Jak krásně je v České republice

Praha – Ústí nad Labem – Německo
Odpovědět
Hanzi
Příspěvky: 6
Registrován: 7.5.2010 9:19:22

Jak krásně je v České republice

Příspěvek od Hanzi »

Jak krásné je bydlet v Čechách obzvláště třeba v Lovosicích. Líbí se mě, že naše příroda je chráněna samotným stavem naší státní pokladny, který stavbu dálnic umožnuje ve stavu scifi filmu. Ale přeci jen pokud již se nějaká ta kačka najde naši šikovní zelení mužíčkové se postarají o to aby ty tři pampelišky, které na dotčené louce rostou zustali naprosto zachovány. Jo v Lovosicích to je život. Myslím si že celá západní Evropa na to šla velmi špatně. Veškerou dopravu se snažila vytlačit z center měst a budovala pro ně nějaké nesmysli které nazývá autobahn. Kdepak u nás, my máme jiné hlavy a myslíme jen na blaho lidí. Je přeci radost na přechodu pro chodce postát pul hodky pred nekonečným ocelovým hadem a kochat se krásou a novotou projiždějícich aut od sportáku až po veterány. Dokonce i za zahradni gril s udírnou se dá ušetřit, stačí vystihnout spravny okamzik, napíchnout buřtík na klacek a vystrčit z okna ven na ulici a do hodky máme krásně přeuzenou uzeninu. Západní Evropo styd se, přijmy naše zákony, které ti zaručí naprostou ochranu přírody a spokojenost veškerého obyvatelstva. Anebo přijed se podívat třeba do Lovosic jak krásně se žije na konci Dálnice.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Jak krásně je v České republice

Příspěvek od Standa »

Pěkná glosa! A Západní Evropa se opravdu stydí, chce nás uchránit opakování jejích chyb a naši stateční melounkové v Bruseli pravidelně zastání nalézají. pro ni samotnou už je, bohužel, pozdě, takže musí dál budovat ty ošklivé dálnice a vyhánět dopravu mimo města - musí to být utrpení, tam žít...

:evil: :evil: :evil:
Jan Petzold
Příspěvky: 168
Registrován: 18.12.2009 14:15:01

Re: Jak krásně je v České republice

Příspěvek od Jan Petzold »

No jestli to tu řídí borci s takovou znalostí češtiny jako ten pán z Lovosic.... Možná i Gusta Slamečka by to napsal lépe.
Tachau
Příspěvky: 229
Registrován: 21.4.2009 7:17:41

to Jan Petzold

Příspěvek od Tachau »

presne... co je nam do obsahu, forma je dulezita.... Bohuzel tak dobite a rozestavene silnice maji jen na Ukraine, Rumunsku a Bulharsku... Jinde jsem toto nevidel. Asi jsem malo jezdil
Odpovědět

Zpět na „D8“