Právě je 27.4.2021 18:42:18




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 158  Další
 0805 Lovosice – Řehlovice 

Jak dlouho bude nový úsek otevřen?
den 0%  0%  [ 0 ]
několik dní 3%  3%  [ 4 ]
týden 2%  2%  [ 2 ]
měsíc 15%  15%  [ 17 ]
rok 7%  7%  [ 8 ]
několik let 18%  18%  [ 21 ]
na věky 55%  55%  [ 63 ]
Celkem hlasů : 115

 0805 Lovosice – Řehlovice 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Zátěžová zkouška proběhne dnes.

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/doprava/dalnici-d8-v-ceskem-stredohori-ceka-zatezova-zkouska_407537.html


29.11.2016 9:34:46
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
A zde je online reportáž ze zkoušky:
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/na-dalnici-d8-v-ceskem-stredohori-probiha-zatezova-zkouska-7056


29.11.2016 11:22:27
Profil
 

Příspěvky: 203
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ach ty tuny m3 - další dva články :-O . To jsou ti novináři opravdu tak tupý že furt dokola opisujou jeden od druhého takový blábol?


29.11.2016 11:42:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 453
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice


Škoda jen, že tam pod video nejde dát komentář. :zvraci:
Ten reportér se mi zdál dost nepřipravenej a jako perlička poslední slova nejsou od něj slyšet vůbec.


29.11.2016 12:49:01
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
A tady už jsou první poznatky ze zkoušky:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/433862/rozestavena-d8-u-prackovic-dnes-podstupuje-zatezove-zkousky.html
https://www.novinky.cz/ekonomika/422048-na-dalnici-d8-v-ceskem-stredohori-probiha-zatezova-zkouska.html
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/rozestavena-d8-u-prackovic-podstupuje-zatezove-zkousky/1421090
http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/foto-plne-nalozene-nakladaky-zkousely-jestli-je-d8-pripravena-na-otevreni-20161129.html

V Blesku uvádějí vyjádření pana Rýdla, že dodatečná opatření stála 132 mil. Kč a byly použity také 50-metrové kotvy. Pod 300 tunovou zátěží se most prohl pouze o 6 mm.

D8 je nyní skutečně mediálně oblíbené :D


29.11.2016 13:56:45
Profil
 

Příspěvky: 203
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Medialne oblibene asi ano, ale je na tom krasne videt jak funguje ceska zurnalistika. Nekdo placne nejakou hloupost, CTK vyda tiskovou zpravu a vsichni novinari kliknou Ctrl+C Ctrl+V a je to hotove... Vsechny clanky uplne stejny.

Kdyby tam Rydl napsal misto 300t a 6mm ze se most pod zatezi 30.000 tun prohnul o 60cm a ze je to v poradku tak to vsichni zkopirujou a nikomu to neprijde divny...


29.11.2016 15:11:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1977
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
ještě článek z idnesu včetně videa
http://usti.idnes.cz/zatezova-zkouska-p ... pravy_vac2

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


29.11.2016 17:34:08
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Že nebylo třicet článků když se dělala zatěžovačka na Opárně nebo na Dobkovičkách... Ale ta tlupa novinářů dívajících se na stojící náklaďáky je fakt vtipná. A online reportáž? No to už je moc :D :D :D


29.11.2016 20:03:24
Profil
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Maty píše:
Ach ty tuny m3 - další dva články :-O . To jsou ti novináři opravdu tak tupý že furt dokola opisujou jeden od druhého takový blábol?


Co čekas? Vždyť novináři píši, ze Ťok to prodražil, špatně vybral trasu a dokonce že muže za sesuv, který se stal pul roku před uvedením ve vládě.

Nezapomeň ze co je psáno, to je dáno ;)

_________________
D3 nad zlato


29.11.2016 20:18:15
Profil
 

Příspěvky: 749
Bydliště: Most
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
420 hodin do otevření...

_________________
D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63


29.11.2016 23:08:32
Profil
 

Příspěvky: 1977
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Nejen sesuvy. Otevření dálnice D8 je ohroženo i miliardovým dluhem
http://www.dotyk.cz/publicistika/nejen- ... 61228.html

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


30.11.2016 7:52:13
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Kvůli dořešení financování neotevřou stavbu takovéhoto významu, hlavně mediálního. Tak tomu nevěřím.


30.11.2016 8:26:43
Profil
 

Příspěvky: 35
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Je prostě potřeba pořád hledat proč něco nejde nebo nebude, než naopak uznat práci stavařů, ŘSD a všech zainteresovaných, že konečně se někomu podařilo tento balvan odvalit. Neviděl jsem jediný pochvalný článek v tomto duchu. Prostě pořád jen kritizovat, vymýšlet negativní scénáře apod. Musím dát Zemanovi za pravdu, že česká media jsou "žumpa" snažící se za každou cenu něco "pohřbít". Už aby to bylo otevřeno a novináři se "chytili za nos". Jak slyším označení novinář, otevírá se mi kudla v kapse.


30.11.2016 8:50:26
Profil
 

Příspěvky: 35
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Musím souhlasit s Testerem!!! Nejsme přiznivcem Zemana, ale v tom má pravdu. Novináři jsou voca...!!! Pak sami budou jezdit po D8 do Němec a říkat si, jó to je fajn, že tu konečně stojí, ale že by o všech výše zmíněných napsali něco pochvalného, to ne!!! Hovada hanba


30.11.2016 10:16:25
Profil
 

Příspěvky: 301
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
jsou špatní i dobří novináři. Nevím proč paušalizovat.


30.11.2016 12:36:47
Profil
VIP

Příspěvky: 15370
Bydliště: EU
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Cajzovy výroky k D8 kritizují zástupci geolog. institucí

_________________
v zájmu lepších silnic a dálnic


30.11.2016 15:42:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 422
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ten Cajz to je tragedie, ze se kolem D8 najdou vždycky takove kreatury, Patrik, Cajz apod..Bulvarni novinari mu to zerou, je nutna senzace za kazdou cenu. Videl jsem tu nedelni debatu v OVM, to jsem z nej brecel, on nemá zadny overeny data, priznal, ze informace ma jenom z tisku a svých nejakych zdroju typu jedna pani povidala a hodnoti a dela takovyhle prohlaseni. K tomu mu ještě ta babizna Posvarova prisluhuje. Skoda, ze tam neprisel někdo normalni z RSD, to pak fakt vypada blbe na průměrného ceskeho divaka, ten tomu uveri.


30.11.2016 16:42:29
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
mar3k píše:
Že nebylo třicet článků když se dělala zatěžovačka na Opárně nebo na Dobkovičkách...

a to už byl ministr za ANO :?: ;)

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


30.11.2016 21:30:29
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Cajz bohužel nedokáže oddělit vědu a ideologii (ke komu se hlásí, je celkem evidentní :) ), těch konfliktů má i v akademickém světě víc. Patří například k těm geologům, kteří se za každou cenu snaží prosadit antropocén jako další stratigrafické období (nedávno byl na toto téma dost kritický článek ve Vesmíru). Smutné je, že pro sluníčková média je mnohem zajímavější, než méně ideologicky předpojatí vědci, takže dostává neúměrně větší prostor.

Ale taková už je doba, třeba zatímco v akademickém časopise Vesmír se ještě nedávno vyskytovalo poměrně dost článků značně kritických k teorii globálního oteplování způsobeného člověkem (dnes už se kritizuje jen mezi řádky, nikdo nechce přijít o granty), poněkud bulvárnější 21.století má už dávno jasno a názor, že GO je hoax, dokonce zařadilo do top ten konspiračních teorií hned za "řízenou demolici WTC" a "nenavštívení Měsíce Američany" :) .


1.12.2016 9:24:30
Profil
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Hm... antropocen dava "geologickemu vnimani casu" docela novy vyznam :-)

Hezke je, jak ted spousta lidi rika, ze "to ochranci rikali", pritom nejaka geologie byla do cervna 2013 kdesi vzadu, za poslednim z broucku, nejmene zakrivenym paragrafem nebo zaprasenym lejstrem.

Nezbyva nez cekat jak to dopadne a drzet nam palce aby to dopadlo dobre. Snad se to nesesune do vanoc, abych se tim taky jeste stihnul projet ;-)


1.12.2016 10:12:23
Profil
 

Příspěvky: 1262
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
jozka píše:
zaprasenym lejstrem.

zapraseným, nebo zaprášeným? :D


1.12.2016 13:06:28
Profil
 

Příspěvky: 749
Bydliště: Most
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
324 hodin do otevření...

_________________
D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63


3.12.2016 23:30:06
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Zprovoznění klapne, šou začne až pak.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


4.12.2016 0:04:13
Profil ICQ
 

Příspěvky: 749
Bydliště: Most
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Budu tam muset rychle jet, než to zase zavřou.. :-)

_________________
D0, D6, D7, D8, I/13, I/15, I/16, I/27, I/28, I/30, I/63


4.12.2016 12:36:22
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Včera jsem jel okolo do Drážďan a všude se v těch mrazech makalo o sto šest. Na řehlovické křižovatce i stříkali pruhy.

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


4.12.2016 15:18:34
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 158  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz