Právě je 27.4.2021 18:06:19




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1069 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 43  Další
 1105-2 Osičky - Hradec Králové 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pascal23L píše:
Why they close this road before the new road is in use?


my guess is that they realigning the old road onto a new bridge over/under the new motorway? but do not know for sure.
pascal, it is obvious that you can correctly assign your post to the relevant thread, probably with the help of google translate. but why are you asking questions about stuff like a local minor road being closed? are you working in logistics or just travel often through the czech rep? i’m just curious to understand why a german speaking guy wants to know such insignificant info – at least looks insignificant to me. thanks pascal.


21.7.2015 7:19:34
Profil
 

Příspěvky: 858
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
vaclav píše:
hovi píše:
české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu...


nedokazu si predstavit, ze by se takhle prizemni poznamka objevila treba na nejakem skandinavskem foru. rada - dejte si pascala do ignore listu.

je to jen můj názor... Jistě ne všichni umí anglicky, nebo jen základy (jako já). Navíc stále takové většinou bezvýznamné poznámky (krátké anglicky psané "výlevy") od výše uvedeného.


21.7.2015 7:34:32
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
hovi píše:
vaclav píše:
hovi píše:
české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu...


nedokazu si predstavit, ze by se takhle prizemni poznamka objevila treba na nejakem skandinavskem foru. rada - dejte si pascala do ignore listu.

je to jen můj názor... Jistě ne všichni umí anglicky, nebo jen základy (jako já). Navíc stále takové většinou bezvýznamné poznámky (krátké anglicky psané "výlevy") od výše uvedeného.


ano, a proto si myslim, ze jste si mel nechat tu poznamku pro sebe, hodit si pascala do ignore listu a hotovo. pascal zatim nespamuje ani netrolluje, pise relativne k veci a do spravneho vlakna. jeho text zabere na serveru jednotky kb. nevidim problem.


21.7.2015 7:47:12
Profil
 

Příspěvky: 60
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
I only wanna know why it takes so long to build the new bridge and the new road. And i wanna drive in two weeks on this road.


21.7.2015 8:48:53
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pascal23L píše:
I only wanna know why it takes so long to build the new bridge and the new road. And i wanna drive in two weeks on this road.


i cannot comment on whether it takes long or not, but i have not heard about any issues or delays. so you saying you need to drive specifically on this minor local III. class road? sorry for my curiosity, but why is that please? it might be important for the locals but not for a foreigner.


21.7.2015 9:05:33
Profil
 

Příspěvky: 60
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
To look how far is the motorway constructed.


21.7.2015 10:44:26
Profil
 

Příspěvky: 1701
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pascal23L píše:
To look how far is the motorway constructed.


i see, thanks. i hope you not some secret agent from brussel monitoring the progress on cz construction sites funded by the eu? joke... innit?


21.7.2015 14:02:16
Profil
 

Příspěvky: 60
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Im exicted how this whole section will look in the photos.


21.7.2015 16:52:32
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Photos ze dneška mám, ale jen po dobu, než jsem byl vykázám (slušným způsobem) mimo staveniště. Už mi zbýval jen most hned na začátku u železniční tratě, takže jen z dálky jsem viděl, že se na něm konečně zase něco dělo. U přemostění přeložky do Vlčkovic (stará už je zbavená asfaltového svršku) je most v hodně pokročilé fázi. Už dokonce zmizely okolo stojící stavební buňky. Na mostě se nicméně stále makalo. Dál už jsem vpuštěn nebyl, ale šel jsem naštěstí od počátku na MÚK Kukleny, kde rostou kostry pilířů (dva se už čekaly na betonáž). Finišovalo se s pokládáním dlažby na přeložce potoka a rovněž práce na mostku u polní cesty jely naplno. Hlavní trasa od bývalé cesty do Vlčkovic až po zmíněné přemostění potoka byla rovná, uválcovaná, prašná a s dalšími centimetry navezené zeminy. Stroje ale žádné. Foto zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/150722


22.7.2015 14:56:25
Profil
 

Příspěvky: 60
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
It looks amazing. I hope they will finished the third class road in the next two months. Cause this road arent so difficult to build i think.


22.7.2015 19:17:25
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Martasi, díky za pozitivní zprávy. Konečně postup v celé trase včetně MUK. Neřekl jsi jim, že fotíš pro letáky ŘSD? :D


23.7.2015 18:24:47
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Řekl, ale neobměkčilo je to :-) Asi bych neuspěl ani kdybych šel polem a fotil to z dálky.


23.7.2015 19:47:15
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
A proto by jsi mel od RSD dostat reflexni vestu s logem a nejakou legitimaci, ze tam muzes fotit pro potreby RSD...........

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


23.7.2015 19:51:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Snaha zajistit si ji hned vzápětí byla, ale kompetentní pán z ŘSD měl právě jednání v HK a tudíž má návštěva jeho kanceláře pozitivní výsledek neměla. Ale jinak se při focení pohybuji s vestou a stavební přilbou. Nicméně dráždivé na pohled je patrně to kolo. Jinak vypadám jako kontrolor :-)


23.7.2015 21:52:09
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
martas píše:
Snaha zajistit si ji hned vzápětí byla, ale kompetentní pán z ŘSD měl právě jednání v HK a tudíž má návštěva jeho kanceláře pozitivní výsledek neměla. Ale jinak se při focení pohybuji s vestou a stavební přilbou. Nicméně dráždivé na pohled je patrně to kolo. Jinak vypadám jako kontrolor :-)

Autem by to asi prošlo. :D


24.7.2015 7:21:54
Profil
 

Příspěvky: 749
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
MÚK s I/11 - 2 pilíře zabetonované, 2 připravené k betonáži, dalších 6 má armovací koš


27.7.2015 6:40:30
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
a staví se už i na úseku, kde je parcela 189/4, kterou dříve vlastnily sestry Havránková a Štrosová ? měl tam tuším být prvně archeologický průzkum, nebo je to tam zatím u ledu nebo se staví, jak to vlastně vypadá?

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


27.7.2015 7:17:33
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Tam už se pár měsíců čile staví a není vůbec poznat, kde měly sestry parcelu. Přibývají tam další vrstvy navezené zeminy. Jelo se po tom luxusně. Uválcované to měli hezky :-)
Na fotce to je v povzdálí zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... 2/DSC06579


27.7.2015 9:14:42
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Letos by měla být otevřena odpočívka Osice vpravo, někdy na začátku září lze očekávat zahájení výstavby ČSPH.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


28.7.2015 15:02:05
Profil ICQ
 

Příspěvky: 421
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Tipuji i s MD.


29.7.2015 20:17:09
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Co vím, tak bez McD.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


29.7.2015 20:18:52
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1888
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Podle streetview tam propojení (podchod ani nadchod) mezi odpočívkami není, takže k protilehlému McD se zákazníci nedostanou. Opravdu tam žádný fastfood nebude ?


29.7.2015 20:58:43
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Zatím nebude. Hladní zákaznici mohou pěšky po polní cestě projít k dálničnímu mostu přes silnici III. třídy a dále opět po polní cestě.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


29.7.2015 21:20:35
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Musím říct, že mi samotnému vrtá hlavou, proč je kapacita odpočívky směr Praha podstatně vyšší než kapacita směr Olomouc. Přitom když se podívám na vytíženost obou stávajících odpočívek, nepůsobí podle jejich obsazení D11 nevytíženým dojmem... Takže mám pocit, že je v Osičkách ve směru na Olomouc a Polsko těch míst, především pro kamiony, hooodně málo...


29.7.2015 21:26:24
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Součástí ČSPH bude teplý bufet, vzhledem k tomu, že tam bude Benzina, tak patrně půjde o Stop Cafe Bistro

michal píše:
Musím říct, že mi samotnému vrtá hlavou, proč je kapacita odpočívky směr Praha podstatně vyšší než kapacita směr Olomouc. Přitom když se podívám na vytíženost obou stávajících odpočívek, nepůsobí podle jejich obsazení D11 nevytíženým dojmem... Takže mám pocit, že je v Osičkách ve směru na Olomouc a Polsko těch míst, především pro kamiony, hooodně málo...

Dle čeho soudíš, že je kapacita odpočívky Osice vpravo menší, než té na levé straně?

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


29.7.2015 21:31:33
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1069 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz