Právě je 27.4.2021 10:09:06




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 902 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Další
 D3 - Všeobecně 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Pánové, aby to nebyly jen prázdné sliby... Odvolání firem ve výběrovém řízení je předem neodhadnutelné zdržení. viz současné řízení.


11.11.2014 20:46:34
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Dotaz:
V okolí Ševětína - Dynína došlo k výměně obrusné vrstvy. Už jsem zažil výměnu za tichý asfalt, ale zde se stalo cosi obráceného... Nový povrch je výrazně hrubší a hlavně podstatně hlučnější... OMG, co je to za nápad? Vždyť už si místní stěžují na podstatně větší hluk v jejich obcích....
Vnitřně doufám, že nový a hrubý povrch má snad nějaké unikátní vlastnosti, kvůli kterému byl použit. Protože pokud ne, tak je to na primárně na pár facek a sekundárně na vleklý spor. A to že se někdo najde, kdo zažaluje svévolné zhoršení životních podmínek, tak na to bych klidně vsadil...


18.11.2014 10:10:35
Profil
 

Příspěvky: 1223
Bydliště: R43
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Jo, taky jsem se vcera dost podivil. Napada me snad pouze to, ze jde pouze o pretah a nikoliv o vymenu cele obrusne vrstvy. A hrubost byla pravdepodobne zvolena s ohledem na abrazni vlastnosti a lepsi chovani vozidel na zhorsenych povetrnostnich podminek (namraza atd.). Jestli je to jinak, pak je to samozrejme velice podivne...


18.11.2014 10:45:49
Profil
 

Příspěvky: 419
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Neni to stejny pripad jako tady?

viewtopic.php?p=100226#p100226

viewtopic.php?p=102466#p102466

Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2


18.11.2014 16:26:05
Profil
 

Příspěvky: 1223
Bydliště: R43
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Ja myslim, ze ano...


18.11.2014 17:29:29
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Včera jsem tam shodou okolností jel, je to opět emulzní mikrokoberec.

_________________
KlarArt


19.11.2014 10:00:29
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Čekal jsem, že to bude hučet hodně, ale je to ještě horší než jsem čekal.
Přeji nám méně takovýchto úseků. :-)


24.11.2014 20:55:44
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Za pár týdnů se ojede a jízda bude tišší.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


24.11.2014 21:45:20
Profil
 

Příspěvky: 11
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Zdravim..... jsem pisatelem druheho odkazu... silnice 1/4.

uplynulo už asi 8 týdnů od pokládky, a hlučnost se nijak výrazně nezměnila. Je stále velmi nepříjemná pro posádku auta.

K tomu je tam úsek několik stovek metrů, kde se nový mikrokoberec snažili "ukončit", výsledek ne nerovnoměrná vrstva a ten je hlučný extrémně - neslyšíte v moderním autě radio ani spolujezdce. Tehle úsek je z laickeho pohledu jednoznačně na reklamaci.

Připojuji se proto k předchozímu příspěvku a přeji nám JIŽ ŽÁDNÉ DALŠÍ TAKOVÉ ÚSEKY !


25.11.2014 14:57:26
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
joudamates píše:
Zdravim..... jsem pisatelem druheho odkazu... silnice 1/4.

uplynulo už asi 8 týdnů od pokládky, a hlučnost se nijak výrazně nezměnila. Je stále velmi nepříjemná pro posádku auta.

K tomu je tam úsek několik stovek metrů, kde se nový mikrokoberec snažili "ukončit", výsledek ne nerovnoměrná vrstva a ten je hlučný extrémně - neslyšíte v moderním autě radio ani spolujezdce. Tehle úsek je z laickeho pohledu jednoznačně na reklamaci.

Připojuji se proto k předchozímu příspěvku a přeji nám JIŽ ŽÁDNÉ DALŠÍ TAKOVÉ ÚSEKY !



Protože tento úsek dvakrát týdně projíždím, mohu potvrdit výše uvedené. Nijak se to nelepší. Spíš bych ještě upozornil na jednu věc, když jedete v klasické špičce (třeba neděle podvečer), tak s vámi po silnici kromě tradičních jezdců jede i pár cizinců, co o novém mikrokoberci neví.... a jejich reakce za volantem po najetí na hrubý povrch zančí, že je to pro ně úlek jako prase. Zrovna tuhle neděli nějaký poplašený chudák z Lince dupnul na brzdu, po chvilce zastavil u krajnice a šel kontrolovat, který kus jeho VW se začal rozpadat..... :-)

No, je to hlučné, ruší to v noci v blízkých obcích, tipnul bych si, že to ničí pneumatiky podstatně rychleji, než normální povrch... a jak se zdá, tak to občas někoho poděsí a tak "přidávám do ohně" ještě snížení bezpečnosti a plynulosti provozu....

Paráda! 8-)


26.11.2014 11:46:03
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
ŘSD získalo pozemky pro dálnici D3. Připlatilo osminásobek
Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-l ... =copylinkh#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


17.12.2014 10:03:28
Profil
 

Příspěvky: 819
Bydliště: D1
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Stavba dalších 16 kilometrů dálnice D3 by mohla začít už příští rok
Ředitelství silnic a dálnic vypsalo soutěž na stavbu osmikilometrového úseku dálnice D3 z Bošilce do Ševětína. O tom, kdo bude budovat další dvě části, vládní komise opět nedokázala rozhodnout. Obchvat Budějovic směřuje ke třem přivaděčům.

Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/stavba-dalni ... zpravy_khr


19.12.2014 19:16:40
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
tak začíná převládat názor, že D3 by měla být nezpoplatněna, viz.
http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy ... 50113.html

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


14.1.2015 10:51:39
Profil
 

Příspěvky: 1763
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Ono to ještě nestojí a už to chtějí mít zadarmo. :oops: To jim nestačí, že od nového roku mají bez poplatku doktora a ještě k tomu nižší dph na pleny a dětskou výživu? To je málo? Tak ještě kus D3 bez poplatku? A co k tomu přidat ještě obchvat Velešína, Kaplice a Dolního Dvořiště, také bez poplatku. Možná by se k tomu přidal pak i Freistadt a Linz.

_________________
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)


14.1.2015 11:04:13
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Nic bez poplatku nebude, klid, jenom lobby zase...

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


14.1.2015 11:11:40
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Typicky český přístup: Sjezdů nejlépe co nejvíce /nejsou čtyři náhodou málo?/ a obchvat bez poplatku... Kdo jezdí nyní jen po ČB a na dálnici nemíří, ať se bez známky plazí městem i v budoucnu. Než se obchvat začne stavět, ať primátor podepíše spolu s radou prohlášení, že budoucí obchvat BUDE ZPOPLATNĚN.


14.1.2015 22:11:55
Profil
 

Příspěvky: 1459
Bydliště: F-M - Praha
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Každý správný politik bojuje za své voliče. Je to jen regionální politika a ta má menší váhu než vláda. Budu rád, když se co nejdříve dostaví D3 až po hranice a ať vymyslí lepší železniční spojení. Region je to určitě zajímavý pro turisty a podnikatele.
Bude se stavět v předstihu alespoň část úseku ve středočeském kraji? Mám na mysli Mezno - Benešov.

_________________
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II


20.1.2015 23:27:08
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
FlakY` píše:
Každý správný politik bojuje za své voliče. Je to jen regionální politika a ta má menší váhu než vláda. Budu rád, když se co nejdříve dostaví D3 až po hranice a ať vymyslí lepší železniční spojení. Region je to určitě zajímavý pro turisty a podnikatele.
Bude se stavět v předstihu alespoň část úseku ve středočeském kraji? Mám na mysli Mezno - Benešov.


Než se začne stavět středočeská trasa D3 tak budeme jezdit po D11/R4/R35 v celém úseku... A možná, že i po D8 :geek:


21.1.2015 11:23:45
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Chteli by bez poplatku vsechno, jak za bolsevika. Jen bych tam dal monitorovaci system, ktery byl na hranicnich prechodech s pameti na SPZ. Kdo po danem useku pojede bez znamky se bude financne podilet na opravach a udrzbe daneho "gratis" useku. Ostatni se znamkou by byli bez povinnosti se na opravach a udrzbe podilet, jelikoz maji zaplaceny pausalni poplatek za uzivani. To by chytraci velice rychle zacali jezdit mestem nebo lepit znamky.

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


21.1.2015 20:23:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 640
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
http://zpravy.e15.cz/byznys/reality-a-s ... ky-1158750


2.2.2015 13:46:08
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
rozhovor s panem Eybertem
http://strakonicky.denik.cz/z-regionu/senator-eybert-nekteri-politici-dalnici-slibuji-ale-nedokazi-ji-i-zaridit-201502-a22k.html


3.2.2015 11:25:24
Profil
 

Příspěvky: 340
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Soud odmítl žalobu. Stát vyvlastní pozemky kvůli dálnici D3 u Budějovic
http://budejovice.idnes.cz/soud-odmitl- ... zpravy_khr


19.2.2015 11:14:17
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Díky bohu za logické rozhodnutí. Soudkyně to jasně odůvodnila...


19.2.2015 12:11:04
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Pani soudkyne je taky normalni clovek, ktery potrebuje take nekdy cestovat a k tomu slouzi rychlejsi doprava po autostrade, ktera je navic planovana uz spousty let. Nejaky Vendelin si postavi logisticke centrum a mysli si, ze se budou vsichni prizpusobovat namisto toho aby jednal s RSD kudy to presne povede a jak se muze napojit.

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


20.2.2015 21:21:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1335
Bydliště: Království Haličské a Vladimiřské
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Soudce může chtít co chce, ale rozhodnout musí VŽDY podle zákona i kdyby byl sebenelogičtější.


20.2.2015 23:33:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 902 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz