Právě je 27.4.2021 18:42:07




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 158  Další
 0805 Lovosice – Řehlovice 

Jak dlouho bude nový úsek otevřen?
den 0%  0%  [ 0 ]
několik dní 3%  3%  [ 4 ]
týden 2%  2%  [ 2 ]
měsíc 15%  15%  [ 17 ]
rok 7%  7%  [ 8 ]
několik let 18%  18%  [ 21 ]
na věky 55%  55%  [ 63 ]
Celkem hlasů : 115

 0805 Lovosice – Řehlovice 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1977
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
OBRAZEM: Horko na D8. finišujícídělníci a strach z dalších sesuvů půdy
Zdroj: http://byznys.lidovky.cz/horko-na-dalni ... n-auto_ele

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


4.12.2016 23:07:30
Profil
 

Příspěvky: 32
Bydliště: UL
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Tak jsem se probíral fotkama na fóru i mimo a stále mi vrtá hlavou, k čemu jsou tyhle stroje:
http://byznys.lidovky.cz/foto.aspx?r=ln-doprava&c=A161204_154440_ln-auto_ele&foto=SIJ67bf2a_140447_8583495.jpg&ic=1

http://gallery.ceskedalnice.cz/index.php/dalnice/D8-0805-Lovosice-Rehlovice/160930/D8_31

Dík za vysvětlení malých záhad :D

_________________
mám štěstí, že žiju v kraji, kde se jedna dálnice staví skoro 30 let...


5.12.2016 10:40:46
Profil
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Vypadá to jako nějaká frézka nebo pojízdné bruska

_________________
D3 nad zlato


5.12.2016 12:48:18
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
To druhé je beranidlo na osazování svodidel, snad mě odborníci doplní.

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


5.12.2016 12:49:52
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Něco z historie. Trasa dálnice přes České středohoří dle studie z května 1962. Trasa je velice podobná dnešní trase.


Přílohy:
0805.jpg
0805.jpg [ 129.84 KiB | Zobrazeno 5839 krát ]

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
5.12.2016 14:17:33
Profil
 

Příspěvky: 453
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pro ... hrozi-7221


6.12.2016 11:50:21
Profil
 

Příspěvky: 280
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
http://usti.idnes.cz/posledni-usek-daln ... pravy_vac2


6.12.2016 13:19:48
Profil
 

Příspěvky: 203
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Konečně video s průjezdem celého úseku :-) Netušíte někdo jak se na to slavnostní otevření laická veřejnost až k tomu tunelu dostane když to má být i pro širokou veřejnost (tedy ne že bych se tam chystal, čistě zvědavost), a kdy bude celý úsek opravdu průjezdný?


6.12.2016 16:37:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Maty píše:
Konečně video s průjezdem celého úseku :-) Netušíte někdo jak se na to slavnostní otevření laická veřejnost až k tomu tunelu dostane když to má být i pro širokou veřejnost (tedy ne že bych se tam chystal, čistě zvědavost), a kdy bude celý úsek opravdu průjezdný?


Pokud nasneží tak doporucuju bežky... A kdy to otevřou? Záleží za jak dlouho se sní ten guláš :D

_________________
D3 nad zlato


6.12.2016 23:29:36
Profil
 

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Jen poznámku, když se vrátíme zpět, tak jsme se tu všichni báli jak stihnout most přez strouhu a zbytek k Řehlovicim. Na videu je hezky vidět, že tam problém nebyl a je to tam už hotové a dalo by se to zprovoznit dříve. A kdyby se pracovní síla nepřesnouvala na práce k zajištění stability jiných stavebních objektu, tak by se dalo koncem léta i možná jezdit. Tím chci poukázat na to, že v plánu na datu otevření už počítali s rezervou na tyto práce (tedy před rokem a půl co naposled termín posunuli, co si pamatuji). Už se těším na projetí.


7.12.2016 6:58:25
Profil
 

Příspěvky: 134
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ještě si dovolím vložit jeden vtípek na téma D8 Lovosice - Řehlovice :)


Přílohy:
miniserstvo-d8-otevreni.JPG
miniserstvo-d8-otevreni.JPG [ 84.46 KiB | Zobrazeno 4647 krát ]
7.12.2016 10:29:16
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Včerejší reportáž ČT24, je tam i o modernizaci D1 úsek 15
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... vni-stavby

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


7.12.2016 10:33:25
Profil
 

Příspěvky: 242
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
http://litomericky.denik.cz/z-regionu/f ... 61206.html


7.12.2016 14:03:41
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
meh píše:
Tak jsem se probíral fotkama na fóru i mimo a stále mi vrtá hlavou, k čemu jsou tyhle stroje:
http://byznys.lidovky.cz/foto.aspx?r=ln-doprava&c=A161204_154440_ln-auto_ele&foto=SIJ67bf2a_140447_8583495.jpg&ic=1

Dík za vysvětlení malých záhad :D

Vpravo je vidět kotouček, vyčuhuje za koncem svodidla.
Prořezává rýhu mezi asfaltem a betonovým odvodňovacím žlabem, aby se do ní vešlo dostatečné množství zálivky :)

V druhém případě souhlasím s Adamosem (zatloukání svodlových sloupků).

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


7.12.2016 14:19:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
http://m.ihned.cz/c1-65547050-prusvih-d8-zmeni-dalnice-vedci-pripravi-pravidla-aby-se-pri-stavbe-zamezilo-kolapsum


7.12.2016 19:55:07
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Dnešní vyjádření Dana Ťoka ohledně stavu a termínu otevření 0805:
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Tok-Stavba-D8-v-useku-Bilinka-Rehlovice-bude-zprovoznena-drive-466425


9.12.2016 18:48:10
Profil
 

Příspěvky: 532
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
K tomu kontinuálnímu monitoringu - je to soustava odrazných hranolů nainstalovaných na mostních konstrukcích a dalších bodech, jednou za hodinu celou osnovu zaměří automatizovaná totální stanice a přiměří k tomu připojovací body umístěné na stabilních místech. Měření z totálek se pošle do datového centra, které to spočte a automaticky rozešle reporty. Je tam nějaký přepokládaný pohyb a pokud se zjistí překročení varovných či snad kritických hodnot spouští se celá řada opatření včetně případného uzavření dálnice.


9.12.2016 21:13:41
Profil
 

Příspěvky: 203
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Teda priznavam ze do toho mereni vubec nevidim a nechci zpochybnovat neco cemu nerozumim, ale napada me otazka kde je vlastne umistena ta totalka a kde jsou umisteny ty "tzv. stabilni body". Podle toho co tvrdi Cajz (ze se muze vcelku hybat obrovsky kus svahu) bych ocekaval rozptyl tech mericich bodu v radu kilometru... Neco podobneho naznacovala ta zenska ze stinoveho RSD u Moravce ze se monitoruje jen male uzemi v blizkosti dalnice... Ale jak pisu nechci nic zpochybnovat a sirit Cajzovy katastroficke scenare


9.12.2016 21:37:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Zadnej sesuv neni tak homogenni, aby se to nepoznalo, kilometry vubec nejsou potreba


10.12.2016 9:58:51
Profil
 

Příspěvky: 183
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ťok slíbil Prackovicím u D8 peníze na čističku i opravu silnic

viewtopic.php?f=209&t=5707


12.12.2016 17:25:04
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Právě jsem slyšel reportáž v Událostech. To bylo zase žvástů. Jsem zvědav, kdo z Akademie hodil razítko pod tu "zprávu". A co se "potoku" týče - ten je tam už léta, jen se o něm nevědělo. Vivat chybějící pořádný průzkum a ne to honit doprůzkumem před otevřením.

Dál - kdo se bude účastnit stříhání? Já mám zájem.


12.12.2016 19:29:05
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Tak Reportéři ČT se též povedli. Správná sestava. Informace Pošvářové jsou z roku 2014. Slušný výkon podaný za státní správu, taktické informace se pouští omezeně.


12.12.2016 21:46:18
Profil
 

Příspěvky: 230
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ťok se to snaží vyřešit namísto aby rozhazoval bezradně rukama a hysterici zase řvou jako pominutí.


12.12.2016 22:54:56
Profil
 

Příspěvky: 155
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
To se to křičí, to se to huláká, ukazuje a nadává, obviňuje a obviňuje... Já se divím, že se pořád ještě divím, na jaké úrovni je u nás žurnalistika. To je fakt jak na objednávku tohle. Jen když jsem viděl ten úvod tu sestavu v čele s Patrikem, tak bylo okamžitě jasné, kam to povede.

Oni by asi byli všichni nejradši, kdyby se ta sestava, která k tomu přišla, tak říkajíc, jako slepec k houslím, jen tak postavila a nedělala vůbec nic. A že paní Pošvářová nekritizovala trasování D8-0805 jako ředitelka ŘSD, to mi fakt nejde do hlavy.

A uplná perlička nakonec jsou seznam zprávy a Jindřich Šídlo. Jasně, dálnice D8 se od prvního úseku staví nějakých cca 30 let, ale z tohohle pohledu máme v čechách zatím dvě hotové dálnice. A když se s tím snaží někdo, v tomhle zatraceném byrokratickém Kocourkově, trochu pohnout, tak by ho nejradši věšeli na pranýř.

Omlouvám se že jsem si tak postěžoval, ale já bych křičel, já bych brečel... bohužel už jen píšu...


12.12.2016 23:11:43
Profil
 

Příspěvky: 858
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142 ... deo/510601

Když chce někdo natočit tendenčně, tak to natočí. Škoda, že od novinářů nikde neuslyšíme a neuvidíme slova pochvaly, že se to (snad) konečně dotáhne a zprovozní.
Drouhou věcí je, jak se bude chovat příroda a jaký vliv na stabilitu mají dodatečné práce.


13.12.2016 9:02:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 158  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz