| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D3 - Všeobecně http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=401 |
Stránka 23 z 37 |
| Autor: | -xdas- [ 25.10.2016 10:27:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
To bude usek Bosilec - Sevetin. Edit: Ha, Bobek byl o vterinku rychlejsi. Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk |
|
| Autor: | Petanecek [ 27.10.2016 13:38:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Upřímně MPO v Kolíně (PCTA) je postavena na nejkvalitnější zemědělské půdě v ČR. A je to všem také jedno.... |
|
| Autor: | vondr [ 21.11.2016 12:46:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
videoprůjezd o Mishaka od Č.Budějovic po Tábor. škoda, že je video zrychlené i na úsecích, kde se pracuje-není čas z toho poznat pokroky ve stavbě https://www.youtube.com/watch?v=TWW1iU9 ... ubs_digest |
|
| Autor: | Majkl [ 21.11.2016 14:41:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Zdá se mi to, nebo ty lemplové na ten úsek Ševětín - Borek opravdu ještě nešáhli a čekají na 03/2017, jak bylo někde psáno? Ale proč ? Od října se přece mohlo udělat kus práce |
|
| Autor: | Moucha [ 21.11.2016 14:46:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
2Majkl: je to tak jak píšeš. Také si myslím, že kdyby začali už v říjnu, jak se začít podle plánů mělo, tak něco málo stihli. Jsem také ale zvědavý na průběh stavby a jaké tam budou omezení. Jedná se o celkem dlouhý úsek. Třeba jak to bude vypadat na tom stoupacím pruhu u Chotýčan, kde jsou vedle sebe v jednu chvíli 4 pruhy.. |
|
| Autor: | Sudr [ 21.11.2016 15:25:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
"....ty lemplové...."? :-/ |
|
| Autor: | mishak [ 21.11.2016 20:11:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Ano na úseku Borek - Ševětín ještě nebylo ani hrábnuto a říznuto. Přidávám originál video rozestavěného úseku jestli má někdo chuť a čas se podívat. https://www.youtube.com/watch?v=xSmIysAmUTI |
|
| Autor: | Svodidlo2016 [ 21.11.2016 22:18:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Tak brzy dojde k velkému kácení a značnému dopravnímu omezení. Na vývěsní desce jihočeského kraje jsem objevil termín od 27.11.2016 do 31.3.2017. Celkem se na to těším Veřejná vyhláška. Opatření obecné povahy. Přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci. Částečná uzavírka silnice I/3 v úseku za obcí Borek po MUK Ševětín z důvodu provádění kácení stromů v rámci stavby dálnice „D3 0309/II Ševětín - Borek“ Odkaz : http://www.kraj-jihocesky.cz/index.php?par[id_v]=64&par[lang]=CS&par[id_tema]=17 Edit : Nejde mi vložit celý odkaz tak kopírujte celý odkaz |
|
| Autor: | mishak [ 21.11.2016 22:35:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Tak my o vlku a vlk... Aspoň něco. Díky za info. |
|
| Autor: | kot [ 22.11.2016 16:27:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Dobrá zpráva - totální nečinnost do jara by byla na pár facek... |
|
| Autor: | chemer [ 30.11.2016 21:07:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
| Autor: | ku8a [ 1.1.2017 20:15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
dnešní zmínka na iDNES: http://budejovice.idnes.cz/novy-usek-da ... zpravy_mrl |
|
| Autor: | NATTY [ 4.1.2017 19:40:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Nové letáky na dálnici D3 ve Středočeském kraji!!! https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... _preparing |
|
| Autor: | Lynx [ 4.1.2017 19:48:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Přijde mi, že je tam směrem od Prahy před Sázavou méně tunelů - za to delších a za Sázavou pro změnu více, ale kratších |
|
| Autor: | ppepe [ 10.2.2017 17:08:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
prosím, jsem sám, kdo má problém zobrazit stránky http://www.dalnice-d3.cz/, nebo není chyba na mém přijímači? |
|
| Autor: | Lenny [ 10.2.2017 17:30:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
nejede |
|
| Autor: | ku8a [ 14.2.2017 10:40:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Další článek o D3: http://budejovice.idnes.cz/dva-tunely-n ... zpravy_khr Alespoň, že se poslední dobou o tomto problému nedostatku spojení na jih dost píše, důležitá je informovanost |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 14.2.2017 13:03:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Kdo vymýšlí jména těm tunelům? Nechtělo by na to ŘSD udělat nějaké hlasování? Kamenná vrata - to poměrně hodně dobře, jméno pro tunel jak dělané, zato Luka... Nebylo dříve navrhováno, že se ten tunel bude jmenovat Svatováclavské lázně - podle místní části Jílového? To by rozhodně vypadalo lépe. |
|
| Autor: | ku8a [ 14.2.2017 15:25:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
ŘSD pojmenovává tunely podle vesnic/měst/mesťských části/oblastí. Kamenná vrata jsou pokud se nepletu částí Jílového. Této oblasti se myslím lidově říká Svatováclavské lázně. Tunel Luka vede okolo vesnice Luka pod Medníkem, takže i zde je název jasný. Z toho mi vyplývá, že pokud by se měl nějaký tunel jmenovat Svatováclavské lázně tak misto tunelu Kamenná vrata |
|
| Autor: | Honey72 [ 15.2.2017 9:36:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Podle městských částí to striktně nebývá, spíše si ŘSD dělá co chce, stejně jako u názvů MÚK. Např. na D11 v Trutnově se bude jeden tunel jmenovat Opevnění, což je spíš název hezký pro odpočívku. Zřejmě aby se každý orientoval, že právě podjíždí pás opevnění ze 30. let A ještě jeden nesmysl z D11. Namísto názvu Žiželice nebo Loukonosy je tam jen cedulka "Most přes Cidlinu". Jenže, hned následující most je také přes Cidlinu. Ten má alespoň název Olešnice. |
|
| Autor: | grundyg [ 15.2.2017 10:27:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
<OT> "Svatováclavské lázně, to zapiš, Smyle, to velitele potěší". |
|
| Autor: | mishak [ 17.3.2017 20:06:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Dneska jsem si udělal výlet a letecky jsem nafotil celou výstavbu D3 od Veselí až po Úsilné po několika úseků, které jsou zobrazeny na mapce. https://goo.gl/photos/Fcm9L95CSXLtZuHh8 tak příjemnou podívanou |
|
| Autor: | siesa [ 17.3.2017 20:19:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
mishak píše: Dneska jsem si udělal výlet a letecky jsem nafotil celou výstavbu D3 od Veselí až po Úsilné po několika úseků, které jsou zobrazeny na mapce. https://goo.gl/photos/Fcm9L95CSXLtZuHh8 tak příjemnou podívanou Ty jo...super! Dik |
|
| Autor: | mapman [ 17.3.2017 20:24:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Famózní snímky, díky! |
|
| Autor: | Atos [ 17.3.2017 22:09:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Nádhera. A nejkrásnější světlo a atmosféru má křižovatka u Ševětína při detailu shora. Díky |
|
| Stránka 23 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|