České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

0805 Lovosice – Řehlovice
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=70&t=82
Stránka 143 z 158

Autor:  dvs [ 15.12.2016 22:18:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Konak asi nebude. Mozna sampano. Slibovali gulas.

Autor:  Maty [ 15.12.2016 22:23:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Místo koňaku a tlačenky bude šampaňské a guláš :-O

E: Aha dvs me predbehl ;)

Autor:  ku8a [ 15.12.2016 22:52:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Dokončení d8 je jako průlet Hayleovi komety nebo úplné zatmění Slunce... Každý doufá, že to jednou v životě zažije, ale málo komu se to poštěstí :D už jen dva dny!!

Autor:  nollie [ 16.12.2016 6:29:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Maty píše:
Na mapach.cz dnes D8 zezelenala :-)


A chybí tam i část trati u sesuvu. Možná to tam chybělo i dříve, já to ale zaznamenal až teď.

Autor:  Tester [ 16.12.2016 7:04:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Zajímavé foto z oblasti Českého středohoří

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/dalni ... position-1

Autor:  hovi [ 16.12.2016 8:10:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

nollie píše:
Maty píše:
Na mapach.cz dnes D8 zezelenala :-)


A chybí tam i část trati u sesuvu. Možná to tam chybělo i dříve, já to ale zaznamenal až teď.

Ta chybějící část trati už tam nějaký ten pátek zakreslena byla...

Autor:  vondr [ 16.12.2016 12:32:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Otevření D8 je podle ekologa uspěchané, rizika vidí i soudní znalec
Zdroj: http://usti.idnes.cz/deti-zeme-otevreni ... pravy_vac2

Autor:  Toxy [ 16.12.2016 13:25:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Tak už sem se bál, že tahle stavba bude vyjímka, ale nakonec svodidláři nezklamali. Včera na MÚK Řehlovice dozatloukali nějaké sloupky a neomylně trefili jeden z optických kabelů mezi SSÚD a tunelem Radejčín :crazy: :lol:

Autor:  adamos [ 16.12.2016 14:53:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

No jestli jim do toho naprší, tak otevíráme za rok. Viz Blanka a mokré kabely :) :)

Autor:  kyk [ 16.12.2016 15:06:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

V Blance byly ohnivzdorné, které vodu moc nemusí, naopak ty co se pokládají do země jsou na vlhké prostředí ale zase jsou méně odoné proti ohni, ten ale metr pod zemí moc nehrozí.

Autor:  Jirka95 [ 16.12.2016 16:25:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Zde jsou dvě docela hezká videa z Facebooku Ministerstva dopravy ČR

Lze je přehrát i bez přihlášení (pokud tu někdo fb nemá)

https://www.facebook.com/mdcr.cz/videos/1506550609360803/

https://www.facebook.com/mdcr.cz/videos/1515006285181902/

Autor:  monin [ 16.12.2016 16:28:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Tak nevím, zda to je tím, že jsem je zde včera trochu vyprovokoval, nebo tím, že jsou nově sami takto akční, ale kompletní D8 už je tedy i zde, i když zatím tedy ještě bez kamer a ZPI.. :)
http://beta.dopravniinfo.cz/

Autor:  Bergo [ 16.12.2016 17:06:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Já bych s tím šampaňským a aktualizací map tak nespěchal, zatím to otevření není vůbec jistý.

Autor:  adamos [ 16.12.2016 17:34:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Je zajímavé, jak všechny média hovoří o otebření "posledního 16km úseku D8" a nikdo si nezjistil, že 4 km do Bílinky už jsou dávno v provozu, nyní se (snad) otevře 12 kilometrů.

Autor:  Toxy [ 16.12.2016 17:46:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Tak dobrý, optikáři to dneska zvládli opravit :) Po tomhle kabelu jdou do SSÚD kamery, nebo třeba ovládání evakuačního rozhlasu....

Autor:  hh [ 16.12.2016 21:14:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

http://m.ihned.cz/c1-65560790-dalnice-d ... s-omezenim

Autor:  musklin [ 16.12.2016 21:17:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

novinky.cz "Kolem prackovické estakády bude provoz sveden do jednoho pruhu. Důvodem jsou výsledky měření na nestabilním svahu."

Alespoň pár hodin jsem jim přál, když budou vánoce. Život je krutý.
Ani příroda neumí ocenit, tu super odvedenou práci. Jak říká mluvčí ŘSD "dostali úkol a splnili ho"

Autor:  Maty [ 16.12.2016 22:01:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

"zitrejsi" video s rekapitulaci z dilny RSD. O zavalu ani pul slova... http://www.youtube.com/watch?v=UiUQBkhV ... ata_player

Autor:  monin [ 16.12.2016 22:13:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

hh píše:
http://m.ihned.cz/c1-65560790-dalnice-d8-ma-dalsi-problem-zitra-se-otevre-ale-s-omezenim

No prosím, my nestojíme o sejčky a pochybovače...
Jen se posmívej, ale všichni ty, všichni, mě odprosíte na kolenou, až přijedeme z Hronova s první cenou.. :) https://youtu.be/sDNm2a2E9As?t=25m47s

Autor:  vodouch2000 [ 16.12.2016 22:22:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Na vizualizaci je u tunelu 100 km/h (?)

Autor:  Vilouch [ 16.12.2016 22:33:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

ihned, idnes a další - Ó ano, tradičně vypíchnutá negativa. Fakticky přívětivý je rozhovor na ČT24. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... nimu-svahu
A i zde uvedená youtube vizualizace a shrnutí celé výstavby D8 považuji za hezké video. Nijak se nenaváží do občanských sdružení, fakticky komentuje proběhlý stav z pohledu ŘSD. Po těch tunách dezinformací, tendenčních reportáží a skoro až honem za co nejhorší senzací (řeba, že odklízení sesuvu stálo a bude stát 1,5 miliardy a podobný bláboly- skoro by až bylo pro novináře lepší, kdyby to stálo třeba 10 miliard) bylo docela příjemné poslouchat protistranu. A prostě si říct, že je to hotové a další, v pořadí již 4. česká dálnice už zítra bude zcela dokončena.

Autor:  monin [ 16.12.2016 23:34:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Taky se už těší na naší kompletní D8 :)
http://www.mdr.de/sachsen/dresden/index.html

Autor:  dvs [ 16.12.2016 23:58:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Rozhlas.cz rozhovor s gen. red. Kroupou
http://m.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zpra ... d--1680274

Autor:  Jaroslav [ 17.12.2016 1:50:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

hh píše:
http://m.ihned.cz/c1-65560790-dalnice-d8-ma-dalsi-problem-zitra-se-otevre-ale-s-omezenim

No a co kdybychom dali hlasování o tom, na jak dlouho se úsek otevírá? jeden den? týden? měsíc... :cry:

Autor:  Tester [ 17.12.2016 6:12:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: 0805 Lovosice – Řehlovice

Klidně hlasuji, že se poslední úsek D8 otevře na trvalo, byť s aktuálním omezením. Jsem si jist, že kdyby obdobný monitoring měly i jiné dálnice a vybrané úseky v nich, byli bychom svědky mnoha omezení. Příroda je příroda a člověk se jí musí přizpůsobit a pokud do ní zasáhne musí čekat protireakci. Ale to není jen u dálnic. Kdo si stavěl vlastní dům, ten by mohl povídat co všechno musel při vlastní stavbě řešit.

Stránka 143 z 158 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/