Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Odpovědět
krtek700
Příspěvky: 1134
Registrován: 6.12.2015 12:16:17

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od krtek700 »

michal píše:Kdepak. Ona sviti vsude 70, ale na urovni muk Letna je na leve strane jedna jedina znacka evidentne nefunkcni a sviti na ni porad 50, i kdyz neni zadny provoz a vsude sviti 70. Jinak 50 od Troji po Strahov je pro me zcela bezna situace.
Nějak dlouhodobě? Já si toho tedy nevšiml, zkusím se dneska kouknout :D. A už je kontaktován někdo zodpovědný? Tady na fóru se to možná vyřeší, ale ne tak rychle :D
krtek700
Příspěvky: 1134
Registrován: 6.12.2015 12:16:17

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od krtek700 »

Tak potvrzuji. Je to na levé i pravé straně, rovnou jsem to i nahlásil.
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od mbmat »

Je to kvůli tomu, že jsou po nehodě zničená ta zádržná svodidla v rozvětvení, proto v tomto místě je omezena rychlost.
kot
Příspěvky: 10365
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od kot »

A jak je to dlouho od té nehody ?
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od mbmat »

To nevím, minulý týden to tam ale podle mě nebylo.
kot
Příspěvky: 10365
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od kot »

Já jsem jen velmi zřídkavý řidič Blankou, ale zdálo se mi, že už to tam bylo cca před měsícem... /To jsem tam jel naposledy/ Ale přísahat bych na to nemohl !
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od mbmat »

Já tam jezdím skoro denně, ale taky bych za to ruku do ohně nedal. Každopádně, zaseklé nebo v poruše to není.
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od MPMP »

A to je právě ta situace, která tu již byla popisována. Chybí mi info, které znám z rakouských tunelů. Je-li COKOLI jinak než obvykle, bliká u dopravní značky oranžové světlo. To pak případnou změnu MPR nepřehlédnete.
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od michal »

Ja nevim, nechce se mi tam jet to fotit, jestli si to pamatuju presne. Ale 50 vpravo je podle me uz pro tu odbocovaci rampu. A tahle 50 vlevo je bych rekl az za tim rozpletem.
krtek700
Příspěvky: 1134
Registrován: 6.12.2015 12:16:17

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od krtek700 »

michal píše:Ja nevim, nechce se mi tam jet to fotit, jestli si to pamatuju presne. Ale 50 vpravo je podle me uz pro tu odbocovaci rampu. A tahle 50 vlevo je bych rekl az za tim rozpletem.
Jsou tam tehnicky 3 50. sjížděl jsem na Letné a zůstal jsem mimo odbočovací až do poslední chvíle a 50 je pro oba pruhy až za sjezdem.
kyk
Příspěvky: 954
Registrován: 22.7.2011 10:54:46
Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
Kontaktovat uživatele:

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od kyk »

Já jsem jel dnes směr P6 a v místě omezení byl průsak, pršelo hezky ze stropu tunelu - prostřední pruh
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od michal »

Ja tam vodu nezazil. A voda na silnici uprostred tunelu na kopci je asi neco, ceho by si clovek i vsimnul.
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od mbmat »

kyk píše:Já jsem jel dnes směr P6 a v místě omezení byl průsak, pršelo hezky ze stropu tunelu - prostřední pruh
Ano, skutečně, včera vyloženě tekl proud vody, jel sem tamtudy opakovaně. Dnes sem nejel tak nevím. Zítra se podívám. Každopádně, o tom, že je tam voda, je dostatečné info už od začátku tunelu - od Povltavské.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od Lynx »

Ve směru Troja - Smíchov není ta "50" na Letné zatímco všude jinde je "70", zas tak neobvyklá. Tohle se tam objevuje již delší dobu (v řádu měsíců či let), někdy tam je "50", někdy "70". Čím se to řídí, netuším. Ale asi to něják bude souviset s husototu provozu v rozpletu.
Dusanh
Příspěvky: 712
Registrován: 11.5.2010 10:53:25

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od Dusanh »

mbmat píše:
kyk píše:Já jsem jel dnes směr P6 a v místě omezení byl průsak, pršelo hezky ze stropu tunelu - prostřední pruh
Ano, skutečně, včera vyloženě tekl proud vody, jel sem tamtudy opakovaně. Dnes sem nejel tak nevím. Zítra se podívám. Každopádně, o tom, že je tam voda, je dostatečné info už od začátku tunelu - od Povltavské.
Jel jsem včera (tj. v úterý 6.8.), crčelo to docela vydatně :shock:
kot
Příspěvky: 10365
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od kot »

Jel jsem tam včera, doprava okolo sjezdu Letná nijak velká. Začal jsem před 50kou rozumně přibrzďovat a málem jsem měl nějakého nepozorného spěchala v kufru. Ještě mě vytruboval a po té co mě na 50ce předjížděl ještě gestikuloval. Není to příliš bezpečné místo...
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od michal »

Ja teda zazil drobnou sprsku na predni sklo ve smeru do Troji vcera vecer, asi zhruba na stejne urovni. Ale po vode smer Smichov patram stale marne. Nicmene mam za to, ze vetsina pravidelne jezdicich uz tu 50 smer Smichov zacala ignorovat jako buzeraci ci poruchu, coz je ponekud nebezpecne...
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od michal »

Tak ta 50 smer Smichov uz nesviti. Ale uz jsem zazil ve smeru Troja zhruba ve stejnych mistech 50 kvuli hlaseni "voda na vozovce".
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od Lynx »

michal píše:Ja teda zazil drobnou sprsku na predni sklo ve smeru do Troji vcera vecer, asi zhruba na stejne urovni. Ale po vode smer Smichov patram stale marne.
Mám stejnou zkušenost. Dostal jsem spršku ve středním pruhu směr Troja, bylo to cca před týdnem, tedy zhruba jako ve Vašem případě. Směrem na Smíchov jsem si nikdy průsaku nevšiml. Dnes jsem tam jel znova (směr Troja) a sprška nebyla.
ElWapp
Příspěvky: 1640
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od ElWapp »

https://www.facebook.com/plugins/post.p ... 1215980243
Adam Scheinherr píše:BLANKA JE KONEČNĚ ZKOLAUDOVANÁ

Nastupoval jsem do funkce s tím, že dlouhá, a pro Pražany mnohdy nepříjemná, kapitola tunelu Blanka se musí co nejdříve uzavřít. Reorganizoval jsem proto magistrátní investiční odbor a vytvořil oddělení čistě pro Městský okruh, abychom mohli kolaudaci co nejrychleji dotáhnout do konce. A to se nám dnes podařilo! Konečně máme volnější ruce na výstavbu navazujícího vnitřního okruhu.
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od 1975 »

Zajímavé je, že podmínkou (jak EIA, tak kolaudace) bylo zprovoznění severní části Pražského okruhu. No, a nyní, po x letech, "Scheinherrovi právníci" přišli na to, že podmínka byla od počátku neplatná, protože nebyla vymahatelná - okruh staví "jiná organizace" (ŘSD), takže to Praha nemůže ovlivnit...
No, jsem zvědav, co na to Vráťa Šiler, nebeo Mirek Patriků

EDIT: už se objevilo i na indes.

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/blank ... zpravy_zuf
jozka
Příspěvky: 2761
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od jozka »

Tohle mne docela zaujalo... magistratni pravnici reknou, ze neco neplati, magistrat prdne razitko na kolaudaci a vse je v pohode?
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od michal »

Co to zas ve smeru Smichov sviti za nesmysl s nerovnosti vozovky??? :crazy:
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od mbmat »

michal píše:Co to zas ve smeru Smichov sviti za nesmysl s nerovnosti vozovky??? :crazy:
Je to asi 3 týdny možná měsíc, co došlo k požáru v tunelu, kdy požár poškodil v místě asfalt (je to vidět v pravém jízdním pruhu).
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze

Příspěvek od michal »

A to jako vykricnik nestaci, to tam musi byt padesatka? To by pak treba v takove Freyove musela byt petka... :crazy: :ko: :ko: :ko:
Odpovědět

Zpět na „Městský okruh“