Dokončení Blanky

Odpovědět

Kdy bude Blanka zprovozněna?

Anketa končí za 19.9.2015 12:14:55

listopad 2014
0
Žádná hlasování
prosinec 2014
5
6%
1Q 2015
19
22%
2Q 2015
18
21%
3Q 2015
17
20%
4Q 2015
10
12%
před dalšími volbami
8
9%
to nikdo neví...
9
10%
 
Celkem hlasů: 86

dvs
Příspěvky: 3622
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od dvs »

Od té doby co otevřeli Vysočansko radiálu nemůžou do Hloubětína viz odpověď kyk.
jozka
Příspěvky: 2789
Registrován: 27.6.2013 19:11:41

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od jozka »

Aha, pro mne totiz doted koncila Kbelska u Kolbenky a ona vede az k Podebradske, moje chyba. Nicmene kdyz jsem tam byl naposled (zkraje prazdnin), tak se mnou z D8 na Prumyslovou projely dva kamoiny, jako by se nechumelilo, proto mne to zarazilo.
MPMP
Příspěvky: 3319
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od MPMP »

jozka píše:Aha, pro mne totiz doted koncila Kbelska u Kolbenky a ona vede az k Podebradske, moje chyba. Nicmene kdyz jsem tam byl naposled (zkraje prazdnin), tak se mnou z D8 na Prumyslovou projely dva kamoiny, jako by se nechumelilo, proto mne to zarazilo.
Jestli ono to nebude tím, že fakt "kamiony tam nesmí" zdaleka naznamená "kamiony tam nejezdí". Jsme přece v ČR a kdy jste tam viděli policii tento zákaz kontrolovat či vymáhat? :(
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Bobek »

No, zrovna na Průmyslové vídám MP na lovu velmi, velmi často (stahují do zálivů bývalé zastávky V Chaloupkách).
Království a půl princezny za 511.
MPMP
Příspěvky: 3319
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od MPMP »

Bobek píše:No, zrovna na Průmyslové vídám MP na lovu velmi, velmi často (stahují do zálivů bývalé zastávky V Chaloupkách).
Na Průmyslové ano, ale tady se mluvilo o Kbelské. Ale dejme tomu, nechci šířit "blblou náladu".
kot
Příspěvky: 10543
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od kot »

Za tři týdny zprovoznění tunelu. Termín se NEBEZPEČNĚ přibližuje. Že by opravdu? :o :shock:
Lenny
Autor
Příspěvky: 10801
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Lenny »

Možná Tonda Blaník zprovoznění opět posune :)
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Mike
Příspěvky: 5003
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Mike »

Sporilovak píše:No doufejme, že máte pravdu. Už dnes je JS plná kolon a ve směru na Čerňák od Spořilova je to každý den doslova očistec.
což je ovšem způsobeno tím - jak říka jeden můj kolega - že se u Běchovic ze dvou pruhů stávají dva pruhy...
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Likas
Příspěvky: 808
Registrován: 21.9.2011 10:08:48

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Likas »

Taky přemýšlím nad možnými scénáři, proč to zase nepůjde. Ale držím palce.
MPMP
Příspěvky: 3319
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od MPMP »

Vypadá to, že se zprovoznění Blanky blíží. ;)
Dnes ráno detekovány změny na Povltavské u Mostu barikádníků směr Blanka:
1) První SSZ (do areálu VŠ) odkrytováno a bliká oranžová
2) Zmizelo toto DZ
3) SSZ na následující křižovatce odkrytováno a zapnuto (a už tam od Troji byla kolona)
Mikulik
Příspěvky: 547
Registrován: 23.9.2009 10:29:37

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Mikulik »

Na ty stau na Povltavské se tak trochu těším. Promiňte za ten sarkasmus, ale aspoň bude vidět, jaká to byla pitomost řešit tyto křižovatky SSZ. Ale ví to asi většina tady z nás.
andrewkrap
Příspěvky: 168
Registrován: 25.9.2012 7:33:40

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od andrewkrap »

Mohu potvrdit, dnes za Holešovičkami směr centrum nové DZ ... blíží se to.. :-)
Jarda Š.
Příspěvky: 880
Registrován: 14.3.2009 12:14:56

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Jarda Š. »

Mikulik píše:Na ty stau na Povltavské se tak trochu těším. Promiňte za ten sarkasmus, ale aspoň bude vidět, jaká to byla pitomost řešit tyto křižovatky SSZ. Ale ví to asi většina tady z nás.
Ono je otázkou, o kolik tam vzroste provoz po zprovoznění Blanky. Spíš bych předpokládal, že kritické to tam začne být, až jestli se uzavře Libeňský most.
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Sosa »

Mikulik píše:Na ty stau na Povltavské se tak trochu těším. Promiňte za ten sarkasmus, ale aspoň bude vidět, jaká to byla pitomost řešit tyto křižovatky SSZ. Ale ví to asi většina tady z nás.
Proč? Vypnout se dá vždycky.
MPMP
Příspěvky: 3319
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od MPMP »

Sosa píše:
Mikulik píše:Na ty stau na Povltavské se tak trochu těším. Promiňte za ten sarkasmus, ale aspoň bude vidět, jaká to byla pitomost řešit tyto křižovatky SSZ. Ale ví to asi většina tady z nás.
Proč? Vypnout se dá vždycky.
Jenže pouhé "vypnutí" nic nevyřeší, pokud jsou vybudovány dopravní směry, které se kříží v úrovni.
Původně bylo proklamováno, že z Blanky do Holešovic se bude jezdit přes nový Trojský most a tudíž směr Blanka -> Most barikádníků nebude potřeba. Nevím kdo to "zazdil", ale jak vidíte z realizovaného řešení, není tomu tak a bude se jezdit přes SSZ s levým odbočením. Grrrrrrrrrrrr ...
Mosquit
Příspěvky: 924
Registrován: 14.5.2009 11:09:38
Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Mosquit »

Tak se vypne SSZ a zakáže odbočení vlevo na barikádníky a bude se jezdit přes Holešovice. Problem solved.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Standa »

Odbočení vlevo Blanka > Most Barikádníků dělá problém pouze směru z Povltavské (případně mostu Barikádníků) do Blanky, který se s tím nějak popasuje. Horší je, že výjezd z Blanky křižuje směr K Holešovičkám > Povltavská, který se ovšem dá řešit i otočkou u nového trojského mostu (jednou jsem to už udělal, když jsem byl zaskočen zácpou na Trojském mostě a raději se vrátil k Barikádníkům i s tím odbočením vlevo). Snad to někoho napadne...

EDIT: Vycházím z předpokladu, že hlavní směry budou Blanka <> K Holešovičkám.
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od monin »

A jak tedy vypadá nové dopravní značení ve směru od D8? Zase tragédie? Jediný dálkový cíl K.Vary a pak jen centrum a ZOO? A samozřejmě zelený podklad, když přitom za pár měsíců už by tam měl být správně jen modrý, nebo bílý podklad?
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
Pavel Q
Příspěvky: 329
Registrován: 5.10.2010 17:49:14

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Pavel Q »

Otevření Blanky bude bez formule či letadla. Byl by to výsměch, říká radní
http://byznys.lidovky.cz/otevreni-blank ... oprava_ELE
MPMP
Příspěvky: 3319
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od MPMP »

2Standa: To zní naprosto logicky, ale obávám se, že ona 2 SSZ pod Mostem barikádníků jsou "úlitbou" obyvatelům Holešoviček a mají spíš zabezpečit, že kolony se budou tvořit jinde než v této ulici. V důsledku mohou být až na JS, protože pokud se zaplní Povltavská od výjezdu z tunelu, bude tunel "regulován" (čti uzavřen), což znamená uzavřít i SAT a Mrázovku a stojíme až do Chuchle a Krče. :(
Jak jinak si mám vysvětlit SSZ na vratné rampě ve směru Blanka -> V Holešovičkách, která nemá žádný kolizní směr a není tam ani žádný přechod?
P_V
Příspěvky: 1708
Registrován: 14.3.2009 15:26:14
Bydliště: Praha

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od P_V »

Pavel Q píše:Otevření Blanky bude bez formule či letadla. Byl by to výsměch, říká radní
Co není oficiální, dá se udělat svépomocí :)
https://www.youtube.com/watch?v=W-QJLOVLg7M
vaclav
Příspěvky: 1831
Registrován: 7.4.2010 11:29:27

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od vaclav »

Pavel Q píše:Otevření Blanky bude bez formule či letadla. Byl by to výsměch, říká radní
http://byznys.lidovky.cz/otevreni-blank ... oprava_ELE
rozhovor jsem slysel a mam pocit, ze to otevrou a za 10min zavrou, aneb styl chytra horakyne - termin splnen.
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Proč by to měli zase zavírat ? Nevím o tom, že by něco k trvalému otevření chybělo (když tak mě opravte)
Lenny
Autor
Příspěvky: 10801
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od Lenny »

U Blanky je všechno možné. ;)
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Dokončení Blanky

Příspěvek od JirkaS »

Pokud jde o Blanku, tak mě fascinuje ten bordel nad Prašným mostem. Otevření je zpožděno kvůli kabelům, stavba měla být už dávno hotová. Jinak není co dělat, ale Metrostav zjevně s úklidem staveniště nespěchá.
Odpovědět

Zpět na „Městský okruh“