[D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Praha – Příbram – Nová Hospoda (I/20)
Odpovědět
ToKro
Příspěvky: 37
Registrován: 10.11.2020 10:33:29

Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Příspěvek od ToKro »

Neplánuje někde místní občas udělat nějaké fotky, co se zajímavého děje? Vím, že jsou teď přípravné práce jen, ale třeba to kácení by byla taková pěkná dokumentace začátku :)
martink
Příspěvky: 148
Registrován: 10.12.2019 1:22:29

Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Příspěvek od martink »

martink píše:https://twitter.com/RSD_Stredocesky/sta ... 2720119810

Včera (pondělí) se tam šikovala technika od Eurovie.
tak tohle byla docela fraška, za mě. Opravdu tam byli Po-Út, jak psalo ŘSD na Twitteru, ale opravili tak 20-30% děr a špatné komunikace, pak se sbalili a jsou fuč :? :?

Ten úsek Milín -Lety je nyní v tragickém stavu - osobáky kličkují mezí dírami. :|
martink
Příspěvky: 148
Registrován: 10.12.2019 1:22:29

Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Příspěvek od martink »

ToKro píše:Neplánuje někde místní občas udělat nějaké fotky, co se zajímavého děje? Vím, že jsou teď přípravné práce jen, ale třeba to kácení by byla taková pěkná dokumentace začátku :)
To je ještě brzo ne, maximálně by jste viděl vykácené stráně. Později ;)
martink
Příspěvky: 148
Registrován: 10.12.2019 1:22:29

Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Příspěvek od martink »

Včera traktor oséval za křižovatkou Lety, směr na Písek, říkám si - asi ho nechají ještě jednu sezónu hospodařit?:

https://mapy.cz/s/gecajaropu
lety.PNG
lety.PNG (308.72 KiB) Zobrazeno 7963 x
JAnD
Příspěvky: 419
Registrován: 13.9.2016 22:11:24
Bydliště: km 139,6 budoucí D3

Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Příspěvek od JAnD »

martink píše:Včera traktor oséval za křižovatkou Lety, směr na Písek, říkám si - asi ho nechají ještě jednu sezónu hospodařit?:

https://mapy.cz/s/gecajaropu
Proč ne? první sezónu se budou dělat hlavně přípravné práce, přeložky sítí, staveništní komunikace, začne se se zakládáním mostů, možná zemní práce v místech, kde toho bude hodně.
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...
michal
Příspěvky: 4579
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Příspěvek od michal »

Od II/118 až za Milín je pokáceno. Resp. už se kácí. Ovšem moc nerozumím tomu systému, protože zdaleka není pokáceno vše, a přitom se už dobrých deset dnů nic moc nezměnilo. Jediný opravdu hotový kus je ten kdysi zelený ostrůvek uprostřed múk Milín.
kalanis
Příspěvky: 379
Registrován: 14.3.2009 17:05:07

Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Příspěvek od kalanis »

V sobotu jsem to projížděl. Podél celé trasy se nachází hromady dříví k odvozu. Jsou vysekané i některé aleje (Těchařovice, Nerestce). Kácelo se mezi MÚK Háje a Bukem, zůstávala jim tam řádka borovic. Je dokončen masakr dřevin v MÚK Milín. U Zbenic byla řetězová nehoda (+ jedno auto v příkopu), takže policie dopravu odkláněla přes vesnici. S těma pár kamionama v protisměru to byl výživný masakr. Navíc se od Milína do Chraštic opravuje asfalt a zrovna u Zbenic jsou semafory. Cestou zpátky jsem shledal, že je to na nich až moc pomalý a zamířil jsem na místní komunikace. U Let jsou v poli krásně vidět pozemky k MÚK. A taky tam řádilo sbírání dříví. Mirotická MÚK je vysekaná taky, jiné náznaky ohledně přeložky pro II/604 zatím nejsou.
Odpovědět

Zpět na „D4“