České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

1105-2 Osičky - Hradec Králové
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=750
Stránka 17 z 43

Autor:  michal [ 16.6.2015 12:24:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Já mám pocit, že na mosty tam je jen jedna četa. Až dodělají ten most přes přeložku Plačice - Vlčkovice, pustí se na most přes železniční trať. A pak asi teprve půjdou na ten mostek přes Plačický potok. Snad na múk přibude ještě jedna parta, jinak to bude tak 2020, a ne 8/2017...

Autor:  Hanes [ 18.6.2015 19:28:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Doufejme v to, ze ceta nr.1 bude pokracovat v mostech na trase a bude povolana specialni ceta na MUK!

Autor:  kot [ 18.6.2015 19:42:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Už se těším na martasův nový cyklovýlet, kde /snad/ uvidíme rozsah pokroků při výstavbě mostů na trase. Jestlipak už se rozběhla výstavba MUK po převodu I/11 na objezd? :?: :kladivo:

Autor:  martas [ 18.6.2015 21:12:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Cyklofotovýlet je na programu snad příští středu. Trochu mě to převedení dopravy na provizorní přeložku mrzí, pač po uzavřené jsem to měl celé pro sebe a jelo se tam luxusně :-) Čekám, že pokrok bude zase vidět na tom mostu přes přeložku na Vlčkovice. A hnout by se měl i ten první přes železniční trať. Uvidíme.

Autor:  Sosa [ 19.6.2015 9:55:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Kéž by je napadlo, aby po dodělání mostu přes trať a dalších mostů a přeložek spustili alespoň provizorně dopravu po dálnici. Pak ať si křižovatku staví jak dlouho chtějí.

Autor:  Pascal23L [ 24.6.2015 14:23:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Im exicted how this section will look lije in the photos which will be online today.

Autor:  martas [ 24.6.2015 22:44:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Dříve jsem se k tomu nedostal, takže dávám fota na dobrou noc. Poznatky: Na přeložce provoz plynulý. Stará I/11 zcela vyfrézovaná. Kopou a betonují se základy pro stálou přeložku. Techniky je tam dost. Bahna dále po trase ještě více, takže jsem si s kolem dost užil a zanadával. Výrazně pohli s korytem Plačického potoka. Betonovali zrovna i základy pro jeho přemostění. V další části přibývají nové vrstvy zeminy, a to i na bývalých pozemcích farmářky. Její políčko už mezi ostatními okolo zcela zaniklo. Na přeložce silnice do Vlčkovic se čile maká a stroje dělaly na svazích. Pokrok byl znát i na mostu, což se nedá říci o prvním vedoucím přes železniční trať, kde se za poslední měsíc nic nezměnilo. Změna však nastala alespoň před mostem, kde se zarovnal zeminou rozdíl mezi základem mostu a zbytkem trasy. Žádná zeleň už tedy na úplném počátku stavby není. Vše je vidět na fotkách: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/150624

Autor:  Tomáš Němec [ 25.6.2015 12:24:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Super fotky, díky!

Autor:  Pascal23L [ 25.6.2015 13:13:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

When will be the new road nr 32326 in use??

Autor:  kot [ 25.6.2015 22:21:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Hloubka zářezu v hlavní trase je fakt překvapivá, až mě to zaskočilo...

Autor:  AF-1 [ 1.7.2015 15:58:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Jakub Šponar píše:
kot píše:
Lenny píše:
Odpočívka je stejný problém jako všechny ostatní odpočívky z té doby.

Lenny prosím o "překlad". :?: díky


Asi míní kauzu "Hala". Pokud si pamatuji tak ho sebrali právě pro nevýhodný pronájem(prodej?) odpočívek.
Podle ticha po pesine tipuji, ze se situace s odpocivkou za dva roky nikam nepohla, nebo?

Autor:  Martin z Ostravy [ 1.7.2015 18:34:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Do konce roku by měla být odpočívka v provozu.

Autor:  kot [ 4.7.2015 13:34:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Že by se blížilo dokončení 1105-2 sakum prásk. Ani se mi nechce věřit, že se přesune konečně náš zájem na další úsek a "selské" stránky skoro přestanou přibývat. Ale ještě si nějaký měsíc na zprovoznění počkáme...

Autor:  Mosquit [ 12.7.2015 11:48:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

D11 x I/11 - 11.7.2015 byly vybetonované základy pilířů mostu (koukalo z toho železo asi 3 metry nad povrch)

Autor:  Pascal23L [ 12.7.2015 12:02:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

When will be the new road nr 32326 in use??

Autor:  kot [ 12.7.2015 16:50:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Doufejme, že to nedopadne jako s armaturou na mostě přes železnici cca o dva km zpět. Hnědočeši jsou rychlý tým...

Autor:  JirkaS [ 12.7.2015 18:05:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Zrovna na D11 měli roky času.

Autor:  Majkii [ 15.7.2015 10:21:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Ode dneška až do 15. října je uzavřena silnice III/32326 mezi Vlčkovicemi a Plačicemi.

Autor:  Pascal23L [ 19.7.2015 8:14:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

How i can get then from Plačice to Vlčkovice?

Autor:  Pascal23L [ 20.7.2015 13:15:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

How is that possible?

Autor:  Adam108 [ 20.7.2015 13:22:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Pascal23L píše:
How is that possible?

http://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdaleno ... 038Ogw0dvp

Autor:  adamos [ 20.7.2015 13:26:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Pascal23L píše:
How i can get then from Plačice to Vlčkovice?

http://mapy.cz/s/jNLi ?

Autor:  Pascal23L [ 20.7.2015 18:53:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Why they close this road before the new road is in use?

Autor:  hovi [ 21.7.2015 6:55:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Pascal23L píše:
Why they close this road before the new road is in use?

české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu...

Autor:  vaclav [ 21.7.2015 7:06:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

hovi píše:
české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu...


nedokazu si predstavit, ze by se takhle prizemni poznamka objevila treba na nejakem skandinavskem foru. rada - dejte si pascala do ignore listu.

Stránka 17 z 43 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/