Právě je 22.9.2019 4:28:37

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 D3 0310/II Hodějovice-Třebonín (výstavba) 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: D3 0310/II Hodějovice-Třebonín (výstavba)
Pridavam par poznatku z posledniho tydne. Zmizel drazni domek v prostoru MUK Hodejovice. Dva pilire v tomtez miste pro prelozku zeleznice a mistni komunikace jsou jiz odsalovane a cekaji na pokracovani. Kdy ze se mela delat ta skryvka? ;o) Nyni probiha skryvka pod zacatkem estakady u Vidova a take ve vykacenem lese za MUK Roudne. V prostoru MUK Roudne vcetne okruzni krizovatky na strane k Vidovu se poklada nejak cerna folie. Asi proti prorustani? Na ni valcuji sterk. Jinak minuly tyden probihalo drceni parezu na deponii. V nedeli po 23:00 me prekvapil kamion s navesem na spojovacce u Plavnice, kdy neco skladal u budouci estakady. viz video cas 6:17 k tem cervenym zelezum. Podklad pro jerab?

9.9.2019 16:32:35

Vzhledem k tomu, že se v prostoru kolem Malše nachází množství bývalých slepých ramen usuzuji, že štěrk a geotextilie je součástí sanací podloží násypů v těchto místech. Co si vybavuji ze stavby 4704, tak se na vybraných místech dělal rastr geodrénů, nad tím polštář ze štěrkodrti obalený geotextilií.
Zřejmě to tady bude podobné

Příloha:
geodren.png
geodren.png [ 106.73 KiB | Zobrazeno 2884 krát ]

11.9.2019 22:59:23

Mohutné navážení kameniva stále pokračuje. To už jsou tisíce tun. Dnes kolem desáté hodiny dopolední zhruba každé 4 minuty projíždělo N. Hodějovicemi jedno plně naložené vozidlo. Teď odpoledne se intenzita trochu snížila.

12.9.2019 14:29:27

A z jakého lomu berou kámen?

12.9.2019 21:38:24

Drtikol: Také jsem se zde jednou ptal, odpovědi nedočkal. Zeptám se některého z řidičů. Můj odhad je Ševětín.

Jinak dnes začala skrývka ornice u komunikace mezi Hodějovicemi a Roudným na místě bývalé pískovny a poté skládky všeho možného, před mnoha lety zavezené právě touto ornicí. Pokud půjdou stavbaři v tomto místě hlouběji (stavba přeložky III/1523) narazí na spoustu "pokladů". :o

12.9.2019 22:07:08

Zdravím, jsem tu novej, ale k otázce, odkud berou kámen - mám pocit, že z Plešovickýho lomu

13.9.2019 7:08:43

Podle hlídače na stavbě, jež stráží ve svém karavanu budoucí MÚK Krasejovka, by to měl být kámen z lomu Plešivec...

13.9.2019 9:59:50

Plešivec je čtvrť v Českém Krumlově, Plešovice lom viditelný pohledem z ČB, je před Krumlovem vpravo na patě hory Kleť.

13.9.2019 10:27:56

RedBaron píše:
Plešivec je čtvrť v Českém Krumlově, Plešovice lom viditelný pohledem z ČB, je před Krumlovem vpravo na patě hory Kleť.

Moje chyba, díky za opravu, je to samozřejmě lom Plešovice...

13.9.2019 12:24:12

Jasně, ke Krasejovce a do té oblasti stavby je to blíž z Plešovic, takže odtud. K Roudnému vozidla se štěrkem jezdí odkudsi po budějovické Zanádražce. Mám za to, že z Plešovic to do této oblasti stavby nebude, ale mohu se mýlit. Dnes jsem neměl čas se zeptat.

13.9.2019 20:35:08

javito píše:
Mohutné navážení kameniva stále pokračuje. To už jsou tisíce tun. Dnes kolem desáté hodiny dopolední zhruba každé 4 minuty projíždělo N. Hodějovicemi jedno plně naložené vozidlo. Teď odpoledne se intenzita trochu snížila.

Dokonce nám kvůli tomu teď zavřeli cyklostezku podél Malše, i když se fyzicky nic nezměnilo oproti předchozím týdnům. Ale dnes ráno jsem na ní musel čekat než přejedou 4 náklaďáky za sebou.
Paradoxní je, že z cyklostezky, kde je jedno potenciálně nebezpečné křížení odklání cyklisty na úzké rozbité silnice III. třídy s hustou dopravou...

13.9.2019 20:54:51

Na tuto stavbu jde kámen z Plešovic a něco asi také z Kaplice. Na 310/I převážně Ševětín.

13.9.2019 21:35:32
VIP

dvori19 píše:
V jakém vztahu je momentálně Doprastav a Metrostav? Mimo toto prostředí jsem již mnoho let, ale kdysi to byli titíž. Pak před pár lety došlo k velmi zásadním změnám a nyní jsem pochopil, že spolu již nemají nic společného, spíše naopak? Mohl byste mi to někdo vysvětlit?

Je to špatné... asi všichni tušíme, že se bude soutěžit znova a dojde ke zpoždění pár let. Takový tendr nebude na pár měsíců.
Jo vy narážíte na DDM Group, Doas, Doprastav, Metrostav, kde byl různý poměr akcií a byla to snaha o odolání skupinám Strabag, Eurovia, Skanska, které se na trzích v ČR/SR v dané době začínali prosazovat. (a naštěstí se to prosazení stalo, protože by ta výstavba byla opravdu jen ryze politicko-oligarchická)

Nevadí, tak po novém 0,01% pro Italy a 99,9% pro DPS. Ten odchod se čekal, Italové se stahují z tohoto prostoru.

DPS má technické zázemí i to personální, realizuje vícero staveb v regionu, ale nemá již takové postavení jako kdysi a je správná poznámka, že by to chtělo snad i partnera. Ovšem na tahu je pak ŘSD v případě dalšího opoždění a více si proces výstavby hlídat. Ale to je tak vždycky nebo by být mělo ...

14.9.2019 19:46:09
Profil Zobrazit autorovy stránky

Diaľničiar píše:
dvori19 píše:
V jakém vztahu je momentálně Doprastav a Metrostav? Mimo toto prostředí jsem již mnoho let, ale kdysi to byli titíž. Pak před pár lety došlo k velmi zásadním změnám a nyní jsem pochopil, že spolu již nemají nic společného, spíše naopak? Mohl byste mi to někdo vysvětlit?

Je to špatné... asi všichni tušíme, že se bude soutěžit znova a dojde ke zpoždění pár let. Takový tendr nebude na pár měsíců.
Jo vy narážíte na DDM Group, Doas, Doprastav, Metrostav, kde byl různý poměr akcií a byla to snaha o odolání skupinám Strabag, Eurovia, Skanska, které se na trzích v ČR/SR v dané době začínali prosazovat. (a naštěstí se to prosazení stalo, protože by ta výstavba byla opravdu jen ryze politicko-oligarchická)

Nevadí, tak po novém 0,01% pro Italy a 99,9% pro DPS. Ten odchod se čekal, Italové se stahují z tohoto prostoru.

DPS má technické zázemí i to personální, realizuje vícero staveb v regionu, ale nemá již takové postavení jako kdysi a je správná poznámka, že by to chtělo snad i partnera. Ovšem na tahu je pak ŘSD v případě dalšího opoždění a více si proces výstavby hlídat. Ale to je tak vždycky nebo by být mělo ...

Z toho co jsem pochopil, tak nebyl až takový problém s tím, že by Doprastav nebyl kvalifikovaným dodavatelem ve smyslu technickém či personálním, v tom problém není. Ale spíše právě ta záležitost, že Doprastav realizuje paralelně několik staveb, je důvodem chybějících kapacit.

Ale uznávám, že jakkoliv mi to smysl dává, nemám to potvrzené... ;)

15.9.2019 21:59:08

Uredni deska na obci - HLEDAME BRIGADNIKA
Misto cinnosti - Roudne - Plav, stavba dalnice D3
Napln prace: pocitani aut vyjizdejicich ze stavby
Pracovni doba: 7-17 (pri neprizni pocasi se nepracuje)
Cena za hodinu: 100,-

Bergasto s.r.o.

Lidi fakt nejsou uz vubec na nic. ;o)

19.9.2019 18:10:14

Cajkowski píše:
Uredni deska na obci - HLEDAME BRIGADNIKA
Misto cinnosti - Roudne - Plav, stavba dalnice D3
Napln prace: pocitani aut vyjizdejicich ze stavby
Pracovni doba: 7-17 (pri neprizni pocasi se nepracuje)
Cena za hodinu: 100,-

Bergasto s.r.o.

Lidi fakt nejsou uz vubec na nic. ;o)

To je asi levnější náhrada za drony :) ?

20.9.2019 6:56:55

Pokud by oslovily místní informační spolek (čti důchodkyně v okolí), tak by kromě počtu aut byl zjištěn taky počet káfí, jídla a rodná čísla ridičů

20.9.2019 9:29:28
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7