České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

Dokončení Blanky
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=72&t=349
Stránka 12 z 57

Autor:  michal [ 5.4.2013 17:48:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

kyk píše:
Spíš si myslím že po zprovoznění tunelu přibudou problémy na Jarově a Balabence, Povltavská jednopruh unese, na současném spojení se sjezdem z mostu Barikádníků se asi přehodí přednosti v jízdě.


Tak ta Balabenka ve směru k nádraží Libeň bude fakt síla, to už je kolikrát ve špičce teď, když auta z Českomoravské jedoucí na Palmovku totálně zablokují právě tento směr. Však jsme tady o tom ne zas tak dávno diskutovali, jaká že to je škoda, že most na Balabence nepřevádí auta jedoucí tímto směrem, ale že musejí sjíždět před křižovatkou...

Autor:  Dr.Fe1 [ 5.4.2013 22:53:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

jonáš píše:
Ten pruh co vede k mostu ve směru "od Troje" je předčasnej výjezd z tunelu nahoru?


Ano. Křižovatka u Trojského mostu má nájezdy/výjezdy pro všechny směry.

Autor:  DálničářMK [ 6.4.2013 11:22:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu.

Autor:  michal [ 6.4.2013 11:58:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

DálničářMK píše:
Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu.


:lol:

Autor:  MiKu [ 6.4.2013 11:59:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

DálničářMK píše:
Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu.
:shock:

Autor:  -xdas- [ 6.4.2013 13:20:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

DálničářMK píše:
Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu.

Děkuji, prodloužil jsi mi život o několik hodin :lol:

Autor:  DálničářMK [ 18.4.2013 22:26:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Nemáte někdo info o tom, jestli se začalo makat na provozní dokumentaci a o tom kdy bude probíhat pokládka asfaltu? Díky.

Autor:  Dr.Fe1 [ 18.4.2013 23:12:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Já mám info o tom, že se plánuje zastavení stavby k poslednímu květnu pokud nezačne město konečně řádně platit.

Autor:  DálničářMK [ 25.4.2013 17:02:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Pohled na technologie v Bubenečském tunelu:
http://tunelblanka.cz/aktualni-vyvoj-fo ... allery=623

Autor:  kasme [ 26.4.2013 7:54:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

v 8.22 byl zprovozněn poslední úsek jižní vozovky Patočkovy ulice
provoz je veden levým pruhem, aby bylo možné uříznout objízdnou komunikaci a ulici dokončit

8.22 první auta http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/myslbek ... 2.jpg.html

další snímky z kamer MKS http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... va/130426/

Autor:  adamos [ 26.4.2013 11:08:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

8.21 projelo poslední auto, za 15 minut už se frézovalo. Tomu říkám time management :)

Autor:  kasme [ 26.4.2013 13:14:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

a už je tam obrubník :)

http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/myslbek ... 1.jpg.html

Autor:  kot [ 26.4.2013 20:03:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Zase trochu pokroku... Snad se tý Blanky dožijeme!!

Autor:  michal [ 26.4.2013 20:42:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Jen nechápu, kterej ... to vymyslel, že vedle silnice je habaděj místa a místo cyklostezky je čmáranice na čtyřproudovce... :crazy: :ko: :zvraci: To se opravdu nemůže jet někdo podívat na západ, jak se to dělá...?

Autor:  kasme [ 26.4.2013 21:31:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

prej to to tak chtěli cyklisti :)

Autor:  Mosquit [ 27.4.2013 6:45:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

to jsme diskutovali už tady:
http://mo.ttnz.cz/forum/viewtopic.php?pid=35924#p35924

nejdřív jsem měl stejný pocit, ale pak jsem si uvědomil, že hlavní cyklotrasa stejně povede skrz ten park, tj. tohle je jen doplněk pro "rychlé cyklisty", a těm je zase lepší udělat tohle, než místo, kde budou každou chvíli seskakovat z obrubníku nebo dávat přednost.

Autor:  michal [ 27.4.2013 8:47:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Mosquit píše:
hlavní cyklotrasa stejně povede skrz ten park


To jsem na to schválně zvědavej, přes kolik obrubníků bude ta... :jidlo:

Autor:  Mikulik [ 29.4.2013 12:59:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

a to se ptali kterých cyklistů? Mě se nikdo neptal a v mžiku bych jim řekl, jestli se nezbláznili. Já nevím, ale kdybych tam někdy na kole jel, tak pojedu prostě po chodníku, já bych na čtyřproudovku s velkým provozem prostě nevlez. vyhozené peníze, stejně po tom chodníku nikdo nepůjde, kdo by tam chodil asi. To samý s parkem. Zase bude pro homelesáký nový domov.

Autor:  Standa [ 29.4.2013 13:30:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Mikulik píše:
...Já nevím, ale kdybych tam někdy na kole jel, tak pojedu prostě po chodníku, já bych na čtyřproudovku s velkým provozem prostě nevlez. ...
Takových je nás víc, ale je to údajně za 500,-. Viděl jsem loni na podzim na Sokolovské před Vysočanskou poliklinikou mladíka stojícího na chodníku (v místě dokonce hodně širokém chodníku) na kole v družném rozhovoru s příslušníkem a soudě podle toho, že mladík sahal do peněženky, se to domluvou neobešlo :? .

Autor:  Mosquit [ 29.4.2013 14:46:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

To je asi stejné jako na Rohanském nábřeží, tam jsou také na čtyřproudovce pouze pruhy, protože o kousek vedle (ale ne těsně vedle) vede luxusní cyklostezka.

http://mapy.cz/#x=14.458625&y=50.097085&z=16&l=15

Autor:  michal [ 29.4.2013 16:30:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Jo? A Vy tam někde tu luxusní cyklostezku vidíte označenou...?

A je dost zvláštní, že tam, kde končí údajná luxusní cyklostezka, končí taky pruhy. Ale dál už není nic... Až pak u semeforu pole position pro sebevrahy...

http://mapy.cz/#x=14.454446&y=50.095561&z=18&l=15

Přílohy:
rohan1.jpg
rohan1.jpg [ 94.06 KiB | Zobrazeno 2762 krát ]
rohan.jpg
rohan.jpg [ 82.98 KiB | Zobrazeno 2762 krát ]

Autor:  JirkaS [ 29.4.2013 17:29:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

Značená tam je takto: http://goo.gl/maps/n9aO9, i na té vámi vložené fotce je kus značení před červeným autem vidět. Ale který rozumný cyklista by jezdil po čtyřproudovce, když hned vedle je cyklostezka a nebo může bez problémů projet po staré Sokolovské Karlínem.

Autor:  michal [ 29.4.2013 20:17:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

JirkaS píše:
Značená tam je takto: http://goo.gl/maps/n9aO9, i na té vámi vložené fotce je kus značení před červeným autem vidět. Ale který rozumný cyklista by jezdil po čtyřproudovce, když hned vedle je cyklostezka a nebo může bez problémů projet po staré Sokolovské Karlínem.


Osobně se domnívám, že tou luxusní cyklostezkou byl myšlen Mosquitem ten chodník vedle. A ten právě není značen jako cyklostezka. A že jsou nějaké značky na silnici? To je kolikrát na silnici i dvojitá čára a k čemu...?

Autor:  pp21 [ 29.4.2013 20:54:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

michal píše:
Osobně se domnívám, že tou luxusní cyklostezkou byl myšlen Mosquitem ten chodník vedle....

Ale kdepak, bylo tím určitě myšleno to co vede po hrázi protipovodňové ochrany, to je ta luxusní a příjemná cyklostezka: http://mapy.cz/s/70Rb

Autor:  pinus [ 30.4.2013 3:33:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dokončení Blanky

On by ten cyklopruh na te ctyrproudovce nebyl problem, kdyby proste pred kazdou krizovatkou nekoncil. Kdo tohle vymyslel, by mel dost metal. Co by komu udelalo, kdyby byl u krizovatky ten asfalt o metr sirsi, aby se tam dalo souvisle projet na kole po cervenem pruhu?

Souhlasim s tim, ze vedle je cyklostezka, po ktere se projet da, i kdyz ne na Palmovku (od Libenskeho mostu je zakaz vjezdu). A po Sokolovske se dnes taky neda, protoze mezi Karlinem a Olympicem je taky zakaz vjezdu, nebo se pletu? Takze jedina schudna legalni cesta z Florence na Palmovku a Balabenku je skutecne ta ctyrproudovka Rohanske nabrezi.

Idealni by bylo udelat ze Sokolovske cyklostezku a cely ten experiment s cyklopruhy na Rohanskem nabrezi odpiskat.

Stránka 12 z 57 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/