České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

1105-2 Osičky - Hradec Králové
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=750
Stránka 26 z 43

Autor:  bumbik [ 24.8.2016 9:49:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

to jako už je všude položený asfalt? tak co tam jako rok budou dělat? svodidla, VDZ a PHS ?

Autor:  Honey72 [ 24.8.2016 11:15:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Čekat, až se přiblíží říjnové parlamentní volby a slavnostně to tam někdo přijde přestřihnout. Jo, kdyby byly volby už letos, třeba by se i někdo přetrhl, aby vyjednal zkrácení termínu.

Autor:  Sosa [ 24.8.2016 12:07:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

To se opravdu krajským politikům tak nechce to zprovoznit? Možná by je pak lidi i volili.

Autor:  Sosa [ 24.8.2016 12:23:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

lulinak píše:
zdravas maria, vcerejsi kratky prulet nad predmetnou lokalitou opet zde, ale zalezlo slunicko a tu malou mrchu kameru drzim v zubech takze zazraky neocekavat, nenadavat, nekricet. Howg.

https://www.youtube.com/watch?v=NWuR-9oNiXU

Super video. V podstatě by se už dalo jezdi. Chyb asfalt mosty, VDZ a svodidla.

Autor:  michal [ 24.8.2016 12:55:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Vždyť letos krajské volby jsou, takže načasování je přímo ideální - letos před volbami provizorní zprovoznění a příští rok slavnostní otevření celého úseku... :crazy: Jen pořád nechápu, proč někomu stálo za to nerealizovat ty dvě větvě múk Kukleny. Přitom se kvůli nim musí provizorně řešit odbočení na té nové přeložce a až se budou stavět, bude se to tam muset rozkopat. Žádná úspora, naopak výdaje navíc. Prostě nechápu... :zvraci:

Autor:  Honey72 [ 24.8.2016 14:14:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Chápu to tak, že tento úsek měl být dokončen už dávno jako celá část od Poděbrad a další do Smiřic se měl začít stavět až kdo ví kdy. To smysl mělo.

Když se konečně urovnal spor s Havránkovou a její famílií, předělávat projekt nebo povolení se asi nikomu raději moc nechtělo. Víme totiž jak to dopadá, když i malinkou změnu projektu oproti původnímu rádi napadají kdejaká individua nebo se musí znovu žádat posouzení, povolení a kolotoč by se mohl opakovat.

Autor:  pazve [ 24.8.2016 14:54:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Je to tak, že ty 2 větve MUK Kukleny se nerealizují proto, že jim propadlo ÚR a musí se dělat vše znovu... Je taky pravda, že doprava od Chlumce směrem na D11 bude minimální, takže ta větev moc chybět nebude - odbočení z D11 do Kuklen - to asi bude chybět víc, i když bude možnost odbočit na budoucí MUK u ČKD...
S termínem zprovoznění si mělo vedení ŘSD vzpomenout na začátku sezóny, kdy se to ještě dalo stihnout, ale zaspali. Teď už to nejde i z důvodu, že firmy mají kapacity naplněny a není, kdo by to dělal. Ještě totiž chybí ložná a obrusná vrstva, dokončit SO 215 (tam ještě nejsou ani římsy), není dokončená izolace na SO 232, a další stavební objekty a technologie.
Takže se můžete zatím těšit na listopad, až se pustí doprava po přeložce I/11.

Autor:  michal [ 24.8.2016 15:48:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Chápu, že na to nejsou povolení. Ale mě uniká ta logika, že se ta múk nepostavila rovnou celá. Realizují se větve, které nikam nevedou (D, F), a nestaví se větev, která vede na postavenou dálnici (H). To prostě nechápu. To není snaha ušetřit, to nijak nesouvisí s intenzitami, ani s výstavbou/zprovozněním navazujícího úseku. To je prostě něčí pitomý výmysl a je pro mě nepochopitelné, že ve schvalování takové stavby taková hloupost projde.

Autor:  Kuba [ 24.8.2016 18:02:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Jak na ty větve mohlo propadnou ÚR? Nechápu proč se na to nevydalo SP nebo se nepožádalo o prodloužení platnosti ÚR. To je fakt naprostý bordel a nehospodárnost.

Autor:  Mike [ 24.8.2016 23:11:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Kuba píše:
Jak na ty větve mohlo propadnou ÚR? ..

předpokládám, že za tím bude nějaký ten
Vámi placený státní úředník

Autor:  pazve [ 25.8.2016 6:48:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Včera jsem přidal pár fotek do galerie D11.

Autor:  Sosa [ 25.8.2016 8:11:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Kuba píše:
Jak na ty větve mohlo propadnou ÚR? Nechápu proč se na to nevydalo SP nebo se nepožádalo o prodloužení platnosti ÚR. To je fakt naprostý bordel a nehospodárnost.

Větve jsou plánovány v dalším úseku, proto na ně nebylo ani UR žádáno. Zatím potřeba nejsou a kdy se bude stavět dál teprve uvidíme.

Autor:  michal [ 25.8.2016 8:24:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Sosa píše:
Zatím potřeba nejsou a kdy se bude stavět dál teprve uvidíme.


Přestaňte prosím opakovat tenhle nesmyslný argument, proč se ty větvě nestaví. Z těch, které se staví, nejsou potřeba hned tři. A budou. Takže tenhle argument opravdu nefunguje.

Autor:  Duben [ 25.8.2016 15:19:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Dekuji za video. ;)

Autor:  vondr [ 25.8.2016 16:35:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

tady je odkaz na nejnovější fotky od Pazveho
http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... /24-8-2016

Autor:  pazve [ 26.8.2016 6:25:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Přidal jsem fotky z včerejší pokládky litého asfaltu na D1105 - SO 232 - stroj v chodu jsem bohužel nestihnul.

Autor:  Sosa [ 26.8.2016 7:20:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

michal píše:
Sosa píše:
Zatím potřeba nejsou a kdy se bude stavět dál teprve uvidíme.


Přestaňte prosím opakovat tenhle nesmyslný argument, proč se ty větvě nestaví. Z těch, které se staví, nejsou potřeba hned tři. A budou. Takže tenhle argument opravdu nefunguje.

Ony ty dvě větve nebudou moc potřeba ani po dostavění návazného úseku, provoz Chlumec - Praha a Trutnov - HK v této křižovatce nebude nikdy velký. Myslím, že by se tyto větve nemuseli budovat vůbec.

Autor:  michal [ 26.8.2016 8:58:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Jak můžete něco takového říct, když se tím samozřejmě někdo zabýval... :D Každopádně bez větve G se z úseku 1107 nedá sjet, ta se musí postavit. Leda že by někdo chtěl vymyslet podobně nepřehledný a nebezpečný přejezd jako je tady.
https://mapy.cz/letecka?mereni-vzdalenosti&x=13.2820536&y=49.7092425&z=18&rm=937saxVoQjA0UtIDTGNn8qQGR5R1NMU1KAUQJjRg6PPJQj
Což by ovšem vyžadovalo bourání, plány s tím rozhodně nepočítají.

Přílohy:
123456789.jpg
123456789.jpg [ 120.19 KiB | Zobrazeno 5042 krát ]

Autor:  pazve [ 6.9.2016 8:18:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové - dostavba

Přidal jsem pár fotek z postupu výstavby - práce pokračují hlavně za provizorní přeložkou silnice I/11, aby se mohla na podzim po převedení dopravy na novou definitivní přeložku I/11 rozebrat a na jaře dodělat těleso dálnice pod mostem.

Autor:  adamos [ 6.9.2016 9:02:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

galerie zde: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... e/6-9-2016

Autor:  pazve [ 19.9.2016 9:35:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

přidal jsem pár fotek z pokračování prací na dostavbě 1105-2.

Autor:  kot [ 19.9.2016 9:54:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Dělám něco špatně, že fotky nevidím ani zde ani v Galerii ...??? :o

Autor:  kyk [ 19.9.2016 10:04:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

kot píše:
Dělám něco špatně, že fotky nevidím ani zde ani v Galerii ...??? :o

Tady, je to pod novým datumem.. http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... 16-9-2016/

Autor:  kot [ 19.9.2016 21:25:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

Je to tak, že fotky 2 - 7 jsou pohled od MUK směr budoucí MUK Hradec - Hořice ? Omlouvám se, ale v Africe /10 000 km daleko/ vše vypadá trochu komplikovaněji. Pardon... :P

Autor:  pazve [ 20.9.2016 7:16:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: 1105-2 Osičky - Hradec Králové

ano, většina fotek je pohled na stavbu směrem na Jaroměř - jinde se toho teď moc neděje - na SO 215 betonovali římsy, ...

Stránka 26 z 43 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/