| Autor |
Zpráva |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: D3 - Všeobecně
Pánové, aby to nebyly jen prázdné sliby... Odvolání firem ve výběrovém řízení je předem neodhadnutelné zdržení. viz současné řízení.
|
| 11.11.2014 20:46:34 |
|
 |
|
Michal R
Příspěvky: 1266 Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
|
 Re: D3 - Všeobecně
Dotaz: V okolí Ševětína - Dynína došlo k výměně obrusné vrstvy. Už jsem zažil výměnu za tichý asfalt, ale zde se stalo cosi obráceného... Nový povrch je výrazně hrubší a hlavně podstatně hlučnější... OMG, co je to za nápad? Vždyť už si místní stěžují na podstatně větší hluk v jejich obcích.... Vnitřně doufám, že nový a hrubý povrch má snad nějaké unikátní vlastnosti, kvůli kterému byl použit. Protože pokud ne, tak je to na primárně na pár facek a sekundárně na vleklý spor. A to že se někdo najde, kdo zažaluje svévolné zhoršení životních podmínek, tak na to bych klidně vsadil...
|
| 18.11.2014 10:10:35 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: D3 - Všeobecně
Jo, taky jsem se vcera dost podivil. Napada me snad pouze to, ze jde pouze o pretah a nikoliv o vymenu cele obrusne vrstvy. A hrubost byla pravdepodobne zvolena s ohledem na abrazni vlastnosti a lepsi chovani vozidel na zhorsenych povetrnostnich podminek (namraza atd.). Jestli je to jinak, pak je to samozrejme velice podivne...
|
| 18.11.2014 10:45:49 |
|
 |
|
-xdas-
Příspěvky: 419
|
 Re: D3 - Všeobecně
Neni to stejny pripad jako tady? viewtopic.php?p=100226#p100226 viewtopic.php?p=102466#p102466 Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
|
| 18.11.2014 16:26:05 |
|
 |
|
siesa
Příspěvky: 1223 Bydliště: R43
|
 Re: D3 - Všeobecně
Ja myslim, ze ano...
|
| 18.11.2014 17:29:29 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: D3 - Všeobecně
Včera jsem tam shodou okolností jel, je to opět emulzní mikrokoberec.
_________________ KlarArt
|
| 19.11.2014 10:00:29 |
|
 |
|
chemer
Příspěvky: 246
|
 Re: D3 - Všeobecně
Čekal jsem, že to bude hučet hodně, ale je to ještě horší než jsem čekal. Přeji nám méně takovýchto úseků. 
|
| 24.11.2014 20:55:44 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: D3 - Všeobecně
Za pár týdnů se ojede a jízda bude tišší.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 24.11.2014 21:45:20 |
|
 |
|
joudamates
Příspěvky: 11
|
 Re: D3 - Všeobecně
Zdravim..... jsem pisatelem druheho odkazu... silnice 1/4.
uplynulo už asi 8 týdnů od pokládky, a hlučnost se nijak výrazně nezměnila. Je stále velmi nepříjemná pro posádku auta.
K tomu je tam úsek několik stovek metrů, kde se nový mikrokoberec snažili "ukončit", výsledek ne nerovnoměrná vrstva a ten je hlučný extrémně - neslyšíte v moderním autě radio ani spolujezdce. Tehle úsek je z laickeho pohledu jednoznačně na reklamaci.
Připojuji se proto k předchozímu příspěvku a přeji nám JIŽ ŽÁDNÉ DALŠÍ TAKOVÉ ÚSEKY !
|
| 25.11.2014 14:57:26 |
|
 |
|
Michal R
Příspěvky: 1266 Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
|
 Re: D3 - Všeobecně
joudamates píše: Zdravim..... jsem pisatelem druheho odkazu... silnice 1/4.
uplynulo už asi 8 týdnů od pokládky, a hlučnost se nijak výrazně nezměnila. Je stále velmi nepříjemná pro posádku auta.
K tomu je tam úsek několik stovek metrů, kde se nový mikrokoberec snažili "ukončit", výsledek ne nerovnoměrná vrstva a ten je hlučný extrémně - neslyšíte v moderním autě radio ani spolujezdce. Tehle úsek je z laickeho pohledu jednoznačně na reklamaci.
Připojuji se proto k předchozímu příspěvku a přeji nám JIŽ ŽÁDNÉ DALŠÍ TAKOVÉ ÚSEKY ! Protože tento úsek dvakrát týdně projíždím, mohu potvrdit výše uvedené. Nijak se to nelepší. Spíš bych ještě upozornil na jednu věc, když jedete v klasické špičce (třeba neděle podvečer), tak s vámi po silnici kromě tradičních jezdců jede i pár cizinců, co o novém mikrokoberci neví.... a jejich reakce za volantem po najetí na hrubý povrch zančí, že je to pro ně úlek jako prase. Zrovna tuhle neděli nějaký poplašený chudák z Lince dupnul na brzdu, po chvilce zastavil u krajnice a šel kontrolovat, který kus jeho VW se začal rozpadat.....  No, je to hlučné, ruší to v noci v blízkých obcích, tipnul bych si, že to ničí pneumatiky podstatně rychleji, než normální povrch... a jak se zdá, tak to občas někoho poděsí a tak "přidávám do ohně" ještě snížení bezpečnosti a plynulosti provozu.... Paráda! 
|
| 26.11.2014 11:46:03 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: D3 - Všeobecně
ŘSD získalo pozemky pro dálnici D3. Připlatilo osminásobek Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-l ... =copylinkh#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 17.12.2014 10:03:28 |
|
 |
|
_jan91
Příspěvky: 819 Bydliště: D1
|
 Re: D3 - Všeobecně
Stavba dalších 16 kilometrů dálnice D3 by mohla začít už příští rok Ředitelství silnic a dálnic vypsalo soutěž na stavbu osmikilometrového úseku dálnice D3 z Bošilce do Ševětína. O tom, kdo bude budovat další dvě části, vládní komise opět nedokázala rozhodnout. Obchvat Budějovic směřuje ke třem přivaděčům. Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/stavba-dalni ... zpravy_khr
|
| 19.12.2014 19:16:40 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: D3 - Všeobecně
tak začíná převládat názor, že D3 by měla být nezpoplatněna, viz. http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy ... 50113.html
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 14.1.2015 10:51:39 |
|
 |
|
monin
Příspěvky: 1763
|
 Re: D3 - Všeobecně
Ono to ještě nestojí a už to chtějí mít zadarmo.  To jim nestačí, že od nového roku mají bez poplatku doktora a ještě k tomu nižší dph na pleny a dětskou výživu? To je málo? Tak ještě kus D3 bez poplatku? A co k tomu přidat ještě obchvat Velešína, Kaplice a Dolního Dvořiště, také bez poplatku. Možná by se k tomu přidal pak i Freistadt a Linz.
_________________ Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
|
| 14.1.2015 11:04:13 |
|
 |
|
martini
VIP
Příspěvky: 3429 Bydliště: Kladno
|
 Re: D3 - Všeobecně
Nic bez poplatku nebude, klid, jenom lobby zase...
_________________ Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
|
| 14.1.2015 11:11:40 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: D3 - Všeobecně
Typicky český přístup: Sjezdů nejlépe co nejvíce /nejsou čtyři náhodou málo?/ a obchvat bez poplatku... Kdo jezdí nyní jen po ČB a na dálnici nemíří, ať se bez známky plazí městem i v budoucnu. Než se obchvat začne stavět, ať primátor podepíše spolu s radou prohlášení, že budoucí obchvat BUDE ZPOPLATNĚN.
|
| 14.1.2015 22:11:55 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: D3 - Všeobecně
Každý správný politik bojuje za své voliče. Je to jen regionální politika a ta má menší váhu než vláda. Budu rád, když se co nejdříve dostaví D3 až po hranice a ať vymyslí lepší železniční spojení. Region je to určitě zajímavý pro turisty a podnikatele. Bude se stavět v předstihu alespoň část úseku ve středočeském kraji? Mám na mysli Mezno - Benešov.
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 20.1.2015 23:27:08 |
|
 |
|
Michal R
Příspěvky: 1266 Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
|
 Re: D3 - Všeobecně
FlakY` píše: Každý správný politik bojuje za své voliče. Je to jen regionální politika a ta má menší váhu než vláda. Budu rád, když se co nejdříve dostaví D3 až po hranice a ať vymyslí lepší železniční spojení. Region je to určitě zajímavý pro turisty a podnikatele. Bude se stavět v předstihu alespoň část úseku ve středočeském kraji? Mám na mysli Mezno - Benešov. Než se začne stavět středočeská trasa D3 tak budeme jezdit po D11/R4/R35 v celém úseku... A možná, že i po D8 
|
| 21.1.2015 11:23:45 |
|
 |
|
Hanes
Příspěvky: 957 Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
|
 Re: D3 - Všeobecně
Chteli by bez poplatku vsechno, jak za bolsevika. Jen bych tam dal monitorovaci system, ktery byl na hranicnich prechodech s pameti na SPZ. Kdo po danem useku pojede bez znamky se bude financne podilet na opravach a udrzbe daneho "gratis" useku. Ostatni se znamkou by byli bez povinnosti se na opravach a udrzbe podilet, jelikoz maji zaplaceny pausalni poplatek za uzivani. To by chytraci velice rychle zacali jezdit mestem nebo lepit znamky.
_________________ Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
|
| 21.1.2015 20:23:14 |
|
 |
|
otaznik
Příspěvky: 640
|
 Re: D3 - Všeobecně
|
| 2.2.2015 13:46:08 |
|
 |
|
Kuba
Příspěvky: 1310
|
 Re: D3 - Všeobecně
|
| 3.2.2015 11:25:24 |
|
 |
|
Redispero
Příspěvky: 340
|
 Re: D3 - Všeobecně
Soud odmítl žalobu. Stát vyvlastní pozemky kvůli dálnici D3 u Budějovic http://budejovice.idnes.cz/soud-odmitl- ... zpravy_khr
|
| 19.2.2015 11:14:17 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: D3 - Všeobecně
Díky bohu za logické rozhodnutí. Soudkyně to jasně odůvodnila...
|
| 19.2.2015 12:11:04 |
|
 |
|
Hanes
Příspěvky: 957 Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
|
 Re: D3 - Všeobecně
Pani soudkyne je taky normalni clovek, ktery potrebuje take nekdy cestovat a k tomu slouzi rychlejsi doprava po autostrade, ktera je navic planovana uz spousty let. Nejaky Vendelin si postavi logisticke centrum a mysli si, ze se budou vsichni prizpusobovat namisto toho aby jednal s RSD kudy to presne povede a jak se muze napojit.
_________________ Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
|
| 20.2.2015 21:21:14 |
|
 |
|
ML90
Příspěvky: 1335 Bydliště: Království Haličské a Vladimiřské
|
 Re: D3 - Všeobecně
Soudce může chtít co chce, ale rozhodnout musí VŽDY podle zákona i kdyby byl sebenelogičtější.
|
| 20.2.2015 23:33:40 |
|
|