| Autor |
Zpráva |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
|
| 16.4.2020 18:54:18 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Troufám si tvrdit, že jestli je odpočívka již v platném ÚP Jaroměře, tak je na velmi dobré cestě. A možná se ji skutečně dočkáme záhy po hlavní trase. Pokud bude disponovat výhledem, tak to bude velmi příjemný bonus, který jsem ani sám nečekal. Protože jinak snaha o zajímavé odpočívky je považována za bláhovost.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 16.4.2020 19:01:52 |
|
 |
|
Benedikt
Příspěvky: 131 Bydliště: D11
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Snad zůstanu v tématu, ... na hlídači státu je týden stará smlouva ohledně prověření variantního dispozičního řešení odpočívky Jaroměř, tedy je otázkou, zda se odpočívka stihne umístit včas, aby se na 1107 stihlo udělat zárodky pro sjezdy/nájezdy k odpočívce. Času je snad relativně ještě dost. Ale aby se udělaly ty zárodky v rámci stavby 1107, chtělo by to mít alespoň ÚR na odpočívce. https://www.hlidacstatu.cz/Detail/12155216
|
| 16.4.2020 22:20:10 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6415 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
ÚR není potřeba, stačí technická studie s přesným umístěním. Na D3 taky nebylo na odpočívku ÚR a jsou tam nachystané zárodky pro připojení.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 16.4.2020 22:23:45 |
|
 |
|
milanek
Příspěvky: 156
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Podle toho, co jsem na místě viděl, tak zářez má svah rovný, žádné vybrání pro zárodky sjezdů. Michale podle mapy mi to také nesedí příště to prověřím, jestli to deformuje foťák v mobilu nebo jsem se spletl, měl jsem asi chybně za to, že levá čast tvého kolečka přetíná pravý svah Černé hory. Každopádně je odtamtud vidět Černá hora s vysílačem a sjezdovkami a měla by být i Sněžka. Debata o hustotě odpočívek přesunuta zde - viewtopic.php?f=211&t=5105 - MzO
|
| 16.4.2020 22:46:02 |
|
 |
|
Atos
Příspěvky: 354 Bydliště: D11 exit 123 (snad někdy)
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
michal píše: Atos: díky! Není to teda trochu zbytečné, predevším kvůli šíření hluku, vyhhnat dálnici v rovině kvůli jednomu nadjezdu do pětimetrové výšky? Michale, Arame a další zúčastnění v diskuzi na téma náspu a přilehlého mostu nad odbočkou na Neděliště. Slíbil jsem fotky, dnešní jsou z auta (při cestě do HK vpravo). Druhá je násep (bez něho to vypadalo takto https://mapy.cz/zakladni?x=15.8095721&y ... itch=0.228), první mostek (dal jsem je ve špatném pořadí). Jinak pracovalo se trochu méně, než minulý víkend. Ale pracovalo.
Přílohy:
IMG-20200418-WA0000.jpg [ 98.77 KiB | Zobrazeno 6217 krát ]
IMG-20200418-WA0001.jpg [ 70 KiB | Zobrazeno 6217 krát ]
|
| 18.4.2020 17:09:48 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Neděliště si vyžádalo protihlukový val kvůli I/33?  Takhle to zas tak vysoké nevypadá, ale pořád ten násep dostává dálnici výrazně nad okolní terén, byť jen na pár set metrech. To prostě bude na hluku z dálnice znát.
|
| 18.4.2020 17:17:59 |
|
 |
|
Aram96
Příspěvky: 4337 Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Jako, já jsem rád, že se to staví a obci to nevadí. Kdyby na tom stála příprava, tak bych to i chápal ..
|
| 18.4.2020 19:59:07 |
|
 |
|
Honey72
Příspěvky: 3097 Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Třeba byl zájem zachovat tu nádhernou dlážděnou silnici. Mezi obcemi, to se už jen tak nevidí 
_________________ 82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020
|
| 20.4.2020 11:06:22 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Tento požadavek památkářů mě taky napadl, ale nenašel jsem odvahu to vyslovit... 
|
| 20.4.2020 12:11:39 |
|
 |
|
jozka
Příspěvky: 2220
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
At to zrusej, tady toho je dost 
|
| 20.4.2020 12:17:43 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
|
| 20.4.2020 12:24:35 |
|
 |
|
Kubajsu
Příspěvky: 1262 Bydliště: Praha
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
|
| 20.4.2020 13:05:10 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
|
| 20.4.2020 13:49:42 |
|
 |
|
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2202 Bydliště: SV Čechy
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Ve fotogalerii dnešního článku o hradeckém "třetím okruhu" je i pár čerstvých snímků ze stavby 1106.
_________________ wazer.cz Pište česky, prosím!
|
| 22.4.2020 18:01:11 |
|
 |
|
Japao Joe
Příspěvky: 679
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Na té severní části mě irituje to nedotažení na OK v kříži D11×D35. 
|
| 23.4.2020 8:06:22 |
|
 |
|
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2202 Bydliště: SV Čechy
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Pan soudce uspěl s dílčím odvoláním proti povolení příjezdu k DUN. Je tam i informace, že v březnu nabylo právní moci vyvlastnění pozemku potřebného pro kruhák. O kus dál je tam ale taky napsáno, že nový vlastník na podaném odvolání trvá, což moc nechápu... Ale nestudoval jsem to nijak pečlivě.
_________________ wazer.cz Pište česky, prosím!
|
| 25.4.2020 10:17:29 |
|
 |
|
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2202 Bydliště: SV Čechy
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
A v katastru je zaplombované řízení o převodu na ŘSD. Tak snad to dopadne.
_________________ wazer.cz Pište česky, prosím!
|
| 27.4.2020 17:41:33 |
|
 |
|
Jixm
Příspěvky: 252
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Dnes začal běžet převod chybějícího pozemku pod budoucí OK u Jaroměře  Edit: Majkii byl rychlejší 
|
| 27.4.2020 17:52:30 |
|
 |
|
milanek
Příspěvky: 156
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Coto toto? 
Přílohy:
Poznámka: U budoucího mostku přes potok Olšovka u Lochenic.
20200501_190601.jpg [ 276.71 KiB | Zobrazeno 3596 krát ]
|
| 4.5.2020 0:16:30 |
|
 |
|
Lynx
Příspěvky: 2907
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Majkii píše: Pan soudce uspěl s dílčím odvoláním proti povolení příjezdu k DUN. Je tam i informace, že v březnu nabylo právní moci vyvlastnění pozemku potřebného pro kruhák. O kus dál je tam ale taky napsáno, že nový vlastník na podaném odvolání trvá, což moc nechápu... Ale nestudoval jsem to nijak pečlivě. Koukal jsem na to a novým vlastníkem je Česká republika zastoupená ŘSD. Proč ŘSD trvá na odvolání taky nechápu. Asi nějáká právní fantasmagorie pro běžného člověka nepochopitelná.
|
| 4.5.2020 2:32:08 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
milanek píše: Coto toto?  To jsou unimobuňky, nebo nějaké betonové prefabrikáty, jejichž dodavatel si popletl staveniště? 
|
| 4.5.2020 7:01:43 |
|
 |
|
Likas
Příspěvky: 532
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Dneska probíhala betonáž nějakého většího mostu. Z žádné z betonárek v širokém okolí Jaroměře nešlo sehnat beton.
|
| 4.5.2020 20:26:34 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
milanek: jestli se nepletu, tak úplně vpravo jsou na té fotce ty "naše" Krkonoše OT vyhozeno - držte se tématu! - MzO
|
| 5.5.2020 7:08:22 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 6.5.2020 12:13:57 |
|
|