České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Blanka v provozu a její vliv na dopravu v Praze
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=72&t=133
Stránka 13 z 54

Autor:  kot [ 16.7.2015 13:24:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Doufejme, že zúžení dopravních tepen bude následovat rozšíření cyklostezek na Praze 5...Aut je v provozu hodně, kol málo. Je třeba nějaký grant od EU.

Autor:  Petanecek [ 17.7.2015 9:27:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

A když bude problém s Blankou, tak se P5 bude hoodně divit, co ji to tam stojí za kolony, neb nebude kapacita na odvedení aut z okolí Strakonické.

Autor:  Dr.Fe1 [ 17.7.2015 15:17:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Magistrát plánuje uzavřít Újezd a Karmelitskou. Řidiči mají jezdit Blankou

http://www.lidovky.cz/ze-smichova-na-ma ... _domov_ele

Autor:  Dr.Fe1 [ 11.8.2015 9:40:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Včera byla Krna v ČT, ale odkaz ani hledat nebudu, protože jako obvykle neřekla prakticky nic. Snad jen že se budou dopady zprovoznění Blanky nejdřív v řádu měsíců vyhodnocovat a pak až dělat opatření. Nevím, ale jestli si MČ nemůžou udělat svoje opatření bez ohledu na Magistrát. Pak tam byly nějáké náznaky o možnosti odvolání Stropnického. S tím, že by místo něj dělala jeho práci ona (těžko říct, jestli by to bylo zlepšení).

A pak taky říkala , že na zatunelování Holešoviček nemá názor, to prý bude řešit až po zprovoznění Blanky. Ona ostatně nemá názor asi na nic ....... kromě toho, že jsou podle ní všichni debilové. ;)

Autor:  Toxy [ 11.8.2015 10:37:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Jen se asi ještě nestihla na svůj názor ohledně Holešoviček zeptat pana majitele ANO...

Autor:  JiVi [ 11.8.2015 11:34:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

tak ona nemluvila ani tak o několika měsících, jako o určité době ... :D

Autor:  kyk [ 11.8.2015 12:33:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Potvrzuji Dr.Fe1
Co jsem ji tak sledoval tak to bylo samé: to není nyní k diskusi; to musí jít do diskuse; to není aktuální téma; za debily si stojím; teď nebudeme podávat trestní oznámení; analyzovat budeme až po otevření; zda to bude rok, nevím, nastavíme taková opatření, abychom zabránili chaosu...

Autor:  Dr.Fe1 [ 11.8.2015 16:28:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

JiVi: Máte pravdu. Ono vyrazit z ní cokoliv konkrétního byl nadlidský úkol.

Mimochodem to s tím Stropnickým Krnáčová vyhrotila hned dneska. Bůh (a nebo Babiš) ví jak to nakonec s tou koalicí dopadne.

Autor:  Sporilovak [ 26.8.2015 10:05:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Je tu někdo kdo dokáže vysvětlit co bude znamenat Blanka pro kolabující Spořilovskou a JS?

Autor:  Sporilovak [ 26.8.2015 10:06:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Je tu někdo kdo dokáže vysvětlit co bude znamenat Blanka pro kolabující Spořilovskou a JS?

Autor:  Dr.Fe1 [ 26.8.2015 11:12:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Vůbec nic.

Autor:  Kubajsu [ 26.8.2015 11:18:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Tak možná by se mohl trochu víc ucpávat Barranďák...

Autor:  Standa [ 26.8.2015 11:23:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Kubajsu píše:
Tak možná by se mohl trochu víc ucpávat Barranďák...
Proč? V jakém směru?

Autor:  Kubajsu [ 26.8.2015 11:31:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Pokud přijmeme myšlenku, že do sebe Blanka nějakou dopravu natáhne (proč jinak by se také stavěla), tak pro některé lidi bude určitě atraktivnější použít Blanku (a dále SAT, Mrázovku a JS), než projíždět centrem. Takže když na Barranďáku přibudou další auta, zřejmě se také bude víc ucpávat...

Autor:  Standa [ 26.8.2015 11:41:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

To zní logicky, ale zrovna v pondělí odpoledne jsem tam jel a bylo to pěkně ucpané ve směru na západ (postával jsem už od Spořilova), takže bych spíš čekal, že se do Blanky přesune část dopravy ve směru východ - západ a JS se naopak trochu uvolní. Uvidíme za pár měsíců po otevření, hlavně, aby se nedělaly nějaké zbrklé kroky hned ;) .

Autor:  Kubajsu [ 26.8.2015 11:54:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Přesně. Uvidíme ;)

Autor:  Sporilovak [ 28.8.2015 10:06:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

A po Blance bude mít magistrála jen 1 pruh pro auta, jak plánují Zelení, a tak se veškerá doprava povalí právě po JS a přes Spořilov co myslíte? A místo Běchovic, které se nikdy nedostaví, povede Pražský okruh právě centrem Prahy a nejhustěji obydlenými zónami. Docvaklo tohle vůbec někomu???

Autor:  kot [ 28.8.2015 10:10:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Pánové, hlavně aby se KONEČNĚ vidělo. Nedávno v nějaké debatě na ČT24 Šídlo řekl : Jestli se opravdu Blanka v září otevře, to se zatím neví... No, já si málem v obýváku uplivnul! :shock:

Autor:  Dr.Fe1 [ 28.8.2015 11:18:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Po všech těch odkladech se všichni bojí slíbit toho 20.9.2015 na stopro natvrdo, protože by je novináři roztrhali, kdyby se zase objevil nějáký problém. Což se může při zkouškách teoreticky ještě objevit, to nikdo na 100 pct nezaručí. Ale zatím to vypadá dobře, bez problémů.

Autor:  Kubajsu [ 28.8.2015 11:36:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Nemohla by se jedna a ta samá otázka objevovat jenom v jednom tématu?!

Autor:  Mario [ 19.9.2015 16:42:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Tak jsem se byl podívat na zprovoznění a je vidět, že semafory u výjezdů z Blanky ještě nejsou vůbec nastaveny. U výjezdu na ul. M. Horákové auta stály v kolonách, protože semafor na křižovatce měl asi 2min červenou/5-7 vteřin zelenou. Tak vždy tak projely tři auta a zas červená... V pondělí to tam bude asi zajímavé :-)

http://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x= ... to%20Praha

Autor:  Adam108 [ 19.9.2015 23:17:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Zajímalo by mě, proč výjezd na Prašném mostě od SAT nebyl nalajnován v podobě 3 pruhy rovně plus jeden s odbočením doprava jako je to na vizualizaci, ale byl nalajnován 1 rovně, prostředí na obě strany a jeden doprava. Dávalo by to o dost větší smysl, vzhledem k tomu, že provoz doprava bude minimální... (podle mě) :)
Příloha:
Poznámka: Vizualizace
animace-08-prasny.jpg
animace-08-prasny.jpg [ 246.64 KiB | Zobrazeno 3334 krát ]


skutečnost

E: teď vidím že cedule na vizualizaci říkají něco jiného než pruhy na vizualizaci :lol: No, je to přece jen vizualizace... Ale moje otázka zůstává stejná...

Autor:  kasme [ 19.9.2015 23:36:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

asi aby to bylo připraveno na situaci "tunel Dejvice uzavřen", to tam velký provoz vpravo bude :)

zrovna v tomhle místě se po zprovoznění srazila bočně dvě auta

Přílohy:
Poznámka: nehoda po zprovoznění tunelu Blanka
prasny-most.jpg
prasny-most.jpg [ 65.69 KiB | Zobrazeno 3333 krát ]

Autor:  monin [ 20.9.2015 8:45:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Včera večer projeto, bez stop vlhkosti, voda nezatejká, pade dodržena.. :)
https://www.facebook.com/11112072560034 ... =3&theater

Autor:  kuzzzma [ 20.9.2015 11:53:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Blanka po zprovoznění

Ta 50 je fakt k smíchu...Spíše naopak to způsobuje rizikove situace, kdyz najedete do 3 pruhu a pred vama 2 auta tak 45km/h.

Stránka 13 z 54 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/