České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=72&t=2359
Stránka 13 z 33

Autor:  michal [ 20.12.2016 10:45:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Stropnického hvězda začala "zářit" na Praze 3. Zvláštní, že Praha 3 je proti bulváru a chce dálnici v tunelu...

Autor:  kyk [ 20.12.2016 12:34:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Já se bráním tomu, aby byl městský okruh spojován se slovem dálnice.
Jediné co mají společné, jsou stavebně oddělené vícepruhové jízdní pásy.
Zde veškerá podobnost končí.

Autor:  mts [ 20.12.2016 12:47:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Pro zelenej mozek je to dálnice. Hodně aut, hodně pruhu, hodně dálnice...

Autor:  kot [ 20.12.2016 12:52:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

A žádná cyklostezka či cyklopruh v dohledu - hrůůůůza... :evil:

Autor:  Bobek [ 20.12.2016 14:03:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Povrchová varianta u v podstatě šestiramenné křižovatky je dopravně odsouzena k neúspěchu. Vzhledem k tomu, že jsme si mezitím území stihli poněkud zahustit a výstavba nějaké z variant V by tak byla dosti radostným zážitkem, asi bych se nakonec přimlouval za nějaké to Téčko.

Autor:  Standa [ 24.12.2016 9:13:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Jel jsem teď zase několikrát po Spojovací a napadlo mě, že by se mohla přejmenovat na Boulevard Matěje Stropnického ;) .

Autor:  Kuba [ 2.1.2017 19:07:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Na Stropnickýho už by mělli hodit síť
http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/shodne-se-prazska-vlada-na-dokonceni-blanky-mozna-uz-do-konce-roku-20170102.html

Autor:  kot [ 2.1.2017 19:39:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Síť je na toho blba málo. Praze 3 se není co divit. Hlavně aby v tom postoji vydržela. Bulvár místo tunelu s kolika že tisíci aut denně ? Je to opravdu šílenec. Hlavně že tam sám nebydlí...

Autor:  Michal R [ 2.1.2017 20:52:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Ahoj Kote, před pár dny jsem tu na fóru psal, že od doby co jsem naživo viděl a slyšel mladýho Stropnickýho mluvit na téma doprava v Praze (a nejen tam) jsem si naprosto jistý tím, že ten člověk není psychicky zdráv. Má naprosto obsedantní představy (na ty má samožřejně plné právo) na dopravu, automobilismus atd. ale prakticky je naprosto imunní vůči argumentům, není ochoten jakkoliv vůbec pochybovat o svých přestavách a vizích, i když je zjevné, že se jedná o naprosté nesmysly. Těžko to popsat, to se musí zažít. Takže, milý Kote, doporučuji ti si naordinovat sebekázeň, a nebrat pana Stropnického vážně. (btw: vždycky když slyším někde Stropnického, tak se mi vybaví příznivci Aštara Šerana... a nemůžu se toho zbavit 8-) )

Autor:  ku8a [ 3.1.2017 0:29:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Strana zelených, to jsou ti co chtějí jezdit na kole? Nevim proć, ale myslim že by to meli byt prave oni kdo by měl usilovat o zavedení dopravy pod povrch a dostavení okruhu.
To už zapomněli jak například vypadala doprava v okolí Malonstranskeho náměstí pred Blankou a nyní, kdy tam projede pomalu více tramvají než aut.
V tuhle chvili mi trvá cesta ze Smíchova do Kobylis 14 minut, pred dvouma rokama jsem musel mit stesti aby to bylo okolo 30minut.
Tunely sice stojí dost peněz, ale taky zrychlí cestu do nebo z Prahy a tim je v pohybu méné aut. Přijde mi, že ti politici ve všem hledají jen negativa a nemají na to koule, ale pokud zváží pro a proti, určitě jim toho plusového vyjde více.

Na celé Blance se hledali vždy negativa, ale jaká jsou od té doby co ji otevřeli? To, že existuje pár ulic, které byli přetížené už předem, protože chybí plno silnic. Ale že odlehčila plno čtvrtí od dopravy, to se proste nesmí říkat.

Takže ja jsem byl pro Blanku, jsem pro Blanku 2 a pokud se bude stavit Blanka 3 mezi 1 a 2 tak budu i pro ni :D

Autor:  JirkaS [ 3.1.2017 8:03:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Problém je, že oni chtějí, aby na kole jezdili všichni. Auto je přece fuj :-)

Autor:  KH [ 3.1.2017 12:48:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Problém je, že Zelení razí myšlenku "lepší infrastruktura = více aut". Cílem není, aby všichni jezdili na kole, ale spíš aby nikdo nejezdil autem. Ale samozřejmě kážou vodu...

Autor:  michal [ 3.1.2017 13:16:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Neříkávali kdysi zelení, že auto a IAD skončí s ropou, takže škoda ničit krajinu dálnicemi...?

http://ekonomika.idnes.cz/pruzkum-kpmg-manazeri-autoprumyslu-2017-d9m-/eko-doprava.aspx?c=A170103_2296082_eko-doprava_rny

Autor:  AUTOsro [ 11.1.2017 19:58:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

V podmínkách EIA je zavedení mýta, to nicméně není z hlediska naší legilativy možné (A*M o tom píše zde: http://www.auto-mat.cz/2016/01/opatreni ... opravy-33/ ).

Napadají mě tedy 2 možné důsledky:

A) Podmínka není legální, okruh tedy můžeme v klidu postavit bez mýta.
B) Podmínka není legální, není tudíž možné stavbu legálně postavit ==> není možné jí postavit.

Tuší někdo, jestli je správně varianta A, nebo B?

Autor:  Sosa [ 12.1.2017 8:48:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

EIA není závazná, je to podklad pro vydání stanoviska odboru životního prostředí příslušného úřadu (kraj, ministerstvo). Jen je nutno EIA mít dle příslušného zákona.
Navíc o jaké mýto se jedná, pro veškerou dopravu, či jen pro nákladní?

Autor:  AUTOsro [ 17.1.2017 17:52:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Určitě se jedná o mýto pro veškerou dopravu, teď bohužel nemám čas najít to přesně v EIA, mýto pro nákladní dopravu by nesnížilo intenzitu provozu tak výrazně. Dle návrhu mýta z roku 2009 http://zpravy.idnes.cz/praha-zavede-myt ... _praha_lpo se mělo platit 120 Kč za vjezd do centra, realizace se to zatím nedočkalo, naštěstí, protože pokud by někdo jezdil do Prahy autem každý den do práce, zaplatil by ročně 24 000 Kč :? Pak by mohla následovat řetězová reakce, když musí všichni platit Pražákům, proč by nemohli všichni platit i v Plzni, Brně, Ostravě, a proč jen v krajských městech, proč ne i v Havlíčkově Brodě, Chomutově, ... Celkově by to vedlo k výraznému zdražení dopravy, případně snížení komfortu.

Autor:  pivko [ 18.1.2017 11:49:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

No na druhou stranu je to ale možná jediný spravedlivý způsob, jak dopravu v centru Prahy skutečně systémově řešit. Mýto v rozumné výši bych tedy viděl určitě raději, než dnešní přístup: znechutíme neustálou buzerací řidičům jízdu tak, aby raději nejezdili. 120 Kč za vjezd do centra je určitě hodně. Bohatě by stačilo tak 40.

Autor:  jozka [ 18.1.2017 13:01:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Jakpak by se to asi vybiralo?

Autor:  musklin [ 18.1.2017 13:10:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

jozka píše:
Jakpak by se to asi vybiralo?


tak jak se to v 21 století dělá.

Teď jsem viděl zajímavý graf : peníze do IT / počet patentů v IT - ČR na špici v utrácení peněz, skoro poslední v patentech = utrácíme strašné peníze za zastaralé IT technologie, které pak nemají schopnost prosakovat do společnosti a generovat nějaký rozvoj v podobě nových patentů.
Nejsme schopni se v tom poměřovat ani s Polskem.
Ale to je zbytečná dikuze, když se stavba tunelu odmítá, protože kvůli jeho spotřebě bysme museli, podle některých, stavět novou atomovou elektrárnu.

Autor:  jozka [ 18.1.2017 14:33:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

No, ja prave v 21.stoleti ziju a uz jsem zazil leccos od pipnuti po odevzdani mince, proto se ptam. Ale pokud je diskuse zbytecna, pak je proste zbytecna.

K IT patentum mam dost rezervovany vztah, otazka je, kolik z toho jsou lestene prdy a kolik skutecne inovace.

Autor:  P_V [ 18.1.2017 15:13:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

musklin píše:
...se stavba tunelu odmítá, protože kvůli jeho spotřebě bysme museli, podle některých, stavět novou atomovou elektrárnu.
Podle jiných by tam to světlo a čerstvý vzduch laskavě lezly samy zvenku? Ano, technicky je to možné, musel by to být takový extrémní typ tunelu, tunel nulové délky. Takový ten co prosazuje Stropnický & IPR.

Autor:  kot [ 18.1.2017 21:52:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Tunel nulové délky zato s BOULEVARDEM...

Autor:  Martin z Ostravy [ 18.1.2017 22:48:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

a možná i s Bageterií Boulevard

Autor:  musklin [ 19.1.2017 10:10:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

velmi vtipné..
nejde o to, že tam čerstvý vzduch leze zvenku sám, ale o argumentaci, že spotřeba tunelu rozloží energetickou síť. A našla by se taková... stejná demagogie jako některé obstrukce zelených, ale na tu se tu nekouká.

Autor:  musklin [ 19.1.2017 10:11:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

jozka píše:
No, ja prave v 21.stoleti ziju a uz jsem zazil leccos od pipnuti po odevzdani mince, proto se ptam. Ale pokud je diskuse zbytecna, pak je proste zbytecna.

K IT patentum mam dost rezervovany vztah, otazka je, kolik z toho jsou lestene prdy a kolik skutecne inovace.


Tak on ten patent taky něco stojí, takže motivace patentovat leštěný prd není tak velká, jak se může zdát.

Stránka 13 z 33 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/