Právě je 19.11.2018 7:32:54

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 555 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
 MÚK Rybníčky (zkapacitnění Štěrboholské radiály) 
Autor Zpráva

Bydliště: v Trutnově, 49 km od nejbližší polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozestavěné české.
Příspěvek Re: MÚK Rybníčky (zkapacitnění Štěrboholské radiály)
Ta šedesátka tam má (výjimečně) opravdu své opodstatnění. Jednou za deště jsem tam jel ani ne těch 60, pak jsem vedle sebe slyšel náraz do svodidel a kolem mě v nádherné hodinové otočce polehoučku jako baletka proklouzl Polák. Takhle mě ještě nikdy nikdo nepředjížděl :D Auto měl z obou stran odřené, možní i světlo pryč, jinak nic a já dodnes nechápu, že o mě nezavadil, i když mě "předjížděl" bokem dopředu ;)

6.1.2017 15:44:48

Možná by psychologicky částečně pomohlo, kdyby se dodělalo toto napojení (odbočení) na místní komunikaci:

https://goo.gl/maps/zAGLTYWC4XP2

Dělení komunikace by mohlo mít pozitivní vliv na zvýšení pozornosti řidičů a zpomalení tj. že by jim došlo, že nejsou na "dálnici", a že se něco děje. zatáčka by je potom tak nepřekvapila.

6.1.2017 19:45:57
VIP

Lynx píše:
Možná by psychologicky částečně pomohlo, kdyby se dodělalo toto napojení (odbočení) na místní komunikaci:

No jo, ale to by jim na Rabakovskou jezdila auta... :kladivo: :crazy: :lol:

žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní město – Praha-Eden – Praha-Vršovice

6.1.2017 21:55:31
Profil Zobrazit autorovy stránky

Dvakrát jsem někde, tak před dvěma týdny, při předběžném reportování o projednávání programového prohlášení odchytil, že někdo zmínil mezi dopravními stavbami i rozšíření ŠR. Bylo to v souvislosti s tím, co se udělá pro zlepšení dopravy než se dostaví okruhy. To bylo jenom takové plácnutí, nebo to zaznělo ještě někdy jindy?

8.11.2018 11:35:25

To tuším zmínil ten fyzik radní pro dopravu. Dost mě to překvapilo, působilo to velmi informovaně.

8.11.2018 11:59:30
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 555 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23