| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D11 - opravy, rekonstrukce http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=747 |
Stránka 17 z 36 |
| Autor: | mapman [ 20.11.2013 8:57:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
To jsou už reálně provedené práce, které je potřeba zadat do systému VZ. Spíš mě pobavil záznam o místě plnění "středočeský kraj", když na jeho území se neudělal ani kousek z oprav. |
|
| Autor: | dvs [ 20.11.2013 13:50:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Když se tu probírá odstranění těch sesuvů: Nevíte na čem vázne odstranění "odvodňovací rokle", která vznikla u mostu polní cesty u Dobřenic už loni v létě tady? |
|
| Autor: | kik [ 21.11.2013 21:03:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Me vadi to ze ve smeru na HK je stale omezeni kvuli montazi svodidel az vlastne k mostu na II/245 (konci par desitek metru pred nim) i kdyz tam uz jsou svodidla davno namontovana... Tak snad se pristi rok opravi tyhle casti: usek od MUK Jirny do Prahy (vcetne toho kousku ktery zbyva z letosniho podzimu), ve smeru na HK ten rozbity kousek na MUK Bristvi + usek pred touto krizovatkou a dale cely usek od R1 pres MUK Jirny az k mostu na II/245. Tam je vetsinou je slaby pretah, eventuelne zbrouseny stary povrch. |
|
| Autor: | dvs [ 21.11.2013 21:32:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
kik píše: Tak snad se pristi rok opravi tyhle casti: usek od MUK Jirny do Prahy (vcetne toho kousku ktery zbyva z letosniho podzimu), Nechci Vám kazit iluze, ale tento úsek není ten pravý kandidát viz diskuse čekat na EIA nebo nečekat před nedávnem v tomto vláknu viewtopic.php?p=86056#p86056 |
|
| Autor: | kik [ 28.11.2013 20:26:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Akorat me ted napadlo ze po pripadnem prebudovani D11 na sestipruh mezi MUK Jirny a MUK Cerny Most zustane hodne uzkym hrdlem najezd na R1 smerem na D1 - ted na Jizni spojku. I kdyz si myslim ze vzhledem k dobe trvani schvalovacich procesu se toho bud nedoziju nebo uz budu bez ridicaku kvuli veku a zdravotnim duvodum |
|
| Autor: | Mosquit [ 28.11.2013 21:20:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
To se zase pro změnu probírá ve stejném vláknu, možnost rozšíření 510 o druhý připojovák. |
|
| Autor: | dvs [ 28.11.2013 21:37:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Jo jo přesně tak. Kupodivu ta 510 vypadá teď hodně nadějně. 7.11.2013 bylo veřejné projednání posudku. Teď čekáme na ten zápis a stanovisko a pak se uvidí. Vzhledem k tomu, že bolševik byl prozíravý a nechal prostor v SDP, tak si dovolím že toho dvoupruhového připojení D11 by jste se hohl dožít |
|
| Autor: | Mike [ 1.12.2013 19:29:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
ačkoli jsem pravdielným uživatelem D11, tak mi pořád není jasné, k čemu tam ty 2 pruhy budou kolony tam stojí ve dvou pruzích již dnes to pak budou ty kolony nějaké jiné |
|
| Autor: | dvs [ 1.12.2013 20:35:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Dvoupruhové připojení má větší kapacitu než jednopruhové. Dnes se stojí ve dvoupruhu, ale těsně před připojením na R1 to musí do jednohopruhového připojováku ... Klasickým příkladem 2pruhového připojení je toto na Chodově http://www.mapy.cz/#!x=14.496230&y=50.028886&z=16&l=15 Zde by to bylo asi spíš tak, že z R1 budou 2 pruhy a od D11 také 2, kde levý by byl průběžný a pravý připojovák. Takže něco takového jako na Spořilově. http://www.mapy.cz/#!x=14.474760&y=50.039773&z=17&l=15 Jasně platí poznámka: Dokud se nepořeší připojení Průmyslové na Štěrboholskou nebo lépe, že ty 3 pruhy budou pokračovat na 511 směrem k D1 tak bude mít takové řešení omezený účinek, ale když už tam ten široký SDP zahálí, tak nevidím důvod to tam nezrealizovat. |
|
| Autor: | pp21 [ 1.12.2013 21:21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
dvs píše: Zde by to bylo asi spíš tak, že z R1 budou 2 pruhy a od D11 také 2, kde levý by byl průběžný a pravý připojovák. Spíš bych řekl, že pravý by byl průběžný až k MÚK Běchovice. |
|
| Autor: | Mike [ 2.12.2013 22:03:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
dvs píše: Dvoupruhové připojení má větší kapacitu než jednopruhové. . jenže když ta kapacita nemá kam odplynout... a než se pro ni najde využití ( tedy tranzit po D35 a D11 ) tak mi to vyjimečně přijde jako opravdové vyhazování peněz za barvy a značky |
|
| Autor: | bumbik [ 2.1.2014 11:41:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
zřejmě se chystají 2 opravy: 1) oprava 18 - 18.7 viz. http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/466511 2) oprava MÚK Jirny (exit 8) viz. http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/466531 |
|
| Autor: | hh [ 2.1.2014 11:58:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
To jsou nestihnuté věci z loňska, hlavní by měla být velká oprava kolem toho 13. km to samé jako letos ale směr HK. |
|
| Autor: | Marooned17 [ 2.1.2014 17:08:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
hh: Poté, co jsem se teď projel po úseku 0-8, tak se mi zdá, že by to přetah potřebovalo akutně. Než se vyřídí všechna povolení pro 6pruh, tak se to zase rozpadne... |
|
| Autor: | hh [ 2.1.2014 17:15:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Souhlas! 2014 ale má být zasvěcen stavbě 1102. |
|
| Autor: | MPMP [ 2.1.2014 18:15:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
hh píše: Souhlas! 2014 ale má být zasvěcen stavbě 1102. Moc se stydím, ale co je "stavba 1102"? |
|
| Autor: | Lenny [ 2.1.2014 18:33:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
zde http://www.ceskedalnice.cz/dalnice/d11 |
|
| Autor: | balance [ 11.2.2014 21:08:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Krátké pojednání o přetahu na km 23,25 – 25,55 P http://www.silnice-zeleznice.cz/clanek/ ... -25-25-55/ |
|
| Autor: | hh [ 11.2.2014 21:48:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Letos se má takto pokračovat v oblasti km 8 - 18 směr HK. |
|
| Autor: | MPMP [ 12.2.2014 9:09:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
hh píše: Letos se má takto pokračovat v oblasti km 8 - 18 směr HK. A bude se letos též rekonstruovat MÚK Jirny nebo ta zůstane ve stávající podobě? |
|
| Autor: | hh [ 12.2.2014 12:06:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Má se dělat prostor múk i větve i trasa, možná i mikrokoberec na betonech směr Praha, bohužel to kvůli tomu bude asi dost velké omezení a fronty. |
|
| Autor: | kik [ 12.2.2014 20:03:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Da se nekde zjistit v jakem terminu to ma probehnout? V poslednich letech se vsechno delalo na podzim... |
|
| Autor: | Lenny [ 12.2.2014 20:14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Termín oprav km 7,8-13,7 P a 13,7-18,0 P ještě není známý, závisí na mnoha faktorech, vypracování projektové dokumentace, výběrového řízení na zhotovitele díle, dále bych tam připočítal "vypapírování" a když to dobře půjde, tak v červnu by se mohlo zahájit. Ještě tu máme 2 opravy z loňska, km 7,8-13,7 L, kde chybí opravit větve MÚK Jirny vpravo a km 18,0-18,73 P, která nebyla zahájena. Tyto by mohli začít z jara. |
|
| Autor: | Lenny [ 12.2.2014 21:26:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Když vidím, že se připravuje souvislá oprava v km 7,8-18,7 vpravo, co to provést najednou. Klady jsou následující menší náklady na DIO, oprava proběhne v jednom termínu. Zápory jsou 11 km dlouhá uzavírka, což tu ještě snad nikdy nebylo. |
|
| Autor: | adamos [ 12.2.2014 22:33:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - Opravy, rekonstrukce |
Když se v 2000 opravovala D11 mezi 24. a 42. km, byly to pěkně dlouhý úseky. Asi ne najednou, ale nadvakrát možná jo... |
|
| Stránka 17 z 36 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|