České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=72&t=2359
Stránka 20 z 33

Autor:  Kubajsu [ 14.9.2017 7:40:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

5% není moc lidí...

Autor:  Lynx [ 14.9.2017 7:51:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Blokaci výstavby okruhu asi schvaluje málokdo. Spousta lidí Zelené volí proto, že se snaží bránit zhušťování zástavby v sídlištích, likvidaci parků a volných ploch - tedy takové ty lokální věci ohledně zeleně. Ovšem fanatický odpor k automobilismu tihle lidé (potencionální voliči) většinou nesdílí.

Autor:  Kubajsu [ 14.9.2017 9:39:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Nevím no. Ale obávám se, že klidně každý dvacátý takhle švihlý být v Praze může.

Autor:  dvs [ 14.9.2017 11:32:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

strefil jste se
https://volby.cz/pls/kv2014/kv1111?xjaz ... 0&xvyber=0
Jedině, že kandidovali v trojkoalici, ale i někteří nezelní kadidáti vykazují v Praze podobné znaky.

Autor:  MPMP [ 14.9.2017 13:51:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

2kot, Kuba: No, mezi automobilisty rozhodně přátele nemá, ale abyste se nedivili, co umí udělat lidská závist. Pořád ještě je převaha obyvatel, kteří jezdí MHD a obávám se, že nemalé procento z nich si může říct: "když já nemůžu jezdit autem, tak tenhle to řidičům aspoň zkomplikuje".
Nerad bych byl prorokem špatných zpráv. :cry:

Autor:  JirkaS [ 14.9.2017 23:10:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Tohle není o závisti. Ale částečně je to vyvolané způsobem, jakým město (ne)řeší problémy. Já to vidím na odporu ke stavbám. Pokud každá stavba dostane výjimku, aby developer nemusel něco dodržet a mohl vydojit pozemek na maximum bez ohledu na okolí, tak jako protiakce začnou vznikat místní sdružení, která jsou pak samozřejmě proti jakékoliv výstavbě. Protože už mají zkušenost, že když jde o prachy, město nedodržuje ani své předpisy, takže bezpečným řešením je zablokovat cokoliv hned v počátku.

Autor:  Sch [ 19.9.2017 14:17:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Naprostý souhlas , ukažte mi jeden developerský projekt, který dodržel podmínky platné na začátku plánování? Jo, beru to osobně, jeden takový, projekt který má místo dvou nadzemních podlaží v původním územním plánu pět, mám před okny.
Zpět k tématu automobilizmu, Západní město dnes sídlo Siemens, v územním rozhodnutí bylo P+R se 750 místy. Ve stavebním povolením jich bylo už jen 70 a na takové malé P+R už město nesehnalo ani provozovatele.

Tato cedule počítala ještě s jednou lokalitou P+R, mohli to být Stodůlky?
Obrázek

Autor:  Lynx [ 20.9.2017 8:39:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

To s těmi Stodůlkami je velká lumpárna. Zredukovat P+R na desetinu a pak ho pro jistotu neotevřít vůbec, to je na kriminál. To že nesehnali provozovatele je věcí podmínek, tak je holt měli změnit, dokud provozovatele nenajdou a ne to brát jako argument k tomu, že to nezprovozní vůbec :ko:

Autor:  JirkaS [ 20.9.2017 11:52:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Otázka hlavně zní, proč by vůbec měli shánět provozovatele. Proč by to nemohlo provozovat město?

Autor:  Bobek [ 21.9.2017 6:32:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Před zastavěním bejvalo ještě jedno na Radlický. Ale jestli ho cedule pamatuje...

Autor:  FlakY` [ 7.10.2017 20:19:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Už jste dost mimo téma. Správný občan má sledovat dění okolo sebe a v rámci demokracie napravovat chyby ostatních. == konec OT ==

Autor:  michal [ 11.10.2017 12:57:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Nevíte, jestli existuje nějaká přehledná situace zobrazující napojení Vysočanské radiály na Městský okruh? Docela by mě zajímalo, jak to tam chtěli nacpat.

Autor:  Bobek [ 13.10.2017 10:10:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Stopy patrné zde:
http://servis.praha-mesto.cz/uzplan/uze ... ed1000.pdf

Autor:  P_V [ 13.10.2017 10:48:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

V platném ÚP je to trochu jinak, rampy jsou přimknuté k trati.
http://wgp.urm.cz/apps/tms/aplk/mnt/App_webUP/vykresy/V05/V05_05.pdf
Napojení po náspu zrušené trati už asi bylo opuštěno, kvůli blízkosti k sídlišti.

Ale jsou to dokumenty již zastaralé. Byly učiněny již dva pokusy o nový ÚP a několikrát se změnila politická reprezentace a s tím i názory na to, co s tím. Poslední verze je, že asi nic nebude, ale furt nic není oficiálně.

Autor:  Bobek [ 13.10.2017 11:56:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Pravda, taky je tam vlastně ještě povrchové vedení za nádražím.

Autor:  Kuba [ 6.11.2017 17:56:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Článek o zbývajícím úseku MO + Radlické radiále.
https://www.auto.cz/radlicka-radiala-praha-tunel-dokonceni-okruhu-spoji-blanku-jizni-spojkou-111026

Autor:  michal [ 6.11.2017 19:06:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Skoda vytopny Zlichov... :cry:

Autor:  michal [ 6.11.2017 19:25:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála


Tak nejak si nemyslim, ze by to tam slo narvat, i kdyby mistni nebyli proti... Taky uz se pomalu smiruju s myslenkou, ze VR skonci na Kbelske. Tak kdyby aspon teda neco provedli s tou Palmovkou a na Ceskomoravskou se dalo sjizdet z MO za Balabenkou, ne nesmyslne pred ni pres dvoje svetla...

Autor:  mts [ 7.11.2017 16:07:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Kéž by v tomhle amputačním běsnění aspoň zůstala zachována uzemní rezerva pro Bělohorskou a Vysočanskou radiálu. Až se jednou ukáže, že jsou potřeba nebo až pomine tahle divná doba, aby se ještě daly postavit…

Autor:  alabastr [ 20.11.2017 13:10:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Zde krátký rozhovor o dostavbě této části okruhu s Václavem Novotným (předseda klubu zastupitelů TOP 09 a nezávislých) a Petrou Kolínskou (náměstkyně primátorky pro územní plán a rozvoj)
Zůstává ve hře o dostavbu Městského okruhu více variant?

https://prazsky.denik.cz/dva-pohledy/zustava-ve-hre-o-dostavbu-mestskeho-okruhu-vice-variant-20171120.html

Autor:  ElWapp [ 21.11.2017 19:58:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

https://www.youtube.com/watch?v=W5IbLzqc3u4

Zenklovu ulici čeká rozsáhlá rekonstrukce

Nebyla tady stavební uzávěra, dokud se nevyřeší co a jak s Liběňskou spojkou?

Autor:  JirkaS [ 21.11.2017 21:08:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Jenže při čekání na vyřešení Libeňské spojky se to už začalo rozpadat :-)

Autor:  Jirka L [ 3.12.2017 19:11:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

První krůček k dostavbě vnitřního okruhu. Pražští zastupitelé schválili zakázku na projekt
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/2291671-dostavba-vnitrniho-okruhu-v-praze-pred-prvnim-kruckem-zastupitele-schvalili-zakazku

Autor:  Lynx [ 4.12.2017 9:30:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Kdo je projektant ? V článku jsem to nenašel.

Autor:  P_V [ 4.12.2017 9:53:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála

Co bude projektovat? Ještě není ani definitivně jasná trasa a polohy některých křižovatek, a to co je v platném ÚP, to nejspíš nebude.

Stránka 20 z 33 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/