České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D11 - opravy, rekonstrukce
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=747
Stránka 16 z 36

Autor:  Mike [ 3.10.2013 22:47:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

0-8 je v obou směrech mikrokoberec
25-18 podle mě taky
opačný směr se právě likviduje
mezi je to takové pochybné, poněvadž v tom kilometry chybějí

Autor:  kik [ 8.10.2013 20:40:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Ve smeru HK - Praha konci opraveny povrch na moste pres Vymolu u Mochova (kilometr z hlavy nevim), dal na Prahu je puvodni povrch ktery se ted az k MUK Jirny vymenuje.
V opacnem smeru je vicemene puvodni povrch az k nadjezdu II/245, kde zacina novy asfaltovy koberec, ktery konci pred MUK Bristvi. Tech nekolikset metru za mostem pres II/272 (MUK Bristvi) by se snad take melo letos opravit, takze po dokonceni opravy povrchu pred MUK Sadska by ve smeru na HK zbyval puvodni povrch 'jen' prave k tomu nadjezdu II/245. I kdyz v casti za MUK Jirny se pred par lety povrch zbrousil a pretahl mikrokobercem.

Autor:  hh [ 8.10.2013 21:01:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Na víkend by měla být oprava 23-25 P hotová.

Autor:  balance [ 8.10.2013 22:27:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Zajímavé, že fragmentace v km 13,7 - 7,8 vlevo se vysoutěžila za téměř 100% ceny předpokládané ...
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/441482

Stejně jako fragmentace na D2 v km 48,7 - 42,6 vlevo
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/437496

Což vychází orientačně kolem 20M CZK/km.

Letošní i loňské opravy CB na D1 mezi BM-VY vycházejí kolem 12-15M CZK/km (vysoutěženo za cca 65-75% předpokládané ceny). Skoro se chce říct, proč fragmentovat, když můžeme mít levněji nové CB.
Samozřejmě bez znalosti všech položek (výměna svodidel, humusování apod.) je to takové plácání do vody, ale je to k zamyšlení.

Autor:  Mike [ 11.10.2013 16:14:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

v 9:50 probíhalo odstraňování značení směr HK
v 11:50 už se jedilo směr HK po novém, s nějakým částečným přesunem do odstavného, ale ve dvou pruzích
na Prahu se jelo jen jedním, protože tam chudák pán kráčel za Tranzitem a házel nahoru původní oddělení pruhů

Autor:  hh [ 11.10.2013 20:09:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

balance píše:
Zajímavé, že fragmentace v km 13,7 - 7,8 vlevo se vysoutěžila za téměř 100% ceny předpokládané ...
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/441482

Stejně jako fragmentace na D2 v km 48,7 - 42,6 vlevo
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/437496

Což vychází orientačně kolem 20M CZK/km.

Letošní i loňské opravy CB na D1 mezi BM-VY vycházejí kolem 12-15M CZK/km (vysoutěženo za cca 65-75% předpokládané ceny). Skoro se chce říct, proč fragmentovat, když můžeme mít levněji nové CB.
Samozřejmě bez znalosti všech položek (výměna svodidel, humusování apod.) je to takové plácání do vody, ale je to k zamyšlení.

Lidé ze stavebních firem říkají, že CB zakázky u Vyškova bylo "kupování si" referencí na modernizaci D1 a proto se statisticky nedají porovnávat.

Autor:  hh [ 16.10.2013 17:53:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

D11 přetah km 11. Směr Praha už bude hnusných pouze 8 km, jinak vše ok!

Přílohy:
d11.gif
d11.gif [ 138.85 KiB | Zobrazeno 4783 krát ]

Autor:  dvs [ 16.10.2013 18:29:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Když jsem tam tento týden jel, tak předpokládám, že ještě nějaký den to bude trvat. Ten nový přejezd SDP se teprve dodělával, takže předpokládám, že se uzavírka kousek posune. Před Sadskou je sice už 2+2, ale mění se tam svodidla (tentokrát někde dávají zcela nové místo zvýšení toho starého).
Pravdou je, že jsem si říkal, že se normálního povrchu se nedožiju :)

Teď ještě, aby se před Prahou nečekalo na EIA a udělala se rozumná rekonstrukce.

Autor:  hh [ 16.10.2013 21:06:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Ten přejezd již dnes byl. Hezké bylo, že tam byly dva finišery najednou a jely dvě party, u nás dost nevídané! Svodidla budou nová i zde.

Autor:  Martin z Ostravy [ 16.10.2013 21:07:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Hezky pěkně, měl bych si udělat cestu a zkontrolovat kvalitu :)

Autor:  hh [ 1.11.2013 16:30:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

V neděli by se měla do provozu pustit nová vozovka v km 7-13 L!

Autor:  MPMP [ 1.11.2013 17:01:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

hh píše:
V neděli by se měla do provozu pustit nová vozovka v km 7-13 L!
A bude to puštěné celé, nebo se pouze přejde do další fáze - úpravy povrchu v MÚK Exit 8?
Původně byla totiž plánována oprava včetně této křižovatky (včetně uvedení na dopravniinfo.cz o uzavření exitu) a teprve při zřizování omezení se uzavřený úsek zkrátil.
K tomu bylo v tomto vláknu poznamenáno
mapman 3.10.2013 15:30:21 píše:
Je to na víc etap a zase se to posune...
Takže bude se opravovat dál, nebo nebude?

Autor:  kot [ 1.11.2013 17:08:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

A v případě, že ano tak jaký je časový plán? Žiji v představě, že mrazy opravám nesvědčí...

Autor:  hh [ 1.11.2013 21:14:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Teď se bude jezdit 2+2 v omezení, z rychlých pruhů se budou dělat nová středová svodidla. Stejně jako to bylo na km 23-25.

Zbytek povrchů v oblasti exitu 8 se bude dělat kvůli počasí až na jaře.

Autor:  kot [ 2.11.2013 9:36:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Díky. Dobrá zpráva, že peníze lze převést na jaro a povrchy budou dělány v optimálních podmínkách. :D

Autor:  JohnyRockNRoll [ 3.11.2013 17:41:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Čili až se dodělají ty svodidla, tak se už bude (do tý jarní opravy exitu 8) jezdit po D11 bez omezení nebo zůstanou nějaký omezení i pak přes zimu? Tuší někdo, jak dlouho jim můžou ty svodidla trvat?

Autor:  hh [ 3.11.2013 21:53:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Ano bez omezení. Svodidla nevím, 3 -4 týdny.

Autor:  dvs [ 4.11.2013 11:18:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Jenom taková připomínka: Možná by stálo za to dávat někde v zúžených pruzích žlutý proužek také na krajnici v odstavném. Stačilo by v místech vybočených betonových svodidel u sloupů a v místech kde přechází odbočovací do užšího odstavného. Na D1 se to někde přidávalo. Podle mne by to mělo být pravidlem.

Konkrétně zde (je to tam pěkně rozryté).

Autor:  michal [ 5.11.2013 9:24:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Za Dobřenicemi ve směru na prahu je nějak zvláštně opadaná bílá barva vodorovného značení. Nevíte o tom někdo něco? Nebo se mi to zdálo? Odstavný pruh byl plný něčeho bílého a krajnice nikde...

Autor:  dvs [ 5.11.2013 10:07:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Včera byl ten pruh uzavřený.

Dneska je uzavřený další úsek. Tipnul bych si, že to je to samé.
dopinfo píše:
D11 ve směru Praha, mezi 75 a 72 km : Dopravní uzavírky a omezení
05.11.2013 07:40 - 05.11.2013 18:00
pravý jízdní pruh uzavřen oprava povrchu vozovky , , broušení vozovky, zdroj: ŘSD


PS: Není to broušení nějak brzo na ten bezúdržbový CB :( .

Autor:  mapman [ 5.11.2013 13:30:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

Broušení se občas děje i na nových vozovkách a slouží buď k odstranění nenormových nerovností nebo (a to je poslední dobou taky dost časté) k zajištění normových protismykových vlastností vozovky, jejichž nedostatek je bohužel na stavbách z uplynulých deseti let docela častým jevem...

Autor:  bumbik [ 5.11.2013 13:51:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

to mapman: OT: není v plánu i broušení R35 Ol - Lipník hlavně přechody AB - CB ? a některé souvislé CB úseky ... začíná mě to fakt štvát ...

Autor:  balance [ 5.11.2013 14:38:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

bumbik píše:
není v plánu i broušení R35 Ol - Lipník hlavně přechody AB - CB ?
Pokračování OT >
Tak to tě potěším, většina problémových již byla zfrézována v posledních dvou měsících, snad se nezapomene i na několik zbývajících ... doufám, že se tato činnost přesune i na R48 Dobrá-Tošanovice (možná i dál, ale tam moc teď nejezdím), kde některé AB-CB přechody jsou dokonce označeny přechodnou A7a ... (většinou je AB vytlačen nahoru)

Autor:  bumbik [ 5.11.2013 15:54:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

balance píše:
bumbik píše:
není v plánu i broušení R35 Ol - Lipník hlavně přechody AB - CB ?
Pokračování OT >
Tak to tě potěším, většina problémových již byla zfrézována v posledních dvou měsících, snad se nezapomene i na několik zbývajících ... doufám, že se tato činnost přesune i na R48 Dobrá-Tošanovice (možná i dál, ale tam moc teď nejezdím), kde některé AB-CB přechody jsou dokonce označeny přechodnou A7a ... (většinou je AB vytlačen nahoru)


posel přímo skvělých zpráv ... bylo na čase ... konec OT

Autor:  bumbik [ 20.11.2013 8:22:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - Opravy, rekonstrukce

tak Skanska má za víc než 10 mega opravit D11, co se tam stalo? já myslel, že mezi osičkami a chýští je v OK stavu, ale tato zakázka:
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/453850

mi docela vyrazila dech ...

Stránka 16 z 36 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/