České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D3 - Všeobecně
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=401
Stránka 25 z 37

Autor:  jozka [ 8.4.2017 21:07:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

To maximalne. A na Haldu si pro mukly jezdily taxiky z Prahy, kdyz jim koncil trest :-)

Autor:  mts [ 10.4.2017 14:20:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Inu, kdyby se bylo byvalo před 50 lety téma nahrady I/3 uchopilo koncepčněji (když uz se tehdy o dalnici ještě neuvazovalo) , mohlo se za to pulstoleti salámovou metodou pomoci všech tech privadecu, obchvatu a prelozek a jejich postupne dostavby na 4pruh dosáhnout aspoň nejake 4pruhove smerove oddelene silnice 1.tridy z Mirosovic do Budejovic. Jasne, ze by se dnes blizila k vycerpani kapacity ale porad by to bylo lepsi nez jizda přes Milicin, Olbramovice atd. A hlavne uz by se po ni několik desitek let jezdilo.

Autor:  Lenny [ 10.4.2017 19:37:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Však k tomu došlo. Silnice I/3 se od Mezna přes České Budějovice až po MÚK s I/39 přestavěla na S 11,5/80.

Autor:  MickeyMouse [ 10.4.2017 19:46:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Ovsem vetsinou bez MUK a obchvatu... Jinak by se D3 dnes asi nestavela.

Autor:  Lenny [ 10.4.2017 20:56:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Jak kde. Mimo úsek Tábor - Veselí a průtah Budějovicemi to bylo mimo obec. S MÚK je to horší. Ale i ten průtah Budějovicemi bude po výstavbě D3 významný, bez něj by centrum bylo zahlcené.

Autor:  vondr [ 11.4.2017 8:36:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

jedno video z Veselí do České Budějovic
https://www.youtube.com/watch?v=4by8EUjQZ00

Autor:  Japao Joe [ 11.4.2017 10:15:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Když vidím těch rozvrtanejch 30km tak z toho krapet blednu závistí. ;-)

Autor:  mts [ 11.4.2017 10:29:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

To lenny: ono tech obci bylo mezi Mirosovicemi a Budejovicemi pozehnane: Olbramovice, Milicin, Sudomerice, Rzava, Kosin, Plana nad Luznici, Sobeslav, Borek…
To japao joe: kdyby se psal rok 1987, blednul bych taky. Ted je spis na miste netrpelive podupavani…

Autor:  ku8a [ 11.4.2017 14:48:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

vondr píše:
jedno video z Veselí do České Budějovic
https://www.youtube.com/watch?v=4by8EUjQZ00


Jak je to s tima mostama? Z videa to vypadá, že při jejich stavbě se plánovalo s druhým směrem, je tam misto a nebudou se muset bourat

Autor:  Nystrom [ 11.4.2017 19:44:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

ku8a: při stavbě se počítalo s druhým směrem (vlevo ve směru staničení), ovšem nepočítalo se se změnou normy. Tím, že se mezitím změnily parametry zakružováků, musí mosty dolů... neboť budou větší zářezy.

Autor:  Lenny [ 11.4.2017 20:16:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Demolují se 2, a to v km 119,29 přes MK u Ševětína a v km 126,952 přes MK u Chýňavy.
Zachovány jsou:
- most přes potok Libochovka v km 123,333 (do něho bude strčena nová ocelová roura a zároveň prodloužen)
- most přes II/146 v MÚK Lhotice (bude provedena jeho oprava)

Nadjezdy jsou bez úprav.

Autor:  vondr [ 5.5.2017 18:34:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

dnešní deštivé průjezdní video od MÚK Lhotice po Veselí nad Lužnicí
https://youtu.be/qaMMuMGJ4uI

Autor:  Sudr [ 16.5.2017 13:02:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Aktualizované letáky pro D3 od Úsilného na jih. Nejsem moc schopen zjistit co je v nich nového - pouze tedy zaznamenávám, že pro obchvat ČB (úseky - Úsilné - Třebonín) letáky stále očekávají zahájení do konce roku 2017 a ohledně úseku 0312/II leták trochu jemněji konstatuje, že to prozatím zmastil stavební úřad v Kaplici:


https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 752964.pdf

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 630781.pdf

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 536326.pdf

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 430072.pdf


https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 326549.pdf

Autor:  MickeyMouse [ 16.5.2017 14:12:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Asi se zmenil stav vykupu... Z 6 na 7 % :zvraci:

Autor:  mishak [ 16.5.2017 14:21:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

U Úsilné Hodějovice už nejsou zakresleny MÚK Hlinsko a Hodějovice. A na dalším úseku je MÚK Roudné. Myslím, že v předchozích letácích toto nebylo.

Autor:  ku8a [ 17.5.2017 8:50:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

mishak píše:
U Úsilné Hodějovice už nejsou zakresleny MÚK Hlinsko a Hodějovice. A na dalším úseku je MÚK Roudné. Myslím, že v předchozích letácích toto nebylo.


Ano, ale na mapě Hodějovice-Třebonín stále MÚK Hodějovice zůstává v šedé barvě

Autor:  Cajkowski [ 17.5.2017 15:48:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Kdyz uz jste u tech MUK - MUK Roudne ma nyni dva kruhaky na obou sjezdech, tj. v letaku stare znazorneni.
Dale netusim, proc vypadla MUK Nazidla. Psal jsem to ted to vlakna kam to patri.

Autor:  Sudr [ 30.5.2017 8:05:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Dokument obsahuje shrnutí současného stavu přípravy jihočeských úseků D3, D4 a obchvatu Lišova

http://www.dolnitrebonin.cz/files/1524- ... ednani.pdf

Autor:  Svodidlo2016 [ 8.6.2017 11:16:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Celou stavbu si lze nyní podrobně projít v programu Google Earth. Po kliknutí na ikonu hodin s šipkou a posunout nakonec tedy 5\18\2017... Doporučuji Je to z května a lecos je tam už vidět. Od Úsilného po Veselí.

Přílohy:
goEarth.jpg
goEarth.jpg [ 183.67 KiB | Zobrazeno 5542 krát ]

Autor:  vondr [ 8.6.2017 21:51:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

dnešní videoprůjezd od Lhotic po Veselí nad Lužnicí. docela se tam pracuje s velkým nasazením
https://www.youtube.com/watch?v=ud5IKMz ... e=youtu.be

Autor:  vondr [ 8.6.2017 22:04:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Svodidlo2016 píše:
Celou stavbu si lze nyní podrobně projít v programu Google Earth. Po kliknutí na ikonu hodin s šipkou a posunout nakonec tedy 5\18\2017... Doporučuji Je to z května a lecos je tam už vidět. Od Úsilného po Veselí.


stáhnul jsem mapy,ale ikonu hodin tam nikde nemám

Autor:  jozka [ 9.6.2017 5:51:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

...ten ukazatel vlevo nahore...

Autor:  Svodidlo2016 [ 9.6.2017 6:38:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Vondr : Ona je to hodně malá ikonka

Přílohy:
hodiny.jpg
hodiny.jpg [ 214.73 KiB | Zobrazeno 5250 krát ]

Autor:  vondr [ 9.6.2017 8:07:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Svodidlo2016 píše:
Vondr : Ona je to hodně malá ikonka

super, díky, už to mám

Autor:  Svodidlo2016 [ 11.6.2017 14:34:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: D3 - Všeobecně

Přidávám další video. Je to ze včera od Budějovic po Veselí.

https://youtu.be/zV9KEU_5n3o

Stránka 25 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/