| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| 1105-2 Osičky - Hradec Králové http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=750 |
Stránka 17 z 43 |
| Autor: | michal [ 16.6.2015 12:24:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Já mám pocit, že na mosty tam je jen jedna četa. Až dodělají ten most přes přeložku Plačice - Vlčkovice, pustí se na most přes železniční trať. A pak asi teprve půjdou na ten mostek přes Plačický potok. Snad na múk přibude ještě jedna parta, jinak to bude tak 2020, a ne 8/2017... |
|
| Autor: | Hanes [ 18.6.2015 19:28:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Doufejme v to, ze ceta nr.1 bude pokracovat v mostech na trase a bude povolana specialni ceta na MUK! |
|
| Autor: | kot [ 18.6.2015 19:42:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Už se těším na martasův nový cyklovýlet, kde /snad/ uvidíme rozsah pokroků při výstavbě mostů na trase. Jestlipak už se rozběhla výstavba MUK po převodu I/11 na objezd? |
|
| Autor: | martas [ 18.6.2015 21:12:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Cyklofotovýlet je na programu snad příští středu. Trochu mě to převedení dopravy na provizorní přeložku mrzí, pač po uzavřené jsem to měl celé pro sebe a jelo se tam luxusně |
|
| Autor: | Sosa [ 19.6.2015 9:55:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Kéž by je napadlo, aby po dodělání mostu přes trať a dalších mostů a přeložek spustili alespoň provizorně dopravu po dálnici. Pak ať si křižovatku staví jak dlouho chtějí. |
|
| Autor: | Pascal23L [ 24.6.2015 14:23:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Im exicted how this section will look lije in the photos which will be online today. |
|
| Autor: | martas [ 24.6.2015 22:44:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Dříve jsem se k tomu nedostal, takže dávám fota na dobrou noc. Poznatky: Na přeložce provoz plynulý. Stará I/11 zcela vyfrézovaná. Kopou a betonují se základy pro stálou přeložku. Techniky je tam dost. Bahna dále po trase ještě více, takže jsem si s kolem dost užil a zanadával. Výrazně pohli s korytem Plačického potoka. Betonovali zrovna i základy pro jeho přemostění. V další části přibývají nové vrstvy zeminy, a to i na bývalých pozemcích farmářky. Její políčko už mezi ostatními okolo zcela zaniklo. Na přeložce silnice do Vlčkovic se čile maká a stroje dělaly na svazích. Pokrok byl znát i na mostu, což se nedá říci o prvním vedoucím přes železniční trať, kde se za poslední měsíc nic nezměnilo. Změna však nastala alespoň před mostem, kde se zarovnal zeminou rozdíl mezi základem mostu a zbytkem trasy. Žádná zeleň už tedy na úplném počátku stavby není. Vše je vidět na fotkách: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/150624 |
|
| Autor: | Tomáš Němec [ 25.6.2015 12:24:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Super fotky, díky! |
|
| Autor: | Pascal23L [ 25.6.2015 13:13:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
When will be the new road nr 32326 in use?? |
|
| Autor: | kot [ 25.6.2015 22:21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Hloubka zářezu v hlavní trase je fakt překvapivá, až mě to zaskočilo... |
|
| Autor: | AF-1 [ 1.7.2015 15:58:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Jakub Šponar píše: kot píše: Lenny píše: Odpočívka je stejný problém jako všechny ostatní odpočívky z té doby. Lenny prosím o "překlad". Asi míní kauzu "Hala". Pokud si pamatuji tak ho sebrali právě pro nevýhodný pronájem(prodej?) odpočívek. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 1.7.2015 18:34:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Do konce roku by měla být odpočívka v provozu. |
|
| Autor: | kot [ 4.7.2015 13:34:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Že by se blížilo dokončení 1105-2 sakum prásk. Ani se mi nechce věřit, že se přesune konečně náš zájem na další úsek a "selské" stránky skoro přestanou přibývat. Ale ještě si nějaký měsíc na zprovoznění počkáme... |
|
| Autor: | Mosquit [ 12.7.2015 11:48:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
D11 x I/11 - 11.7.2015 byly vybetonované základy pilířů mostu (koukalo z toho železo asi 3 metry nad povrch) |
|
| Autor: | Pascal23L [ 12.7.2015 12:02:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
When will be the new road nr 32326 in use?? |
|
| Autor: | kot [ 12.7.2015 16:50:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Doufejme, že to nedopadne jako s armaturou na mostě přes železnici cca o dva km zpět. Hnědočeši jsou rychlý tým... |
|
| Autor: | JirkaS [ 12.7.2015 18:05:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Zrovna na D11 měli roky času. |
|
| Autor: | Majkii [ 15.7.2015 10:21:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Ode dneška až do 15. října je uzavřena silnice III/32326 mezi Vlčkovicemi a Plačicemi. |
|
| Autor: | Pascal23L [ 19.7.2015 8:14:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
How i can get then from Plačice to Vlčkovice? |
|
| Autor: | Pascal23L [ 20.7.2015 13:15:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
How is that possible? |
|
| Autor: | Adam108 [ 20.7.2015 13:22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Pascal23L píše: How is that possible? http://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdaleno ... 038Ogw0dvp |
|
| Autor: | adamos [ 20.7.2015 13:26:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Pascal23L píše: How i can get then from Plačice to Vlčkovice? http://mapy.cz/s/jNLi ? |
|
| Autor: | Pascal23L [ 20.7.2015 18:53:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Why they close this road before the new road is in use? |
|
| Autor: | hovi [ 21.7.2015 6:55:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Pascal23L píše: Why they close this road before the new road is in use? české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu... |
|
| Autor: | vaclav [ 21.7.2015 7:06:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
hovi píše: české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu... nedokazu si predstavit, ze by se takhle prizemni poznamka objevila treba na nejakem skandinavskem foru. rada - dejte si pascala do ignore listu. |
|
| Stránka 17 z 43 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|