| Autor |
Zpráva |
|
michal
Příspěvky: 2523
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
|
| 29.7.2015 21:41:36 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Ale pravdu máš v tom, že i tak těch míst moc není - každá strana 30 míst. Což vzhledem k tomu, že poslední dálniční! odpočívka je v km 36 Vrbová Lhota, je skutečně málo. Za Hradcem to bude chtít nějakou střední odpočívku aspoň s 50 místy na každé straně, u hranic pak velkou s aspoň 70 místy.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 29.7.2015 21:49:27 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Martin z Ostravy píše: Ale pravdu máš v tom, že i tak těch míst moc není - každá strana 30 míst. Což vzhledem k tomu, že poslední dálniční! odpočívka je v km 36 Vrbová Lhota, je skutečně málo. Za Hradcem to bude chtít nějakou střední odpočívku aspoň s 50 místy na každé straně, u hranic pak velkou s aspoň 70 místy. Vzhledem k tomu, že po této odpočívce je odbočení na Moravu (R35) tak je tu těch míst velmi málo. K hranicím se bude provoz snižovat.
|
| 30.7.2015 7:25:17 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Provoz možná, ale poptávka po parkovacích místech ne (viz D5), u hranic je třeba mít rezervu i pro případ uzavření hranic nebo třeba zákazu jízdy v sousední zemi. S tím odbočením na Moravu nevím, jestli to hraje roli, nicméně u Ostrova bude střední odpočívka.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 30.7.2015 7:51:58 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2523
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Střední? Prosím o porovnání s tou u Osic, ať mám(e) představu. Teoreticky se můžou rozjet autohofy jako v Německu, třeba viz. 50. km na D11, to už je takový lehký náběh, není? Máte někdo informace o tom, kde by na R35 mezi Opatovicemi a Mohelnicí měly být další odpočívky (tedy kromě té u Ostrova)?
|
| 30.7.2015 8:10:44 |
|
 |
|
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Obecně střední 15 - 70 míst, ta u Ostrova bude mít 32 míst na každé straně, takže co do počtu míst bude jako ta v Osicích. Další odpočívky zatím naplánované nejsou, jejich rozmístění by mělo proběhnout ještě letos. Autohofy nepovažuji za dobrou cestu, neb neřeší parkovací místa pro NA, dělají jen minimum, a jsou směřovány jen jako čerpačka. Na ŘSD určitě nemají podporu, respektive pokud ŘSD bude budovat koncepčně odpočívky, tak na ně ani nebude na dálnici ekonomický prostor. Ten na D11 vznikl právě kvůli absence Osic vpravo.
_________________ R48 -> D48 se podařilo!
|
| 30.7.2015 8:58:13 |
|
 |
|
Pája K
Příspěvky: 89
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
bumbik píše: a staví se už i na úseku, kde je parcela 189/4, kterou dříve vlastnily sestry Havránková a Štrosová ? měl tam tuším být prvně archeologický průzkum, nebo je to tam zatím u ledu nebo se staví, jak to vlastně vypadá? Tak takhle aktuální letecké fotky jsem nečekal, většinou bývají několik měsíců, až rok staré. Vzhledem k tomu, že se již jezdí po přeložce, tak jsou staré max 2 měsíce. https://www.google.com/maps/@50.2015436 ... !1e3?hl=cs
|
| 7.8.2015 19:05:04 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pájo, nechci ti kazit chuť na panáka, ale dáš -li si tam street view, tak tam je označen březen 2012. Trošku si zvětši tu objížďku a uvidíš, že ještě nezačal ZAV, který běží více jak rok. Takže tak. Fotky jsou sakra staré...
|
| 7.8.2015 21:29:22 |
|
 |
|
hiob
Příspěvky: 790
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Mi se nové fotky zobrazují jen v Google Earth (6.6.2015), na maps.google.com jsou z 31.12.2008
|
| 7.8.2015 23:03:06 |
|
 |
|
Pája K
Příspěvky: 89
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
hiob píše: Mi se nové fotky zobrazují jen v Google Earth (6.6.2015), na maps.google.com jsou z 31.12.2008 Se omlouvám za špatné téma, když tak to přesuňte. Ale já to mám přesně obráceně , Google Earth jsou staré a v Google maps mám nové. Ještě pro Kota, myslím letecké snímky, ne street view, ty má možná čerstvější i seznam - mapy.cz.
|
| 8.8.2015 8:54:17 |
|
 |
|
kalanis
Příspěvky: 310
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Technické OT: Ani jeden to nemáte špatně, problém je to na straně Googlu. Ten nemá server jenom jeden na jednom místě. Má jich docela dost. A mezi nimi se musí data synchronizovat. Takže zatímco jednomu z vás se data v Earth odkazují na ten se starými fotopodklady, tomu druhému na nový. Mne to dneska také vypadlo takto:
Přílohy:
Porovnani_earth_maps.jpg [ 199.3 KiB | Zobrazeno 5589 krát ]
|
| 8.8.2015 10:39:57 |
|
 |
|
Pascal23L
Příspěvky: 60
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
When will be new photos online?
|
| 25.8.2015 6:30:20 |
|
 |
|
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Maybe next week. I have no time to travel now 
|
| 25.8.2015 8:22:51 |
|
 |
|
caveman
Příspěvky: 359
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Nevíte někdo, proč má ta přeložka ve východní části to esíčko? To oddálení by mohlo souviset s mostem pro zemědělskou techniku, ale proč se pak přibližuje?
|
| 25.8.2015 8:53:48 |
|
 |
|
Mosquit
Příspěvky: 749 Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Možná pozemky?
|
| 25.8.2015 10:08:27 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Snímek katastrální mapy a majitel vyžluceného pozemku. Příjmení majitele je možná jen náhoda, neb je to možná příbuzný. Než pokoušet pronájem pozemku pro objížďku, taky bych asi zvolil variantu esíčka...
Přílohy:
kat2.JPG [ 21 KiB | Zobrazeno 4949 krát ]
kat1.JPG [ 30.4 KiB | Zobrazeno 4949 krát ]
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 25.8.2015 10:32:07 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Adamosův výpis z ČÚZK krásně doplňuje kalanisův obrázek z Earthu. Zjevně je esíčko na "státním". Konečně to funguje i bez havranů všeho druhu... 
|
| 25.8.2015 13:13:53 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
A) Aby vedla po záboru staveniště. B) Bude zde nadjezd na polní cestě.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 25.8.2015 17:34:38 |
|
 |
|
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Povolení zařízeno, takže přináším pár hodin staré foto a poznatky: na MÚK Kukleny vybetonovány všechny pilíře budoucí přeložky I/11. Dva mají ještě "ustrojení". Z druhé strany provizorní esíčkovité přeložky téměř žádný posun, asi jen lehké zemní práce. Pokrok na úpravě koryta Plačického potoka. Na trase směr začátek úseku pak posun v podobě budování odvodnění. Největší šrumec u přeložky silnice na Vlčkovice. Ta bude dle mého při příští návštěvě už průjezdná v nové stopě. Tam se to vážně dost pohnulo vpřed. Přes ní vedoucí most vybetonován kompletně na jedné polovině. Na druhé se dělá. Stejně je i čilý ruch na mostu přes železniční trať na úplném začátku úseku. Obrazně vše zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/010915
|
| 1.9.2015 14:20:35 |
|
 |
|
Pascal23L
Příspěvky: 60
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Wonderful photos martas. I hope they will finish the two bridges in one month.
|
| 1.9.2015 18:38:51 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
martasi je vidět, že jsi si to s fotografickou povolenkou plně užil  Spousta detailních záběrů a k tomu náladové fotky./např průhled rourou  / Postup opravdu znatelný a pěkný. O to víc bolí, že zprovoznění AŽ za dva roky.
|
| 2.9.2015 11:51:53 |
|
 |
|
Taddeo
Příspěvky: 55 Bydliště: Hradec Králové
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Moc díky za další pěkné fotky!
_________________ D0, D1, I/3, D11 a D35
|
| 3.9.2015 10:40:58 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1977 Bydliště: vodňany
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Na D11 u H. Králové se staví mosty, vrcholí stavba přeložek sítí Zdroj: http://www.denik.cz/ekonomika/na-d11-u- ... 50924.html
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 24.9.2015 22:43:48 |
|
 |
|
Jarda Š.
Příspěvky: 880
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Když se dostavba tak pěkně rozjela, neuvažuje se o zprovoznění už na konci r. 2016 místo plánovaného léta 2017?
|
| 25.9.2015 11:54:19 |
|
 |
|
Taddeo
Příspěvky: 55 Bydliště: Hradec Králové
|
 Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Martin z Ostravy píše: Letos by měla být otevřena odpočívka Osice vpravo, někdy na začátku září lze očekávat zahájení výstavby ČSPH. Začátek září je dávno pryč a aktuálně se tam nic neděje... Jsou ohledně této odpočívky nějaké novinky?
_________________ D0, D1, I/3, D11 a D35
|
| 26.9.2015 12:01:21 |
|
|