Autostrade.it

Aktuálně z různých webů o dopravě atp.
Odpovědět
hh
Autor
Příspěvky: 2553
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Autostrade.it

Příspěvek od hh »

Proč mají v patičce toho italského ofic. webu fotku z Rousínova? :) Dlouho jsem na to koukal, nedělám si srandu.
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Autostrade.it

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Fakt, že jo.
Tak oni obecně web designéři berou fotky z fotobanky a řeší spíš vzhled, než to odkud to je.
A autostrade.it je natolik velká firma, že je to tam každému buřt.
R48 -> D48 se podařilo!
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Autostrade.it

Příspěvek od mapman »

Hh - no jasně, to jsme přeci fotili spolu, kolik už je to let? Deset? A jak se takováhle fotka dostane na web Autostrade.it?

To mi připomíná fotku z D11 na webu Ugandské silniční správy:
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic. ... 95#p128895
hh
Autor
Příspěvky: 2553
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Re: Autostrade.it

Příspěvek od hh »

No jo, ale Ugandu chápu, že nemají nic pořádného, ale Italové mají sexy úseky, kdy by Rousínov asi trochu překonali.

Navíc tu naší fotku jsem si našel (je na webu), ale není to ona. Možná jsme jich fotili víc, ale kde by se k ní dostali? Navíc mi přijde, že ta jejich má nový povrch a svodidla, že to museli fotit sami teď někdy :)
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Autostrade.it

Příspěvek od mapman »

Máš pravdu, na těch fotkách je něco jinak. Každá je z jiné doby... Na té naší je ještě starý stoupací pruh a na téhle už není...
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Autostrade.it

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Rovněž chybí zeleň v SDP a jsou jiná svodidla. Jednoduše je to fotka po rekonstrukci toho úseku.
R48 -> D48 se podařilo!
Honey72
Příspěvky: 5259
Registrován: 26.12.2015 0:06:38
Bydliště: Trutnov - 17 km od polské dálnice a 29 km od české.

Re: Autostrade.it

Příspěvek od Honey72 »

Nedivím se, na té Vaší staré nejspíš okoukali jednu velkou nádheru - dálnice se vlní jako had, aniž by byla přerušená (zakrytá) kopcem, zářezem apod. a optickým klamem máme dojem, že ty zatáčky jsou strašně prudké. Efekt nočního záběru světelných čar vede od dolního okraje až k horizontu. Zkuste najít podobné místo, kde máte rozhled a nemusíte lézt nikam vysoko :-)

Spadlý most a teď se ještě proflákne, že i na fotkách se provozovatel za italské dálnice stydí :-))
Letos máme výročí 85 let výstavby dálnic na českém území 1938-2023
ML90
Příspěvky: 1571
Registrován: 18.5.2014 20:29:57
Bydliště: Království Haličské a Vladimiřské

Re: Autostrade.it

Příspěvek od ML90 »

Tohle mi připomíná jeden hit z Polska. Na podzim budou komunální volby a kandidát současné vládnoucí strany na primátora Varšavy si nechal někdy v dubnu udělat klip. Asi tam měla být varšavská čtvrť Praga, ale omylem tam dali fotku Barrandovského mostu. Psalo se o tom i u nás https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/pat ... 301118_haf
Odpovědět

Zpět na „Internet“