Právě je 27.4.2021 10:08:46




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 911 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Další
 D3 0306/II Rekonstrukce 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Na vyřešení sporu u dálnice dostal její investor rok navíc
Zdroj: http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60209.html

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


9.2.2016 12:05:25
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
""Nejen pro lidi z Měšic je to ale nejméně přijatelné řešení. „To vůbec nepadá v úvahu, všem by nám to tu vadilo, tady je silnice úzká, takže auta by lidem jezdila pod okny," říká za místní Marie Krejčová.""
(Zdroj: http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60209.html)
To by mě zajímalo, kolik má takový motocentrum denně zákazníků... Podle paní to musí být každopádně hotovej zlatej důl.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


9.2.2016 18:48:04
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Nezasvěcený čtenář musí mít dojem, že je tam kdovíjaký provoz.
Navíc krámek s moto příslušenstvím s rozlohou 4 x 2 metry mi jako motocentrum úplně nepřipadá.


9.2.2016 18:59:08
Profil
 

Příspěvky: 368
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Me tam pri jizde stve ten jejich bratru deme*tni majak na tyci ve vysce asi ctyr metru, takze pri prijezdu k Taboru z Phy mi blika bily majacek tak dobre do obliceje (sjizdi se tam z mirneho kopce, takze uroven zacina ve vysce majacku za hroudou), ze jsem mel poprve pocit, co tam pristava letadlo/vrtulnik. Az pak jsem videl tu tyc s majackem. Nu hlavne, ze toto u bratru funguje.

_________________
Zdržuji se hlavně jižně od Dunaje, ale rád se podívám i na severní břeh a sem tam i na západ od Rýna.


10.2.2016 10:08:48
Profil
 

Příspěvky: 8
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
http://www.motocentrum.tabor.cz moto na prodej 1ks foto prodejny staré 10let.Realita. Dnes prázdné,jiný vlastník .Zvláštní.


10.2.2016 15:52:14
Profil
 

Příspěvky: 185
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Za těch dvanáct let by snad už i zaplatila spojka obou exitů vedená za motocentrem. Zároveň by sloužila jako nezpoplatněná souběžná komunikace a zachovala tak funkci obchvatu Tábora.


10.2.2016 23:48:05
Profil
 

Příspěvky: 15
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/7F246FE ... 7/0/71.pdf


15.4.2016 12:49:32
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
A co je to ta "4. fáze"???

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


15.4.2016 13:00:54
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
No, opravdu by nám to někdo znalý měl přeložit...


15.4.2016 16:40:17
Profil
 

Příspěvky: 15
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Rekonstrukce stávající komunikace PJP v km 75,630 - 76,765 včetně levého mostu v MÚK Čekanice. Zavřeny budou větve MÚK od Prahy na Písek a od Písku na ČB...tedy v listopadu se bude do km 78,660 jezdit v režimu 2+2...78,660 - 79,125 ve stávající šikaně okolo moto...


15.4.2016 20:16:16
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
MD ČR píše:
částečná uzavírka dálnice D3, pravého pásu v km cca 74,9 – 79,2
včetně pravé poloviny MÚK Čekanice (EXIT 76)
v termínu od 21. 4. 2016 do 31. 10. 2016
z důvodu realizace stavby „D3 Tábor – Veselí nad Lužnicí, stavba 0306 – rekonstrukce stávajícího čtyřpruhu“ (fáze 4).

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


19.4.2016 12:58:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 419
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Příloha:
uploadfromtaptalk1464020418450.jpg
uploadfromtaptalk1464020418450.jpg [ 78.37 KiB | Zobrazeno 7076 krát ]


Příloha:
uploadfromtaptalk1464020418450.jpg
uploadfromtaptalk1464020418450.jpg [ 78.37 KiB | Zobrazeno 7076 krát ]


Pohled z mostu silnice II/137, prvni obrazek smer Praha, v dali je videt rozopany pravy pas dalnice v prostoru MUK s I/19. Druhy obrazek je pohled smer CB.

Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2


23.5.2016 17:23:36
Profil
 

Příspěvky: 100
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Skoro bych řekl, že jsou oba obrázky stejný :lol:


23.5.2016 18:17:39
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
URČITĚ jsou stejné...


23.5.2016 20:14:05
Profil
 

Příspěvky: 419
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Jsou stejne, nejak se to blbe nahralo, tady je pohled smer CB.

Příloha:
uploadfromtaptalk1464035146056.jpg
uploadfromtaptalk1464035146056.jpg [ 82.27 KiB | Zobrazeno 6965 krát ]


Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2


23.5.2016 21:25:56
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Na to, ze D3 nahrazuje pretizenou silnici I/3 je tam velice slaby provoz. Provoz je 1+1, tak by melo byt plno jako mimo dalnici. Ve kterem dni a hodinu je to foceno?

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


23.5.2016 23:21:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 880
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Hanes píše:
Na to, ze D3 nahrazuje pretizenou silnici I/3 je tam velice slaby provoz. Provoz je 1+1, tak by melo byt plno jako mimo dalnici. Ve kterem dni a hodinu je to foceno?

Zrovna obchvat Tábora nemá nějak extrémní intenzity dopravy, což je tím, že Tábor je významným zdrojem dopravy. D3 ovšem odlehčila kritické místo mezi Táborem a Sez. Ústím, kde před zprovozněním byla intenzita dopravy přes 30 tis. aut denně.


23.5.2016 23:45:09
Profil
 

Příspěvky: 419
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Hanes píše:
Na to, ze D3 nahrazuje pretizenou silnici I/3 je tam velice slaby provoz. Provoz je 1+1, tak by melo byt plno jako mimo dalnici. Ve kterem dni a hodinu je to foceno?


Foto bylo porizeno tuhle sobotu v 17 hod.

Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2


24.5.2016 20:26:32
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
No to uz vetsina sedela u grilu a glgala pivko. :D

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


24.5.2016 23:04:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 121
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Včera jsem jel po D3 tam i zpět, na obchvatu Tábora sice probíhají nějaké práce (oprava mostu a vozovky u něj), ale nic nenasvědčuje tomu, že by po jejich skončení byla dálnice plně průjezdná - zřejmě stále nedořešený problém motocentra. Neví někdo, jestli je s motocentrem něco nového ?


11.7.2016 10:46:33
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
26.07.2016 - Stavba 0306/II Rekonstrukce čtyřpruhu - stavební práce od 5. 5. do 20. 7. 2016
http://www.dalnice-d3.cz/fotogalerie/me ... -20-7-2016

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


26.7.2016 12:56:46
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Na urovnání sporu u dálnice si dali další dva roky
Zdroj: http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60904.html

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


5.9.2016 10:02:15
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Teď si vezměte, že jim tam místo výkupu opravdu postaví tu cestu z Měšic.
Pyrrhovo vítězství - slabé slovo.


5.9.2016 10:15:21
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Nemohli by se tam osadit mobilni svodidla a za sjezdem do motocentra ve smeru na Prahu udelat 2 pruhy a povolit 100?
Jako na D1 za Brnem.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


5.9.2016 17:06:19
Profil
 

Příspěvky: 121
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Prakticky při každé dálniční stavbě dochází k nějakému vyvlastňování. Nešlo to jen u paní Havránkové, nikdy jsem nepochopil proč přesně. Jak se zdá, se stejnou "opatrností" se přistupuje i k problému Motocentra. Proč není možné dotčené pozemky vyvlastnit ? Žádná dohoda se nerýsuje, řešení se odkládá o další (min) 2 roky ...


8.9.2016 12:06:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 911 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz