| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D11 - opravy, rekonstrukce http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=747 |
Stránka 20 z 36 |
| Autor: | balance [ 1.4.2014 20:22:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
kik píše: ... se objevily - a ted nevim jak bych to nazval - takove hrany napric vozovkou.. Potvrzuji. Také jsem zaznamenal! Něco v podloží lokálně tlačí AB vrstvy vzhůru. Relativně malá šířka, ale přes celou šíři pásu. |
|
| Autor: | dvs [ 1.4.2014 20:54:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Jo jo, taky jsem si všiml, ale už to moc nevnímám. Proti tomu "buch, buch,.." se to nedá srovnat. Hold pod tím AB je CB bez kotev, i když to CB bylo udusáno (odborně framgmentováno) "gilotinou". PS: Nakonec všechno špatné k něčemu dobré |
|
| Autor: | kik [ 2.4.2014 14:14:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
dvs: pod tohle se podepisuju. |
|
| Autor: | dvs [ 4.4.2014 12:06:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Tak jsem přemýšlel co pak se bude dít na D11 46,960-48,220 vlevo u obce Sány a ona je to PHS. Na dopravniinfo.cz je uzavírka do 28.8. a ve věstníku je tato zakázka Citace: Stavba protihlukových opatření je umístěna na již provozované dálnici D11 Praha - Hradec Králové. Dálnice je kategorie D 27,5/120 s dvěma jízdními pruhy šířky 3,75 m a odstavným pruhem šířky 3,0 m v jednom směru. Protihluková stěna je navržena vlevo na hraně násypového tělesa (nezpevněné krajnici) dálnice na stávajícím pozemku dálnice D11. PHS bude chránit stávající zástavbu obce Sány od hluku z dálnice D11, nejbližší chráněná zástavba se nachází cca 335 m od osy dálnice na západní straně obce. Pro ochranu obytné zástavby obce Sány studie doporučuje provést na hraně stávající komunikace D11 protihlukovou stěnu s odrazivým materiálem z recyklovaného plastu v délce 1255 m (km 46,960-48,220) s výškou 3 m nad hranou vozovky a hranou svahu. Součástí objektu je taktéž gabionová zeď dlouhá 14m a vysoká cca 3m. Vzhledem k celkové délce stěny je navrženo 9 únikových východů a jedny posuvné dveře. Součástí úniků je schodiště se zábradlím po obou stranách. Protihluková stěna zajistí nepřekročení hygienických limitů hlukových hladin v této oblasti bytové zástavby.http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/s ... ent/418929 Docela zajímavé je, že vedle dálnice je tam založený ochranný pás zeleně, ale patří obci Sány. To si jej sama vykoupila a osázela? |
|
| Autor: | mapman [ 4.4.2014 12:43:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Ty PHS se na úseku Poděbrady - Chýšť budou dělat celkem 4. A ano, ten val si dělá sama obec... |
|
| Autor: | hh [ 18.4.2014 12:11:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
bumbik píše: Citace: Citace: obojí předběžná oznámení o zakázkách - ale těší mě to, při víkendové cestě do Prahy a zpět jsem se na to zaměřil a skutečně opravu potřebuje úsek 0-8 L a 0-18 P takže tyto 2 opravy vítám ... a příští rok ať udělají 0-8 L+P a luxus Toto asi také nebude, viz viewtopic.php?p=94519#p94519 |
|
| Autor: | Marooned17 [ 20.4.2014 18:28:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
vždy když už si myslím, že je nejhorší již za námi, tak přijde někdo a polorozestavěný domeček z karet znovu zbortí. Poslední roky již až příliš častá zpráva. |
|
| Autor: | hh [ 20.4.2014 20:34:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
kik píše: Na oprave useku u MUK Bristvi se docela pokrocilo, vcera byl pravy pruh ve smeru na HK skoro hotovy. V pátek dokončeno. |
|
| Autor: | pp21 [ 20.5.2014 9:56:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Dle info na nehvizdy.cz bude od 27.5. do 23.6.2014 oprava km 7,7 - 13,7 smer Podebrady. Jestli vcetne ramp MUK netusim. |
|
| Autor: | bumbik [ 20.5.2014 10:01:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
super ... už, aby to bylo! |
|
| Autor: | Lenny [ 20.5.2014 15:44:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
To se mi nějak nezdá, neproběhlo výběrové řízení. Není to náhodou oprava větví MÚK Jirny? |
|
| Autor: | hh [ 20.5.2014 15:53:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Také jsem o tom neslyšel. Brzy bude ale ve směru na Prahu 1) dodělávka loňského přetahu v prostoru výjezdu Jirny, 2) větve výjezdu Jirny, 3) provizorní mikrokoberec na CB v chybějících cca 4 km = to vše v jedné uzavírce, aby se kolony konaly pouze jedenkrát. Oprava 7-14 na HK se ještě ani netendruje. |
|
| Autor: | pp21 [ 21.5.2014 8:32:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Nevím ... jak jsem koupil, tak prodávám http://www.nehvizdy.cz/images/2014/dal.jpg Ale vzhledem k tomu že se tam píše o objížďce, tak to asi budou ty rampy. |
|
| Autor: | bumbik [ 21.5.2014 9:04:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
hh: stále trvá stop stav na ŘSD nebo konečně situace odblokována? |
|
| Autor: | mapman [ 21.5.2014 11:15:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Odblokováno, pomalu se rozjíždí procesy ... ztráta je cca 2 měsíce... |
|
| Autor: | mbmat [ 21.5.2014 11:40:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Aspoň jedna pozitivní zpráva. Čili se dá říci, že se opravy stihnou i před podzimem a zimou? |
|
| Autor: | mapman [ 21.5.2014 12:19:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Nestihne se vše, ale podstatná část snad ano... |
|
| Autor: | mbmat [ 21.5.2014 12:41:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Víš aspoň trochu, co se nestihne a co ano? |
|
| Autor: | mapman [ 21.5.2014 13:22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
To záleží na tom, na které věci se přípravné a povolovací týmy zaměří přednostně a co vlastně z hlediska uzavírek dálnice vůbec unesou, takže teď se to přesně říct nedá ... |
|
| Autor: | hh [ 21.5.2014 14:04:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
mapman píše: Nestihne se vše, ale podstatná část snad ano... Každopádně ty jejich pokusy reálně znamenají ztráty v hodnotách stamilionů. |
|
| Autor: | mbmat [ 21.5.2014 14:25:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
hh píše: mapman píše: Nestihne se vše, ale podstatná část snad ano... Každopádně ty jejich pokusy reálně znamenají ztráty v hodnotách stamilionů. Jak to? |
|
| Autor: | Mike [ 27.5.2014 23:26:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
exit 8 pro nájezd směr praha uzavřen jízda po 1/2 dálnice odpolední kolony až na ČM |
|
| Autor: | dvs [ 28.5.2014 8:44:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Směrem z Prahy tam byla kolona i dnes ráno, ale gilotina už makala naplno. |
|
| Autor: | Jakub Šponar [ 1.6.2014 15:17:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Včera jsem je kolem a to nevypadá na fragmentaci. Viděl jsem hromady vybouranýho betonu, to vypadá na kompletní výměnu. Ví někdo jestli to bude beton, nebo asfalt? |
|
| Autor: | Lenny [ 1.6.2014 15:36:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D11 - opravy, rekonstrukce |
Bude asfalt. Jestli to bylo pod nadjezdem, tak kvůli podjezdné výšce je nutné vybourat starý CB povrch a položit místo něj asfaltové vrstvy. Pokud by se starý CB povrch pouze přetáhl nevyšla by podjezdná výška. |
|
| Stránka 20 z 36 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|