Právě je 27.4.2021 18:42:39




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 158  Další
 0805 Lovosice – Řehlovice 

Jak dlouho bude nový úsek otevřen?
den 0%  0%  [ 0 ]
několik dní 3%  3%  [ 4 ]
týden 2%  2%  [ 2 ]
měsíc 15%  15%  [ 17 ]
rok 7%  7%  [ 8 ]
několik let 18%  18%  [ 21 ]
na věky 55%  55%  [ 63 ]
Celkem hlasů : 115

 0805 Lovosice – Řehlovice 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 342
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Jen pro uplnost fyzicky se stavi i mezi tunelem
Radejcin a Rehlovicemi.


12.12.2010 10:26:14
Profil
VIP

Příspěvky: 3429
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Pime píše:
Jen pro uplnost fyzicky se stavi i mezi tunelem
Radejcin a Rehlovicemi.
Ano, kus hlavní trasy je též povolen (u Habrovan), ale pokud já vím, tak to rozhodně není většina trasy...

_________________
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!


12.12.2010 11:33:47
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Most přes I/15 má hotovou jen hrubou stavbu, chybí evidentně svodidla, myslím, že se v tom úseku dělají první vrstvy vozovky, ale zespoda tam není vidět.

Dále - objízdná silnice III/817 na Siřejovice má opět obrovské díry, takže jeďte opravdu pomalu. Loni to opravili záplatama, přes léto to od kamionů popraskalo a teď jak to zmrzlo, tak jsou tam zas 20 cm hluboké díry! Tvoří se tam zácpy, takže je lepší to objet jak to jde. Doufám, že to budou brzo opravovat.

Most Vchynice má hrubou stavbu víceméně hotovou, teď před 14 dny začali betonovat sloupy na mostu přes budoucí přeložku I/8 v prostoru bývalého motorestu (sad Lovoš). Je tam navezený násep a dělají se opěry.

V prostoru MÚK Řehlovice dělají zřejmě geologický průzkum (vrty).


12.12.2010 23:43:56
Profil
 

Příspěvky: 31
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Kuba píše:
Most přes I/15 má hotovou jen hrubou stavbu, chybí evidentně svodidla, myslím, že se v tom úseku dělají první vrstvy vozovky, ale zespoda tam není vidět.

Dále - objízdná silnice III/817 na Siřejovice má opět obrovské díry, takže jeďte opravdu pomalu. Loni to opravili záplatama, přes léto to od kamionů popraskalo a teď jak to zmrzlo, tak jsou tam zas 20 cm hluboké díry! Tvoří se tam zácpy, takže je lepší to objet jak to jde. Doufám, že to budou brzo opravovat.

Most Vchynice má hrubou stavbu víceméně hotovou, teď před 14 dny začali betonovat sloupy na mostu přes budoucí přeložku I/8 v prostoru bývalého motorestu (sad Lovoš). Je tam navezený násep a dělají se opěry.

V prostoru MÚK Řehlovice dělají zřejmě geologický průzkum (vrty).

co to je za silnice III/817 ? takove cislo na cesko-slovenskych silnicich dosud neexistuje protoze trojky jsou 3 az5mistni cisla a cislovani dvojky konci u 6xx .... neni to spise nejaka 08xxx ?


13.12.2010 10:32:39
Profil
Autor

Příspěvky: 1632
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Michael V. píše:
co to je za silnice III/817 ? takove cislo na cesko-slovenskych silnicich dosud neexistuje...

Zřejmě překlep, stačí nakouknout do mapy a zjistíte že je to 00817


13.12.2010 10:56:55
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Michael V. píše:
co to je za silnice III/817 ? takove cislo na cesko-slovenskych silnicich dosud neexistuje protoze trojky jsou 3 az5mistni cisla a cislovani dvojky konci u 6xx .... neni to spise nejaka 08xxx ?

Je to silnice III/817, jinými slovy 17tá silnice III. třídy odvozená od silnice I/8, správně by se mělo psát III/00817, nuly ale některým lidem vadí, takže ne vždy je to vidět.


13.12.2010 11:51:29
Profil
 

Příspěvky: 163
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
ta Siřejovická III/00817 je pomalu v nesjízdném (nepoužitelném) stavu, dva kamiony se tu nevyhnou...jeden se tam už převrátil...na tabulích je dokončení mostu přes I/15 psáno 31.12.2010, ale realitu tomu ani za mák neodpovídá :-((


14.12.2010 5:15:04
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek aktualni Stav stavba Lovosice
zasnezeno. Nikde nikdo. Najezd od Brix na D8 ma jiz ceduli |dalnice|, ale nesmi se za nej, jelikoz stavba neni dokoncena.

Termin 31.12.2010 evidentne nebbude dodrzen. Nejdrive to vidim na kveten/cerven 2011. Jinak vystavba zacal v roce 2007. Takze vystavba jedne dalnicni krizovatky bude trvat 4 roky ???


14.12.2010 8:35:10
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: aktualni Stav stavba Lovosice
dobrenz píše:
Jinak vystavba zacal v roce 2007. Takze vystavba jedne dalnicni krizovatky bude trvat 4 roky ???

uzavírka je od 23.11.2009 :crazy:

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


14.12.2010 9:56:34
Profil
 

Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Užovka píše:
na tabulích je dokončení mostu přes I/15 psáno 31.12.2010, ale realitu tomu ani za mák neodpovídá :-((

zas tak špatně to nevypadá. Řekl bych, že prostor pro otevření sjezdu na křížení s I/15 tu je i v termínu. Co jsem tak koukal, tak je vše připravené k puštění provozu přes provizorní kruhový objezd a dočasně obousměrný nájezd na dálnici(směr Lovosice->Praha)

EDIT: podle mých informací se zítra (15.12.2010) tento úsek otevírá :ok:


14.12.2010 13:00:49
Profil
 

Příspěvky: 242
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
eLzyx píše:
Užovka píše:
na tabulích je dokončení mostu přes I/15 psáno 31.12.2010, ale realitu tomu ani za mák neodpovídá :-((

zas tak špatně to nevypadá. Řekl bych, že prostor pro otevření sjezdu na křížení s I/15 tu je i v termínu. Co jsem tak koukal, tak je vše připravené k puštění provozu přes provizorní kruhový objezd a dočasně obousměrný nájezd na dálnici(směr Lovosice->Praha)

EDIT: podle mých informací se zítra (15.12.2010) tento úsek otevírá :ok:


Tak zprovoznění zavřeného úseku dálnice má opravdu dojít už zítra 15.12. ŘSD plánuje k dálničnímu úseku otevřít i nový most a křižovatku u Lovosic.
Litoměřický Deník článek aktualizoval dnes před polednem tak snad má dobré informace.
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... ovice.html


14.12.2010 18:20:25
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek tak by mne zajimalo co se skutecne na D8-otevre- tohle pise
Prager Tagesblatt :

Lovosice: Dálnice D8 se dnes mírně prodlouží

--------------------------------------------------------------------------------
.Nová křižovatka na dálnici D8 výrazně ulehčí provozu na jejím konci u Lovosic. Otevírá se dnes. Policisté ve 13. hodin přestaví dopravní značky a auta budou moci jet o tři kilometry dál. Dálnice se tím fakticky prodlouží o tři kilometry. Úsek mezi 45. a 48. kilometrem se kvůli stavbě nové křižovatky a dalšího úseku nepoužívá už od září 2009 a veškerá doprava je vedena přes lovosickou průmyslovou zónu a starou silnici E55. (čtk)


15.12.2010 9:23:04
Profil
 

Příspěvky: 242
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
"Křižovatka (u Lovosic) se otevře zatím jen zčásti, jen ty větve, které umožní nájezd z mostecké silnice na dálnici," dodal Lány. V příštím roce by se měl otevřít úsek k Bílince dlouhý zhruba čtyři kilometry. Na dostavbu zbylé části potřebuje Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) minimálně 30 měsíců za předpokladu, že bude mít všechna potřebná povolení. Některá mu ale stále chybí.

http://www.ct24.cz/doprava/109936-dalni ... u-lovosic/


15.12.2010 10:09:43
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Citace:
Na dostavbu zbylé části potřebuje Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) minimálně 30 měsíců za předpokladu, že bude mít všechna potřebná povolení. Některá mu ale stále chybí.

dva a půl roku? Dva a půl roku prací? A to vloni touhle dobou, kdy už muselo být jasné, že za 12 měsíců se nic neotevře, byl pořád uváděno datum zprovoznění 12/2010

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


15.12.2010 10:23:30
Profil
 

Příspěvky: 242
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
adamos píše:
Citace:
Na dostavbu zbylé části potřebuje Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) minimálně 30 měsíců za předpokladu, že bude mít všechna potřebná povolení. Některá mu ale stále chybí.

dva a půl roku? Dva a půl roku prací? A to vloni touhle dobou, kdy už muselo být jasné, že za 12 měsíců se nic neotevře, byl pořád uváděno datum zprovoznění 12/2010


To kvůli napojení v Řehlovicích. Ale taky by mě zajímalo jestli to půjde spustit dřív v nějakém provizoriu, ikdyž by to bylo s omezením :?:


15.12.2010 10:43:57
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Je tady kruháč? Kdo to tam zná?

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


15.12.2010 11:07:02
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Je tam kruháč.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


15.12.2010 11:14:24
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek aha, takze vlastne se otevre jen stary puvodni usek
a to je zase kecu jak kdyby se otviralo v Germanii aspon 30 km dalnice. Problem dostavby nejsou jen ekologove. Problem dostavby jsou inkompetentni urednici v Sudetech od Lobositz po Aussig, kteri nejsou schopni dat k disposici dokument bez vecnych chyb. Na tehle malickostech se ekologove odvolavaji a stavba stoji. ceskej paradox je, ze se nestavi ani tam kde se MUZE./.. :lol: :lol:


15.12.2010 11:45:36
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
takze pridavam dalsi nick do "ignoruj" listu


15.12.2010 12:28:28
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
půjde tam teda jenom najet směr Praha nebo taky sjet směrem od Prahy? V každém případě tam budou slušné kolony.


15.12.2010 13:46:37
Profil
 

Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
lepší kolona na dálnici, než na přecpaných objízdných trasách. Objem dopravy je cirka stejný.
Dneska, když jsem tamtudy jel, tak dopravní značení bylo uzpůsobené tak, že vjezd i sjezd na dálnici je proveden dočasně jedním vjezdem, který je přiveden na provizorní kruhový objezd na I/15


15.12.2010 14:59:58
Profil
 

Příspěvky: 342
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Tak na strankach MD je zastaveni stav. rizeni na
casti A a F.Jak to bude pokracovat dale.To se bude cekat na
nove uzemni rozhodnuti?


28.12.2010 13:07:15
Profil
Autor

Příspěvky: 538
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Tady jsou oficiální dokumenty:

Veřejná vyhláška - Usnesení o zastavení řízení "Dálnice D8, stavba 0805, část F - tunel Radejčín"

Jedná se zejména o tyto stavební objekty:
F 101 Trasa dálnice, km 58,550 - 58,568
F 211 Dálniční most mezi tunely
F 602 Dálniční tunel Radejčín - dosud nepovolené stavební podobjekty a provozní soubory v příslušném staničení

Veřejná vyhláška - Usnesení o zastavení řízení - "Dálnice D8, stavba 0805, část A - trasa dálnice Lovosice - Řehlovice"

V tomto případě se jedná zejména o SO A 101 - hlavní trasa km 50,500-50,600 + 60,460-61,100 + 62,700-63,000.


28.12.2010 15:42:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 342
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Jak jsem cetl o Patrikovi tak sem si vzpomnel na D8.
Jak to vlastne vypada uvnitr tunelu nebyl jste tam nekdo.
Jestli to neni tajne.A jeste jsem uvazoval kdy se koplo poprve.
Ja bych tipoval tak 2003 to uz musi byt ty tunely celkem v "caiku".
I kdyz to bylo na 2-3 roky zastavene,
ja myslim ze nejake udrzovaci prace v tunelech se delaly.


10.1.2011 17:17:46
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: 0805 Lovosice – Řehlovice
Avantime píše:
Tady jsou oficiální dokumenty:

Veřejná vyhláška - Usnesení o zastavení řízení - "Dálnice D8, stavba 0805, část A - trasa dálnice Lovosice - Řehlovice"

V tomto případě se jedná zejména o SO A 101 - hlavní trasa km 50,500-50,600 + 60,460-61,100 + 62,700-63,000.


km 50,500-50,600 je ten sad pod Lovošem? Tak to asi úsek po MUK Velemín ježíšek letos nepřinese :(
Pokud tomu rozumín dobře, tak by šlo udělat provizorní sjezd před Bílinkou v místě parkoviště.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


11.1.2011 14:03:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 158  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz