Právě je 6.4.2020 13:27:03

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1830 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74
 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Asi ještě chvíli video nebude, tak jen telegraficky z 1106. Pracuje se, i když Eurovia avizovala přerušení prací. Skrývka je hotová v celém úseku. Kanalizace dle mého pozorování chybí jen v okolí silnice do Světí, všude jinde už je. Všechny nadjezdy už mají pilíře a podjezdy jsou pod betonovou skořepinou, výjimkou je opět most na cestě do Světí, kde je vykopaná díra jak pro plavecký bazén, nevím, co je zde za problém, a chybí i most nad železniční trati HK - Všestary, ale tam již staví bednění. Co se týče pilířů na estakádách, tak v případě estakády přes Trotinu chybí poslední 4 podpěry, v případě mostu přes Jordán je hotovo. Ještě bych zapomněl mostek přes potok Olšovka u Lochenic, který má už vybetonované základy. Co se týče mostovek tak se betonuje most u Trotiny na cestě do Sendražic a mostovka na estakádě přes Trotinu ve směru na Prahu, bednění je na třech polích, vylité vypadá však jen první pole, ještě není odbedněno. Na dálnici jsou navezené kupy štěrku, hlavně v budoucí křižovatce s D35 je toho štěrku opravdu hora a v místě kolem Předměřic je již rozhrnován jako podkladní vrstva. Jinak největší změny se dějí kolem železniční trati z HK do Všestar, kde vzniká za průmyslovou zonou (dříve ČKD) vysoký násep (to je asi i důvod chybějící kanalizace v tomto místě, prostě tam ještě není budoucí násep dálnice). Dále jsou přenášeny kabely vysokého napětí v křižovatce s D35 z provizorního vedení na nové vysoké sloupy, které budou muset překonat i onen vysoký násep, takže sloupy jsou úctyhodné výšky.

Nějaké aktuální fotky estakád jsou zde:
http://www.smirice.eu/okoli/trotina_most_2.htm
http://www.smirice.eu/okoli/jordan_most2.htm

24.3.2020 22:07:28

milanek píše:

Snad ty fotky srnek neuvidí nějakej Patrik a nezablokuje vlastním tělem... :D

25.3.2020 10:35:39

milanku, díky za sadu fotek ukazujících změny výstavby v relativně krátkém čase. Ale zároveň ti musím vylát, že jsi prakticky doteď tajil velké množství dalších "dálničních" fotek. Když už jsem byl v prohlížení, projel jsem si i různé "nedálniční" příspěvky. Takže jsem měl skoro 3 hodiny co dělat. Tedy místo spaní v noci...

25.3.2020 14:32:13

Musím jen uvést na pravou míru, že autorem fotografií ani stránek nejsem já, ale nějaký smiřický nadšenec. Já na ty stránky narazil při hledání informací o Smiřicích.

Ještě tam má jednu sadu fotografií z výstavby (MUK Smiřice): http://www.smirice.eu/okoli/dalnice_sjezd_1.htm

25.3.2020 22:49:31

Velice pěkné stránky fotograficky mapující Smiřice a okolí :ok: Děkuji Milánkovi za zprostředkování a samozřejmě i autorovi stránek.

25.3.2020 23:04:33
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1830 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74