České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D3 - Všeobecně
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=401
Stránka 23 z 37

Autor:  -xdas- [ 25.10.2016 10:27:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

To bude usek Bosilec - Sevetin.

Edit: Ha, Bobek byl o vterinku rychlejsi.

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Autor:  Petanecek [ 27.10.2016 13:38:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Upřímně MPO v Kolíně (PCTA) je postavena na nejkvalitnější zemědělské půdě v ČR. A je to všem také jedno....

Autor:  vondr [ 21.11.2016 12:46:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

videoprůjezd o Mishaka od Č.Budějovic po Tábor. škoda, že je video zrychlené i na úsecích, kde se pracuje-není čas z toho poznat pokroky ve stavbě
https://www.youtube.com/watch?v=TWW1iU9 ... ubs_digest

Autor:  Majkl [ 21.11.2016 14:41:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Zdá se mi to, nebo ty lemplové na ten úsek Ševětín - Borek opravdu ještě nešáhli a čekají na 03/2017, jak bylo někde psáno? Ale proč ? Od října se přece mohlo udělat kus práce

Autor:  Moucha [ 21.11.2016 14:46:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

2Majkl: je to tak jak píšeš. Také si myslím, že kdyby začali už v říjnu, jak se začít podle plánů mělo, tak něco málo stihli. Jsem také ale zvědavý na průběh stavby a jaké tam budou omezení. Jedná se o celkem dlouhý úsek.
Třeba jak to bude vypadat na tom stoupacím pruhu u Chotýčan, kde jsou vedle sebe v jednu chvíli 4 pruhy..

Autor:  Sudr [ 21.11.2016 15:25:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

"....ty lemplové...."? :-/

Autor:  mishak [ 21.11.2016 20:11:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Ano na úseku Borek - Ševětín ještě nebylo ani hrábnuto a říznuto.
Přidávám originál video rozestavěného úseku jestli má někdo chuť a čas se podívat.
https://www.youtube.com/watch?v=xSmIysAmUTI

Autor:  Svodidlo2016 [ 21.11.2016 22:18:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Tak brzy dojde k velkému kácení a značnému dopravnímu omezení. Na vývěsní desce jihočeského kraje jsem objevil termín od 27.11.2016 do 31.3.2017. Celkem se na to těším :-)

Veřejná vyhláška. Opatření obecné povahy. Přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci. Částečná uzavírka silnice I/3 v úseku za obcí Borek po MUK Ševětín z důvodu provádění kácení stromů v rámci stavby dálnice „D3 0309/II Ševětín - Borek“

Odkaz : http://www.kraj-jihocesky.cz/index.php?par[id_v]=64&par[lang]=CS&par[id_tema]=17

Edit : Nejde mi vložit celý odkaz tak kopírujte celý odkaz

Autor:  mishak [ 21.11.2016 22:35:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Tak my o vlku a vlk...
Aspoň něco. Díky za info.

Autor:  kot [ 22.11.2016 16:27:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Dobrá zpráva - totální nečinnost do jara by byla na pár facek...

Autor:  chemer [ 30.11.2016 21:07:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

:arrow: Pěkné

Autor:  ku8a [ 1.1.2017 20:15:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

dnešní zmínka na iDNES: http://budejovice.idnes.cz/novy-usek-da ... zpravy_mrl

Autor:  NATTY [ 4.1.2017 19:40:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Nové letáky na dálnici D3 ve Středočeském kraji!!!

https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa- ... _preparing

Autor:  Lynx [ 4.1.2017 19:48:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Přijde mi, že je tam směrem od Prahy před Sázavou méně tunelů - za to delších a za Sázavou pro změnu více, ale kratších :shock: I když už jsem to dlouho neviděl, takže nevím s jistotou.

Autor:  ppepe [ 10.2.2017 17:08:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

prosím, jsem sám, kdo má problém zobrazit stránky http://www.dalnice-d3.cz/, nebo není chyba na mém přijímači?

Autor:  Lenny [ 10.2.2017 17:30:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

nejede

Autor:  ku8a [ 14.2.2017 10:40:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Další článek o D3: http://budejovice.idnes.cz/dva-tunely-n ... zpravy_khr

Alespoň, že se poslední dobou o tomto problému nedostatku spojení na jih dost píše, důležitá je informovanost

Autor:  MickeyMouse [ 14.2.2017 13:03:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Kdo vymýšlí jména těm tunelům? Nechtělo by na to ŘSD udělat nějaké hlasování?
Kamenná vrata - to poměrně hodně dobře, jméno pro tunel jak dělané, zato Luka... Nebylo dříve navrhováno, že se ten tunel bude jmenovat Svatováclavské lázně - podle místní části Jílového? To by rozhodně vypadalo lépe.

Autor:  ku8a [ 14.2.2017 15:25:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

ŘSD pojmenovává tunely podle vesnic/měst/mesťských části/oblastí. Kamenná vrata jsou pokud se nepletu částí Jílového. Této oblasti se myslím lidově říká Svatováclavské lázně. Tunel Luka vede okolo vesnice Luka pod Medníkem, takže i zde je název jasný.

Z toho mi vyplývá, že pokud by se měl nějaký tunel jmenovat Svatováclavské lázně tak misto tunelu Kamenná vrata

Autor:  Honey72 [ 15.2.2017 9:36:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Podle městských částí to striktně nebývá, spíše si ŘSD dělá co chce, stejně jako u názvů MÚK. Např. na D11 v Trutnově se bude jeden tunel jmenovat Opevnění, což je spíš název hezký pro odpočívku. Zřejmě aby se každý orientoval, že právě podjíždí pás opevnění ze 30. let :D . Vhodnější by byl název Debrné.
A ještě jeden nesmysl z D11. Namísto názvu Žiželice nebo Loukonosy je tam jen cedulka "Most přes Cidlinu". Jenže, hned následující most je také přes Cidlinu. Ten má alespoň název Olešnice.

Autor:  grundyg [ 15.2.2017 10:27:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

<OT> "Svatováclavské lázně, to zapiš, Smyle, to velitele potěší". 8-) </OT>

Autor:  mishak [ 17.3.2017 20:06:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Dneska jsem si udělal výlet a letecky jsem nafotil celou výstavbu D3 od Veselí až po Úsilné po několika úseků, které jsou zobrazeny na mapce.

https://goo.gl/photos/Fcm9L95CSXLtZuHh8

tak příjemnou podívanou ;)

Autor:  siesa [ 17.3.2017 20:19:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

mishak píše:
Dneska jsem si udělal výlet a letecky jsem nafotil celou výstavbu D3 od Veselí až po Úsilné po několika úseků, které jsou zobrazeny na mapce.

https://goo.gl/photos/Fcm9L95CSXLtZuHh8

tak příjemnou podívanou ;)

Ty jo...super! Dik :ok:

Autor:  mapman [ 17.3.2017 20:24:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Famózní snímky, díky!

Autor:  Atos [ 17.3.2017 22:09:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Nádhera. A nejkrásnější světlo a atmosféru má křižovatka u Ševětína při detailu shora. Díky :o :ok:

Stránka 23 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/