Právě je 27.4.2021 10:11:01




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 911 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Další
 D3 0306/II Rekonstrukce 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... 3-u-tabora

Snad se tento problém konečně podaří vyřešit

_________________
D3 nad zlato


15.7.2017 21:04:52
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
ku8a píše:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/2180635-rsd-nabidlo-odskodne-za-zruseny-sjezd-z-d3-u-tabora

Snad se tento problém konečně podaří vyřešit


Bojim se, ze to bude spis naopak. Pokud nekdo koupil cast motocentra pri vedomi vsech resenych problemu s tim, ze ma posudek, ze mu to RSD musi na D3 nechat pripojene, potahne se to pravdepodobne neste dele.
Samozrejme, muze to byt nejen dobry spekulat, ale i blazen. Na to bych ale nesazel. Navic, i blazen se umi soudit, a to tak, ze dlouho.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


15.7.2017 21:41:41
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
https://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/letita-kauza-dalnice-d3-mozna-speje-ke-konci-stat-majitelum-pozemku-nabidl-odskodne-1335978


9.8.2017 15:13:25
Profil
 

Příspěvky: 121
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Tak nám pomalu končí další stavební sezona .. je něco nového ohledně Motocentra ?


20.10.2017 15:35:59
Profil
 

Příspěvky: 52
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
To by mě taky docela zajímalo, už to tam straší dost dlouho, přitom v současnosti jediné zdržení na D3, navíc úplně zbytečné. Má někdo nějaké nové info?


24.10.2017 17:14:04
Profil
 

Příspěvky: 97
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Tak to jsem zvědav na další vývoj v kauze motocentra:
https://ekonomika.idnes.cz/d3-tabor-sta ... doprava_jj


27.2.2018 20:27:49
Profil
Autor

Příspěvky: 2488
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
No konečně zmizí to nesmyslné omezení!


27.2.2018 21:20:54
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Oznámení o pokračování stavebního řízení - D3, Tábor - Veselí n. Lužnící, stavba 0306, obchvat Tábora (pravý jízní pás)
http://www.mdcr.cz/getattachment/9868df ... lang=cs-CZ

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


7.3.2018 15:19:57
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Část D3 u Tábora by měla být dokončená do konce roku

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/cas ... 73507.html


Tak doufejme, že to vyjde.


28.3.2018 21:44:11
Profil
 

Příspěvky: 71
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Myslím, že tak radostné to nebude - bratři brantranci by si museli odvést vše, co tam mají, neb poté tam nebudou mít přístupovou cestu. A při jejich ochotě bych se skoro i vsadil, že neovezou. Čekal bych spíš obstrukce se vším všudy. A ač bych si přál dálnici se vším všudy, tady jsem schopen se vsadit, že ještě nekolik let nebude.


29.3.2018 11:28:56
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Ještě jeden článek na stejné téma:
http://www.dnoviny.cz/infrastruktura/rsd-dokonci-cast-d3-u-tabora-kterou-blokoval-spor-o-pozemky


29.3.2018 11:50:28
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
ano, článek nejen na stejné téma, ale s naprosto stejným textem, kromě posledních 3 odstavců, které chybí. Kubo, nedávej sem, prosím, zbytečné odkazy navíc, abychom nemuseli články porovnávat stylem "najdi 10 rozdílů" Díky


29.3.2018 21:01:13
Profil
 

Příspěvky: 185
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Tak že by se přecejen blýskalo?

"Povolení by do léta mělo ministerstvo dopravy vydat také na čtyři sta metrů dlouhou část dálnice D3 u Tábora, kde stavbu blokoval spor o pozemky. „O stavební povolení už máme požádáno,“ potvrdil Studenecký."
Zdroj: https://www.budejckadrbna.cz/zpravy/dop ... ource=copy


29.6.2018 16:43:42
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Panu tiskovému mluvčímu by měl někdo připomenout, že léto už začalo před osmi dny. S těmi termíny je to na ŘSD pořád stejný a nedaj si na to pozor a nedaj. Stavba 0310 začne na podzim 2017, teď na podzim 2018 a termín odevzdání nabídek se posunul asi 20x z března až na srpen? Tak potom rok 2018 plynule změní na r. 2019 a ani se nezačervená.... Stejné je to tady s tím "do léta".


29.6.2018 21:02:26
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Nystrom píše:
Panu tiskovému mluvčímu by měl někdo připomenout, že léto už začalo před osmi dny. S těmi termíny je to na ŘSD pořád stejný a nedaj si na to pozor a nedaj. Stavba 0310 začne na podzim 2017, teď na podzim 2018 a termín odevzdání nabídek se posunul asi 20x z března až na srpen? Tak potom rok 2018 plynule změní na r. 2019 a ani se nezačervená.... Stejné je to tady s tím "do léta".

No já nevím, pokud má ŘSD zažádáno, tak je to dnes již na MD a s tím nic ŘSD neudělá. Ale je jednoduché nadávat, že.


2.7.2018 11:30:31
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Vážený kolego Soso: Nikdo tady nenadával, i když je to jednoduché. Pouze jsem zpochybnil výrok "Povolení by do léta mělo ministerstvo dopravy vydat", uvedený 28.června tiskovým mluvčím. To jak to vypadá u Tábora kolem Motocentra poslední čtyři roky je ukázka neschopnosti zejména ŘSD.


2.7.2018 19:01:58
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
no jo... když on pan tiskový mluvčí byl vždycky na ty vláčky... a "časové konstanty" byly na dráze vždycky ještě o poznání delší...

Ale vážně. To Nystrom: pokud vím, tak ŘSD mělo do značné míry svázáno ruce jednak pravomocným verdiktem soudu a jednak předpisy ohledně majetkoprávního vypořádání. Ani mě se nelíbí, že to všechno dlouho trvá, ale ruku na srdce, ono to o moc rychleji nešlo.

Jinak souhlas s tím, že napsat 28/6 "do začátku léta" je buďto nonsense a nebo nám chtěl nenápadně naznačit, že to potrvá ještě rok :-) Podobných nepřesností a nedotažeností je, pravda, víc...


3.7.2018 12:20:56
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Ono hlavně v tomto případě s tím ŘSD v podstatě nic udělat nemohlo a ani to nebyl jeho průšvih. Proto mi přijde dost nefér z toho ty lidi, co se s tím snaží něco udělat takto očerňovat.


4.7.2018 7:52:15
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
ti lidé jsou placeni - patrně i z Vašich daní - za to, aby něco dělali
tedy vydávat za úspěch, že něco dělají, je minimálně podivné....

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


8.7.2018 22:10:43
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Mě tohle vyviňování ŘSD, jakože oni nic, oni muzikanti, nic nemůžou dělat, to všechno někdo jiný .... trochu připomíná prohlášení některých politiků po každém teroristickém útoku, že to rozhodně s ničím nesouvisí. Nikdy to nesouvisí s ničím. Já si přesto myslím, že Ředitelství silnic a dálnic s (ne)výstavbou silnic a dálnic souvislost má. A nelze o nich tvrdit, že jsou to jen náhodní kolemjdoucí smýkaní okolnostmi, kteří za nic nenesou odpovědnost.


8.7.2018 22:40:06
Profil
 

Příspěvky: 164
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Maniac píše:
dvs píše:
Ano má dotaz? Proč se rekonstrukce neudělala na více stavebních povolení? Vždyť se vědělo, že tam hrozí problém.


Protože by to bylo málo teatrální, dramatické, nebyl by prostor pro dalekosáhlé lavírování, zkrátka by to bylo příliš pragmatické a málo specificky české. :) Rýsuje se zde smutný scénář á la D11, kdy se budou střídat ministři dopravy a ještě rychleji jejich názory ve sledu -> vyvlastnit -> vyplatit -> vyvlastnit -> vyplatit -> udělat připojovák -> radši vyvlastnit -> vlastně vyplatit.


Koukam, ze muj prispevek zanedhlouho oslavi 5. narozeniny a kdyz se tak zpetne ohlednu, docela jsem to trefil.... Opravdu to nejde uvest do stavu pred rekonstrukci a toto trapne zuzeni odstranit za cenu jakekoliv podkladni barvy ceduli a rychlosti treba 90? Je to ukazkova situace, kdy RSD diky svemu dogmatismu neni schopna tak trivialni usek dokoncit v nejake kloudne podobe.... :(


9.7.2018 7:48:33
Profil
 

Příspěvky: 121
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Jel jsem tuhle kolem Motocentra, neděje se tam zhola nic, stavební sezona pomalu končí ... nevíte někdo zdali se děje něco, co by směřovalo k dostavbě těch pár set metrů D3 ?


2.10.2018 14:18:27
Profil
 

Příspěvky: 71
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
trochu OT: když jsem jel v neděli okolo Motocentra, tak jsem si říkal, jak snadno se dočasné věci stávají trvalé.... Ona 300m šikana mě od začátku strašně štvala, ale pomalu si na ní začínám zvykat. Až si nedokážu představit, že tam nebude. Což teda asi řešit nemusím:) Stejné je to u Tomic/Olbramovic, kde je ono esíčko "provizorně" skoro 30 let.


29.10.2018 20:33:59
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Rýdl začátkem roku povídal, že bude do léta povolení, v září se začne s dostavbou a do konce roku 2018 je hotovo. Podle zpráv z místa se neděje nic. Je alespoň to povolení ? Nějáký jiný vývoj ?

Cituji článek z března 2018: ŘSD čeká, že v nejbližších měsících získá stavební povolení. „Potom v horizontu jednotek měsíců je možné z pohledu motoristy očekávat, že bude dostavěna D3 u Tábora,“ řekl mluvčí ŘSD Jan Rýdl. Práce by měly začít v září.


29.10.2018 23:18:59
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 0306/II Rekonstrukce
Nesoutěží se zhotovitel? Nebo původní zhotovitel reko D3 0306/II má toto stále v plnění a čeká na rozhodnutí?


31.10.2018 16:33:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 911 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz