| Autor |
Zpráva |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Na vyřešení sporu u dálnice dostal její investor rok navíc Zdroj: http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60209.html
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 9.2.2016 12:05:25 |
|
 |
|
MickeyMouse
Příspěvky: 852
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
""Nejen pro lidi z Měšic je to ale nejméně přijatelné řešení. „To vůbec nepadá v úvahu, všem by nám to tu vadilo, tady je silnice úzká, takže auta by lidem jezdila pod okny," říká za místní Marie Krejčová."" (Zdroj: http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60209.html) To by mě zajímalo, kolik má takový motocentrum denně zákazníků... Podle paní to musí být každopádně hotovej zlatej důl.
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
|
| 9.2.2016 18:48:04 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Nezasvěcený čtenář musí mít dojem, že je tam kdovíjaký provoz. Navíc krámek s moto příslušenstvím s rozlohou 4 x 2 metry mi jako motocentrum úplně nepřipadá.
|
| 9.2.2016 18:59:08 |
|
 |
|
Petanecek
Příspěvky: 368
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Me tam pri jizde stve ten jejich bratru deme*tni majak na tyci ve vysce asi ctyr metru, takze pri prijezdu k Taboru z Phy mi blika bily majacek tak dobre do obliceje (sjizdi se tam z mirneho kopce, takze uroven zacina ve vysce majacku za hroudou), ze jsem mel poprve pocit, co tam pristava letadlo/vrtulnik. Az pak jsem videl tu tyc s majackem. Nu hlavne, ze toto u bratru funguje.
_________________ Zdržuji se hlavně jižně od Dunaje, ale rád se podívám i na severní břeh a sem tam i na západ od Rýna.
|
| 10.2.2016 10:08:48 |
|
 |
|
px
Příspěvky: 8
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
http://www.motocentrum.tabor.cz moto na prodej 1ks foto prodejny staré 10let.Realita. Dnes prázdné,jiný vlastník .Zvláštní.
|
| 10.2.2016 15:52:14 |
|
 |
|
ppepe
Příspěvky: 185
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Za těch dvanáct let by snad už i zaplatila spojka obou exitů vedená za motocentrem. Zároveň by sloužila jako nezpoplatněná souběžná komunikace a zachovala tak funkci obchvatu Tábora.
|
| 10.2.2016 23:48:05 |
|
 |
|
Kostelnik
Příspěvky: 15
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
|
| 15.4.2016 12:49:32 |
|
 |
|
MickeyMouse
Příspěvky: 852
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
A co je to ta "4. fáze"???
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
|
| 15.4.2016 13:00:54 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
No, opravdu by nám to někdo znalý měl přeložit...
|
| 15.4.2016 16:40:17 |
|
 |
|
Kostelnik
Příspěvky: 15
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Rekonstrukce stávající komunikace PJP v km 75,630 - 76,765 včetně levého mostu v MÚK Čekanice. Zavřeny budou větve MÚK od Prahy na Písek a od Písku na ČB...tedy v listopadu se bude do km 78,660 jezdit v režimu 2+2...78,660 - 79,125 ve stávající šikaně okolo moto...
|
| 15.4.2016 20:16:16 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
MD ČR píše: částečná uzavírka dálnice D3, pravého pásu v km cca 74,9 – 79,2 včetně pravé poloviny MÚK Čekanice (EXIT 76) v termínu od 21. 4. 2016 do 31. 10. 2016 z důvodu realizace stavby „D3 Tábor – Veselí nad Lužnicí, stavba 0306 – rekonstrukce stávajícího čtyřpruhu“ (fáze 4).
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 19.4.2016 12:58:37 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Příloha:
uploadfromtaptalk1464020418450.jpg [ 78.37 KiB | Zobrazeno 7076 krát ]
Příloha:
uploadfromtaptalk1464020418450.jpg [ 78.37 KiB | Zobrazeno 7076 krát ]
Pohled z mostu silnice II/137, prvni obrazek smer Praha, v dali je videt rozopany pravy pas dalnice v prostoru MUK s I/19. Druhy obrazek je pohled smer CB. Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
|
| 23.5.2016 17:23:36 |
|
 |
|
hekor
Příspěvky: 100
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Skoro bych řekl, že jsou oba obrázky stejný 
|
| 23.5.2016 18:17:39 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
URČITĚ jsou stejné...
|
| 23.5.2016 20:14:05 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Jsou stejne, nejak se to blbe nahralo, tady je pohled smer CB. Příloha:
uploadfromtaptalk1464035146056.jpg [ 82.27 KiB | Zobrazeno 6965 krát ]
Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
|
| 23.5.2016 21:25:56 |
|
 |
|
Hanes
Příspěvky: 957 Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Na to, ze D3 nahrazuje pretizenou silnici I/3 je tam velice slaby provoz. Provoz je 1+1, tak by melo byt plno jako mimo dalnici. Ve kterem dni a hodinu je to foceno?
_________________ Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
|
| 23.5.2016 23:21:06 |
|
 |
|
Jarda Š.
Příspěvky: 880
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Hanes píše: Na to, ze D3 nahrazuje pretizenou silnici I/3 je tam velice slaby provoz. Provoz je 1+1, tak by melo byt plno jako mimo dalnici. Ve kterem dni a hodinu je to foceno? Zrovna obchvat Tábora nemá nějak extrémní intenzity dopravy, což je tím, že Tábor je významným zdrojem dopravy. D3 ovšem odlehčila kritické místo mezi Táborem a Sez. Ústím, kde před zprovozněním byla intenzita dopravy přes 30 tis. aut denně.
|
| 23.5.2016 23:45:09 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Hanes píše: Na to, ze D3 nahrazuje pretizenou silnici I/3 je tam velice slaby provoz. Provoz je 1+1, tak by melo byt plno jako mimo dalnici. Ve kterem dni a hodinu je to foceno? Foto bylo porizeno tuhle sobotu v 17 hod. Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
|
| 24.5.2016 20:26:32 |
|
 |
|
Hanes
Příspěvky: 957 Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
No to uz vetsina sedela u grilu a glgala pivko. 
_________________ Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
|
| 24.5.2016 23:04:03 |
|
 |
|
Petr M
Příspěvky: 121
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Včera jsem jel po D3 tam i zpět, na obchvatu Tábora sice probíhají nějaké práce (oprava mostu a vozovky u něj), ale nic nenasvědčuje tomu, že by po jejich skončení byla dálnice plně průjezdná - zřejmě stále nedořešený problém motocentra. Neví někdo, jestli je s motocentrem něco nového ?
|
| 11.7.2016 10:46:33 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
26.07.2016 - Stavba 0306/II Rekonstrukce čtyřpruhu - stavební práce od 5. 5. do 20. 7. 2016 http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/me ... -20-7-2016
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 26.7.2016 12:56:46 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Na urovnání sporu u dálnice si dali další dva roky Zdroj: http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60904.html
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 5.9.2016 10:02:15 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Teď si vezměte, že jim tam místo výkupu opravdu postaví tu cestu z Měšic. Pyrrhovo vítězství - slabé slovo.
|
| 5.9.2016 10:15:21 |
|
 |
|
MickeyMouse
Příspěvky: 852
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Nemohli by se tam osadit mobilni svodidla a za sjezdem do motocentra ve smeru na Prahu udelat 2 pruhy a povolit 100? Jako na D1 za Brnem.
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
|
| 5.9.2016 17:06:19 |
|
 |
|
Petr M
Příspěvky: 121
|
 Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Prakticky při každé dálniční stavbě dochází k nějakému vyvlastňování. Nešlo to jen u paní Havránkové, nikdy jsem nepochopil proč přesně. Jak se zdá, se stejnou "opatrností" se přistupuje i k problému Motocentra. Proč není možné dotčené pozemky vyvlastnit ? Žádná dohoda se nerýsuje, řešení se odkládá o další (min) 2 roky ...
|
| 8.9.2016 12:06:03 |
|
|