Barrandovský most

Odpovědět
matyas666
Příspěvky: 2
Registrován: 20.9.2010 20:30:26

Re: Barrandovský most

Příspěvek od matyas666 »

Baliku,Bem je d***l, jak se holedba tim ze je jizdni spojka prazdna, az tam zakazou vsechny auta a bude tam vjezd jen pro motorky, tak bude rikat, ze je to o 90procent lepsi k****, ale ze okolo se vsichni poserou jako ted Sporilov,nevim k cemu so tak vsichni gratulujou, sice prazdna jizni spojka, ale jen se to presunulo,jed kouknout na Sporilov a jeste vice super je to ve vesnicich Krenice, Sibrina, Ricany. Je to pouhe gesto politiku, jsou preci volby, niceho se neboj, davam tomu mesic, jak se vesnice zacnou branit a zavrou vesnice pro kamiony a Sporilov bude parkoviste a pote budeme zase zapinat semafory. Rikam tak mesic dva. :ko:
Naposledy upravil(a) Lenny dne 21.9.2010 20:16:39, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Pane, trochu slušněji pro příště ;)
miho
Příspěvky: 244
Registrován: 6.6.2010 16:23:33
Bydliště: Spořilov

Re: Barrandovský most

Příspěvek od miho »

matyas666 píše:... davam tomu mesic, jak se vesnice zacnou branit a zavrou vesnice pro kamiony a Sporilov bude parkoviste a pote budeme zase zapinat semafory. Rikam tak mesic dva. :ko:
Spořilov se taky bude bránit !!!
Sdsd
Příspěvky: 45
Registrován: 14.3.2009 23:48:55

Re: Barrandovský most

Příspěvek od Sdsd »

matyas666 píše: davam tomu mesic, jak se vesnice zacnou branit a zavrou vesnice pro kamiony
V televizi říkali, že St. kraj vytipovává úseky a zákazy vjezdu nad 12t se mají během týdne objevit.
maki
Příspěvky: 1
Registrován: 21.9.2010 20:44:24

Re: Barrandovský most

Příspěvek od maki »

miho píše:
matyas666 píše:... davam tomu mesic, jak se vesnice zacnou branit a zavrou vesnice pro kamiony a Sporilov bude parkoviste a pote budeme zase zapinat semafory. Rikam tak mesic dva. :ko:
Spořilov se taky bude bránit !!!
To pevně doufám. Všichni jásají a radují se , jak je to úžasné.Jak pro koho,bydlím na Spořilově. Je to pane hukot, jsme cca 200 metrů od Spořilovské spojky a je to znát, ten nárůst kamionů od včerejška.Nevěřím v ty řeči o nárůstu cca 10 % .Doufám, že brzy nastane ten Spořilovský masakr a kamiony z D11 apod.pojedou zase jižní spojce.
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2963
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Barrandovský most

Příspěvek od Majkii »

Sdsd píše: V televizi říkali, že St. kraj vytipovává úseky a zákazy vjezdu nad 12t se mají během týdne objevit.
Jo, to brzo. Ale tak co se divíme, že.
wazer.cz
Pište česky, prosím!
Maniac
Příspěvky: 181
Registrován: 9.6.2009 9:59:50

Re: Barrandovský most

Příspěvek od Maniac »

matyas666 píše:Baliku,Bem je d***l, jak se holedba tim ze je jizdni spojka prazdna, az tam zakazou vsechny auta a bude tam vjezd jen pro motorky, tak bude rikat, ze je to o 90procent lepsi k****, ale ze okolo se vsichni poserou jako ted Sporilov,nevim k cemu so tak vsichni gratulujou, sice prazdna jizni spojka, ale jen se to presunulo,jed kouknout na Sporilov a jeste vice super je to ve vesnicich Krenice, Sibrina, Ricany. Je to pouhe gesto politiku, jsou preci volby, niceho se neboj, davam tomu mesic, jak se vesnice zacnou branit a zavrou vesnice pro kamiony a Sporilov bude parkoviste a pote budeme zase zapinat semafory. Rikam tak mesic dva. :ko:
Proto doufám, že je buď samo město fyzicky odstraní a nebo v tomto případě bych i toleroval, kdyby je někdo ukradl a dla do sběru.. :)
miho
Příspěvky: 244
Registrován: 6.6.2010 16:23:33
Bydliště: Spořilov

Re: Barrandovský most

Příspěvek od miho »

Semafor v myší díře dál svítí nebo je taky zhaslý (blikající) ?
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Barrandovský most

Příspěvek od JirkaS »

miho píše:Semafor v myší díře dál svítí nebo je taky zhaslý (blikající) ?
Dopoledne svítil.
Groower
Příspěvky: 7
Registrován: 2.6.2009 17:58:33
Bydliště: Lochkov 1km od R1 514

Re: Barrandovský most

Příspěvek od Groower »

Dnes 14:30 semafory vypnuté, průjezd plynulý i přes zúžení na dva pruhy.
Večer 19:15 semafory zapnuté, kolona za zatáčku, zúžení pořád na dva pruhy.
Nechápu proč. Buď to měli nechat jak to bylo nebo to nechat pořád vypnutý. :evil:
miho
Příspěvky: 244
Registrován: 6.6.2010 16:23:33
Bydliště: Spořilov

Re: Barrandovský most

Příspěvek od miho »

Groower píše:Dnes 14:30 semafory vypnuté, průjezd plynulý i přes zúžení na dva pruhy.
Večer 19:15 semafory zapnuté, kolona za zatáčku, zúžení pořád na dva pruhy.
Nechápu proč. Buď to měli nechat jak to bylo nebo to nechat pořád vypnutý. :evil:
Třeba přišla do práce noční směna, nikdo jim neřekl, že to má být vypnuté a tak to "opravili" a zapli. :lol:
miho
Příspěvky: 244
Registrován: 6.6.2010 16:23:33
Bydliště: Spořilov

Re: Barrandovský most

Příspěvek od miho »

Na http://www.dopravniinfo.cz/ je uvedeno:
"Stav dopravních zařízení
Barrandovský most u rampy Bráník
21.09.2010 00:00 - 21.09.2048 15:00
světelná signalizace mimo provoz ;"
pinus
Příspěvky: 202
Registrován: 22.3.2010 5:01:35

Re: Barrandovský most

Příspěvek od pinus »

miho píše: 21.09.2010 00:00 - 21.09.2048 15:00
světelná signalizace mimo provoz ;"
Solidně dlouhé testovací období, snad budou mít po skončení už dostatek dat pro vyhodnocení situace.
martini
VIP
Příspěvky: 3637
Registrován: 22.3.2009 10:53:57
Bydliště: Kladno

Re: Barrandovský most

Příspěvek od martini »

Nějaké novosti z včerejška, jestli to skutečně je vyplé? Protože jinak to zúžení na dva pruhy od JS je holý nesmysl. Přeznačení v myší díře se předpokládám nekonalo a semafory zde jsou tedy z logiky věci stále zaplé?
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
Maniac
Příspěvky: 181
Registrován: 9.6.2009 9:59:50

Re: Barrandovský most

Příspěvek od Maniac »

martini píše:Nějaké novosti z včerejška, jestli to skutečně je vyplé? Protože jinak to zúžení na dva pruhy od JS je holý nesmysl. Přeznačení v myší díře se předpokládám nekonalo a semafory zde jsou tedy z logiky věci stále zaplé?
Z osobní zkušenosti vím toto:
čtvrtek 9:15 - semafory vypnuté, doprava naprosto plynulá, 23:00 to samé
pátek 9:45 - semafory vypnuté, doprava naprosto plynulá, 17:30 - semafory vypnuté, kolona od OMV blíže k barandˇáku, ubýhala rychleji než za doby semaforů.

Určitě zde zase sklidím nesouhlas, ale nejlepší by dle mě bylo zanechat 3 pruhy směrem MO/ smíchov a připojovací pruh od braníka omezit na 1 pruh. Intenzitu aut do tohoto pruhu reguluje nyní dominantně semafor na nábřeží, po zmizení semaforu na barandˇáku, by měl 1 pruh vyšší propustnost než 2 za dob semaforu a nebude se štosovat nic.
martini
VIP
Příspěvky: 3637
Registrován: 22.3.2009 10:53:57
Bydliště: Kladno

Re: Barrandovský most

Příspěvek od martini »

Maniac píše:Určitě zde zase sklidím nesouhlas, ale nejlepší by dle mě bylo zanechat 3 pruhy směrem MO/ smíchov a připojovací pruh od braníka omezit na 1 pruh. Intenzitu aut do tohoto pruhu reguluje nyní dominantně semafor na nábřeží, po zmizení semaforu na barandˇáku, by měl 1 pruh vyšší propustnost než 2 za dob semaforu a nebude se štosovat nic.
Kritiku neschytáte :-). Toto řešení se určitě mohlo vyzkoušet jako první. Škoda, teď už s tím hnout nebude tak snadné.
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Barrandovský most

Příspěvek od pp21 »

Sobota 15:00 - semafory stále vypnuté
hh
Autor
Příspěvky: 2554
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Re: Barrandovský most

Příspěvek od hh »

No ale co pátek odpoledne, jel jste někdo ve víkendové špičce? Jak tomu pomohl PO neboli kam až byla fronta a co semafory? Díky.
mapman
Autor
Příspěvky: 5765
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Barrandovský most

Příspěvek od mapman »

Maniac píše:pátek 9:45 - semafory vypnuté, doprava naprosto plynulá, 17:30 - semafory vypnuté, kolona od OMV blíže k barandˇáku, ubýhala rychleji než za doby semaforů.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Barrandovský most

Příspěvek od kasme »

sobota 17.20 semafory stále vypnuté (blikají), prší, stupeň dopravy 1
možná by bylo dobré ukončení pravého pruhu inzerovat dříve
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Barrandovský most

Příspěvek od adamos »

Pátek 16.30, fronta začínala už na Kačerově, ale celou jsem jí odskákal za cca. 15 minut, což mě mile překvapilo. Semafory před mostem vypnuté, zúžení do dvou pruhů trvá. Je vyznačeno pouze dočasným žlutým VDZ, takže dle mého soudu se v příštích několika týdnech budou testovat různé varianty.
Myší díra bohužel beze změny...
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
ElWapp
Příspěvky: 1641
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: Barrandovský most

Příspěvek od ElWapp »

Můžete mi prosím někdo situace znalý osvětlit toto místo?

http://maps.google.cz/?ie=UTF8&ll=50.04 ... 3,,0,-4.35

Konec silnice pro motorová vozidla. To znamená max 50km/h, které tam dle mého skromného odhadu nedodržoval nikdo.

Pak by mě zajímalo, proč je na cedulích vzadu zelený podklad, když to teda silnice pro motorová vozidla není.

A ještě co má znamenat ten třetí (pravý) pruh, který vznikl před cca 15 metry (stačí otočit pohled) a vede přímo do retardérů?
miho
Příspěvky: 244
Registrován: 6.6.2010 16:23:33
Bydliště: Spořilov

Re: Barrandovský most

Příspěvek od miho »

ElWapp píše:Pak by mě zajímalo, proč je na cedulích vzadu zelený podklad, když to teda silnice pro motorová vozidla není.
Původně tam podle projektu silnice pro motorová vozidla být měla a pak se zjistilo, že by se nedostala vozidla, která na tuto komunikaci nesmějí, ze Smíchova na Strakonickou a Barrandov.
Takových míst je v Praze více.
ElWapp píše: A ještě co má znamenat ten třetí (pravý) pruh, který vznikl před cca 15 metry (stačí otočit pohled) a vede přímo do retardérů?
Při dokončování Zlíchovského tunelu se tam ten třetí pruh vyznačil, neboť byl v pojektu. Byl tam nad ním i vybudován semafor. Třetí pruh by tam měl smysl, pokud by byly semafory v provozu, zvýšila by se tak propustnost křižovatky. Semafor však nikdy do provozu uveden nebyl. Propustnost byla dostatečná bez něj. Tak se ten pruh, který nikdy nebyl použit, nejprve zahradil vodícími deskami a později vyšrafoval, (zjevně méně kvalitní barvou), neboť bez semaforů byl kolizní s levým pruhem od Smíchova.
Naposledy upravil(a) miho dne 1.10.2010 19:49:23, celkem upraveno 5 x.
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Barrandovský most

Příspěvek od pp21 »

ElWapp píše:A ještě co má znamenat ten třetí (pravý) pruh, který vznikl před cca 15 metry (stačí otočit pohled) a vede přímo do retardérů?
A aby byla informace kompletní, tak ještě doplním, že tenhle třetí pruh je v podstatě rezerva pro připojení radlické radiály, která se na MO (směr Barrandovský most) bude připojovat přímo ve Zlíchovském tunelu. Je tam na to připravený i portál výjezdové rampy z tohoto tunelu: http://maps.google.cz/?ie=UTF8&brcurren ... 7&t=h&z=16
nebo http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... 4.JPG.html
ElWapp
Příspěvky: 1641
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: Barrandovský most

Příspěvek od ElWapp »

Díky za odpověď, to s tou rezervou pro připojovák jsem tušil, ale ty retardéry mě teda překvapily... No ale to je spíš taková věc které jsem si všimnul až na streetview; primárně mě zaujala ta nekonzistence dopravního značení, jednak to že tam vůbec končí silnice pro motorová vozidla (někde jsem četl že je to kvůli absenci objízdné trasy, což mi jako dobrý důvod nepřijde - nechtěl bych na tom čtyř až pětipruhovém rozpletu před mostem potkat kličkujícího cyklistu) a taky to že na směrových tabulích je zelený podklad, což mi prostě nesedí...
Odpovědět

Zpět na „Městský okruh“