České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Pozemkové spory (kauza Havránková)
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=71&t=77
Stránka 34 z 51

Autor:  martini [ 11.11.2011 11:05:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Anketa však i přes tento článek je stále aktuální, stále není na LV všech pozemků zapsán vlastník Česká republika :-(

Autor:  pp21 [ 23.11.2011 10:16:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

medvid píše:
...Nyní je schválena výměna pozemků, řekl ministr Dobeš...
http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-ce ... novu-zacit

Náhodou jsem objevil přesný význam slov je schválena výměna pozemků :)
http://www.silnice-zeleznice.cz/clanek/ ... do-hradce/
Citace:
Publikováno: 10.11.2011, Aktualizováno: 21.11.2011 14:42
Rubrika: 2011
Dozorčí rada Pozemkového fondu dnes schválila výměnu pozemků dálnice D11 do Hradce Králové s farmářkou Ludmilou Havránkovou. V příštím roce tak začne archeologický průzkum pozemků a po něm bude zahájena výstavba. ČTK to řekl ministr dopravy Pavel Dobeš.

Autor:  kot [ 27.11.2011 20:24:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

martini píše:
Anketa však i přes tento článek je stále aktuální, stále není na LV všech pozemků zapsán vlastník Česká republika :-(
Nějaké nové zprávy z katastru Martini ? Díky

Autor:  Avantime [ 27.11.2011 22:42:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Trochu jsem si proklikal katastrální mapu k. ú. Vlčkovice u Praskačky a zdá se mi, že v tomto k. ú. je překážkou pozemek parcelní číslo 189/4, který je stále ve vlastnictví p. Havránkové a p. Štrosové. V k. ú. Plačice jsou ve vlastnictví p. Havránkové potřebné pozemky parcelní číslo 827/16 a 827/17. Jinak jsem nabyl dojmu, že s výjimkou jmenovaných pozemků jsou mezi železniční tratí a silnicí II/611 již všechny potřebné pozemky pro hlavní trasu dálnice v majetku ŘSD.

Autor:  GiuseppeS [ 27.11.2011 22:51:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

kot píše:
martini píše:
Anketa však i přes tento článek je stále aktuální, stále není na LV všech pozemků zapsán vlastník Česká republika :-(
Nějaké nové zprávy z katastru Martini ? Díky


Nejsem Martini, ale v katastru nic nového není. Jedna z nutných podmínek pro splnění odkládacích podmínek smlouvy z 6.5.2011 byla splněna, ale nejsou si jistý, jestli je vše hotovo ... Minimálně si asi musí smluvní strany potvrdit, že je vše O.K. a až pak to půjde na katastr.

Autor:  kot [ 28.11.2011 14:55:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Díky vám oběma za superrychlou odpovědˇ. :D Bohužel žádné extra zprávy,ale těší mě moc,že to máte oba pod kontrolou! Ještě jednou dík. 2 Avantime: Mohu prudit ještě jednou? Kolik m2 či ha mají ty tři nepřevedené pozemky. Prosím každý zvlášť. Díky! :ok:

Autor:  Avantime [ 28.11.2011 15:20:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

kot píše:
2 Avantime: Mohu prudit ještě jednou? Kolik m2 či ha mají ty tři nepřevedené pozemky.

Pozemek p. č. 189/4 v k. ú. Vlčkovice u Praskačky má 2737 m2, pozemky p. č. 827/16 a 827/17 v k. ú. Plačice mají 54182, resp. 346 m2. Stačí si to jednoduše vyhledat na http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberParcelu.aspx, ale tentokrát budu ještě hodný. ;-)

Autor:  kot [ 28.11.2011 16:33:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Díky a ještě jednou díky !!! :ok: A navíc jsem ještě do budoucna chytřejší. Dík :D :kladivo:

Autor:  Mike [ 28.11.2011 22:36:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

njn, ale jestli to tedy proběhne, tak co pak ?
nouzová varianta křižovatky
plnohodnotná křižovatka
dálnice až do Předměřic

:?: :?: :?:

Autor:  pp21 [ 28.11.2011 23:45:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Mike píše:
njn, ale jestli to tedy proběhne, tak co pak ?

Nulová varianta? Očividně už pár let funguje :(

Autor:  dobrenz [ 29.11.2011 15:54:34 ]
Předmět příspěvku:  www.tyden.cz

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dopr ... 18717.html
tak baba to nechce ani za 90 MEGA! no co za tim muze bejt? I presto, ze cesi nejsou ideovi vulkani, tak tak natvrdli snad taky nejsou.

Autor:  kot [ 30.11.2011 18:28:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Baba to dělá víc než dobře..... Stále chce pěstovat řepu mrkev a jiné pochutiny a všichni jí to žerou. Ona se jim spokojeně doma směje jak je vočůrala. Když nic jiného tak se těší na dotace za neobdělávanou půdu. Co by víc chtěla v jejím věku. Takový prachy nikdo z nás vydělat nezvládne. A to jí fakt nezávidím. Rodiče jí to přes restituci poslali.... Takže vlastně dobře prodá rodinný majetek. Proč né, ale k...a, ať už to je a jde už stavět!!!!! No co vy na to??????? :crazy: :oops: :kladivo:

Autor:  GiuseppeS [ 1.12.2011 0:23:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Potvrzeno: žábou na prameni je v tuto chvíli sestra, pozemky jen Havránkové jsou v procesu:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/kralovehradecky/clanek.phtml?id=723321

Autor:  kalanis [ 1.12.2011 0:48:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Dorazí vyvlastnění.
Jinak zatím jeden z největších úspěchů Bárty a véčkařů.

Autor:  dobrenz [ 1.12.2011 10:59:58 ]
Předmět příspěvku:  to Giussepe : baba to ma se sestrou promakany

jeste to bude stat 30 mega navic. A jak Havrankovy ten Dobes dekoval v televizi. Choval se jak nejakej lokaj, kterej vod havrankovy dostal ty pozemky gratis. Takovi lokaji jako Barta a Dobes nemaji bejt ministri, kdyz nemaji energii!

Autor:  Dr.Fe1 [ 1.12.2011 11:14:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Jak dlouho může trvat vyvlastnění ? Aby to nebylo dalších 17 let :-(

Autor:  Michal R [ 1.12.2011 11:18:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Zdravím, navrhuji přejmenovat toto vlákno na Pozemkové spory (kauza Štrosová).... a klidně se může přidat i nová hlasovací soutěž :-)

Autor:  Dr.Fe1 [ 1.12.2011 11:21:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Michal R: A až my nebudem, tak na tomto vlákně budou diskutovat naše děti a vnuci :-)

Autor:  Avantime [ 1.12.2011 11:31:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Aktuálně.cz píše:
Parcela Štrosové má rozlohu čtvrt hektaru a leží přímo v trase dálnice nedaleko od dosud dokončené části. Bez dohody o pozemku tak stavět nejde. K případným jednáním se státem je Štros podle svých slov připraven. Už dříve nicméně uvedl, že případným snahám o vyvlastnění se bude soudně bránit. Štros zároveň dodal, že pozemek je stále ve společném vlastnictví jeho matky a Havránkové.

Takže se zřejmě opravdu jedná o ten pozemek p. č. 189/4 v k. ú. Vlčkovice u Praskačky, ten má výměru 2737 m2, tedy něco přes čtvrt hektaru. A to spoluvlastnictví také sedí. Tady se na něj můžete podívat.

Autor:  adamos [ 1.12.2011 11:54:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Stát by nemusel platit celý pozemek. Část by mohl vyměnit za sousední 150/65, který snad nebude ke stavbě dálnice potřeba :-)

Přílohy:
150-65.JPG
150-65.JPG [ 70.71 KiB | Zobrazeno 4085 krát ]

Autor:  kamil [ 1.12.2011 17:29:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Myslim, ze az udelaji arch. pruzkum, mohla by se zacit stavet alespon ta MUK a most pres trat - to je casove nejnarocnejsi, ten zbytek se da udelat pomerne rychle, tedy pokud tam nejsou nejake extremni navazky, ktere by musely sedat (osobne myslim ze ne).

Autor:  Lenny [ 1.12.2011 18:54:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Co to je za blbost, že spor o pozemky trval od roku 1994? Tehdá ještě nebyla definitivně ani vybraná varianta. A územní rozhodnutí, je snad z roku 2000. A vykupovat pozemky lze až z pravomocným ÚR. ;)

Autor:  GiuseppeS [ 1.12.2011 21:29:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

adamos píše:
Stát by nemusel platit celý pozemek. Část by mohl vyměnit za sousední 150/65, který snad nebude ke stavbě dálnice potřeba :-)

Ten má ale jen 3 metry čtvereční 8-)

Autor:  adamos [ 2.12.2011 10:41:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

GiuseppeS píše:
adamos píše:
Stát by nemusel platit celý pozemek. Část by mohl vyměnit za sousední 150/65, který snad nebude ke stavbě dálnice potřeba :-)

Ten má ale jen 3 metry čtvereční 8-)

BINGO!!!

Autor:  Avantime [ 10.12.2011 11:53:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pozemkové spory (kauza Havránková)

Stále žádná změna, pozemek parcelní číslo 189/4 k. ú. Vlčkovice u Praskačky je stále ve vlastnictví p. Havránkové a p. Štrosové, pozemky parcelní číslo 827/16 a 827/17 v k. ú. Plačice stále ve vlastnictví p. Havránkové.

Stránka 34 z 51 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/