| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=1683 |
Stránka 17 z 98 |
| Autor: | pazve [ 18.3.2016 11:30:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
to kot: zkusím zjistit podrobnosti. |
|
| Autor: | Majkii [ 7.4.2016 21:51:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Reportáž ČT: Stavbu dálnice D11 brzdí kromě výkupů pozemků i vykopávky |
|
| Autor: | zelenejmartin [ 4.5.2016 8:15:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Na pozemcích skoro žádné změny - Lochenice 1356/30 v převodu do 23.5.; Černožice 785/44 a 785/47 - stále zápis o vyvlastnění; Hořenice 475/61 - stále jen předkupní právo (po odepsaném vyvlatnění); Pak jsou tam pozemky, kde je ŘSD většinovým vlastníkem - Předměřice 1058/34 - 3/54 nic se neděje; 48/54 ŘSD, 3/54 SPÚ, 1058/44 - nedostatečně identifikovaný vlastník; 1058/6, 1058/7 - u těchto pozemků beží řízení převodu na nějakou paní (zda souvisí s identifikací vlastníka?); Světí 459/20 - podíl 1/12 nic se neděje; 11/12 ŘSD. Nemáte někdo informaci o tom, zda se neuvažuje o stavbě úseku Smiřice - Jaroměř v předstihu, když tento úsek nemá problém s EIA, narozdíl od předchozího? |
|
| Autor: | zelenejmartin [ 5.5.2016 22:13:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
...tak dle odkazu níže - to vypadá, že se chystá vážně dříve stavba Smiřice - Jaroměř..."Ministr dopravy vládě předloží nový seznam dopravních staveb, které budeme realizovat v tomto a následujících dvou letech. (..) Na tomto seznamu je přes 130 akcí za zhruba 240 miliard korun. Například na D11 to nově bude úsek mezi Smiřicemi a Jaroměří, kde máme téměř 99 % pozemků, ověřené stanovisko EIA a máme zažádáno o stavební povolení." http://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/b--sobotka-resime-problem-s-eia--ktery-zanedbaly-pravicove-vlady-143402/ |
|
| Autor: | Taddeo [ 6.5.2016 8:46:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
No tady zase zminuji obchvat Jaromere, jsem zvedav, jak to nakonec opravdu bude -> http://hradec.idnes.cz/stavba-silnice-d ... zpravy_tuu |
|
| Autor: | kot [ 6.5.2016 15:39:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
To Taddeo: Při pokusu o otevření linku mi to píše, že hledaná stránka neexistuje. Jsem v to sám? To zelenejmartin: Díky za odkaz. Až díky němu jsem pochopil, že tento premiér je ten nejlepší, kterého tato země měla už od Habsburků... |
|
| Autor: | Taddeo [ 6.5.2016 18:17:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
kot píše: To Taddeo: Při pokusu o otevření linku mi to píše, že hledaná stránka neexistuje. Jsem v to sám? To zelenejmartin: Díky za odkaz. Až díky němu jsem pochopil, že tento premiér je ten nejlepší, kterého tato země měla už od Habsburků... Ted koukam, kde je chyba a on ten clanek z MF zmizel |
|
| Autor: | martas [ 8.5.2016 10:06:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
OT: Chyba se stala při psaní, kde to bohužel kolega ne úplně vhodně popsal, takže si hned úvodní části zcela odporovaly. Informace byly mylné, takže se zřejmě v HK rozhodli, že článek raději stáhnou. |
|
| Autor: | Kuba [ 18.5.2016 15:29:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Sobotka představuje plány na výstavbu: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/stavba-d11-do-jaromere-by-mohla-zacit-na-prelomu-2017-2018/1350846 |
|
| Autor: | kot [ 18.5.2016 20:33:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Už mám toho odkládání plné zuby. 15. října 2015 ve stejných novinách chtěl Ťok stavět ve 2016... Teď by se MOHLO podle s. Sobotky začít stavět na přelomu 2017/18. A za rok to zase posunou o rok. |
|
| Autor: | Hanes [ 18.5.2016 22:00:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
To je hnus velebnosti!!! Tady chce Bohus stavet na prelomu 2017 a 2018, kde jsou pozemky z velike casti vykoupeny a z Trutnova na hranice v roce 2019 a tam neni ani uzemni rozhodnuti. Vetsi hovadinu uz vymyslenkovat nemohl |
|
| Autor: | Mike [ 18.5.2016 22:17:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
nemyšlenkuje on, ale poradci a ti radí, co chce národ slyšet slibem nezarmoutíš vždyť po "hradecké" stále nejedeme až do Hradce a to máme už třetí vládu po té, která "to konečne domluvila" |
|
| Autor: | Hanes [ 18.5.2016 22:24:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Moc se omlouvam panum poradcum, ti to vymyslenkovali a cvicena opice pouze verejne interpretovala. Navic, pokud to teda s tou stavbou klapne dle poslednich slibu a posunu, tak za tu dobu uz bude mit tento usek i nove posouzeni EIA.............................. |
|
| Autor: | kot [ 18.5.2016 23:18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
No, tajně budu doufat, že jsou to totální bláboly a že se začne ALESPOŇ stavbou 1107. Či ještě lépe ZAVem jak na 1106 tak na 1107 už letos a pak se děj vůle boží. ( či postupujme podle rozpočtu SFDI a ne podle blábolů novinářů a Sobotky ) |
|
| Autor: | Majkl [ 19.5.2016 8:41:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Možná se zeptám hloupě, ale co tedy znamená ten seznam 11 staveb (kde je i tento úsek D11), na které dá vláda "razítko" ? Myslel jsem, že to je vlastně vyvázání se z toho, že se bude muset dělat znovu EIA, čili že se bude moci normálně pokračovat dál, max. že to ale zaplatí státní zdroj a ne EU.Ale že se tím zabrání jakémukoliv zdržení a může se to v podstatě dotáhnout tak, jak to je. Nebo je to jinak? |
|
| Autor: | Kuba [ 19.5.2016 18:53:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
A tady se tlučhuba opět vyjadřuje k harmonogramu stavby 1106. http://hradec.idnes.cz/sobotka-oznamil-dalsi-odklad-pokracovani-d11-few-/hradec-zpravy.aspx?c=A160518_2246968_hradec-zpravy_the |
|
| Autor: | zelenejmartin [ 27.5.2016 6:56:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Zastupitelstvo HK i vlastníci vyjádřili dost rozladění s projektovou dokumentací pro SP pro D11, která je osekaná o zajištění dopravní obslužnosti zemědělských pozemků prostřednictvím systému přístupových cest s generováním negativních vlivů na místní dopravu. Naštvání lidí, kteří prodali pozemky za nějakých podmínek (zajištění přístupu), lze chápat. Šetření na blbém místě a zbytečné nabíhání si s EIA. Zkrácené usnesení: Zastupitelstvo HK bere n a vědomí informace p. (...) o výrazných rozdílech mezi projektovou dokumentací dálnice D11 v úseku mezi křižovatkou Bláhovka a křižovatkou Plotiště na Labem, podle které bylo na tento úsek vydáno územní rozhodnutí a zpracováno posouzení vlivu na životní prostředí (EIA), a dokumentací, která je v současné době připravována pro stavební povolení II. v y j a d ř u j e 1. znepokojení nad možností, že by mohla být zpochybněna platnost posouzení vlivu na životní prostředí z důvodu použití odlišné dokumentace ke stavebnímu povolení 2. zájem na výstavbě dálnice D 11 a rychlostní silnice R 35 tak, aby byly minimalizovány negativní dopady těchto dopravních tepen na obyvatele města a zejména pak přilehlých městských částí (..) |
|
| Autor: | Standa [ 27.5.2016 10:13:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Škoda jen, že nezaregistrovali změnu z R35 na D35, to zbytečně snižuje úroveň jejich vyjádření. Přitom, pokud je to z věcného hlediska pravda, je to dost smutné... |
|
| Autor: | Lenny [ 27.5.2016 15:15:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Vypustil se nadjezd na PC u Stěžar, trochu se zmenšil rozsah PC. |
|
| Autor: | JirkaS [ 27.5.2016 19:27:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Na nadjezdu se něco ušetří, na zmenšení rozsahu polních cest skoro nic. Výsledkem budou naštvaní zemědělci a při příští stavbě (třeba D35) navyšování požadavků (aby po očesání něco zbylo) a menší ochota lidí něco prodat. Je to zapotřebí? |
|
| Autor: | kot [ 27.5.2016 19:32:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Nebylo to vypuštění nadjezdu a omezení PC součástí změny a úspor na MUK Plotiště? |
|
| Autor: | Lenny [ 27.5.2016 23:21:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Tady Jirka porovnal 2 letáky, kdy strarší vycházel z DSP 2003 a nový z DSP 2015. Jirka L píše: ještě doplním změny oproti původnímu letáku: Vykoupeno 97% pozemků. V únoru 2015 byla zpracována aktualizace DSP. Probíhají práce na DSP na II . etapu MÚK Plotiště s termínem dokončení prosinec 2015. IZ 12/2015 (pův. 2015), VZ 03/2016 (-3měs.) DATA O STAVBĚ (v závorkách uvedeny původní hodnoty): délka hlavní trasy: 15 460 m (15 190 m), plocha vozovek: 343 746 m2 (349 730 m2), počet stavebních objektů: 155 (160), počet mostů celkem: 19 (20), z toho na dálnici: 11 (9), nad dálnicí: 7 (10), celková délka mostů: 1168 m (1634 m), délka protihlukových stěn: 1103 m (1475 m), počet přeložek a úprav ostatních komunikací: 17 (21), délka přeložek silnic a MK: 5529 m (8678 m), délka přístupových cest: 12 707 m (20 197 m), přeložky vodohospodářských objektů: 32 (40), přeložky objektů elektro: 43 (48), přeložky plynovodu: 9 (11) |
|
| Autor: | Taddeo [ 2.6.2016 7:57:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Jeden aktuální článek "Svobodným Dvorům stále hrozí hluk z dálnice" http://hradecky.denik.cz/z-regionu/svob ... 60601.html |
|
| Autor: | zelenejmartin [ 2.6.2016 10:07:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
Co vím, tak spíše místním vadí zrušení těch obslužných komunikací (a hrozba převedení dopravy mj. na posklizňovou linku přes Svobodné Dvory) a vadí zrušení nějakého z přemostění. |
|
| Autor: | kot [ 2.6.2016 11:00:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř |
2 zelenejmartin: prosím o vysvětlení, co je posklizňová linka a o jakém převedení dopravy píšeš. Díky |
|
| Stránka 17 z 98 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|