| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D3 - Všeobecně http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=401 |
Stránka 25 z 37 |
| Autor: | jozka [ 8.4.2017 21:07:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
To maximalne. A na Haldu si pro mukly jezdily taxiky z Prahy, kdyz jim koncil trest |
|
| Autor: | mts [ 10.4.2017 14:20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Inu, kdyby se bylo byvalo před 50 lety téma nahrady I/3 uchopilo koncepčněji (když uz se tehdy o dalnici ještě neuvazovalo) , mohlo se za to pulstoleti salámovou metodou pomoci všech tech privadecu, obchvatu a prelozek a jejich postupne dostavby na 4pruh dosáhnout aspoň nejake 4pruhove smerove oddelene silnice 1.tridy z Mirosovic do Budejovic. Jasne, ze by se dnes blizila k vycerpani kapacity ale porad by to bylo lepsi nez jizda přes Milicin, Olbramovice atd. A hlavne uz by se po ni několik desitek let jezdilo. |
|
| Autor: | Lenny [ 10.4.2017 19:37:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Však k tomu došlo. Silnice I/3 se od Mezna přes České Budějovice až po MÚK s I/39 přestavěla na S 11,5/80. |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 10.4.2017 19:46:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Ovsem vetsinou bez MUK a obchvatu... Jinak by se D3 dnes asi nestavela. |
|
| Autor: | Lenny [ 10.4.2017 20:56:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Jak kde. Mimo úsek Tábor - Veselí a průtah Budějovicemi to bylo mimo obec. S MÚK je to horší. Ale i ten průtah Budějovicemi bude po výstavbě D3 významný, bez něj by centrum bylo zahlcené. |
|
| Autor: | vondr [ 11.4.2017 8:36:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
jedno video z Veselí do České Budějovic https://www.youtube.com/watch?v=4by8EUjQZ00 |
|
| Autor: | Japao Joe [ 11.4.2017 10:15:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Když vidím těch rozvrtanejch 30km tak z toho krapet blednu závistí. |
|
| Autor: | mts [ 11.4.2017 10:29:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
To lenny: ono tech obci bylo mezi Mirosovicemi a Budejovicemi pozehnane: Olbramovice, Milicin, Sudomerice, Rzava, Kosin, Plana nad Luznici, Sobeslav, Borek… To japao joe: kdyby se psal rok 1987, blednul bych taky. Ted je spis na miste netrpelive podupavani… |
|
| Autor: | ku8a [ 11.4.2017 14:48:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
vondr píše: jedno video z Veselí do České Budějovic https://www.youtube.com/watch?v=4by8EUjQZ00 Jak je to s tima mostama? Z videa to vypadá, že při jejich stavbě se plánovalo s druhým směrem, je tam misto a nebudou se muset bourat |
|
| Autor: | Nystrom [ 11.4.2017 19:44:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
ku8a: při stavbě se počítalo s druhým směrem (vlevo ve směru staničení), ovšem nepočítalo se se změnou normy. Tím, že se mezitím změnily parametry zakružováků, musí mosty dolů... neboť budou větší zářezy. |
|
| Autor: | Lenny [ 11.4.2017 20:16:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Demolují se 2, a to v km 119,29 přes MK u Ševětína a v km 126,952 přes MK u Chýňavy. Zachovány jsou: - most přes potok Libochovka v km 123,333 (do něho bude strčena nová ocelová roura a zároveň prodloužen) - most přes II/146 v MÚK Lhotice (bude provedena jeho oprava) Nadjezdy jsou bez úprav. |
|
| Autor: | vondr [ 5.5.2017 18:34:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
dnešní deštivé průjezdní video od MÚK Lhotice po Veselí nad Lužnicí https://youtu.be/qaMMuMGJ4uI |
|
| Autor: | Sudr [ 16.5.2017 13:02:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Aktualizované letáky pro D3 od Úsilného na jih. Nejsem moc schopen zjistit co je v nich nového - pouze tedy zaznamenávám, že pro obchvat ČB (úseky - Úsilné - Třebonín) letáky stále očekávají zahájení do konce roku 2017 a ohledně úseku 0312/II leták trochu jemněji konstatuje, že to prozatím zmastil stavební úřad v Kaplici: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 752964.pdf https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 630781.pdf https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 536326.pdf https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 430072.pdf https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 326549.pdf |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 16.5.2017 14:12:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Asi se zmenil stav vykupu... Z 6 na 7 % |
|
| Autor: | mishak [ 16.5.2017 14:21:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
U Úsilné Hodějovice už nejsou zakresleny MÚK Hlinsko a Hodějovice. A na dalším úseku je MÚK Roudné. Myslím, že v předchozích letácích toto nebylo. |
|
| Autor: | ku8a [ 17.5.2017 8:50:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
mishak píše: U Úsilné Hodějovice už nejsou zakresleny MÚK Hlinsko a Hodějovice. A na dalším úseku je MÚK Roudné. Myslím, že v předchozích letácích toto nebylo. Ano, ale na mapě Hodějovice-Třebonín stále MÚK Hodějovice zůstává v šedé barvě |
|
| Autor: | Cajkowski [ 17.5.2017 15:48:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Kdyz uz jste u tech MUK - MUK Roudne ma nyni dva kruhaky na obou sjezdech, tj. v letaku stare znazorneni. Dale netusim, proc vypadla MUK Nazidla. Psal jsem to ted to vlakna kam to patri. |
|
| Autor: | Sudr [ 30.5.2017 8:05:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Dokument obsahuje shrnutí současného stavu přípravy jihočeských úseků D3, D4 a obchvatu Lišova http://www.dolnitrebonin.cz/files/1524- ... ednani.pdf |
|
| Autor: | Svodidlo2016 [ 8.6.2017 11:16:40 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně | ||
Celou stavbu si lze nyní podrobně projít v programu Google Earth. Po kliknutí na ikonu hodin s šipkou a posunout nakonec tedy 5\18\2017... Doporučuji Je to z května a lecos je tam už vidět. Od Úsilného po Veselí.
|
|||
| Autor: | vondr [ 8.6.2017 21:51:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
dnešní videoprůjezd od Lhotic po Veselí nad Lužnicí. docela se tam pracuje s velkým nasazením https://www.youtube.com/watch?v=ud5IKMz ... e=youtu.be |
|
| Autor: | vondr [ 8.6.2017 22:04:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Svodidlo2016 píše: Celou stavbu si lze nyní podrobně projít v programu Google Earth. Po kliknutí na ikonu hodin s šipkou a posunout nakonec tedy 5\18\2017... Doporučuji Je to z května a lecos je tam už vidět. Od Úsilného po Veselí. stáhnul jsem mapy,ale ikonu hodin tam nikde nemám |
|
| Autor: | jozka [ 9.6.2017 5:51:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
...ten ukazatel vlevo nahore... |
|
| Autor: | Svodidlo2016 [ 9.6.2017 6:38:02 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně | ||
Vondr : Ona je to hodně malá ikonka
|
|||
| Autor: | vondr [ 9.6.2017 8:07:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Svodidlo2016 píše: Vondr : Ona je to hodně malá ikonka super, díky, už to mám |
|
| Autor: | Svodidlo2016 [ 11.6.2017 14:34:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D3 - Všeobecně |
Přidávám další video. Je to ze včera od Budějovic po Veselí. https://youtu.be/zV9KEU_5n3o |
|
| Stránka 25 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|