České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D11 - opravy, rekonstrukce
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=747
Stránka 20 z 36

Autor:  balance [ 1.4.2014 20:22:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

kik píše:
... se objevily - a ted nevim jak bych to nazval - takove hrany napric vozovkou..

Potvrzuji. Také jsem zaznamenal!
Něco v podloží lokálně tlačí AB vrstvy vzhůru. Relativně malá šířka, ale přes celou šíři pásu.

Autor:  dvs [ 1.4.2014 20:54:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Jo jo, taky jsem si všiml, ale už to moc nevnímám. Proti tomu "buch, buch,.." se to nedá srovnat. Hold pod tím AB je CB bez kotev, i když to CB bylo udusáno (odborně framgmentováno) "gilotinou".

PS: Nakonec všechno špatné k něčemu dobré :) = fragmentace a AB není 100% samospásná a někdy musí příjít místo fragmentace CB a "polití" AB metoda bourání CB (zbíječkou)... To je hláška pro ty kritiky metody modernizace D1.

Autor:  kik [ 2.4.2014 14:14:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

dvs: pod tohle se podepisuju.

Autor:  dvs [ 4.4.2014 12:06:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Tak jsem přemýšlel co pak se bude dít na D11 46,960-48,220 vlevo u obce Sány a ona je to PHS.
Na dopravniinfo.cz je uzavírka do 28.8. a ve věstníku je tato zakázka
Citace:
Stavba protihlukových opatření je umístěna na již provozované dálnici D11 Praha - Hradec Králové. Dálnice je kategorie D 27,5/120 s dvěma jízdními pruhy šířky 3,75 m a odstavným pruhem šířky 3,0 m v jednom směru. Protihluková stěna je navržena vlevo na hraně násypového tělesa (nezpevněné krajnici) dálnice na stávajícím pozemku dálnice D11. PHS bude chránit stávající zástavbu obce Sány od hluku z dálnice D11, nejbližší chráněná zástavba se nachází cca 335 m od osy dálnice na západní straně obce. Pro ochranu obytné zástavby obce Sány studie doporučuje provést na hraně stávající komunikace D11 protihlukovou stěnu s odrazivým materiálem z recyklovaného plastu v délce 1255 m (km 46,960-48,220) s výškou 3 m nad hranou vozovky a hranou svahu. Součástí objektu je taktéž gabionová zeď dlouhá 14m a vysoká cca 3m. Vzhledem k celkové délce stěny je navrženo 9 únikových východů a jedny posuvné dveře. Součástí úniků je schodiště se zábradlím po obou stranách. Protihluková stěna zajistí nepřekročení hygienických limitů hlukových hladin v této oblasti bytové zástavby.http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/s ... ent/418929


Docela zajímavé je, že vedle dálnice je tam založený ochranný pás zeleně, ale patří obci Sány. To si jej sama vykoupila a osázela?

Autor:  mapman [ 4.4.2014 12:43:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Ty PHS se na úseku Poděbrady - Chýšť budou dělat celkem 4.

A ano, ten val si dělá sama obec...

Autor:  hh [ 18.4.2014 12:11:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

bumbik píše:
Citace:
D11 Oprava CB vozovky km 7,8 - 13,7 vpravo
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/486409

Citace:
D11 Oprava CB vozovky km 13,7 - 18,0 vpravo
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/486395


obojí předběžná oznámení o zakázkách - ale těší mě to, při víkendové cestě do Prahy a zpět jsem se na to zaměřil a skutečně opravu potřebuje úsek 0-8 L a 0-18 P takže tyto 2 opravy vítám ... a příští rok ať udělají 0-8 L+P a luxus :jidlo: :ok:

Toto asi také nebude, viz viewtopic.php?p=94519#p94519

Autor:  Marooned17 [ 20.4.2014 18:28:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

vždy když už si myslím, že je nejhorší již za námi, tak přijde někdo a polorozestavěný domeček z karet znovu zbortí. Poslední roky již až příliš častá zpráva.

Autor:  hh [ 20.4.2014 20:34:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

kik píše:
Na oprave useku u MUK Bristvi se docela pokrocilo, vcera byl pravy pruh ve smeru na HK skoro hotovy.

V pátek dokončeno.

Autor:  pp21 [ 20.5.2014 9:56:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Dle info na nehvizdy.cz bude od 27.5. do 23.6.2014 oprava km 7,7 - 13,7 smer Podebrady.
Jestli vcetne ramp MUK netusim.

Autor:  bumbik [ 20.5.2014 10:01:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

super ... už, aby to bylo!

Autor:  Lenny [ 20.5.2014 15:44:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

To se mi nějak nezdá, neproběhlo výběrové řízení. Není to náhodou oprava větví MÚK Jirny?

Autor:  hh [ 20.5.2014 15:53:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Také jsem o tom neslyšel. Brzy bude ale ve směru na Prahu 1) dodělávka loňského přetahu v prostoru výjezdu Jirny, 2) větve výjezdu Jirny, 3) provizorní mikrokoberec na CB v chybějících cca 4 km = to vše v jedné uzavírce, aby se kolony konaly pouze jedenkrát. Oprava 7-14 na HK se ještě ani netendruje.

Autor:  pp21 [ 21.5.2014 8:32:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Nevím ... jak jsem koupil, tak prodávám :)
http://www.nehvizdy.cz/images/2014/dal.jpg
Ale vzhledem k tomu že se tam píše o objížďce, tak to asi budou ty rampy.

Autor:  bumbik [ 21.5.2014 9:04:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

hh: stále trvá stop stav na ŘSD nebo konečně situace odblokována?

Autor:  mapman [ 21.5.2014 11:15:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Odblokováno, pomalu se rozjíždí procesy ... ztráta je cca 2 měsíce...

Autor:  mbmat [ 21.5.2014 11:40:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Aspoň jedna pozitivní zpráva. Čili se dá říci, že se opravy stihnou i před podzimem a zimou?

Autor:  mapman [ 21.5.2014 12:19:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Nestihne se vše, ale podstatná část snad ano...

Autor:  mbmat [ 21.5.2014 12:41:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Víš aspoň trochu, co se nestihne a co ano?

Autor:  mapman [ 21.5.2014 13:22:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

To záleží na tom, na které věci se přípravné a povolovací týmy zaměří přednostně a co vlastně z hlediska uzavírek dálnice vůbec unesou, takže teď se to přesně říct nedá ...

Autor:  hh [ 21.5.2014 14:04:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

mapman píše:
Nestihne se vše, ale podstatná část snad ano...

Každopádně ty jejich pokusy reálně znamenají ztráty v hodnotách stamilionů.

Autor:  mbmat [ 21.5.2014 14:25:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

hh píše:
mapman píše:
Nestihne se vše, ale podstatná část snad ano...

Každopádně ty jejich pokusy reálně znamenají ztráty v hodnotách stamilionů.

Jak to?

Autor:  Mike [ 27.5.2014 23:26:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

exit 8 pro nájezd směr praha uzavřen
jízda po 1/2 dálnice
odpolední kolony až na ČM

Autor:  dvs [ 28.5.2014 8:44:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Směrem z Prahy tam byla kolona i dnes ráno, ale gilotina už makala naplno.

Autor:  Jakub Šponar [ 1.6.2014 15:17:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Včera jsem je kolem a to nevypadá na fragmentaci. Viděl jsem hromady vybouranýho betonu, to vypadá na kompletní výměnu. Ví někdo jestli to bude beton, nebo asfalt?

Autor:  Lenny [ 1.6.2014 15:36:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Bude asfalt. Jestli to bylo pod nadjezdem, tak kvůli podjezdné výšce je nutné vybourat starý CB povrch a položit místo něj asfaltové vrstvy. Pokud by se starý CB povrch pouze přetáhl nevyšla by podjezdná výška.

Stránka 20 z 36 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/