Právě je 27.4.2021 18:01:30




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2430 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 98  Další
 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 74
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
...dík za dobrou zprávu. Jen trochu nechápu, když samotný ZAV je zveřejněn 5. 8. 2016 s termínem podání nabídek 20. 9. 2016. A terénní práce k ZAV jsou zveřejněny 11. 8. 2016 (o 6 dní později) a termín podání je natažený hned o měsíc později proti ZAV tj. 27. 10. 2016. Jen toto mi přijde jako zbytečná ztráta jednoho měsíce...


11.8.2016 7:42:58
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Jestli neočekávají, že k ZAV přijde spousta připomínek a tím so prodlouží, zatímco zemní práce jsou celkem jednoduše definovatelné. Třeba se bude otevírat najednou.


11.8.2016 8:18:54
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
To budou přímo archeologické hody D11 a D35 najednou ! Královehradecký kraj čeká stavební boom. Už aby to bylo... :D


11.8.2016 22:12:35
Profil
 

Příspěvky: 953
Bydliště: Hradec Králové - Labská II
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Kote, archeologické hody budou hlavně na D11, na D35 to bude podstatně slabši. Trošku se obávám toho že se ZAV na D11 protáhne, protože oblast kolem Plotiště je vyhlášenou archelogickou lokalitou.


12.8.2016 12:23:29
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
My tu teprve řešíme, jestli už archeologové začnou u Hradce vůbec něco dělat a naši severní sousedé přitom naplno vesele staví mosty a MÚK jen 30 km od hranic. My máme k hranicím rozestavět ještě více než 2x tolik. Fakt k pláči.

Několik leteckých snímků na polské diskuzi k S3.
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1655057&page=45

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


13.8.2016 20:07:21
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Honey, buď v klidu, nic se nejí tak horké... Jaroměř - Trutnov je 41 km. Když by se vše /konečně/ u nás rozběhlo jak je to v plánu, budeme na tom s kilometry plus minus stejně jako polská strana. A navíc věřím, že mi začneme s hraničním úsekem rozdíl smazávat.


13.8.2016 20:37:10
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
kot píše:
Jaroměř - Trutnov je 41 km..

Spíš Jaroměř hranice ČŘ/PL?


15.8.2016 7:34:01
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Prostě předhoníme Poláky tím, že hraniční úsek postavíme dřív než ty ve vnitrozemí. A u hranic tím pádem budeme dříve :-)

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


15.8.2016 9:31:52
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Chybějící pozemky pro 1106 a 1107:

k.ú. Plačice - komplet
k.ú. Vlčkovice - komplet
k.ú. Stěžery - 1 pozemek (vykupuje se)
k.ú. Bříza - komplet
k.ú. Plotiště - komplet
k.ú. Světí - 10 pozemků (vykupují se)
k.ú. Předměřice - 3 pozemky (vykupují se) + 2 obecní parcely
k.ú. Lochenice - komplet
k.ú. Rodov - komplet
k.ú. Holohlavy - komplet
k.ú. Černožice - 3 pozemky (vyvlastňují se)
k.ú. Semonice - komplet
k.ú. Jaroměř - komplet
k.ú. Horní Dolce - komplet
k.ú. Hořenice - 1 pozemek (vykupuje se)

jinak se uzavírají smlouvy na věcná břemena - výkupy finišují jako u D35 ;-)

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


15.8.2016 17:15:18
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
bumbiku díky za zevrubnou kontrolu :D Vypadá to víc než nadějně. Teď to chce dokončit výběrka na ZAV pro oba úseky a výběrka na zemní práce ZAV. Už aby to bylo...


16.8.2016 17:42:02
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
to Vás tolik jezdí do Jaroměře nebo je to jen radost nad novými km dálnic ?
podle mě ten úsek zas tak moc - krom Náchoda - ničemu nepomůže
obzvlášť ve srovnání s D35

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


16.8.2016 18:19:09
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Miku, kdy jsi naposledy skákal přískoky skrze Jaroměř na Hradec či opačně? Hradec - Jaroměř (a opačně) se za poslední rok zhoršil propastně. Jedná se v podstatě o souvislé kolony, kdy předjíždění je téměř nemožné a na druhou stranu i skoro zbytečné, protože jedno auto občas předjedeš, ale X dalších se plazí před tebou . Mě třeba přijde D35 za Holicemi k Mohelnici výrazně příjemnější a né tak ucpaná. Ale bez diskuzí je rovněž potřeba. O tom žádná...


16.8.2016 18:27:58
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Ta silnice nevede jen do Jaroměře nebo Náchoda. Nejen, že tudy proudí tranzit do Polska hned k několika přechodům, ale tato jedna jediná silnice spojuje "svět" s Trutnovskem a Náchodskem. Intenzita je tu +/- tisíc vozidel stejná jako na I/35 z HK do Vysokého Mýta.

Jaroměř-Hradec je silnice, kterou k smrti nesnáším. Už kvůli tomu, že na ní znám každý patník :-), ale i proto co píše výše "kot". Na téhle silnici se doslova bojím. Trasa je většinou rovná, přímá, takže jakmile se najde příležitost, vylétne z kolony aut hned několik střelců najednou se slovy "to stihnu". Jenže, právě ta rovinka klame. Auto co se proti Vám zdánlivě plíží krokem jede ještě možná rychleji než Vy. Dalším problémem je spousta úrovňových křižovatek, kde abyste někdy najeli na hlavní, musíte prostě zariskovat i s tím, že na Vás kamion bude troubit a zpomalíte celý provoz. A úplně "nejraději" mám křižovatky okolo Předměřic, kde nejsou odbočovací pruhy, ale odbočuje tu spousta aut. Vy někde v koloně za několika kamiony netušíte, že odbočující auto právě zastavilo provoz, protože kolem něho nikdo neprojede a celá kolona dupe na brzdu a na další křižovatce zase. Pak se kolona rozjíždí a zase vylétnou střelci ... kteří se po neúspěchu zase vrací zpátky a zase se dupe na brzdu :)

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


16.8.2016 18:47:23
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Zcela reálný popis. Bohužel...


16.8.2016 18:54:10
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
jedu tam tak 2x ročně - jinak pokračuji z Hradce po I/11 ( proto bych chtěl, aby D11 vedla do Orlických hor a ne do Krkonoš ) a to min. 2x měsíčně
ale díky "obchvatu" přes Smiřice, jsem v těch kolonách nestál
já to ani v nejmenším nezpochybňuji - potřebnost
naopak, každý kilometr dobrý
jen mi prostě přijde, že taková D0-511 nebo celá ta chybějící část D35 by mi udělaly větší radost 8-)

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


16.8.2016 20:23:44
Profil
 

Příspěvky: 156
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Tak jestli někdy postaví severní obchvat Hradce hk-blesno-nepasice, pak se bude hodit D11 po Plotiště i mířícím po I/11 kamkoliv dále.


16.8.2016 21:43:59
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Miku, ty mizerný kolony jsou tam skoro stále i přesto, že "smiřický" obchvat po dvou letech tamních oprav konečně není nutný. O D0 - 511 a D35 není třeba mluvit, to je bez diskuzí nutnost ( bojím se použít slovo PRIORITA ). Doufejme, že nám příští rok přinese super rozestavěnost / bohužel kromě té 511 / a snad se dožijeme obou úseků na D11 i obou úseků D35 včetně dalších staveb "zlým" Bruselem posvěcených... :D


17.8.2016 21:58:24
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Milánku, díky za pravý odkaz v pravou chvíli - HK - Blešno - Nepasice. Pobavilo mě, že soukromník tvořící letáky moc česky neumí... vyplívá X vyplývá :lol:


17.8.2016 22:07:14
Profil
 

Příspěvky: 156
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Rád zlepšuji náladu, obzvlášť po tom co jsem pět minut vymýšlel, proč se mi ten leták neotvírá, než jsem si všimnul, že jsem opravil nechtěně název v odkazu letáku, neboť podle názvu letáku silnice vede do Nespasic (infoletak_s11-hk-blesno-nespasice_studie_1452629384796.pdf). Mám pocit, že ŘSD už asi nic nespasí :crazy: :)

Jinak k tomu smiřickému obchvatu, myslím, že bude co nevidět zase na chvilku aktuální, protože mezi Holohlavami a Černožicemi (mimochodem tady se mi líbí ten krásný dvojsmysl v názvu sousedních vesnic ;) ) je už zase 30 kvůli škodám na neopravované části vozovky mezi opraveným úsekem přes Holohlavy a novým mostkem přes vodovod.


18.8.2016 0:05:30
Profil
 

Příspěvky: 953
Bydliště: Hradec Králové - Labská II
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Tohle je další z úseků, kde ta dálnice už měla dávno stát....
Já jezdím z HK do Jaroměře "zadem" přes Pouchov a Vlkov do Josefova a ta silnice bývá i o víkendu celkem frekventovaná. Naštěstí tam jezdí hlavně osobní auta, na podzim se tam dají potkat kamióny s řepou do cukrovaru v Českém Meziříčí.
Teď odbočím k tomu "severnímu obchvatu HK". Vzhledem k odporu obyvatel v oblasti Pouchova a Piletic tomu nedávím moc velkou šanci na úspěch. Ale uvidíme....


18.8.2016 18:28:24
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
milanek píše:
Tak jestli někdy postaví severní obchvat Hradce hk-blesno-nepasice, pak se bude hodit D11 po Plotiště i mířícím po I/11 kamkoliv dále.


Pardon, ale to napojení této přeložky na silniční síť je fakt zoufalé. Opravdu nechápu, proč někdo neukázal trochu přemýšlivého ducha, situaci nepředvídal a přeložka nebude napojená přímo na dálnici? Vždyť většina těch intenzit na začátku úseku této přeložky bude stejně právě z dálnice... Udělat kvůli tomu kolektorový pás jako v Lipníku (tam bude) asi 4 km dlouhý), aby to prošlo normou a vymalováno. S tím podělaným kruháčem na křížení dnes už dvou dálnic je samozřejmě takové řešení už nerealizovatelné... Tohle je fakt projektantský děs hodný silničních archwars...


19.8.2016 6:11:59
Profil
 

Příspěvky: 755
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Přesně, taky mě to zarazilo. Ten záměr obchvatu Nepasice - HK je pěkný. Jakkoli asi těžce prosaditelný. Jediné čemu nerozumím je proč jej nechtějí napojit na plánovanou D11 - ale jen na I/33... Tj. asi s realizací taky ŘSD moc reálně nepočítá - ideální by totiž byl sjezd nebo kolektorový sjezd pár km někde za křížením D35xD11...


19.8.2016 6:18:00
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Bohatě by stačilo přeložku zapojit do kruháku v MÚK Plotiště, místo by tam na to určitě ještě bylo...

_________________
KlarArt


19.8.2016 6:57:15
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
milanek píše:
Tak jestli někdy postaví severní obchvat Hradce hk-blesno-nepasice, pak se bude hodit D11 po Plotiště i mířícím po I/11 kamkoliv dále.

Popravdě pokud bude někdo mířit směrem od Prahy na Rychnovsko a směrem k Orlickým horám, tak se mu hodí I/36 od Holic, ale její přestavba je ve hvězdách.
leták https://www.rsd.cz/mapa/attachment/55b1 ... 859578.pdf

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


19.8.2016 7:51:56
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1106-1107, Hradec Králové - Jaroměř
Tak ono by bylo zajímavé znát přesný dopravní průzkum, který by řekl, odkud a kam všech těch naměřených 15 - 25 tis. aut po I/11 jede. Pokud většina z/do HK, nemá to smysl a chce to spíš 2+2 na stávající trase a pouze obchvat Blešna. Ovšem pokud by ta přeložka dávala smysl, bez ohledu na I/36, která začne s hotovou D35 být pro cestu na východ samozřejmě velmi atraktivní, je pro mě nepochopitelné, že se to napojení řeší právě takto - bez přímé návaznosti na základní dálniční síť. Jinak do toho kruhového objezdu podle mě už napojit nejde, musel by se realizovat kolektorový pás a nová múk ve tvaru čtyřlístku pro napojení budoucí II/635. Ale mohl by se tam dát semafor, to by bylo řešení jdoucí směrem dneška...... Jinak kdo se chce pěkně nasr.., ať mrkne na tento link, který jsem náhodou objevil. A omlouvám se, pokud tady už byl někým vložen.

http://www.sveti.cz/soubory/aktualita-7-366.pdf


19.8.2016 18:06:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2430 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 98  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz