Právě je 27.4.2021 10:07:36




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 902 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 37  Další
 D3 - Všeobecně 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Tohle se mi jako kachna nezdá, jakkoliv Drbna není NYT, tak tohle by si nevymysleli. Znalci však tuší, že ono majetkovprávní vypořádání je vždy větší či menší problém, následné odvolání na SP se (bohužel) také dá očekávat. A to nemluvě o tendru na zhotovitele - obchvat ČB je drahá stavba a tedy o zakázku bude zájem. Obstrukce s odvoláním k ÚHOS se též nemohou vyloučit.

Je tedy fajn, že stavba dostala výjimku, ale roku 2018 se zahájením stavby snad nikdo zodpovědný nevěří. 2019 a budeme rádi.... a už aby to bylo. :-)


28.6.2016 20:33:56
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
dvs píše:
Vzhledem k tomu, ze novela s vyjimkou lezi v parlamentu a ceka na projednani, tak ta informace fakt nesedi.


No, že článek je trochu "amatérský", tož to asi jako jo. 8-) Ale vlastní podstata článku, že obchvat ČB je mezi schválenými výjimkami, to je pravda. (btw: jediná stavba, co nedostala výjimku je SOKP 511)


28.6.2016 20:36:25
Profil
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Zrovna jsem se chtěl divit.....ono ani z té citace p. Konečného nevyplývá, to co článek tvrdí a není k tomu žádný jiný zdroj.....takže tuto zprávu doporučuji ignorovat jako značně podezřelou a nedohodnou.. :-/


28.6.2016 20:37:24
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Jsem už podezřívavý k těm všem informacím. Drbna ale dostála svého jména a měla to z dobrého zdroje. ;) Viz. viewtopic.php?p=131309#p131309

Juncker slíbil Bohoušovi, že tu vyjímku dostaneme. Neboli, že už nás s tím nebudou popotahovat a pokud to nějak nezmršíme, tak nám to i proplatí z dotací. Takže teď by mohli hnout zadkem naši poslanci, projednat a schválit. Hlavně doufám, že opozice bude soudná a ten jeden paragraf nebude chtít číst celé prázdniny. Zařazené to mají dneska. :jidlo:

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


29.6.2016 7:55:30
Profil
 

Příspěvky: 368
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Dotýká se to i D3, proto to i dávám sem:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... ilis-nizke

_________________
Zdržuji se hlavně jižně od Dunaje, ale rád se podívám i na severní břeh a sem tam i na západ od Rýna.


6.7.2016 22:23:20
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Rozumím tomu správně tak, že když jim jde "jen" o prachy za pozemky, tak se naschvál nechají vyvlastnit, aby se pak mohli soudit o peníze za pozemky? Pokud je to tak, tak je to ve srovnání s jinými obvyklými komplikacemi při stavbě dálnic žádná komplikace.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


7.7.2016 11:55:55
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Tak funguje německý systém . Nejsi spokojen s cenou - suď se. Mezitím se ale staví...


7.7.2016 19:27:40
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Prosba všem!
Podařilo se mi v naší obci, na jejímž katastru povede stavba 0310, zastavit aktivity části občanů a zastupitelů "hodit vidle" do procesu přípravy dálnice D3 a to zejména kvůli hluku z budoucí dálnice.
Podle všeho by se všichni s dálnicí smířili a "hodili do klidu", pokud by se na kusu budoucí dálnice nechali udělat PHS.
Není zde někdo na fóru, kdo má na starost přípravu stavby 0310? Nemá někdo tip a kontakt na povolanou osobu z budějického ředitelství ŘSD? Prosím pošlete mi to do SZ, ať tu neplevelíme vlákno, díky. M.


26.8.2016 14:10:59
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
http://tn.nova.cz/clanek/tok-slibil-stavbu-d3-do-4-let-uz-mela-davno-stat-prehled-slibu.html


1.9.2016 10:51:53
Profil
 

Příspěvky: 863
Bydliště: ostrava
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
k tomu hluku, řsd, aspon tady v MSK, se velmi nelibě staví k jakýmkoli protihlukovým opatřením nad rámec požadavků hygienických limitů. navíc ty budou teď ještě mírnější. proto si myslím, že v jednání vám bude možná více partnerem kraj, který to může zatáhnout ze svého. držím palce - raději "zbytečná" phs za pár milionů, než léta zablokovaná stavba.

_________________
Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.


1.9.2016 11:11:19
Profil
 

Příspěvky: 453
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
No to je ale přece ten zásadní, 90 %, důvod proč lidé vystupují proti stavbám.
Protože jim nějaký úředník tvrdí, že jeho studie stavbu PHS nedovoluje.
Že realita je jiná, viz. okruh kolem Prahy u Dobřejovic (kde se PHS rychle dostavují aby dala EU peníze, protože projekt byl samozřejmě jak z pomocné školy) nebo může PHS za pár milionů odblokovat stavbu za miliardu toho úředníka nezajímá.
Vaše šance na dohodu s ŘSD, se vzhledem k jiný stavbám se stejným problémem, blíží nule.


1.9.2016 13:21:41
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Stavba se projektuje podle hlukové studie, vyhodit pár milionů navíc je pomalu na kriminál. Jsem zvědavej, kdo by dnes rozhodl, že vyhodí pár milionů za PHS, byť by tím odblokoval stavbu. Po zprovoznění stavby se dělá měření, které buď potvrdí studii, nebo se navrhnou opatření k dodržení norem.


2.9.2016 7:11:35
Profil
 

Příspěvky: 453
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
plácáte
osvětlení v blance je x krát naddimenzované protože projektantovi nic nezakazuje to udělat lépe než požaduje norma - x krát prošlo médii.
Nikdo nikoho za PHS v projektu nezavře.


2.9.2016 9:02:39
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
No, zase tak jednoduché to není, to by mohla mít každá obec sjezd z dálnice, který by odblokoval případnou nechuť ke stavbě. Nebavme se zrovna o zavření, ale minimálně by si pro ŘSD už nezaprojektoval...


2.9.2016 21:32:58
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Jsem jediný, kdo na tomto webu nevidí sekci "Diskuse"?
http://www.dalnice-d3.cz/domu


17.10.2016 13:03:04
Profil
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Jestli tě to nějak uklidní, tak já ji tam taky nevidím...... Z čeho ale dovozuješ, že bys ji tam vidět měl?


17.10.2016 13:40:27
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Z toho, že jsem si jí tam chodil pročítat. :)


17.10.2016 13:42:01
Profil
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Aha. :-) http://www.dalnice-d3.cz/diskuse vypadá to, že jako obranu před totálním zaspamováním admini zvolili smazání odkazu.


17.10.2016 13:44:49
Profil
 

Příspěvky: 246
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Jo, to mě nenapsalo to napsat růčo. Díky.


17.10.2016 13:45:44
Profil
 

Příspěvky: 135
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Zajímavý článek možná stojí za přečtení
http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi-dop ... kruh-26993


19.10.2016 14:11:18
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Trochu ty obce a hlavne Brezany nechapu? K cemu jim pomuze dokoncena D0 nekde na druhem konci Prahy? O D4 ani nemluve - kdyz bude D3 hotova, tak ji ani hotova D4 neodlehci. :roll:

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


19.10.2016 18:27:01
Profil
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
MickeyMouse píše:
Trochu ty obce a hlavne Brezany nechapu? K cemu jim pomuze dokoncena D0 nekde na druhem konci Prahy? O D4 ani nemluve - kdyz bude D3 hotova, tak ji ani hotova D4 neodlehci. :roll:


Ono to je v tom článku špatně popsany, jde jim pouze o dostavbu úseku Běchovice-Modletice.

_________________
D3 nad zlato


19.10.2016 18:39:23
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
To není až tak špatný článek. ALE úplně dole vlevo - to je jiná soda... 3 stavby, které udělají z Prahy parkoviště. Nechápu, jak kecy automatu ti novináři žerou. Děs běs :zvraci:


19.10.2016 23:15:46
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Na facebookových stránkách Metrostavu jsou krásné (nejen) letecké fotky výstavby D3. Neznalý místa nevím, který je to úsek, proto dávám do všeobecného vlákna (klidně přesuňte).

https://www.facebook.com/Metrostav/?hc_ref=NEWSFEED


25.10.2016 10:11:48
Profil
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: D3 - Všeobecně
Fotky jsou od Dynína k Ševětínu.

_________________
Království a půl princezny za 511.


25.10.2016 10:27:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 902 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz