České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

1105-2 Osičky - Hradec Králové
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=750
Stránka 16 z 43

Autor:  Mosquit [ 3.5.2015 7:14:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Včera (2.5.) večer byla přeložka u I/11 už nalajnovaná, přeložení se blíží.

Autor:  Kuba [ 7.5.2015 22:55:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

http://www.denik.cz/kralovehradecky-kraj/stezery-si-vynutily-stavbu-mostu-pres-dalnici-d11-20150507-re3k.html

Autor:  Pascal23L [ 12.5.2015 11:04:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Wie lange wird die Brücke sein über die Eisenbahnstrecke Nr. 022?

Autor:  Hanes [ 12.5.2015 18:52:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Most bude jen pres zeleznici. Na celem useku je planovano 5 mostu, z toho 3 na dalnici v celkove delce cca 250 metru.

Die Bruecke wird nur ueber die Eisenbahnstrecke. Der Bauabschnitt ist mit 5 Bruecken geplant, davon 3 auf der Autobahn in Gesamtlaenge etwa 250 Meter.

Autor:  Pascal23L [ 12.5.2015 20:23:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Ich meine nur diese Brücke. Wird diese in einen Monat fertig sein?

Autor:  kot [ 12.5.2015 20:38:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Warum? Das hilft ueberhaupt nicht. Dieser Bauabschnitt wird am 08/2017 geoeffnet. :mrgreen:

Autor:  Pascal23L [ 12.5.2015 20:46:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Interessiert mich halt nur. Meiner Meinung nach sollten diese 2,5 Kilometer in 1 Jahr und 7 Monaten fertig sein, da diese eh nicht kompliziert zu bauen ist. Was meint ihr?

Autor:  Hanes [ 14.5.2015 7:22:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Je mi jedno, kdy bude most hotov, dulezity je pro mne cely usek, nerad parkuji v poli. V sedmdesatych letech, zacalo budovani A94 (Muenchen - Passau), ktera ma byt priblizne stejne dlouha a nema ani takovou delku hotovych useku jako D11.

Je videt, ze vystavba trva dlouho jak v CR, tak v jedne z nejvyspelejsich zemi sveta.

Mir ist egal, wann die Bruecke fertig wird, fuer mich ist der ganze Bauabschnitt wichtig, ich parke nicht gern im Feld. In den siebzigen Jahren hat der Ausbau der A94 (M - PA) begonnen, die sollte etwa so lang sein, aber die Gesamtlaenge der fertigen Abschnitten ist nicht so Weit wie hier.

Hier sieht man, das der Ausbau in der CR genauso lange dauert wie in einem der hochentwickelten Laendern der Welt.

Autor:  Pascal23L [ 14.5.2015 8:42:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Ok. Aber ich kapiere warum dieser Abschnitt so lange obwohl er nicht so kompliziert zu bauen ist.

Autor:  kot [ 18.5.2015 16:58:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Mosquit píše:
Včera (2.5.) večer byla přeložka u I/11 už nalajnovaná, přeložení se blíží.

Poněkud mě zaskočilo, že v neděli večer tj 17.5. bylo nejen vzorně nalajnováno, ale i perfektně posekáno kolem přeložky, ALE přeložka NEBYLA stále v provozu... Už jsem se začínal těšit na růst MUK. :mrgreen:

Autor:  Majkii [ 18.5.2015 21:59:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Jj, dneska ráno při cestě od severu je zavřen bypass ku Praze a dopravní značení hlásí "Změna vedení dopravy na I/11", ale jinak se jezdí po staru...

Autor:  Pascal23L [ 25.5.2015 9:54:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

I'm exicted how this section will look yet on the photos.

Autor:  kot [ 25.5.2015 22:22:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

24.5.15 večer opět žádná změna . Jezdí se po staré I/11.

Autor:  martas [ 26.5.2015 17:12:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Poznatek ze dneška stejný. Ale na kole se po přeložce jede luxusně :-) Nicméně jinak to bude pěkný mazec, jelikož je to fakt dost esíčkovaté. Práce pokročily všude. Archeologové jsou fuč a na trasu nastoupila težká technika. Maká se na mostku přes potok a na navážení zeminy na celé trase. Značný posun i na stavbě mostu přes přeložku směr Vlčkovice. Levá část mostu vybetonová celá, dělá se konstrukce pravé poloviny. Na mostu přes železniční trať byl zcela klid. Ani noha. Nosná konstrukce už ale byla celá svařená. No a vedle pracantů na dálničním tělese jsem zachytil i jednoho na poli. Hrabičky či motyčka v ruce, široko daleko nikdo. Podle vysokého účasu mi bylo hned jasné, kdo by to mohl být. Ano, byla to velkostatkářka Havránková obdělávající své zaseté pole. V galerii je nepřehlédnutelná. Vše zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... 526?page=1

Autor:  kot [ 26.5.2015 18:49:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Martasi,díky za fotky. Moc jsi mi zlepšil náladu tvými fotkami, neboť v neděli jsem sice jel okolo, ale nebyla šance na "kontrolu" postupu výstavby. Jsem moc rád, že archeologové zvedli kotvy a stavba konečně běží naplno. :D Může mi někdo prozradit, jak se jmenuje stroj na fotce č. 29,30 a 31. Díky

Autor:  kik [ 26.5.2015 19:07:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Jen by me zajimalo, kdy se archeologicke nalezy objevi na netu nebo primo v muzeu postavenem p. Koterou. Rad bych se na ne zasel podivat, mohli by byt dost zajimave.

Autor:  Pascal23L [ 26.5.2015 19:25:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Very nice photos, but the bridge over the railway isn't finished. I have thought it will be finished this month.

Autor:  martas [ 26.5.2015 21:37:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Ten stroj jsem ještě taky nikde neviděl, ale byl vskutku zajímavý. Dělal docela rámus a přidával novou vrstvu zeminy, ačkoliv neměl žádný zásobník. Fakt nevím, z čeho ten matroš čerpal, ale za ním hned byla nová vrstva. Jinak právě na fotu 31 (hned nad tím strojem) je vidět černá tečka, což je právě pracující farmářka. Původně jsem si říkal, že je to nějaký pejskař, ale jak jsem se přiblížil, měl jsem hned jasno. Stavaři říkali, že si tam chodí kopat poměrně často :-)

Autor:  Lenny [ 26.5.2015 21:43:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Zemní fréza, která mísí vápno se zeminou. Používá se pro zlepšení vlastností zeminy. http://www.viafrez.cz/zemni-freza.php

Autor:  kot [ 26.5.2015 22:04:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Díky Lenny. :P :ok:

Autor:  zelenejmartin [ 30.5.2015 19:23:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

...po přeložce se začne od 1. 6. 2015 a cca do února 2017... viz[url]
http://www.hradeckralove.org/noviny-a-n ... sek-i-11-u[/url]

Autor:  Sosa [ 11.6.2015 7:11:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Po přeložce se jezdí a nikdo to tu nenapsal.

Autor:  michal [ 14.6.2015 18:37:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Tak jsem si tak říkal, jak se vlastně bude řešit zprovoznění nyní budovaného úseku, protože ve směru na HK se bude muset zrušit ten provizorní sjezd. A to pár dní určitě zabere. Zprovozní se celý nový úsek a na inkriminovaném místě bude provoz převeden na opačnou polovinu vozovky jako 1+1? Nebo se třeba zprovozní část nového úseku (1/2 profil), aby se provizorní sjezd zrušil, a pak se otevře vše naráz jako 2+2? Nebo se celý úsek prostě na pár dní zavře, aby měli stříhači pásky na svou práci dostatek klidu?

Autor:  Mosquit [ 15.6.2015 9:51:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Tipnul bych si 1+1 jen v okolí přebudování provizorního sjezdu. Podle mě to bude víc než pár dnů.

Autor:  kot [ 16.6.2015 0:58:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Už aby to bylo /myslím tvůj tip mosquite/...

Stránka 16 z 43 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/