| Autor |
Zpráva |
|
vaclav
Příspěvky: 1701
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pascal23L píše: Why they close this road before the new road is in use? my guess is that they realigning the old road onto a new bridge over/under the new motorway? but do not know for sure. pascal, it is obvious that you can correctly assign your post to the relevant thread, probably with the help of google translate. but why are you asking questions about stuff like a local minor road being closed? are you working in logistics or just travel often through the czech rep? i’m just curious to understand why a german speaking guy wants to know such insignificant info – at least looks insignificant to me. thanks pascal.
|
| 21.7.2015 7:19:34 |
|
 |
|
hovi
Příspěvky: 858 Bydliště: Liberec
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
vaclav píše: hovi píše: české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu... nedokazu si predstavit, ze by se takhle prizemni poznamka objevila treba na nejakem skandinavskem foru. rada - dejte si pascala do ignore listu. je to jen můj názor... Jistě ne všichni umí anglicky, nebo jen základy (jako já). Navíc stále takové většinou bezvýznamné poznámky (krátké anglicky psané "výlevy") od výše uvedeného.
|
| 21.7.2015 7:34:32 |
|
 |
|
vaclav
Příspěvky: 1701
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
hovi píše: vaclav píše: hovi píše: české fórum = píši česky a česky si to taky přečtu... nedokazu si predstavit, ze by se takhle prizemni poznamka objevila treba na nejakem skandinavskem foru. rada - dejte si pascala do ignore listu. je to jen můj názor... Jistě ne všichni umí anglicky, nebo jen základy (jako já). Navíc stále takové většinou bezvýznamné poznámky (krátké anglicky psané "výlevy") od výše uvedeného. ano, a proto si myslim, ze jste si mel nechat tu poznamku pro sebe, hodit si pascala do ignore listu a hotovo. pascal zatim nespamuje ani netrolluje, pise relativne k veci a do spravneho vlakna. jeho text zabere na serveru jednotky kb. nevidim problem.
|
| 21.7.2015 7:47:12 |
|
 |
|
Pascal23L
Příspěvky: 60
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
I only wanna know why it takes so long to build the new bridge and the new road. And i wanna drive in two weeks on this road.
|
| 21.7.2015 8:48:53 |
|
 |
|
vaclav
Příspěvky: 1701
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pascal23L píše: I only wanna know why it takes so long to build the new bridge and the new road. And i wanna drive in two weeks on this road. i cannot comment on whether it takes long or not, but i have not heard about any issues or delays. so you saying you need to drive specifically on this minor local III. class road? sorry for my curiosity, but why is that please? it might be important for the locals but not for a foreigner.
|
| 21.7.2015 9:05:33 |
|
 |
|
Pascal23L
Příspěvky: 60
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
To look how far is the motorway constructed.
|
| 21.7.2015 10:44:26 |
|
 |
|
vaclav
Příspěvky: 1701
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pascal23L píše: To look how far is the motorway constructed. i see, thanks. i hope you not some secret agent from brussel monitoring the progress on cz construction sites funded by the eu? joke... innit?
|
| 21.7.2015 14:02:16 |
|
 |
|
Pascal23L
Příspěvky: 60
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Im exicted how this whole section will look in the photos.
|
| 21.7.2015 16:52:32 |
|
 |
|
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Photos ze dneška mám, ale jen po dobu, než jsem byl vykázám (slušným způsobem) mimo staveniště. Už mi zbýval jen most hned na začátku u železniční tratě, takže jen z dálky jsem viděl, že se na něm konečně zase něco dělo. U přemostění přeložky do Vlčkovic (stará už je zbavená asfaltového svršku) je most v hodně pokročilé fázi. Už dokonce zmizely okolo stojící stavební buňky. Na mostě se nicméně stále makalo. Dál už jsem vpuštěn nebyl, ale šel jsem naštěstí od počátku na MÚK Kukleny, kde rostou kostry pilířů (dva se už čekaly na betonáž). Finišovalo se s pokládáním dlažby na přeložce potoka a rovněž práce na mostku u polní cesty jely naplno. Hlavní trasa od bývalé cesty do Vlčkovic až po zmíněné přemostění potoka byla rovná, uválcovaná, prašná a s dalšími centimetry navezené zeminy. Stroje ale žádné. Foto zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/150722
|
| 22.7.2015 14:56:25 |
|
 |
|
Pascal23L
Příspěvky: 60
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
It looks amazing. I hope they will finished the third class road in the next two months. Cause this road arent so difficult to build i think.
|
| 22.7.2015 19:17:25 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Martasi, díky za pozitivní zprávy. Konečně postup v celé trase včetně MUK. Neřekl jsi jim, že fotíš pro letáky ŘSD? 
|
| 23.7.2015 18:24:47 |
|
 |
|
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Řekl, ale neobměkčilo je to  Asi bych neuspěl ani kdybych šel polem a fotil to z dálky.
|
| 23.7.2015 19:47:15 |
|
 |
|
Hanes
Příspěvky: 957 Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
A proto by jsi mel od RSD dostat reflexni vestu s logem a nejakou legitimaci, ze tam muzes fotit pro potreby RSD...........
_________________ Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
|
| 23.7.2015 19:51:35 |
|
 |
|
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Snaha zajistit si ji hned vzápětí byla, ale kompetentní pán z ŘSD měl právě jednání v HK a tudíž má návštěva jeho kanceláře pozitivní výsledek neměla. Ale jinak se při focení pohybuji s vestou a stavební přilbou. Nicméně dráždivé na pohled je patrně to kolo. Jinak vypadám jako kontrolor 
|
| 23.7.2015 21:52:09 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
martas píše: Snaha zajistit si ji hned vzápětí byla, ale kompetentní pán z ŘSD měl právě jednání v HK a tudíž má návštěva jeho kanceláře pozitivní výsledek neměla. Ale jinak se při focení pohybuji s vestou a stavební přilbou. Nicméně dráždivé na pohled je patrně to kolo. Jinak vypadám jako kontrolor  Autem by to asi prošlo. 
|
| 24.7.2015 7:21:54 |
|
 |
|
Mosquit
Příspěvky: 749 Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
MÚK s I/11 - 2 pilíře zabetonované, 2 připravené k betonáži, dalších 6 má armovací koš
|
| 27.7.2015 6:40:30 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
a staví se už i na úseku, kde je parcela 189/4, kterou dříve vlastnily sestry Havránková a Štrosová ? měl tam tuším být prvně archeologický průzkum, nebo je to tam zatím u ledu nebo se staví, jak to vlastně vypadá?
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 27.7.2015 7:17:33 |
|
 |
|
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Tam už se pár měsíců čile staví a není vůbec poznat, kde měly sestry parcelu. Přibývají tam další vrstvy navezené zeminy. Jelo se po tom luxusně. Uválcované to měli hezky  Na fotce to je v povzdálí zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... 2/DSC06579
|
| 27.7.2015 9:14:42 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Letos by měla být otevřena odpočívka Osice vpravo, někdy na začátku září lze očekávat zahájení výstavby ČSPH.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 28.7.2015 15:02:05 |
|
 |
|
AF-1
Příspěvky: 421
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Tipuji i s MD.
|
| 29.7.2015 20:17:09 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Co vím, tak bez McD.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 29.7.2015 20:18:52 |
|
 |
|
Dr.Fe1
Příspěvky: 1888
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Podle streetview tam propojení (podchod ani nadchod) mezi odpočívkami není, takže k protilehlému McD se zákazníci nedostanou. Opravdu tam žádný fastfood nebude ?
|
| 29.7.2015 20:58:43 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Zatím nebude. Hladní zákaznici mohou pěšky po polní cestě projít k dálničnímu mostu přes silnici III. třídy a dále opět po polní cestě.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 29.7.2015 21:20:35 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2523
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Musím říct, že mi samotnému vrtá hlavou, proč je kapacita odpočívky směr Praha podstatně vyšší než kapacita směr Olomouc. Přitom když se podívám na vytíženost obou stávajících odpočívek, nepůsobí podle jejich obsazení D11 nevytíženým dojmem... Takže mám pocit, že je v Osičkách ve směru na Olomouc a Polsko těch míst, především pro kamiony, hooodně málo...
|
| 29.7.2015 21:26:24 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Součástí ČSPH bude teplý bufet, vzhledem k tomu, že tam bude Benzina, tak patrně půjde o Stop Cafe Bistromichal píše: Musím říct, že mi samotnému vrtá hlavou, proč je kapacita odpočívky směr Praha podstatně vyšší než kapacita směr Olomouc. Přitom když se podívám na vytíženost obou stávajících odpočívek, nepůsobí podle jejich obsazení D11 nevytíženým dojmem... Takže mám pocit, že je v Osičkách ve směru na Olomouc a Polsko těch míst, především pro kamiony, hooodně málo... Dle čeho soudíš, že je kapacita odpočívky Osice vpravo menší, než té na levé straně?
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 29.7.2015 21:31:33 |
|
|