| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D3 0306/II Rekonstrukce http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=1858 |
Stránka 14 z 37 |
| Autor: | Dr.Fe1 [ 16.4.2015 13:30:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Co z toho vyplývá ? |
|
| Autor: | Sudr [ 16.4.2015 14:34:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
No vyplývá z toho, že ŘSD má nyní stavební povolení, které jim umožní dokončit podstatnou část stavby obchvatu Tábora tj. trasa kdy se dnes jede v jednom pruhu cca 3 km by se zkrátila na cca 500 m v okolí motocentra (kolik exitu 79 - Tábor). Lze samostatně předpokládat, že i toto stavební povolení bude napadeno správní žalobou a zejména návrhem na předběžné opatření - odklad vykonatelnosti. Už podle toho jak se správní soud postaví k tomuto návrhu na předběžné opatření bude možné usuzovat na konečné rozhodnutí ve věci. V tuhle chvíli ale platí, že na úseku lze stavět. Akorát si nejsem jistej, zda to nebude třeba znova soutěžit...pak by nějaké předběžko bylo jedno.... Pokud se v něčem mýlím, tak mě neváhejte opravit.... |
|
| Autor: | Nystrom [ 16.4.2015 16:12:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Znamená to pouze, že je zamítnut rozklad ze září 2014 proti vyjmutí části stavebních objektů ze žádosti o stavební povolení. Takže na stole je žádost o SP na určité objekty, na vyjmuté objekty je stavební řízení zastaveno. To umožní vydat SP pro část objektů. Nelze stavět do doby vydání povolení. Vysoutěženo je, jakmile bude platné SP, bude možné dostavět část objektů. |
|
| Autor: | Sudr [ 16.4.2015 21:40:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
JJ. Je to samozřejmě přesně jak píše Nystrom. Při čtení jsem nevěnoval pozornost tomu hlavnímu, totiž proti čemu byl vlastně ten rozklad a přání bylo otcem myšlenky tedy, že šlo již o rozklad proti samotnému stavebnímu povolení. Sypu si tedy popel na hlavu a za mylnou informaci/výklad se omlouvám. |
|
| Autor: | chemer [ 17.5.2015 13:37:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
http://www.sreality.cz/detail/prodej/ko ... reen=false |
|
| Autor: | Dan [ 17.5.2015 16:28:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
že by to bratři vzdali? |
|
| Autor: | chemer [ 17.5.2015 17:04:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Mě by spíš zajímalo, kdo by to chtěl koupit. |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 17.5.2015 18:00:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Kdyby se nás dohromady dalo přes 37000 tak to já kilo obětuju, abychom to koupili dřív, než někdo, kdo na tom zkusí vydělat a D3 kolem Tábora dál nebude... |
|
| Autor: | Michal R [ 17.5.2015 18:38:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
No, jenomže nic o pozemcích. Takhle to na spíš vypadá, že chtějí prodat nemovitost a pozemky si ponechat. Co se tím ve skutečnosti sleduje, to těžko odhadovat. |
|
| Autor: | Jirka L [ 17.5.2015 19:38:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Podle popisu jde o menší část pozemku 1155/30, který má právě těch zmíněných 730m2. Protože ale Bratránkovi vlastní nebo spoluvlastní všechny okolní pozemky, nemá to pro D3 nejspíš žádný význam.
|
|
| Autor: | Pascal23L [ 18.5.2015 11:00:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Warum baut man keine Zufahrt hinten um zum Motocentrum zu kommen? |
|
| Autor: | Petanecek [ 18.5.2015 13:36:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Schau Pascal, das ist einfach doch solche tschechische Situation. Und der Grund liegt in eine bisschen zu komplizierte Geschichte. Am Anfang ist dort eine Tankstelle gestanden. In zwischen Zeit hat Bauamt ein Zufahrt zum diesem Land/Motocentrum erlaubt. Und da kommt das Problem. Tankstelle ist schon weg (verkauft zum Staat/RSD) aber dieses Motocentrum ist noch da, weil in der Baugenehmigung steht, dass dieses Motocentrum eine Zufahrt zum D3 unbedingt haben muss. Dazu kommt noch die CSN (Tschechische Standard Normen) für Autobahnen und diese Mischung hat sich selbst unter diese Situation unterschrieben. So jetzt man weißt nicht (lies RSD), was sollen die machen. Natürlich das alles ist noch biessel komplizierter, aber dazu musst du tschechisch reden und auch im Archiv, da auf dem Forum, die Informationen aussuchen und übersetzen. Einfach diese Entwicklung kannst du nicht im einen Abteil schreiben. |
|
| Autor: | Pascal23L [ 18.5.2015 17:47:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Man kann ja das Motocentrum über den Kreisverkehr bei der Abfahrt Mesice anbinden. |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 18.5.2015 21:12:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Pascal23L píše: Man kann ja das Motocentrum über den Kreisverkehr bei der Abfahrt Mesice anbinden. Ja, aber es wieder die Einwohner von Smyslovská-Str. nicht wollen. Ano, ale to zase nechtějí obyvatelé Smyslovské ulice. |
|
| Autor: | S_M_Lomoz [ 26.5.2015 10:21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Rozhodnutí ministra dopravy o společném rozkladu Pavla, Petra a Lenky Bratránkových proti rozhodnutí Ministerstva dopravy, odboru infrastruktury a územního plánu, ze dne 20.1.2015, č.j. 580/2014-910-IPK/17 (stavební povolení dálnice D3, stavba 0306 - obchvat Tábora) Citace: ...se společný rozklad zamítá a napadené rozhodnutí ... se potvrzuje http://www.mdcr.cz/cs/Potrebuji-se-pora ... ANKOVI.htm |
|
| Autor: | vondr [ 26.5.2015 11:35:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Stavba D3 u Tábora může pokračovat, napojení motocentra se ale dál řeší Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/ministerstvo ... zpravy_jkr |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 26.5.2015 11:37:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
vondr píše: Stavba D3 u Tábora může pokračovat, napojení motocentra se ale dál řeší Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/ministerstvo ... zpravy_jkr Ten článek je ale tak zmatenej, že snad ani zmatejnější být nemůže. Navíc je zavádějící i nadpis. Kus D3 u motocentra stále zůstane rozestavěný, zprovozňovat se bude úsek dál od motocentra směrem k Praze. |
|
| Autor: | Petanecek [ 26.5.2015 12:16:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
MickeyMouse píše: vondr píše: Stavba D3 u Tábora může pokračovat, napojení motocentra se ale dál řeší Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/ministerstvo ... zpravy_jkr Ten článek je ale tak zmatenej, že snad ani zmatejnější být nemůže. Navíc je zavádějící i nadpis. Kus D3 u motocentra stále zůstane rozestavěný, zprovozňovat se bude úsek dál od motocentra směrem k Praze. Také mi to přišlo bez hlavy a paty.. Hlavně něco publikovat a dostat bodíky. Bez zásadnějších informací. |
|
| Autor: | -xdas- [ 13.7.2015 23:33:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Patrne od 26.6. se opet jezdi po moste u Cekanic. Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2 |
|
| Autor: | Petanecek [ 14.7.2015 0:11:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Souhlas, bohužel je to tam směrem na Prahu takové trošku "hadovité"... |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 14.7.2015 15:22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
A kudy se jezdilo před tím ? Já jsem tam jel o víkendu směrem na Prahu, kde byl obousměrný provoz na "naší" tedy z mého pohledu pravé polovině dálnice, který byl následně převeden na druhou polovinu (v místě mostu) a pak jsme se zase vrátili napravo a pokračovala už normální směrově dělená dálnice. Co je s tím mostem a proč tam není normální obousměrný dálniční provoz po obou mostech ? |
|
| Autor: | Petanecek [ 14.7.2015 16:51:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Naposledy, co jsem tam jel, tak zúžení směr tábor nezačínalo již před mostem na km 74, ale je posunuto před odbočovací pruh na MUK na km 76 s převedením na druhou stranu komunikace. Směr Praha pak pokračuje zúžení od bratrů Karhánků na druhou stranu dálnice, na kterou je napojení od MUK a pak hned převedení dopravy na správnou stranu komunikace ještě před mostem. Takže na ca 1 km je dvakrát nelogické převedení, ačkoliv teoreticky by se dalo jet rovně, i když jiště se super důvodem, proto tam vznikla taková malá šikana. Je možné, že se to již změnilo.. |
|
| Autor: | Greyfin [ 21.7.2015 10:40:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Už se to zas hýbe: http://budejovice.idnes.cz/prace-na-dal ... zpravy_mrl |
|
| Autor: | -xdas- [ 5.10.2015 20:29:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Par fotek ze soboty Pohled z mostu polni cesty u Zaluzi, smer Praha Příloha: uploadfromtaptalk1444073290817.jpg [ 66.56 KiB | Zobrazeno 5607 krát ] smer CB Příloha: uploadfromtaptalk1444073307129.jpg [ 71.92 KiB | Zobrazeno 5607 krát ] Prostor byvale CS vedle motocentra Příloha: uploadfromtaptalk1444073324266.jpg [ 73.21 KiB | Zobrazeno 5607 krát ] Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2 |
|
| Autor: | -xdas- [ 5.10.2015 20:30:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 0306/II Rekonstrukce |
Pohled od vjezdu k motocentru, smer Praha Příloha: uploadfromtaptalk1444073438943.jpg [ 66.21 KiB | Zobrazeno 5609 krát ] smer CB Příloha: uploadfromtaptalk1444073428240.jpg [ 66.94 KiB | Zobrazeno 5609 krát ] Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2 |
|
| Stránka 14 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|