Právě je 27.4.2021 18:06:39




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1069 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Další
 1105-2 Osičky - Hradec Králové 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 24
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
kot píše:
...Už jsem se bál, že ti někdo ukradl kolo. :lol: ...


:D taky mi to tak prislo :ok: :D


27.5.2016 6:48:41
Profil
 

Příspěvky: 24
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
A propos, kdyz to nevim tak se zeptam, v posledni fotogalerii foto c.15, Co to je za betonove prvky s tou dirou a drazkou po cele delce? Diky predem.


27.5.2016 6:54:20
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
štěrbinové žlaby.
Např.: http://www.betonika.cz/rubriky/produkty ... sterbinou/

Tady už je zabudovaný např. na Hradubické https://www.google.cz/maps/@50.1091201, ... 312!8i6656

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


27.5.2016 7:06:12
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Krádež kola bych hlásil, pač by to pro mé výlety mělo nedozírné následky :-) Jinak mě ještě zarazilo, že v trase na polích není přeloženo elektrické vedení. Na fotce č. 28 je vidět, že uprostřed stojí sloup. S ta jáma vedle rozhodně s přeložením nesouvisela.


27.5.2016 8:52:41
Profil
 

Příspěvky: 24
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
dvs píše:
štěrbinové žlaby


dekuji :ok:


27.5.2016 9:31:35
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Přijde mi fakt směšné a zároveň dost smutné, když člověk vezme v potaz rozestavěnost a stále nezměněná oficiální fakta, že tento 2460 m dlouhý úsek D11 má být zprovozněn o 7 měsíců později než 4788 m dlouhý úsek D4 Skalka-II/118...


27.5.2016 10:33:23
Profil
 

Příspěvky: 1888
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Tohle je věc investora, aby si "poručil" kratší termíny. Zatímco na rekonstrukci D1 začali tlačit na rychlost výstavby, protože tam jsou ty způsobené problémy nejviditelnější a novinářsky nejzajímavější, tak u jiných staveb na to zatím spíš kašlou. Alespoň u úseku, který je problematický tak nekonečně dlouho, bych očekával, tlak na to, že když se může konečně stavět, tak aby se tam dělalo 24 hodin denně a bylo to nejpozději "zítra" hotové. Ale snad se do budoucna zlepší i tohle, nezbývá než doufat. U D8 alespoň konečně stanovili termín do konce roku. Jinak by se to tam taky šolíchalo dalších 5 let ......


27.5.2016 10:48:24
Profil
 

Příspěvky: 406
Bydliště: Beroun nad Mží
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
No tak on zrovna ten termín zprovoznění náhodou jako na potvoru vychází těsně před parlamentními volbami, takže urychlení by bylo možné snad jedině že by Andrej Babiš oprášil svůj návrh uspořádat volby už v červnu :zvraci:

_________________
Z denního tisku
Průboj 18.12.1964 U Lovosic dali včera do užívání novou silnici. Motoristům umožní na trase Teplice—Praha jízdu mimo město Lovosice. Silnice, jež se v budoucnu stane levým pruhem dálnice Praha—Drážďany, vede západně od Lovosic...


27.5.2016 13:12:09
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Aktualizovaný leták:

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5511 ... 429947.pdf

Stavba byla z důvodu nedořešených majetkoprávních problémů rozdělena na následující části: km 78,910–86,460 (provozovaná část), km 86,460–88,300 (zakonzervovaná a neprovozovaná část), km 88,300–88,600 (vydáno platné stavební povolení, dosud nerealizováno), km 88,600–89,000 (úsek s nevypořádaným pozemkem parc. č. 189/4 k.ú. Vlčkovice), km 89,000–90,760 (část stavby 1105-2, kde bylo vydáno stavební povolení v 03/2013.)
Ve staničení km 86,460–88,600 a km 89,000–90,760 byly práce slavnostně zahájeny 22. července 2014. Předpoklad provizorního zprovoznění do km 90,760 (MÚK Kukleny – rampy A a B) je v srpnu 2017. Úplné zprovoznění do km 90,760 se předpokládá v srpnu roku 2018.
Dostavba chybějících dvou a půl kilometru dálnice u Kuklen a příprava dlouhodobě zakonzervovaného sousedního úseku začala výstavbou mimoúrovňové křižovatky u Kuklen.


22.7.2016 7:44:32
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
2 martas: Už se raketově blíží dva měsíce od tvé poslední fotocyklo výpravy. Doufám, že defekt ti nebrání vyrazit a všechny nás potěšit novým pohledem na ( snad ) pěkný pokrok. Díky


22.7.2016 11:41:32
Profil
 

Příspěvky: 24
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Treba emigroval :D


23.7.2016 7:01:06
Profil
 

Příspěvky: 749
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Hlavní most I/11 přes D11 na MÚK Kukleny se zdá být hotový včetně zábradlí.
na obou stranách je násep (pro I/11) dosypaný a zhutněný, těleso nové rozšířené I/11 se rýsuje. V brzké době by mohlo dojít k položení podkladních vrstev a pak nové vozovky.

Most obslužné komunikace přes I/11 (směrem ke kruháči) zatím bez výraznějších změn, na severní straně se k opěře nedosypává (nejspíš se čeká na uvolnění místa po přeložce).

Krátké pozorování z auta...


27.7.2016 7:03:37
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Mosquit to trefně nakousl, takže já jen doplním ze svého pohledu, který nebyl z auta. Kolo totiž opět funguje ;-) Zábradlí dnes montovali na jedné polovině mostu na I/11, na které jsou již vrstvy izolace. Druhá půlka je o něco méně "ustrojená". Most u kruháče má zábradlí z obou stran, ale ten nájezd na něho skutečně chybí. Jinak se kopali základy pro kanalizaci na konci úseku, kde byl zatím dosud pohyb prací minimální. Dále směrem k začátku úseku je to radost pohledět. Od Prahy směr MÚK Kukleny jsou na značné části (k mostu přes Plačický potok) již položené dvě vrstvy asfaltu. Z opačné strany právě pokládali první. To byla vůně :-) Středová kanalizace je na pohled hotová, stejně jako odtoky vedle náspu. Sloup VN, který minule překážel, už je přeložen. Asfalt je položen až k začátku úseku, kde už není výškový rozdíl vrstev mezi neprovozovanou částí dálnice a nově stavěnou. Tatrovky se tam točily jedna za druhou. Tempo opravdu znamenité. Čím dál více si říkám, co se tam bude do toho příštího podzimu dělat, když takhle makaj... Obrazem zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... ove/160727


27.7.2016 14:16:21
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Paráda, opět díky za krásný fotky! Tenhle úsek tedy bude celý AB?


27.7.2016 15:17:01
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Moc hezký pohled, díky za fotky! :ok:


27.7.2016 16:25:25
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Vyasfaltovat jednu větev a pustit to tudy. Ten rok bude ještě dlouhej.


29.7.2016 9:56:43
Profil
Administrátor

Příspěvky: 2203
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Však i v letáku se to tak píše:

Citace:
Předpoklad provizorního zprovoznění do km 90,760 (MÚK Kukleny – rampy
A a B) je v srpnu 2017. Úplné zprovoznění do km 90,760 se předpokládá v srpnu roku 2018.


Tím spíš ten termín působí nesmyslně.

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


29.7.2016 11:15:31
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Dovedu si představit, že koncem srpna by se zprovoznil nový most přes D11, byť práce tam je ještě hromada. Ale z toho letáku to zní jako snaha otevřít poloviční profil. Ovšem k čemu je otevření rampy A je pro mě opravdu záhadou... Jo kdyby to byly rampy B a E, pak by to smysl dávalo. Ale rampa A je nájezd od Chlumce směr Smiřice... A fakt prostě nechápu, proč se ta múk nepostavila celá naráz... :ko:


29.7.2016 15:23:31
Profil
 

Příspěvky: 204
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Oni asi musí cestou půlprofilu jít, současné provizorní napojení na konci dálnice zasahuje do hlavního pásu, takže tam 50 m tělesa pravého pruhu na Hradec chybí, to bude nutné dostavět, jednou možností je to zavřít a poslat na D35, druhou je zprovoznit levý pás až ke Křižovatce u Kuklen. Podle toho jak finišovali mosty bych si tipl, že B je správně


29.7.2016 22:13:16
Profil
 

Příspěvky: 268
Bydliště: HK
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové - dostavba D11
Zítra a pozítří v závislosti na počasí proběhne pokládka 1. a 2. podkladní asfaltové vrstvy v km 88,385 (most - SO 213) po MÚK Kukleny.


8.8.2016 10:02:30
Profil
 

Příspěvky: 268
Bydliště: HK
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové - dostavba D11
Včera se podařilo položit 1. podkladní vrstvu z ACP 22S v délce 500m na jízdním pásu od mostu v km 89,915 směrem na Prahu (na druhém jízdním pásu jsou už 2 podkladní vrstvy hotové - od mostu v km 89,915 směrem proti staničení - tedy na Prahu). Pokládku 2. vrstvy překazil déšť.
Připravuje se pokládka 2 asf. podkladních vrstev od mostu (SO 215) v km 89,915 směrem k MÚK, včetně připojovacích pruhů k MÚK - bude to opět cca 500m. To by mělo proběhnout v nejbližší době. Potom se položí balená na větev MÚK do HK a od Chlumce.
Na SO 113 Přeložce silnice I/11 pokládal Metrostav včera a dnes asf. podkladní vrstvy.


10.8.2016 12:34:13
Profil
 

Příspěvky: 268
Bydliště: HK
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové dostavba D1105
včera jsem poslal na mapmana nějaké foto z průběhu prací a zatím v galerii nejsou - dnes jsem zase nějaké nafotil, ale zatím jsem neměl čas je poslat.


11.8.2016 20:46:53
Profil
 

Příspěvky: 268
Bydliště: HK
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové - dostavba D11
Dnes byla dokončena pokládka 2. podkladní vrstvy z ACP 22S po km 90,270 vpravo a zítra se začne pokládat od mostu SO 215 po km 90,235 na levé straně směr HK. Zároveň Metrostav pokládal MZK na kolektorech a začal MZK také na větvi B.
Vše to směřuje na spuštění provozu na mostě přes D11 (někdy na podzim).
Fotky bych sem vložil, ale nevím jak.


15.8.2016 15:25:30
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
Tak to jsou velmi dobré zprávy. Aspoň někde se staví tempem, které odpovídá potřebě nových dálničních kilometrů u nás...


15.8.2016 16:27:08
Profil
 

Příspěvky: 268
Bydliště: HK
Příspěvek Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové
fotky jsou přidány


16.8.2016 13:39:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1069 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz