Sjezd na ČS Kladruby

Praha – Plzeň – Německo
Odpovědět
Bronajz
Příspěvky: 21
Registrován: 17.1.2010 20:12:24

Sjezd na ČS Kladruby

Příspěvek od Bronajz »

Zdravím.

Je možno projet z D5 na II/193 použitím výjezdu na ČS Kladruby, potom přes most do prostoru protilehlé ČS a následně po místní komunikaci na II/193 (směr Horšovský Týn), nebo musím sjet již na exitu 107 Ostrov, poté ke Kladrubům a na II/193? Je v prostoru obou ČS nějaké omezení? Pojedu od Prahy. Návrat následně analogicky opačně.

Díky.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Sjezd na ČS Kladruby

Příspěvek od mapman »

Jsou tam zákazy a občas je to i zahrazeno... Ten most je poměrně zvláštní, byl vystavěn jako součást velké jednostranné odpočívky pro přístup i druhého směru, ale nakonec vzinkly odpočívky dvě... Teď slouží místní dopravě a odbočení na dálnici a opačně je zakázáno... To že se to někdy projet dá je věc jiná...
AF-1
Příspěvky: 560
Registrován: 16.3.2009 13:54:56

Re: Sjezd na ČS Kladruby

Příspěvek od AF-1 »

Mistni doprave? Podle mapy.cz jsou na vyjezdu na mistni komunikaci nejake zabrany. A prejet pres dalnici muze (mozna se mylim) pouze udrzba dalnice...
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Sjezd na ČS Kladruby

Příspěvek od mapman »

AF-1 píše:Mistni doprave?
Osazené zákazové značky tam mají nějakou dodatkovou značku, už si nepamatuju co na ní je, ale mám pocit že tam bylo něco o správě lesů ... TOu místní dopravou jsem myslel tato vozidla s povolením, čili špatně jsem se vyjádřil...
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Sjezd na ČS Kladruby

Příspěvek od Bobek »

Každopádně nevím, co se tím získá. Normálně bych sjel na ex.107 a vzal to přes Kostelec. :)
Království a půl princezny za 511.
Odpovědět

Zpět na „D5“