Právě je 27.4.2021 10:07:41




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 902 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 37  Další
 D3 - Všeobecně 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Že by to byl pach k odpuzování zvěře se mi moc nezdá pokud jsem to někde viděl, tak to bylo ve formě jako kdyby montážní pěny, a navíc to většinou bylo níž... nemluvě o tom, že mi moc nedává smysl, aby to někdo zkoušel tam, kde je reálnej plot....


25.4.2016 6:48:27
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Tak D3 dostane vyraznou konkurenci: http://ekonomika.idnes.cz/vlaky-z-prahy ... oprava_suj

Dve hodiny jsou uz konkurence schopna doba, zvazuje-li clovek naklady na opotrebeni vozu, riziko nehody na I/3 a pravdepodobnost popojizdeni minimalne mezi D1 a Benesovem. Navic budou nasazeny EC, IC a Rx vlaky, tzn. novejsi vozy s AC a min v EC by mel byt taky bistrovuz.
Viz taky: http://www.k-report.net/discus/messages ... 1461777573

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


27.4.2016 20:49:12
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Ani letos, ani za rok. Obchvat Budějovic začnou stavět až v roce 2019
Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/obchvat-bude ... ravy_epkub

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


28.4.2016 10:10:42
Profil
 

Příspěvky: 327
Bydliště: České Budějovice - Praha
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Myslím, že jsem někde četl, že ty ploty natírají kvůli zlodějům, aby se dalo lépe poznat, že jsou to sloupky od dálnice.

_________________
Potřeba jsou okruhy, radiály, metro i železnice. Kdo tvrdí, že se na něco z toho můžeme vykašlat, je extremista.


28.4.2016 16:10:50
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
No jo. Zapomněl jsem, že žiji ve východní Evropě. :)


28.4.2016 16:23:11
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
SEZNAM: Klíčové dálnice vyrostou i bez nového zeleného posudku EIA


5.5.2016 7:51:43
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně


No tak jestli tohle klapne, tak erár předvede, že je schopen i nějakého funkčního výkonu mimo rámec obvyklého "... to SE vždy dělalo takhle..."

Docela fajn zpráva před víkendem :-)


5.5.2016 14:03:42
Profil
 

Příspěvky: 193
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
A jak je to s EIA na další části? Od ČB k hranicím a popř. Stř.kraj? A s přípravou úseků od ČB k hranicím obecně? Kromě toho, že občas se napíše, že nejsou skoro vykoupeny pozemky na 311 a 312.


5.5.2016 14:12:18
Profil
 

Příspěvky: 590
Bydliště: J.Hradec / Č.Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
EIA kolem ČB a dál až k hranicím je stejného data - 2005. Představa že doplním slovíčko "prioritní" a bude vyřešeno - to je síla... EIA ve středních Čechách je nová, tam není problém.


5.5.2016 21:56:19
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Michale, před víkendem určitě dobrá zpráva, ALE... Zatím je to pouze PŘEDSTAVA, že se takto podaří vládě problém vyřešit. První reálný krok bude dotažení problému "u nás", pak teprve MUŽE snad věc projít v Bruselu. Do té doby je to pouze sladká teorie. Podle podobných teorií měla už většina z těchto staveb dávno stát !


6.5.2016 15:48:01
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Ředitelství silnic a dálnic pokračuje s přípravou středočeské části dálnice D3
https://www.rsd.cz/wps/portal/web/rsd/a ... e8267b8858

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


24.5.2016 13:29:13
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Trochu mi unikaji ty investice u Benesova (zahloubeni), kdyz ma jejich vystavba zacit nejdriv pet let let pred zahajenim vystavby stredoceske D3. Jasne, rekne se, ze stredoceska D3 jen tak stejne nebude, takze tohle je lepsi nez klackem do oka. Ale to by snad opravdu bylo lepsi tu D3 ve ScK pripravit poradne, aby se opravdu zacala stavet.
Nebo je to tak, ze intenzity kolem Benesova budou vzdy tak vysoke, ze ten tunel.bude potreba i po preneseni tranzitu na D3.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


25.5.2016 6:25:37
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
MickeyMouse píše:
Nebo je to tak, ze intenzity kolem Benesova budou vzdy tak vysoke, ze ten tunel.bude potreba i po preneseni tranzitu na D3.
Bingo!


25.5.2016 8:17:32
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Tak příprava "toho", co oponenti D3 nazývají její alternativou, na I/20 z Písku do ČB pomalu začíná: (http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/z ... 60527.html)

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


27.5.2016 21:06:21
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Dálnice D3 chce v září pokročit dál
Zdroj: http://ceskobudejovicky.denik.cz/z-regi ... 60528.html

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


28.5.2016 12:55:12
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
At uz se jedna o D3 nebo D4, oboji je na hov.o. D4 hotova ve strednich Cechach, D3 bude za tri roky hotova v jiznich (teda po CB). Na misto toho, aby staveli jednu komplet, budeme tu mit dve poloviny a kazdou jinde. Bravo!!!

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


30.5.2016 18:23:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 6415
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Už jen stačí je kapacitně propojit a máme to pod střechou.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


30.5.2016 18:33:11
Profil ICQ
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
D 19?

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


30.5.2016 19:15:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 135
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
To už by se asi v tomto případě vyplatilo převedení I/20 v úseku Písek - ČB na dálnici než I/19 ty úšeky budou asi stejně dlouhé.
O něčem takovém se uvažovalo v rozšířené variantě dálniční sítě a vytvoření takového vnějšího okruhu obdobnému tomu pražskému.


31.5.2016 12:38:48
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
mishak píše:
To už by se asi v tomto případě vyplatilo převedení I/20 v úseku Písek - ČB na dálnici než I/19 ty úšeky budou asi stejně dlouhé.
O něčem takovém se uvažovalo v rozšířené variantě dálniční sítě a vytvoření takového vnějšího okruhu obdobnému tomu pražskému.


D19 je zde často zmiňovaný "projekt snů", který by propojil nejen D3 a D4, ale zjména D1 a D5. Tím by vznikla alternativa k D1, D0 a D5 a smysluplné dálniční spojení jižních Čech s Moravou jako bonus.
Prodloužení D4 z Písku do ČB by ani jedno z toho nepřineslo. Propojení D3 a D1 by naopak bylo myslím opravdu velkým přínosem. Místo toho se ale staví I/34, i když už teď je přes veškerou intenzitu dopravy cesta z ČB na D1 po D3 a I/19 rychlejší o 10min než cesta po I/34.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


31.5.2016 12:48:50
Profil
 

Příspěvky: 135
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
V tom mě nezbývá než souhlasit. Pokud by došlo k propojení D5, D4, D3 a D1 tak to by pak z jihu čech bylo prakticky "všade blízko". Už jen cesta do Plzně by se výrazně urychlila po D3 a pak po I/19 atd.

Posledně jsem se rozmýšlel kudy je to rychlejší na D1 z ČB jestli po I/34 nebo po D3 + I/19. Mě to vždycky vycházelo dost nastejno. Není pak debaty o tom až bude D3 dotažená k ČB a na I/19 hotová přeložka Chýnova a Kamene, tak to bude rychlejší.
I/34 je zase pěkná cesta za JH a ted jak dodělají obchvat Myslotín, Ondřejov,.. tak snad bude úplně celá vedená mimo obcekrom Pelhřimova, kde si myslím, že přeložka postrádá smysl jelikož tam výrazné zdržení ani provoz nepozoruji. V úseku ČB a JH je nejhorší průtah Lišovem z mého pohledu a plánovaná přeložka by to značně urychlila.
A přesto to po té I/34 zajedu rychleji otázkou je jak moc jsem dodržel předpisy.


31.5.2016 13:35:28
Profil
 

Příspěvky: 1
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
mishak píše:
V tom mě nezbývá než souhlasit. Pokud by došlo k propojení D5, D4, D3 a D1 tak to by pak z jihu čech bylo prakticky "všade blízko". Už jen cesta do Plzně by se výrazně urychlila po D3 a pak po I/19 atd.

Posledně jsem se rozmýšlel kudy je to rychlejší na D1 z ČB jestli po I/34 nebo po D3 + I/19. Mě to vždycky vycházelo dost nastejno. Není pak debaty o tom až bude D3 dotažená k ČB a na I/19 hotová přeložka Chýnova a Kamene, tak to bude rychlejší.
I/34 je zase pěkná cesta za JH a ted jak dodělají obchvat Myslotín, Ondřejov,.. tak snad bude úplně celá vedená mimo obcekrom Pelhřimova, kde si myslím, že přeložka postrádá smysl jelikož tam výrazné zdržení ani provoz nepozoruji. V úseku ČB a JH je nejhorší průtah Lišovem z mého pohledu a plánovaná přeložka by to značně urychlila.
A přesto to po té I/34 zajedu rychleji otázkou je jak moc jsem dodržel předpisy.


Na trase ČB - Humpolec jezdím poměrně často a myslím, že sjízdnější trasou je jízda přes I/23 do Jindřichova Hradce - řidič se vyhne Lišovu a klikaticím mezi Lásenicemi a JH. Tato varianta se mi zdá rychlejší i dnes, kdy se budují 4 km D3 kolem Veselí (oproti několika stům metrů u Úsilného). Ovšem dost lituju obyvatele Kardašovi Řečice po dokončení D3.
Jinak i v současnosti se časově vyplatí jezdit po I/19 + D3, kde jsou na trase 2 semafory. Pořád jsem o 5 minut rychlejší. A bez renonstrukcí až o 15 min.
S Pelhřimovem souhlasím, dosud jsem tam kolonu nezažil. Ale vadí mi tady místní značení - chtělo by řidiče dříve navést do správného pruhu - např. jeden pruh jasně značit I/34.


2.6.2016 17:58:07
Profil
 

Příspěvky: 135
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Aspoň tak.
http://www.budejckadrbna.cz/zpravy/dopr ... jimku.html


28.6.2016 17:32:02
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně


Že se o tom píše zrovna jen v BD...? V Deníku ani na iDnes v Krajích nic. Na ŘSD taky nic. Je to vůbec pravda?

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


28.6.2016 20:21:11
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Vzhledem k tomu, ze novela s vyjimkou lezi v parlamentu a ceka na projednani, tak ta informace fakt nesedi.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


28.6.2016 20:31:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 902 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz