Právě je 27.4.2021 18:06:34




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1069 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 43  Další
 1105-2 Osičky - Hradec Králové 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Novinky přináším z jinéhé místa: Na MÚK Kukleny rušno i ve sváteční den. Na budoucí přeložce I/11 roste hned na kraji první pilíř. Na mostu se montuje konstrukce na první polovině mostu. To samé platí i u mostu přes Plačický potok. Ten už celý teče v novém korytě. Jinak na MÚK jsou viditelné všechny větve (za dočasnou přeložkou I/11 mi změna žádná nepřišla). U přeložky na Vlčkovice je položený komplet asfalt. Už tam načerno jezdí jak auta, tak i cyklisté. Ofiko to mají zprovoznit do dvou týdnů. Na mostě přes přeložku je vybetonováno a už je tam i část izolačních vrstev. Mosty přes železniční trať zatím jen vybetonované, ale i tak už jim to sluší :-) Snímky: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/150928


28.9.2015 16:28:23
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Taddeo píše:
Martin z Ostravy píše:
Letos by měla být otevřena odpočívka Osice vpravo, někdy na začátku září lze očekávat zahájení výstavby ČSPH.


Začátek září je dávno pryč a aktuálně se tam nic neděje... Jsou ohledně této odpočívky nějaké novinky?

Pořád se to řeší papírově, zahlédl jsem rozhodnutí stavebního úřadu o změně během výstavby.
Podle mě otázka dní, než se začne.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


28.9.2015 16:41:31
Profil ICQ
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
No, martasi chlape další luxusní galerie ! Když vynechám MUK Kukleny, přijde mi, že by bez problému mohli vše zprovoznit do příštího léta. /nejsem odborník, jen nadšenec/ Ale v porovnání s D8 /také jen z galerii/ mi vše, kromě té MUK, přijde minimálně stejně daleko ne-li blíže k otevření než Ťokem avizované vánoční nákupy v Drážďanech. Ve vláknu D8 jsem psal, že bych ač nerad vsadil PROTI termínu avizovaném Ťokem. Po porovnání obou galerii bych si dovolil zdvojnásobit sázku proti Ťokovi... Prosím odborníky o komentář "mých nadějí" . Díky


28.9.2015 17:06:40
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Martasi, zapomněl jsem ti pochválit foto číslo 4 a to další "zákazové" foto. To se to někomu fotí, když má povolenku... :lol: Hezká práce!


28.9.2015 18:49:33
Profil
 

Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Martin z Ostravy píše:
Taddeo píše:
Martin z Ostravy píše:
Letos by měla být otevřena odpočívka Osice vpravo, někdy na začátku září lze očekávat zahájení výstavby ČSPH.


Začátek září je dávno pryč a aktuálně se tam nic neděje... Jsou ohledně této odpočívky nějaké novinky?

Pořád se to řeší papírově, zahlédl jsem rozhodnutí stavebního úřadu o změně během výstavby.
Podle mě otázka dní, než se začne.


Tak dnes jsem jel z Kerska do Hradce a na místě stále mrtvo, tak bych to spíš tipoval na jaro, protože jestli přijde avizovaná zima, tak už toho pánové moc nepostaví...

_________________
D0, D1, I/3, D11 a D35


18.10.2015 16:57:56
Profil
 

Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Dnes konečně posun, na místě se něco dělo. Kužely u vjezdu pryč, na místě silničáři a na parkovišti nějaká auta, tak si to jel asi někdo omrknout. ;)

_________________
D0, D1, I/3, D11 a D35


26.10.2015 14:07:42
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Bohužel to vypadá, že původní plány dodrženy nebudou a ČSPH půjde do provozu a s ní celá odpočívka až příští rok :(

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


26.10.2015 14:18:48
Profil ICQ
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Z čeho tak soudíš Martine ? Vnitřní informace ?


26.10.2015 14:44:24
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Je konec října, ještě se nekoplo a 1,5 měsíce je krátká doba na výstavbu.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


26.10.2015 18:30:02
Profil
 

Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
To je to, co jsem psal, že reálně to vidím až na jaro... stejně je škoda, že tam není něco jako "nadchod", k tomu MC v opačném směru na Prahu... za čárou to bývá běžně.

_________________
D0, D1, I/3, D11 a D35


26.10.2015 19:12:29
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Včera už jsem to nestihl, a tak doháním resty nyní. Poznatky z návštěvy: jede se fest. Na mostu přes železniční trať cca 10 lidí a stavba čile pokračuje. Na mostu přes přeložku sillnice na Vlčkovice byl už klid. Asi tam vše podstatné mají položené. Přeložka je otevřena. Jede se po ní vskutku hezky. Zářez je hluboký, stromů vysázených hodně. Jen mi přijde, že silnice mohla být na každé straně tak o půl metru širší. Místo tam je... Ještě se upravuje sjezd z přeložky smerem k zemědělskému družstvu, kde chybí postranní odvodnění. Na hlavní trase se zrovna ukládaly do země kanalizační trubky. Na mostu přes Plačický potok demontovala podpěra levé poloviny mostu a probíhala příprava na přesun prací do pravé půlky. Na přeložce I/11 také čilý ruch na jedné polovině mostu. Přibyl tam jeřáb a stavbařů tam bylo také dost. Původní stopa I/11 se značně rozšířila. Na začátku na výjezdu z HK se pohnula i stavba mostku. Vypadá to těd trochu jako vstupní brána do stavebního areáálu :-) Už raději foto: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/151026


27.10.2015 9:01:51
Profil
 

Příspěvky: 134
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Pěkné fotky i popis. Díky.


27.10.2015 9:17:55
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Krajský soud po 10 letech potvrdil vyvlastnění.

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/vyvlastneni-pozemku-pro-stavbu-dalnice-d11-bylo-zakonne-potv/r~2832ff4e891e11e58c710025900fea04/
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/vyvlastneni-pozemku-pro-d11-bylo-zakonne-potvrdil-odvolaci-soud/1280552


15.11.2015 11:54:57
Profil
 

Příspěvky: 749
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Připravuje se betonáž mostovky nějaké té polní cesty přes I/11 (ve směru od HK před mostem přes D11).


16.11.2015 21:08:40
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Podniknut poslední letošní cyklofotovýlet. Za trest. Takhle psychicky zničený jsem ještě nepřijel. S kily bahna na botách a zadrhnutém kole si říkám, co mě na tom focení tak baví. Naštěstí mi jako užitečná škrabka posloužil zlomený brusný kotouč ze stavby, takže jsem nakonec i dojel. Nicméně poznatky: po staré I/11 už ani památky. Podkladní vrstvy fuč, místo nich bláto. Už je to rozšířené do budoucí podoby. Na mostu na MÚK Kukleny stále práce na jedné polovině. Probíhala montáž podpěr. Co se týče techniky, tak tam bylo rušno více než v létě. To samé platí i o lidských zdrojích. Pracovníků opravdu hodně. Zemní práce v podobě odtěžování zeminy jely i za přeložkou I/11 na úplném konci trasy. Nadále se intenzivně makalo na mostu přes Vlčkovický potok. Dále na trase byl klid, ale od minule už byly všude v zemi uložené kanalizační trubky. Na zaslepené odbočce z přeložky cesty na Vlčkovice se prováděla výsadba zeleně a drobné terénní úpravy. Most přes přeložku měl nové zelené zábradlí. Také na mostu přes železniční trať práce běžely a v akci tak cca 10 lidí. Na toto období klobouk dolů. Více na fotkách: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/151126


26.11.2015 18:19:10
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
martasi, díky za fotogalerii. Je moc dobře, že jsi vyfotil tvé "cyklokrosové" vybavení,včetně podmínek "na trati", ale tvé depo se o tebe zjevně moc nestaralo. :lol: Vždy mě zaskočí, že téměř každá stavba běží "svým" tempem, ale jak započnou plískanice, nepohoda a deště, tak najednou se vyrojí všude technika a všichni se brodí hnusem a bordelem. Za sluníčka a sucha je jich tam polovička. Pardon, to je můj dojem. :?: Stavba vypadá suprově, pokrok na každém kroku. Škoda, že se svezeme až za 18 měsíců... To snad bude alespoň po ZAVu na 1106 a 1107.


26.11.2015 19:35:38
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
No dnes jsem zvolil poněkud jinou taktiku focení. Kolo jsem nechal v rozumné vzdálenosti a vyrazil na obhlídku po svých s tím. Poznatky: to co vypadá jako pevná půda opravdu být nemusí. Zajel jsem tam až po kotníky s tím, že mi v bahně zůstaly trčet boty. Děs běs. Výsledek na posledním snímku. Jinak zase ani živáčka kromě hlídačů. Vzhledem k výše zmíněné strategii to brát s kolem rozumějším terénem jsem tentokrát jel po vedlejší trase, nikoliv přímo ve stopě dálnice. Pokrok je na úazčátku, kde půlka mostu na budoucí přeložce I/11 už vypadá hodně pěkně. Stejně tak se hnulo s "bránou" v podobě přemostění polní cesty. Na samotné přeložce přibyly nové vrstvy zeminy, která je nyní pěkně upravená (až na ono záludné místo mého propadu). Most přes železniční trať už je komplet k přejití suchou nohou. Vybetonovány obě poloviny. Více na fotkách: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/151227


27.12.2015 20:00:25
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Martasi, ještě že jsi si na ten bahnitý výlet vzal ponožky cool max. Pak snad ani bahno nevadí... :lol: Vůbec by mě nenapadlo, že když je relativně pěkné a jarní počasí bez deště, že se lze takto zabořit po kotníky do budoucí dálnice. Díky za fotky !


27.12.2015 23:18:09
Profil
 

Příspěvky: 169
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Foto č.52 nejvíc :)))) Palec nahoru :)))) :lol:


28.12.2015 10:24:13
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
No ponožky skončily mokré v igelitovém sáčku. Byla to chuťovka, ale naštěstí jsem zapadl na úplném konci focení. Očistná kůra bot v kalužích byla taky záživná :-) Doufám, že příště už ta pevnější zemina bude navezená všude.


28.12.2015 12:04:16
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Snad bude ta zemina priste pevnejsi (zmrzlejsi) :lol:

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


28.12.2015 18:01:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Teda co tady chtějí stavět do srpna 2017?! :shock:


29.12.2015 11:11:03
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Dobrá otázka !


29.12.2015 13:55:15
Profil
 

Příspěvky: 1888
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
michal píše:
Teda co tady chtějí stavět do srpna 2017?! :shock:


A to ještě píšou, že v tom srpnu 2017 to bude zprovozněno jen provizorně ! Definitivně hotovo a plně zprovozněno to bude až v roce 2018. Vůbec tomu nerozumím, téhle pomalosti .......


29.12.2015 14:03:54
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Hlavně porovnáním fotek z dostavby D8 / na vánoce příští rok má být zprovozněno / a martasovými fotkami z D11. Buď je časově nesmysl otevření D8 nebo naopak D11.


29.12.2015 14:22:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1069 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz