| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=72&t=2359 |
Stránka 20 z 33 |
| Autor: | Kubajsu [ 14.9.2017 7:40:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
5% není moc lidí... |
|
| Autor: | Lynx [ 14.9.2017 7:51:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Blokaci výstavby okruhu asi schvaluje málokdo. Spousta lidí Zelené volí proto, že se snaží bránit zhušťování zástavby v sídlištích, likvidaci parků a volných ploch - tedy takové ty lokální věci ohledně zeleně. Ovšem fanatický odpor k automobilismu tihle lidé (potencionální voliči) většinou nesdílí. |
|
| Autor: | Kubajsu [ 14.9.2017 9:39:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Nevím no. Ale obávám se, že klidně každý dvacátý takhle švihlý být v Praze může. |
|
| Autor: | dvs [ 14.9.2017 11:32:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
strefil jste se https://volby.cz/pls/kv2014/kv1111?xjaz ... 0&xvyber=0 Jedině, že kandidovali v trojkoalici, ale i někteří nezelní kadidáti vykazují v Praze podobné znaky. |
|
| Autor: | MPMP [ 14.9.2017 13:51:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
2kot, Kuba: No, mezi automobilisty rozhodně přátele nemá, ale abyste se nedivili, co umí udělat lidská závist. Pořád ještě je převaha obyvatel, kteří jezdí MHD a obávám se, že nemalé procento z nich si může říct: "když já nemůžu jezdit autem, tak tenhle to řidičům aspoň zkomplikuje". Nerad bych byl prorokem špatných zpráv. |
|
| Autor: | JirkaS [ 14.9.2017 23:10:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Tohle není o závisti. Ale částečně je to vyvolané způsobem, jakým město (ne)řeší problémy. Já to vidím na odporu ke stavbám. Pokud každá stavba dostane výjimku, aby developer nemusel něco dodržet a mohl vydojit pozemek na maximum bez ohledu na okolí, tak jako protiakce začnou vznikat místní sdružení, která jsou pak samozřejmě proti jakékoliv výstavbě. Protože už mají zkušenost, že když jde o prachy, město nedodržuje ani své předpisy, takže bezpečným řešením je zablokovat cokoliv hned v počátku. |
|
| Autor: | Sch [ 19.9.2017 14:17:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Naprostý souhlas , ukažte mi jeden developerský projekt, který dodržel podmínky platné na začátku plánování? Jo, beru to osobně, jeden takový, projekt který má místo dvou nadzemních podlaží v původním územním plánu pět, mám před okny. Zpět k tématu automobilizmu, Západní město dnes sídlo Siemens, v územním rozhodnutí bylo P+R se 750 místy. Ve stavebním povolením jich bylo už jen 70 a na takové malé P+R už město nesehnalo ani provozovatele. Tato cedule počítala ještě s jednou lokalitou P+R, mohli to být Stodůlky?
|
|
| Autor: | Lynx [ 20.9.2017 8:39:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
To s těmi Stodůlkami je velká lumpárna. Zredukovat P+R na desetinu a pak ho pro jistotu neotevřít vůbec, to je na kriminál. To že nesehnali provozovatele je věcí podmínek, tak je holt měli změnit, dokud provozovatele nenajdou a ne to brát jako argument k tomu, že to nezprovozní vůbec |
|
| Autor: | JirkaS [ 20.9.2017 11:52:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Otázka hlavně zní, proč by vůbec měli shánět provozovatele. Proč by to nemohlo provozovat město? |
|
| Autor: | Bobek [ 21.9.2017 6:32:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Před zastavěním bejvalo ještě jedno na Radlický. Ale jestli ho cedule pamatuje... |
|
| Autor: | FlakY` [ 7.10.2017 20:19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Už jste dost mimo téma. Správný občan má sledovat dění okolo sebe a v rámci demokracie napravovat chyby ostatních. == konec OT == |
|
| Autor: | michal [ 11.10.2017 12:57:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Nevíte, jestli existuje nějaká přehledná situace zobrazující napojení Vysočanské radiály na Městský okruh? Docela by mě zajímalo, jak to tam chtěli nacpat. |
|
| Autor: | Bobek [ 13.10.2017 10:10:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Stopy patrné zde: http://servis.praha-mesto.cz/uzplan/uze ... ed1000.pdf |
|
| Autor: | P_V [ 13.10.2017 10:48:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
V platném ÚP je to trochu jinak, rampy jsou přimknuté k trati. http://wgp.urm.cz/apps/tms/aplk/mnt/App_webUP/vykresy/V05/V05_05.pdf Napojení po náspu zrušené trati už asi bylo opuštěno, kvůli blízkosti k sídlišti. Ale jsou to dokumenty již zastaralé. Byly učiněny již dva pokusy o nový ÚP a několikrát se změnila politická reprezentace a s tím i názory na to, co s tím. Poslední verze je, že asi nic nebude, ale furt nic není oficiálně. |
|
| Autor: | Bobek [ 13.10.2017 11:56:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Pravda, taky je tam vlastně ještě povrchové vedení za nádražím. |
|
| Autor: | Kuba [ 6.11.2017 17:56:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Článek o zbývajícím úseku MO + Radlické radiále. https://www.auto.cz/radlicka-radiala-praha-tunel-dokonceni-okruhu-spoji-blanku-jizni-spojkou-111026 |
|
| Autor: | michal [ 6.11.2017 19:06:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Skoda vytopny Zlichov... |
|
| Autor: | michal [ 6.11.2017 19:25:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Bobek píše: Stopy patrné zde: http://servis.praha-mesto.cz/uzplan/uze ... ed1000.pdf Tak nejak si nemyslim, ze by to tam slo narvat, i kdyby mistni nebyli proti... Taky uz se pomalu smiruju s myslenkou, ze VR skonci na Kbelske. Tak kdyby aspon teda neco provedli s tou Palmovkou a na Ceskomoravskou se dalo sjizdet z MO za Balabenkou, ne nesmyslne pred ni pres dvoje svetla... |
|
| Autor: | mts [ 7.11.2017 16:07:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Kéž by v tomhle amputačním běsnění aspoň zůstala zachována uzemní rezerva pro Bělohorskou a Vysočanskou radiálu. Až se jednou ukáže, že jsou potřeba nebo až pomine tahle divná doba, aby se ještě daly postavit… |
|
| Autor: | alabastr [ 20.11.2017 13:10:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Zde krátký rozhovor o dostavbě této části okruhu s Václavem Novotným (předseda klubu zastupitelů TOP 09 a nezávislých) a Petrou Kolínskou (náměstkyně primátorky pro územní plán a rozvoj) Zůstává ve hře o dostavbu Městského okruhu více variant? https://prazsky.denik.cz/dva-pohledy/zustava-ve-hre-o-dostavbu-mestskeho-okruhu-vice-variant-20171120.html |
|
| Autor: | ElWapp [ 21.11.2017 19:58:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
https://www.youtube.com/watch?v=W5IbLzqc3u4 Zenklovu ulici čeká rozsáhlá rekonstrukce Nebyla tady stavební uzávěra, dokud se nevyřeší co a jak s Liběňskou spojkou? |
|
| Autor: | JirkaS [ 21.11.2017 21:08:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Jenže při čekání na vyřešení Libeňské spojky se to už začalo rozpadat |
|
| Autor: | Jirka L [ 3.12.2017 19:11:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
První krůček k dostavbě vnitřního okruhu. Pražští zastupitelé schválili zakázku na projekt http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/2291671-dostavba-vnitrniho-okruhu-v-praze-pred-prvnim-kruckem-zastupitele-schvalili-zakazku |
|
| Autor: | Lynx [ 4.12.2017 9:30:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Kdo je projektant ? V článku jsem to nenašel. |
|
| Autor: | P_V [ 4.12.2017 9:53:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pelc-Tyrolka - Balabenka - Štěrboholská radiála |
Co bude projektovat? Ještě není ani definitivně jasná trasa a polohy některých křižovatek, a to co je v platném ÚP, to nejspíš nebude. |
|
| Stránka 20 z 33 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|