| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| 0309/II Ševětín - Borek (v provozu) http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=68&t=5482 |
Stránka 12 z 27 |
| Autor: | Sudr [ 8.10.2018 7:06:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
No nevím, z tohoto OOP - prodloužení přechodné úpravy značení se to jeví tak, že to bude trvat ještě pár dní/týdnů po 28.10.2018 (což mohl být zřejmě původně předpokládaný termín). https://www.kraj-jihocesky.cz/index.php?par[id_v]=393&par[lang]=CS&par[id_tema]=17&par[id_urdeska]=12145&par[vypis]=1 https://www.kraj-jihocesky.cz/file.php?par[id_r]=171332&par[view]=0 |
|
| Autor: | Svodidlo2016 [ 8.10.2018 19:21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Od budovaného ekoduktu směrem na České Budějovice jsou už vidět první osazená svodidla. https://youtu.be/S4tSLJLhfqQ |
|
| Autor: | Svodidlo2016 [ 8.10.2018 20:14:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Ráno tam ještě nic nebylo : https://youtu.be/6OoeLzJ4CJA |
|
| Autor: | ku8a [ 8.10.2018 20:26:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Video je hezké |
|
| Autor: | KIV [ 29.10.2018 14:26:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) zprovozní od 1. prosince jeden směr úseku dálnice D3 Ševětín-Borek na Českobudějovicku. Bude se jezdit dvěma směry namísto jízdy po dosavadní silnici I/3, kde bude ŘSD stavět druhou část dálnice. Úsek je 7,7 kilometru dlouhý.... https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/doprava/usek-dalnice-d3-sevetin-borek-se-otevre-v-polovicnim-profilu/r~afc4e622db7111e88782ac1f6b220ee8/?redirected=1540819352 |
|
| Autor: | Diaľničiar [ 17.11.2018 17:28:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
| Autor: | Sudr [ 20.11.2018 8:20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Stanovení přechodné úpravy - převedení dopravy na nově vybudovaný půlprofil od 1.12.2018: http://www.c-budejovice.cz/sites/defaul ... str1-6.pdf http://www.c-budejovice.cz/sites/defaul ... str1-6.pdf http://www.c-budejovice.cz/sites/defaul ... 0-stan.pdf http://www.c-budejovice.cz/odsh-1915720 ... -iii-10570 Vesměs je tam osmdesátka + samozřejmě zákaz předjíždění. |
|
| Autor: | vondr [ 20.11.2018 9:00:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Od MÚK Lhotice po Borek by se ale dle výkresů mělo stále jezdit po staré 1/3. Před MÚK je převedení dopravy na původní silnici |
|
| Autor: | Moucha [ 20.11.2018 9:37:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
To souhlasí. Hned za MUK Lhotice směr Borek je ještě cca 50m úsek, kde není položen žádný asfalt. Nevím ale důvod, proč tomu tak je. |
|
| Autor: | Kostelnik [ 20.11.2018 14:56:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Důvod je prozaický...nevykoupený pozemek |
|
| Autor: | NIGKDO [ 20.11.2018 16:15:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Takže další Rychaltice a nebo Motocentrum? No, to snad ne... |
|
| Autor: | kot [ 20.11.2018 17:53:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
jak by mohlo být SP bez pozemku ? |
|
| Autor: | Majkii [ 20.11.2018 20:18:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Tak dle katastru je skutečně parcela 2869/34 na katastru Lhotic ve vlastnictví soukromníka a bylo na ní zahájené řízení o vyvlastnění práv. Trochu mě překvapuje, že tady na fóru se to neprovalilo dřív |
|
| Autor: | Sudr [ 21.11.2018 7:36:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Zajímavé. Dle tohoto rozhodnutí Nejvyššího správního soudu nicméně již vyvlastnění proběhlo a vyvlastňovací rozhodnutí nebyla zrušena. http://www.nssoud.cz/files/SOUDNI_VYKON ... vedeno.pdf Přemýšlím v čem by mohl být problém. |
|
| Autor: | martas [ 21.11.2018 9:01:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Majkii píše: Tak dle katastru je skutečně parcela 2869/34 na katastru Lhotic ve vlastnictví soukromníka a bylo na ní zahájené řízení o vyvlastnění práv. Trochu mě překvapuje, že tady na fóru se to neprovalilo dřív Tak dle KN má tento majitel pod stavbou ještě pozemky č. 2869/46, 2869/40 a na opačné straně dálnice 2869/19. Něco v souvislosti se stavbou se děje i s jeho parcelou 242/21. Ta má rozlohu pouze 11 m2 a není přímo zasažená, takže bych tipl, že chtěl, aby ji ŘSD taky odkoupilo. Zbyla by mu zcela izolovaně od zbytku všech jeho parcel, kterých má na tomto katastru opravdu dost. |
|
| Autor: | Honey72 [ 21.11.2018 9:13:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Tohle alespoň není spekulant, který si pozemky koupil kvůli dálnici. |
|
| Autor: | Moucha [ 1.12.2018 20:39:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Dnes jsme tudy jeli v 15:00 a doprava je stále na staré silnici... Dopravní značení uz je ale na místě. |
|
| Autor: | mishak [ 2.12.2018 12:05:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Dnes rano stale po stary polovine. Nova nebyla ani prohrnuta. Vsiml jsem si i vybudovanyho prejezdu na druhy jizni pas za mostem do Lhotoce smer cb. Takze nejspis v miste toho problematickeho pozemku bude jen objeti jinak se pojede kompletne po novem. Nevi nekdo jak je na tom ten pozemek co vlastne je zde za problem podle ikatastru ten pozemek ma rsd vykoupeny. |
|
| Autor: | Jirka L [ 2.12.2018 13:13:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
v ikatastru je vlastník Zevl Jiří, stejně jako na v nahlížení do KN, kde je vidět, že vyvlastňování stále běží. |
|
| Autor: | Cajkowski [ 3.12.2018 8:32:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Hlavne ze minuly tyden byla slavnost. ;o) to by jim slo. Uz je delaji i u otevreni pulprofilu. Za chvilku to bude pri dokonceni mostu, pri polozeni asfaltu, .... ;o) |
|
| Autor: | Lenny [ 3.12.2018 8:46:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Jaká slavnost? |
|
| Autor: | Cajkowski [ 3.12.2018 12:52:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Myslim, ze to bylo 29.11. Potkal jsem znameho, ze akorat jede z akce na kterou byl pozvany ohledne dokonceni 1/2 profilu. On nic nestavi. Proste jen jako host. Melo tam byt RSD, Eurovia a hoste (nevim, zda byl nekdo za mesto, kraj,...). Akce byla na miste, takze byl vymrznuty jak ..... Mam zjistovat o co slo? |
|
| Autor: | Tom od Budějc [ 3.12.2018 13:10:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
To je zvláštní. V médiích jsem nic nezaznamenal, ani ŘSD nemělo nic na fb... To by mě zajímalo, jestli opravdu ohledně toho dělali nějakou slavnost. Nevíte někdo, jak se tam jezdí dnes, když se včera jezdilo ještě po staré I/3? |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 3.12.2018 13:11:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Mohla to být jen akce zhotovitele. |
|
| Autor: | Majkii [ 3.12.2018 14:01:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 0309/II Ševětín - Borek (výstavba) |
Komentář Eurovie: Citace: Proč se nejezdí po nové části dálnice D3 v úseku Ševětín – Borek? Před časem investor, kterým je ŘSD, oznámil, že na dálnici D3 v úseku Ševětín – Borek se bude od 1.12. jezdit po nové části dálnice. Tento termín uběhl a stále se jezdí po stávající I/3. Za naší společnost, jež stavbu realizuje, uvádíme, že nová část dálnice D3 je stavebně zcela připravena na převod silničního provozu, a to včetně dopravního značení. Bohužel do dnešního dne nám nebylo dodáno oficiální povolení k převedení dopravy, navíc se v místě řeší vlastnictví jednoho pozemku nedaleko sjezdu na Hlubokou nad Vltavou. Kdy investor v průběhu výstavby zjistil, že tento pozemek není v jeho vlastnictví. Tudíž v tomto místě se bude muset doprava odklánět. Nám bohužel nezbývá nic jiného než čekat na oficiální kroky a pokyny investora. |
|
| Stránka 12 z 27 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|