| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| Dokončení Blanky http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=72&t=349 |
Stránka 12 z 57 |
| Autor: | michal [ 5.4.2013 17:48:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
kyk píše: Spíš si myslím že po zprovoznění tunelu přibudou problémy na Jarově a Balabence, Povltavská jednopruh unese, na současném spojení se sjezdem z mostu Barikádníků se asi přehodí přednosti v jízdě. Tak ta Balabenka ve směru k nádraží Libeň bude fakt síla, to už je kolikrát ve špičce teď, když auta z Českomoravské jedoucí na Palmovku totálně zablokují právě tento směr. Však jsme tady o tom ne zas tak dávno diskutovali, jaká že to je škoda, že most na Balabence nepřevádí auta jedoucí tímto směrem, ale že musejí sjíždět před křižovatkou... |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 5.4.2013 22:53:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
jonáš píše: Ten pruh co vede k mostu ve směru "od Troje" je předčasnej výjezd z tunelu nahoru? Ano. Křižovatka u Trojského mostu má nájezdy/výjezdy pro všechny směry. |
|
| Autor: | DálničářMK [ 6.4.2013 11:22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu. |
|
| Autor: | michal [ 6.4.2013 11:58:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
DálničářMK píše: Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu. |
|
| Autor: | MiKu [ 6.4.2013 11:59:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
DálničářMK píše: Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu. |
|
| Autor: | -xdas- [ 6.4.2013 13:20:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
DálničářMK píše: Já bych auta z Bubenečského tunelu do Povltavské nepouštěl. Ať to přejedou přes Průmyslový polookruh anebo přes SJM a sjet v u Těšnovského tunelu a jet po Karlínském obchvatu. Děkuji, prodloužil jsi mi život o několik hodin |
|
| Autor: | DálničářMK [ 18.4.2013 22:26:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Nemáte někdo info o tom, jestli se začalo makat na provozní dokumentaci a o tom kdy bude probíhat pokládka asfaltu? Díky. |
|
| Autor: | Dr.Fe1 [ 18.4.2013 23:12:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Já mám info o tom, že se plánuje zastavení stavby k poslednímu květnu pokud nezačne město konečně řádně platit. |
|
| Autor: | DálničářMK [ 25.4.2013 17:02:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Pohled na technologie v Bubenečském tunelu: http://tunelblanka.cz/aktualni-vyvoj-fo ... allery=623 |
|
| Autor: | kasme [ 26.4.2013 7:54:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
v 8.22 byl zprovozněn poslední úsek jižní vozovky Patočkovy ulice provoz je veden levým pruhem, aby bylo možné uříznout objízdnou komunikaci a ulici dokončit 8.22 první auta http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/myslbek ... 2.jpg.html další snímky z kamer MKS http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... va/130426/ |
|
| Autor: | adamos [ 26.4.2013 11:08:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
8.21 projelo poslední auto, za 15 minut už se frézovalo. Tomu říkám time management |
|
| Autor: | kasme [ 26.4.2013 13:14:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
a už je tam obrubník http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/myslbek ... 1.jpg.html |
|
| Autor: | kot [ 26.4.2013 20:03:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Zase trochu pokroku... Snad se tý Blanky dožijeme!! |
|
| Autor: | michal [ 26.4.2013 20:42:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Jen nechápu, kterej ... to vymyslel, že vedle silnice je habaděj místa a místo cyklostezky je čmáranice na čtyřproudovce... |
|
| Autor: | kasme [ 26.4.2013 21:31:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
prej to to tak chtěli cyklisti |
|
| Autor: | Mosquit [ 27.4.2013 6:45:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
to jsme diskutovali už tady: http://mo.ttnz.cz/forum/viewtopic.php?pid=35924#p35924 nejdřív jsem měl stejný pocit, ale pak jsem si uvědomil, že hlavní cyklotrasa stejně povede skrz ten park, tj. tohle je jen doplněk pro "rychlé cyklisty", a těm je zase lepší udělat tohle, než místo, kde budou každou chvíli seskakovat z obrubníku nebo dávat přednost. |
|
| Autor: | michal [ 27.4.2013 8:47:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Mosquit píše: hlavní cyklotrasa stejně povede skrz ten park To jsem na to schválně zvědavej, přes kolik obrubníků bude ta... |
|
| Autor: | Mikulik [ 29.4.2013 12:59:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
a to se ptali kterých cyklistů? Mě se nikdo neptal a v mžiku bych jim řekl, jestli se nezbláznili. Já nevím, ale kdybych tam někdy na kole jel, tak pojedu prostě po chodníku, já bych na čtyřproudovku s velkým provozem prostě nevlez. vyhozené peníze, stejně po tom chodníku nikdo nepůjde, kdo by tam chodil asi. To samý s parkem. Zase bude pro homelesáký nový domov. |
|
| Autor: | Standa [ 29.4.2013 13:30:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Mikulik píše: ...Já nevím, ale kdybych tam někdy na kole jel, tak pojedu prostě po chodníku, já bych na čtyřproudovku s velkým provozem prostě nevlez. ... |
|
| Autor: | Mosquit [ 29.4.2013 14:46:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
To je asi stejné jako na Rohanském nábřeží, tam jsou také na čtyřproudovce pouze pruhy, protože o kousek vedle (ale ne těsně vedle) vede luxusní cyklostezka. http://mapy.cz/#x=14.458625&y=50.097085&z=16&l=15 |
|
| Autor: | michal [ 29.4.2013 16:30:27 ] | |||
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky | |||
Jo? A Vy tam někde tu luxusní cyklostezku vidíte označenou...? A je dost zvláštní, že tam, kde končí údajná luxusní cyklostezka, končí taky pruhy. Ale dál už není nic... Až pak u semeforu pole position pro sebevrahy... http://mapy.cz/#x=14.454446&y=50.095561&z=18&l=15
|
||||
| Autor: | JirkaS [ 29.4.2013 17:29:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
Značená tam je takto: http://goo.gl/maps/n9aO9, i na té vámi vložené fotce je kus značení před červeným autem vidět. Ale který rozumný cyklista by jezdil po čtyřproudovce, když hned vedle je cyklostezka a nebo může bez problémů projet po staré Sokolovské Karlínem. |
|
| Autor: | michal [ 29.4.2013 20:17:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
JirkaS píše: Značená tam je takto: http://goo.gl/maps/n9aO9, i na té vámi vložené fotce je kus značení před červeným autem vidět. Ale který rozumný cyklista by jezdil po čtyřproudovce, když hned vedle je cyklostezka a nebo může bez problémů projet po staré Sokolovské Karlínem. Osobně se domnívám, že tou luxusní cyklostezkou byl myšlen Mosquitem ten chodník vedle. A ten právě není značen jako cyklostezka. A že jsou nějaké značky na silnici? To je kolikrát na silnici i dvojitá čára a k čemu...? |
|
| Autor: | pp21 [ 29.4.2013 20:54:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
michal píše: Osobně se domnívám, že tou luxusní cyklostezkou byl myšlen Mosquitem ten chodník vedle.... Ale kdepak, bylo tím určitě myšleno to co vede po hrázi protipovodňové ochrany, to je ta luxusní a příjemná cyklostezka: http://mapy.cz/s/70Rb |
|
| Autor: | pinus [ 30.4.2013 3:33:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dokončení Blanky |
On by ten cyklopruh na te ctyrproudovce nebyl problem, kdyby proste pred kazdou krizovatkou nekoncil. Kdo tohle vymyslel, by mel dost metal. Co by komu udelalo, kdyby byl u krizovatky ten asfalt o metr sirsi, aby se tam dalo souvisle projet na kole po cervenem pruhu? Souhlasim s tim, ze vedle je cyklostezka, po ktere se projet da, i kdyz ne na Palmovku (od Libenskeho mostu je zakaz vjezdu). A po Sokolovske se dnes taky neda, protoze mezi Karlinem a Olympicem je taky zakaz vjezdu, nebo se pletu? Takze jedina schudna legalni cesta z Florence na Palmovku a Balabenku je skutecne ta ctyrproudovka Rohanske nabrezi. Idealni by bylo udelat ze Sokolovske cyklostezku a cely ten experiment s cyklopruhy na Rohanskem nabrezi odpiskat. |
|
| Stránka 12 z 57 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|