| Autor |
Zpráva |
|
vondr
Příspěvky: 1977 Bydliště: vodňany
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
OBRAZEM: Horko na D8. finišujícídělníci a strach z dalších sesuvů půdy Zdroj: http://byznys.lidovky.cz/horko-na-dalni ... n-auto_ele
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 4.12.2016 23:07:30 |
|
 |
|
meh
Příspěvky: 32 Bydliště: UL
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
_________________ mám štěstí, že žiju v kraji, kde se jedna dálnice staví skoro 30 let...
|
| 5.12.2016 10:40:46 |
|
 |
|
ku8a
Příspěvky: 294
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Vypadá to jako nějaká frézka nebo pojízdné bruska
_________________ D3 nad zlato
|
| 5.12.2016 12:48:18 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
To druhé je beranidlo na osazování svodidel, snad mě odborníci doplní.
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 5.12.2016 12:49:52 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Něco z historie. Trasa dálnice přes České středohoří dle studie z května 1962. Trasa je velice podobná dnešní trase.
Přílohy:
0805.jpg [ 129.84 KiB | Zobrazeno 5839 krát ]
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 5.12.2016 14:17:33 |
|
 |
|
xcav8
Příspěvky: 453 Bydliště: Brno
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 6.12.2016 11:50:21 |
|
 |
|
Tomáš Němec
Příspěvky: 280
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 6.12.2016 13:19:48 |
|
 |
|
Maty
Příspěvky: 203 Bydliště: Kolín
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Konečně video s průjezdem celého úseku  Netušíte někdo jak se na to slavnostní otevření laická veřejnost až k tomu tunelu dostane když to má být i pro širokou veřejnost (tedy ne že bych se tam chystal, čistě zvědavost), a kdy bude celý úsek opravdu průjezdný?
|
| 6.12.2016 16:37:00 |
|
 |
|
ku8a
Příspěvky: 294
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Maty píše: Konečně video s průjezdem celého úseku  Netušíte někdo jak se na to slavnostní otevření laická veřejnost až k tomu tunelu dostane když to má být i pro širokou veřejnost (tedy ne že bych se tam chystal, čistě zvědavost), a kdy bude celý úsek opravdu průjezdný? Pokud nasneží tak doporucuju bežky... A kdy to otevřou? Záleží za jak dlouho se sní ten guláš 
_________________ D3 nad zlato
|
| 6.12.2016 23:29:36 |
|
 |
|
Rudyk
Příspěvky: 25
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Jen poznámku, když se vrátíme zpět, tak jsme se tu všichni báli jak stihnout most přez strouhu a zbytek k Řehlovicim. Na videu je hezky vidět, že tam problém nebyl a je to tam už hotové a dalo by se to zprovoznit dříve. A kdyby se pracovní síla nepřesnouvala na práce k zajištění stability jiných stavebních objektu, tak by se dalo koncem léta i možná jezdit. Tím chci poukázat na to, že v plánu na datu otevření už počítali s rezervou na tyto práce (tedy před rokem a půl co naposled termín posunuli, co si pamatuji). Už se těším na projetí.
|
| 7.12.2016 6:58:25 |
|
 |
|
makr
Příspěvky: 134
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ještě si dovolím vložit jeden vtípek na téma D8 Lovosice - Řehlovice 
Přílohy:
miniserstvo-d8-otevreni.JPG [ 84.46 KiB | Zobrazeno 4647 krát ]
|
| 7.12.2016 10:29:16 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Včerejší reportáž ČT24, je tam i o modernizaci D1 úsek 15 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... vni-stavby
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 7.12.2016 10:33:25 |
|
 |
|
RACH
Příspěvky: 242
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 7.12.2016 14:03:41 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Vpravo je vidět kotouček, vyčuhuje za koncem svodidla. Prořezává rýhu mezi asfaltem a betonovým odvodňovacím žlabem, aby se do ní vešlo dostatečné množství zálivky  V druhém případě souhlasím s Adamosem (zatloukání svodlových sloupků).
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 7.12.2016 14:19:51 |
|
 |
|
Kuba
Příspěvky: 1310
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 7.12.2016 19:55:07 |
|
 |
|
Kuba
Příspěvky: 1310
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
|
| 9.12.2016 18:48:10 |
|
 |
|
Likas
Příspěvky: 532
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
K tomu kontinuálnímu monitoringu - je to soustava odrazných hranolů nainstalovaných na mostních konstrukcích a dalších bodech, jednou za hodinu celou osnovu zaměří automatizovaná totální stanice a přiměří k tomu připojovací body umístěné na stabilních místech. Měření z totálek se pošle do datového centra, které to spočte a automaticky rozešle reporty. Je tam nějaký přepokládaný pohyb a pokud se zjistí překročení varovných či snad kritických hodnot spouští se celá řada opatření včetně případného uzavření dálnice.
|
| 9.12.2016 21:13:41 |
|
 |
|
Maty
Příspěvky: 203 Bydliště: Kolín
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Teda priznavam ze do toho mereni vubec nevidim a nechci zpochybnovat neco cemu nerozumim, ale napada me otazka kde je vlastne umistena ta totalka a kde jsou umisteny ty "tzv. stabilni body". Podle toho co tvrdi Cajz (ze se muze vcelku hybat obrovsky kus svahu) bych ocekaval rozptyl tech mericich bodu v radu kilometru... Neco podobneho naznacovala ta zenska ze stinoveho RSD u Moravce ze se monitoruje jen male uzemi v blizkosti dalnice... Ale jak pisu nechci nic zpochybnovat a sirit Cajzovy katastroficke scenare
|
| 9.12.2016 21:37:52 |
|
 |
|
jozka
Příspěvky: 2220
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Zadnej sesuv neni tak homogenni, aby se to nepoznalo, kilometry vubec nejsou potreba
|
| 10.12.2016 9:58:51 |
|
 |
|
S_M_Lomoz
Příspěvky: 183
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ťok slíbil Prackovicím u D8 peníze na čističku i opravu silnicviewtopic.php?f=209&t=5707
|
| 12.12.2016 17:25:04 |
|
 |
|
kalanis
Příspěvky: 310
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Právě jsem slyšel reportáž v Událostech. To bylo zase žvástů. Jsem zvědav, kdo z Akademie hodil razítko pod tu "zprávu". A co se "potoku" týče - ten je tam už léta, jen se o něm nevědělo. Vivat chybějící pořádný průzkum a ne to honit doprůzkumem před otevřením.
Dál - kdo se bude účastnit stříhání? Já mám zájem.
|
| 12.12.2016 19:29:05 |
|
 |
|
kalanis
Příspěvky: 310
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Tak Reportéři ČT se též povedli. Správná sestava. Informace Pošvářové jsou z roku 2014. Slušný výkon podaný za státní správu, taktické informace se pouští omezeně.
|
| 12.12.2016 21:46:18 |
|
 |
|
expert
Příspěvky: 230
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Ťok se to snaží vyřešit namísto aby rozhazoval bezradně rukama a hysterici zase řvou jako pominutí.
|
| 12.12.2016 22:54:56 |
|
 |
|
mar3k
Příspěvky: 155
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
To se to křičí, to se to huláká, ukazuje a nadává, obviňuje a obviňuje... Já se divím, že se pořád ještě divím, na jaké úrovni je u nás žurnalistika. To je fakt jak na objednávku tohle. Jen když jsem viděl ten úvod tu sestavu v čele s Patrikem, tak bylo okamžitě jasné, kam to povede.
Oni by asi byli všichni nejradši, kdyby se ta sestava, která k tomu přišla, tak říkajíc, jako slepec k houslím, jen tak postavila a nedělala vůbec nic. A že paní Pošvářová nekritizovala trasování D8-0805 jako ředitelka ŘSD, to mi fakt nejde do hlavy.
A uplná perlička nakonec jsou seznam zprávy a Jindřich Šídlo. Jasně, dálnice D8 se od prvního úseku staví nějakých cca 30 let, ale z tohohle pohledu máme v čechách zatím dvě hotové dálnice. A když se s tím snaží někdo, v tomhle zatraceném byrokratickém Kocourkově, trochu pohnout, tak by ho nejradši věšeli na pranýř.
Omlouvám se že jsem si tak postěžoval, ale já bych křičel, já bych brečel... bohužel už jen píšu...
|
| 12.12.2016 23:11:43 |
|
 |
|
hovi
Příspěvky: 858 Bydliště: Liberec
|
 Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142 ... deo/510601Když chce někdo natočit tendenčně, tak to natočí. Škoda, že od novinářů nikde neuslyšíme a neuvidíme slova pochvaly, že se to (snad) konečně dotáhne a zprovozní. Drouhou věcí je, jak se bude chovat příroda a jaký vliv na stabilitu mají dodatečné práce.
|
| 13.12.2016 9:02:32 |
|
|