| Autor |
Zpráva |
|
Kuba
Příspěvky: 1310
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 29.11.2016 9:34:46 |
|
 |
|
Kuba
Příspěvky: 1310
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 29.11.2016 11:22:27 |
|
 |
|
Maty
Příspěvky: 203 Bydliště: Kolín
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ach ty tuny m3 - další dva články :-O . To jsou ti novináři opravdu tak tupý že furt dokola opisujou jeden od druhého takový blábol?
|
| 29.11.2016 11:42:15 |
|
 |
|
xcav8
Příspěvky: 453 Bydliště: Brno
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Škoda jen, že tam pod video nejde dát komentář. Ten reportér se mi zdál dost nepřipravenej a jako perlička poslední slova nejsou od něj slyšet vůbec.
|
| 29.11.2016 12:49:01 |
|
 |
|
Kuba
Příspěvky: 1310
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 29.11.2016 13:56:45 |
|
 |
|
Maty
Příspěvky: 203 Bydliště: Kolín
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Medialne oblibene asi ano, ale je na tom krasne videt jak funguje ceska zurnalistika. Nekdo placne nejakou hloupost, CTK vyda tiskovou zpravu a vsichni novinari kliknou Ctrl+C Ctrl+V a je to hotove... Vsechny clanky uplne stejny.
Kdyby tam Rydl napsal misto 300t a 6mm ze se most pod zatezi 30.000 tun prohnul o 60cm a ze je to v poradku tak to vsichni zkopirujou a nikomu to neprijde divny...
|
| 29.11.2016 15:11:11 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1977 Bydliště: vodňany
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 29.11.2016 17:34:08 |
|
 |
|
mar3k
Příspěvky: 155
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 29.11.2016 20:03:24 |
|
 |
|
ku8a
Příspěvky: 294
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Maty píše: Ach ty tuny m3 - další dva články :-O . To jsou ti novináři opravdu tak tupý že furt dokola opisujou jeden od druhého takový blábol? Co čekas? Vždyť novináři píši, ze Ťok to prodražil, špatně vybral trasu a dokonce že muže za sesuv, který se stal pul roku před uvedením ve vládě. Nezapomeň ze co je psáno, to je dáno 
_________________ D3 nad zlato
|
| 29.11.2016 20:18:15 |
|
 |
|
Fox Mulder
Příspěvky: 749 Bydliště: Most
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
420 hodin do otevření...
_________________ D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63
|
| 29.11.2016 23:08:32 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1977 Bydliště: vodňany
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Nejen sesuvy. Otevření dálnice D8 je ohroženo i miliardovým dluhem http://www.dotyk.cz/publicistika/nejen- ... 61228.html
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 30.11.2016 7:52:13 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Kvůli dořešení financování neotevřou stavbu takovéhoto významu, hlavně mediálního. Tak tomu nevěřím.
|
| 30.11.2016 8:26:43 |
|
 |
|
Tester
Příspěvky: 35
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Je prostě potřeba pořád hledat proč něco nejde nebo nebude, než naopak uznat práci stavařů, ŘSD a všech zainteresovaných, že konečně se někomu podařilo tento balvan odvalit. Neviděl jsem jediný pochvalný článek v tomto duchu. Prostě pořád jen kritizovat, vymýšlet negativní scénáře apod. Musím dát Zemanovi za pravdu, že česká media jsou "žumpa" snažící se za každou cenu něco "pohřbít". Už aby to bylo otevřeno a novináři se "chytili za nos". Jak slyším označení novinář, otevírá se mi kudla v kapse.
|
| 30.11.2016 8:50:26 |
|
 |
|
NATTY
Příspěvky: 35
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Musím souhlasit s Testerem!!! Nejsme přiznivcem Zemana, ale v tom má pravdu. Novináři jsou voca...!!! Pak sami budou jezdit po D8 do Němec a říkat si, jó to je fajn, že tu konečně stojí, ale že by o všech výše zmíněných napsali něco pochvalného, to ne!!! Hovada hanba
|
| 30.11.2016 10:16:25 |
|
 |
|
medvid
Příspěvky: 301
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
jsou špatní i dobří novináři. Nevím proč paušalizovat.
|
| 30.11.2016 12:36:47 |
|
 |
|
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 15370 Bydliště: EU
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
_________________ v zájmu lepších silnic a dálnic
|
| 30.11.2016 15:42:38 |
|
 |
|
Svatosp
Příspěvky: 422
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ten Cajz to je tragedie, ze se kolem D8 najdou vždycky takove kreatury, Patrik, Cajz apod..Bulvarni novinari mu to zerou, je nutna senzace za kazdou cenu. Videl jsem tu nedelni debatu v OVM, to jsem z nej brecel, on nemá zadny overeny data, priznal, ze informace ma jenom z tisku a svých nejakych zdroju typu jedna pani povidala a hodnoti a dela takovyhle prohlaseni. K tomu mu ještě ta babizna Posvarova prisluhuje. Skoda, ze tam neprisel někdo normalni z RSD, to pak fakt vypada blbe na průměrného ceskeho divaka, ten tomu uveri.
|
| 30.11.2016 16:42:29 |
|
 |
|
Mike
Příspěvky: 3782
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
mar3k píše: Že nebylo třicet článků když se dělala zatěžovačka na Opárně nebo na Dobkovičkách... a to už byl ministr za ANO 
_________________ Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
|
| 30.11.2016 21:30:29 |
|
 |
|
Standa
Příspěvky: 3744 Bydliště: Praha
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Cajz bohužel nedokáže oddělit vědu a ideologii (ke komu se hlásí, je celkem evidentní  ), těch konfliktů má i v akademickém světě víc. Patří například k těm geologům, kteří se za každou cenu snaží prosadit antropocén jako další stratigrafické období (nedávno byl na toto téma dost kritický článek ve Vesmíru). Smutné je, že pro sluníčková média je mnohem zajímavější, než méně ideologicky předpojatí vědci, takže dostává neúměrně větší prostor. Ale taková už je doba, třeba zatímco v akademickém časopise Vesmír se ještě nedávno vyskytovalo poměrně dost článků značně kritických k teorii globálního oteplování způsobeného člověkem (dnes už se kritizuje jen mezi řádky, nikdo nechce přijít o granty), poněkud bulvárnější 21.století má už dávno jasno a názor, že GO je hoax, dokonce zařadilo do top ten konspiračních teorií hned za "řízenou demolici WTC" a "nenavštívení Měsíce Američany"  .
|
| 1.12.2016 9:24:30 |
|
 |
|
jozka
Příspěvky: 2220
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Hm... antropocen dava "geologickemu vnimani casu" docela novy vyznam  Hezke je, jak ted spousta lidi rika, ze "to ochranci rikali", pritom nejaka geologie byla do cervna 2013 kdesi vzadu, za poslednim z broucku, nejmene zakrivenym paragrafem nebo zaprasenym lejstrem. Nezbyva nez cekat jak to dopadne a drzet nam palce aby to dopadlo dobre. Snad se to nesesune do vanoc, abych se tim taky jeste stihnul projet 
|
| 1.12.2016 10:12:23 |
|
 |
|
Kubajsu
Příspěvky: 1262 Bydliště: Praha
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
jozka píše: zaprasenym lejstrem.
zapraseným, nebo zaprášeným? 
|
| 1.12.2016 13:06:28 |
|
 |
|
Fox Mulder
Příspěvky: 749 Bydliště: Most
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
324 hodin do otevření...
_________________ D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63
|
| 3.12.2016 23:30:06 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Zprovoznění klapne, šou začne až pak.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 4.12.2016 0:04:13 |
|
 |
|
Fox Mulder
Příspěvky: 749 Bydliště: Most
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Budu tam muset rychle jet, než to zase zavřou.. 
_________________ D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63
|
| 4.12.2016 12:36:22 |
|
 |
|
Honey72
Příspěvky: 3097 Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Včera jsem jel okolo do Drážďan a všude se v těch mrazech makalo o sto šest. Na řehlovické křižovatce i stříkali pruhy.
_________________ 82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020
|
| 4.12.2016 15:18:34 |
|
|