2015 21:45:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Jsou tam dva mosty - jeden nad MÚK (ten popisuje Lenny a jedná se o spodek) a druhý, větší, přes trať. Tam se teď na jaře vymění obrus a pustí se provoz.

Autor:  vondr [ 16.4.2015 9:49:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 0306/II Rekonstrukce

Rozhodnutí ministra dopravy o společném rozkladu Pavla, Petra a Lenky Bratránkových proti usnesení Ministerstva dopravy, odboru infrastruktury a územního plánu, ze dne 18. září 2014, č.j. 580/2014-910-IPK/4 (Dálnice D3, stavba 0306 - obchvat Tábora)

http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/72FE36E ... 160001.pdf

Stránka 13 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/