České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D11 - opravy, rekonstrukce
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=747
Stránka 21 z 36

Autor:  pp21 [ 1.6.2014 15:48:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Lenny píše:
Bude asfalt. Jestli to bylo pod nadjezdem...
Jeden nadjezd silnicni, jeden produktovod nad dalnici, jedna zeleznicni vlecka a mozna i druhy silnicni nadjezd ... je tam toho dost :)
Takze vybourani a novy AB.

Autor:  kik [ 4.6.2014 18:34:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Muzete mi nekdo rict proc se stavi PHS pres udoli Cidliny cca od 62. km smerem na HK? Je tam sice kus vpravo obec Pametnik, ale az se to tam dostavi, tak vsechen hluk pujde smerem Olesnici, Lucice a Chlumec. A za nejakou dobu tam budeme jezdit v tunelu protoze tyto obce budou take chtit PHS na sve strane dalnice. Je mi to divne protoze treba mezi V. Osekem a Libicemi take dalnice vede po naspu a ZATIM tam zadna PHS nestoji.

Autor:  mapman [ 5.6.2014 7:04:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

PHS se stavi proto, že jsou v okolních obcích překročené limitní hodnoty hluku. A taky se PHS staví jako pohltivé, tzn. že hluk do značné míry neodrážejí nýbrž pohlcují ...

Autor:  Mosquit [ 5.6.2014 7:55:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

V Chlumci je dálnice slyšet v noci tak při otevřeném oknu. Je to asi 6km zvrásněným terénem. No snad se to nezhorší :)

Autor:  kik [ 5.6.2014 12:16:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Mosquit, tak to drzim palce. Ja bydlim v HK vzdusnou carou cca 300 m od Rasinovy tridy (I/37 smer Pardubice) a ackoliv je mezi nami a komunikaci nekolik domu vcetne skoly, ta silnice tam proste slyset je. A zatim jsem neslysel o tom, ze by kolem teto ulice mela postavit PHS. Pravda, je tam - za na cca 50-ti m usek za krizovatkou s Veverkovou ul. - celkem siroky pas zelene (vzrostle stromy a kere uz od doby predchazejiciho rezimu), ale ten stejne snizi max. prasnost ale uz neodstini hluk.

Autor:  bumbik [ 10.6.2014 7:34:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

tak už se začalo tendrovat:

D11 Oprava CB vozovky km 7,8 - 13,7 vpravo
http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/c ... lay/508215

Autor:  dvs [ 10.6.2014 9:09:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Bumbiku: Není tam i tendr na objenávku (zápůjčku) nějakého "přehazovacího stroje", aby to přehodili každé poledne :)

Už to není jenom americká záležitost, ale už je v nabídce i ve Velké Británii http://www.highwaycare.co.uk/product_in ... le-barrier.
Nebo něco na tento způsob jenom s kužely http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zbxA#t=161

Autor:  kot [ 12.6.2014 18:23:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Kruci vždyť to nemůže stát svět a zaplatilo by se to jak úsporou času, tak phm za "pár dní. :D

Autor:  kik [ 12.6.2014 19:18:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Vcera sekyra v kolone diky nehode pred zuzenim pres pul hodiny :twisted: Spousta ridicu jezdi odstavnym pruhem a blika za bude odbocovat na Jirny :twisted: Pritom se od pondeli do stredy vsechno pred zuzenim nacpe prave do odbocovaciho pruhy. A nasi slavni 'pomahaci a ochranci' jsou tam jako trpaslici - neexistuji :twisted:

Autor:  Mike [ 13.6.2014 16:50:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

protože je to blbě vyznačený
těch co opravdu sjedou z dálnice je dost
a bohužel při jízdě po ŠR se nikde nedozvím, že je tam kolona

Autor:  dvs [ 13.6.2014 21:18:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

K jiné uzavírce:
Nebylo by možné dát aspoň v pátek 2 pruhy od Prahy na té uzavírce kvůli stavbě PHS hned za mostem Cidlina. Dokonce je to tam žlutě načárané, ale zabrané jsou odstavný i pravý. Na těch dvou dalších uzavírkách kvůli PHS jsou v pohodě dva pruhy. Dnes tam byla 15min kolona.

Autor:  MPMP [ 16.6.2014 9:36:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

MÚK Jirny (Exit 8) stav neděle dopoledne:
Na staveništi ani noha, stroje řádně srovnané do zákrytu. Sjezdová větev hotova (mimo VDZ), nájezdové větvi a hlavní trase chybí už jen finální vrstva.
Dnes ráno se tam pohybovali jak lidé, tak stroje. Doufejme, že začnou pokládat tu poslední vrstvu.

Autor:  Mike [ 16.6.2014 13:20:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

já jsem na tom nepochopil, proč když to vybagrovali celé, tak tam neudělali nový CB

Autor:  Jakub Šponar [ 16.6.2014 16:12:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Mike píše:
já jsem na tom nepochopil, proč když to vybagrovali celé, tak tam neudělali nový CB


Asi kvůli času, nebo ceně? a možná i výhledu na to 3+3 od Prahy, kdy tam asi budou muset proběhnout nějaký další úpravy?

Autor:  Lenny [ 16.6.2014 19:57:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Na celém úseku 8-25 je nebo bude nově asfalt. Prostě změna CB za AB.

Autor:  kik [ 17.6.2014 18:59:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Co se tam na tech omezenich za mostem pres Cidlinu vlastne deje? Pracovni doba je Po - PA 7:00 - 17:00, ale az na to ze jsou zbourany PHS se tam vlastne nic nedeje. V patek tam byla kolem 17:00 cca 200 - 300 m dlouha kolona hlavne v pravem pruhu, v levem se dalo dojet az na konec a zaradit se. Asi jsme jeli drive nez kolega dvs.

Autor:  dvs [ 17.6.2014 19:26:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

No přeci PHS (protihlukové stěny) vyšší, delší a nově tam kde nebyly. No a taky tam bude nově portál se značením sjezdu (v SDP se dělala patka) - to je taky kvůli té PHS.

Já jsem tam k mé spokojenosti v pátek tímto směrem nejel:), ale několikrát jsem tamtudy jel a v pátek to poslouchal v hlášeních. Tak jsem to tu dal do placu:) Přijde mi, že při troše snahy by na té jedné uzavírce za mostem přes Cidlinu daly ty 2 pruhy v pátek přes léto pustit (je to nahlášené do konce srpna). Když na ostatních uzavírkách na D11 kvůli PHS to jde, tak nechápu, proč zde ne. Dnes tam byl vrtací bagr, takže když to zabalí bagr v pátek dřív, zametou, posunou terče, zkontroluje policie, tak může být spokojenost na všech stranách ve 2 pruzích ...

PS , OT: Kdyby se takto jako řsd snažila Praha, tak by mohly stát PHS na konci D8 a mohla by tam být 100km/h místo úsekového měření...

Autor:  hh [ 17.6.2014 21:06:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Lenny píše:
Na celém úseku 8-25 je nebo bude nově asfalt. Prostě změna CB za AB.

Snad i 0-8.

Autor:  bumbik [ 17.6.2014 21:52:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

hh píše:
Lenny píše:
Na celém úseku 8-25 je nebo bude nově asfalt. Prostě změna CB za AB.

Snad i 0-8.


takže vlastně stejný případ jako u Brna - úseky určené k 3+3 dočasně CB za AB - na D11 totéž ... chválím řešení :ok:

Autor:  MPMP [ 18.6.2014 8:41:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Na MÚK Exit 8 povrchy hotovy, dnes se montují svodidla.

Autor:  hh [ 18.6.2014 9:33:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

bumbik píše:
hh píše:
Lenny píše:
Na celém úseku 8-25 je nebo bude nově asfalt. Prostě změna CB za AB.

Snad i 0-8.


takže vlastně stejný případ jako u Brna - úseky určené k 3+3 dočasně CB za AB - na D11 totéž ... chválím řešení :ok:

Zde se má projektovat již rovnou D34 (snad černý). Problém je (a bude i mediálně), že si každý bude klepat na čelo, až se tam vyznačí jen 2 pruhy (na 3 není EIA).

Autor:  bumbik [ 18.6.2014 9:39:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

ufff tak to bude opravdu problém ... už mě napadají titulky pana Holuba např. "šířka pro 3 pruhy ale reálně jen dva pruhy, jak je to možné? v ČR je přeci možné vše" apod.

Autor:  MPMP [ 18.6.2014 10:02:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

"Titulky" budou v každém případě - buď takto nebo v případě zahájení procesu EIA "Proč 3 pruhy, když to nepotřebujeme, namísto opravy katastrofálního povrchu?" a v případě rekonstrukce ve stávající šířce "Proč se při rekonstrukci nemyslí dopředu?"
Ať se to zrekonstruuje jakkoli, bude to podle (takynovináře) p.Holuba vždy "špatně", s tím nic neuděláte.

Autor:  hh [ 18.6.2014 11:08:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

Ano, i teď do AB jako D26,5 a za 8 let do CB jako D34 by byla kritika ... Logika velí plnohodnotná D34 hned, EIA a vouřad je jiného názoru.

Autor:  evilcleaner [ 18.6.2014 11:33:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: D11 - opravy, rekonstrukce

no a je teda nějaký výhled, za jak dlouho po případné přestavbě 0-8 by se to mohlo pustit jako 3+3? postavit to a pak 10 let čekat na papír, to by bylo docela peklo.

Stránka 21 z 36 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/