| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| 1105-2 Osičky - Hradec Králové http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=750 |
Stránka 26 z 43 |
| Autor: | bumbik [ 24.8.2016 9:49:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
to jako už je všude položený asfalt? tak co tam jako rok budou dělat? svodidla, VDZ a PHS ? |
|
| Autor: | Honey72 [ 24.8.2016 11:15:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Čekat, až se přiblíží říjnové parlamentní volby a slavnostně to tam někdo přijde přestřihnout. Jo, kdyby byly volby už letos, třeba by se i někdo přetrhl, aby vyjednal zkrácení termínu. |
|
| Autor: | Sosa [ 24.8.2016 12:07:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
To se opravdu krajským politikům tak nechce to zprovoznit? Možná by je pak lidi i volili. |
|
| Autor: | Sosa [ 24.8.2016 12:23:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
lulinak píše: zdravas maria, vcerejsi kratky prulet nad predmetnou lokalitou opet zde, ale zalezlo slunicko a tu malou mrchu kameru drzim v zubech takze zazraky neocekavat, nenadavat, nekricet. Howg. https://www.youtube.com/watch?v=NWuR-9oNiXU Super video. V podstatě by se už dalo jezdi. Chyb asfalt mosty, VDZ a svodidla. |
|
| Autor: | michal [ 24.8.2016 12:55:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Vždyť letos krajské volby jsou, takže načasování je přímo ideální - letos před volbami provizorní zprovoznění a příští rok slavnostní otevření celého úseku... |
|
| Autor: | Honey72 [ 24.8.2016 14:14:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Chápu to tak, že tento úsek měl být dokončen už dávno jako celá část od Poděbrad a další do Smiřic se měl začít stavět až kdo ví kdy. To smysl mělo. Když se konečně urovnal spor s Havránkovou a její famílií, předělávat projekt nebo povolení se asi nikomu raději moc nechtělo. Víme totiž jak to dopadá, když i malinkou změnu projektu oproti původnímu rádi napadají kdejaká individua nebo se musí znovu žádat posouzení, povolení a kolotoč by se mohl opakovat. |
|
| Autor: | pazve [ 24.8.2016 14:54:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Je to tak, že ty 2 větve MUK Kukleny se nerealizují proto, že jim propadlo ÚR a musí se dělat vše znovu... Je taky pravda, že doprava od Chlumce směrem na D11 bude minimální, takže ta větev moc chybět nebude - odbočení z D11 do Kuklen - to asi bude chybět víc, i když bude možnost odbočit na budoucí MUK u ČKD... S termínem zprovoznění si mělo vedení ŘSD vzpomenout na začátku sezóny, kdy se to ještě dalo stihnout, ale zaspali. Teď už to nejde i z důvodu, že firmy mají kapacity naplněny a není, kdo by to dělal. Ještě totiž chybí ložná a obrusná vrstva, dokončit SO 215 (tam ještě nejsou ani římsy), není dokončená izolace na SO 232, a další stavební objekty a technologie. Takže se můžete zatím těšit na listopad, až se pustí doprava po přeložce I/11. |
|
| Autor: | michal [ 24.8.2016 15:48:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Chápu, že na to nejsou povolení. Ale mě uniká ta logika, že se ta múk nepostavila rovnou celá. Realizují se větve, které nikam nevedou (D, F), a nestaví se větev, která vede na postavenou dálnici (H). To prostě nechápu. To není snaha ušetřit, to nijak nesouvisí s intenzitami, ani s výstavbou/zprovozněním navazujícího úseku. To je prostě něčí pitomý výmysl a je pro mě nepochopitelné, že ve schvalování takové stavby taková hloupost projde. |
|
| Autor: | Kuba [ 24.8.2016 18:02:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Jak na ty větve mohlo propadnou ÚR? Nechápu proč se na to nevydalo SP nebo se nepožádalo o prodloužení platnosti ÚR. To je fakt naprostý bordel a nehospodárnost. |
|
| Autor: | Mike [ 24.8.2016 23:11:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Kuba píše: Jak na ty větve mohlo propadnou ÚR? .. předpokládám, že za tím bude nějaký ten Vámi placený státní úředník |
|
| Autor: | pazve [ 25.8.2016 6:48:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Včera jsem přidal pár fotek do galerie D11. |
|
| Autor: | Sosa [ 25.8.2016 8:11:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Kuba píše: Jak na ty větve mohlo propadnou ÚR? Nechápu proč se na to nevydalo SP nebo se nepožádalo o prodloužení platnosti ÚR. To je fakt naprostý bordel a nehospodárnost. Větve jsou plánovány v dalším úseku, proto na ně nebylo ani UR žádáno. Zatím potřeba nejsou a kdy se bude stavět dál teprve uvidíme. |
|
| Autor: | michal [ 25.8.2016 8:24:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Sosa píše: Zatím potřeba nejsou a kdy se bude stavět dál teprve uvidíme. Přestaňte prosím opakovat tenhle nesmyslný argument, proč se ty větvě nestaví. Z těch, které se staví, nejsou potřeba hned tři. A budou. Takže tenhle argument opravdu nefunguje. |
|
| Autor: | Duben [ 25.8.2016 15:19:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Dekuji za video. |
|
| Autor: | vondr [ 25.8.2016 16:35:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
tady je odkaz na nejnovější fotky od Pazveho http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... /24-8-2016 |
|
| Autor: | pazve [ 26.8.2016 6:25:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Přidal jsem fotky z včerejší pokládky litého asfaltu na D1105 - SO 232 - stroj v chodu jsem bohužel nestihnul. |
|
| Autor: | Sosa [ 26.8.2016 7:20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
michal píše: Sosa píše: Zatím potřeba nejsou a kdy se bude stavět dál teprve uvidíme. Přestaňte prosím opakovat tenhle nesmyslný argument, proč se ty větvě nestaví. Z těch, které se staví, nejsou potřeba hned tři. A budou. Takže tenhle argument opravdu nefunguje. Ony ty dvě větve nebudou moc potřeba ani po dostavění návazného úseku, provoz Chlumec - Praha a Trutnov - HK v této křižovatce nebude nikdy velký. Myslím, že by se tyto větve nemuseli budovat vůbec. |
|
| Autor: | michal [ 26.8.2016 8:58:15 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové | ||
Jak můžete něco takového říct, když se tím samozřejmě někdo zabýval... https://mapy.cz/letecka?mereni-vzdalenosti&x=13.2820536&y=49.7092425&z=18&rm=937saxVoQjA0UtIDTGNn8qQGR5R1NMU1KAUQJjRg6PPJQj Což by ovšem vyžadovalo bourání, plány s tím rozhodně nepočítají.
|
|||
| Autor: | pazve [ 6.9.2016 8:18:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové - dostavba |
Přidal jsem pár fotek z postupu výstavby - práce pokračují hlavně za provizorní přeložkou silnice I/11, aby se mohla na podzim po převedení dopravy na novou definitivní přeložku I/11 rozebrat a na jaře dodělat těleso dálnice pod mostem. |
|
| Autor: | adamos [ 6.9.2016 9:02:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
galerie zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... e/6-9-2016 |
|
| Autor: | pazve [ 19.9.2016 9:35:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
přidal jsem pár fotek z pokračování prací na dostavbě 1105-2. |
|
| Autor: | kot [ 19.9.2016 9:54:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Dělám něco špatně, že fotky nevidím ani zde ani v Galerii ...??? |
|
| Autor: | kyk [ 19.9.2016 10:04:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
kot píše: Dělám něco špatně, že fotky nevidím ani zde ani v Galerii ...??? Tady, je to pod novým datumem.. http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... 16-9-2016/ |
|
| Autor: | kot [ 19.9.2016 21:25:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
Je to tak, že fotky 2 - 7 jsou pohled od MUK směr budoucí MUK Hradec - Hořice ? Omlouvám se, ale v Africe /10 000 km daleko/ vše vypadá trochu komplikovaněji. Pardon... |
|
| Autor: | pazve [ 20.9.2016 7:16:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové |
ano, většina fotek je pohled na stavbu směrem na Jaroměř - jinde se toho teď moc neděje - na SO 215 betonovali římsy, ... |
|
| Stránka 26 z 43 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|