Právě je 27.4.2021 10:12:54




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 41  Další
 [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Konečně je na stavbě vidět více techniky a už se něco i děje.
páteční 3.7.2015 průjezd směr Praha
https://www.youtube.com/watch?v=CyZshCjjhqM
a dnešní 6.7.2015 průjezd směr Písek
https://www.youtube.com/watch?v=gW0YDDx9-FA

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


6.7.2015 22:16:47
Profil
 

Příspěvky: 321
Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Fotky ze soboty 4. července.


6.7.2015 23:51:45
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ted jsem projizdel kolem. Uz pracuji i stroje, ale nektere zatim asi porad cekaji na zaponeni do procesu. Dal se prorezava a kaci smerem od Prahy.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


10.7.2015 10:17:37
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Nemůžu si pomoct, ale to tempo mi přijde až děsivě vlažné...


14.7.2015 10:27:10
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Je moc teplo a lide spolu s Machines se prehrivaji, proto se pracuje pomalu..............

:lol: :lol: :lol:

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


15.7.2015 18:59:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
včerejší průjezd:
https://www.youtube.com/watch?v=7u5m4gv_Dyk&feature=youtu.be


20.7.2015 22:37:22
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety

kouká, že během 14 dní co jsem tam jel naposledy se tam nezměnilo vůbec nic. Opravdu nechápu to pomalé tempo. Proč stavět silnice rychleji, když u nás to jde bez problémů pomaleji.

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


21.7.2015 7:35:07
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
vondr píše:
Proč stavět silnice rychleji, když u nás to jde bez problémů pomaleji.

... nebo bez problémů nestavět vůbec :D

je fakt, že ta rychlost hlemýždě na stavbě od Skansky je fakt zvláštní, bude v tom nějaký háček, jinak by Skanska pořádně zabrala, možná by to chtělo návštěvu Kroupy či Ťoka na stavbě :? možná by pak začaly lítat třísky (a né jen z těch pokácených stromů na stavbě)

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


21.7.2015 8:04:14
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Za video díky a :ok: za postup prací :ko: Pardon, ale nechce se mi věřit, že za 17 měsíců tam vyšvihnou kvalitní 4,5 kilometrů dlouhý úsek R včetně doprovodné komunikace. Na pohádku o smluvní pokutě na každý den zdržení nevěřím, to by vypadalo to tempo jinak...


21.7.2015 8:30:51
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
možné také je to, že již harmonogram je dělaný na takovéto tempo. A bude se říkat, že se jede dle harmonogramu.
v místě budoucí MÚK už mohli dělat piloty pro základy mostů

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


21.7.2015 8:36:49
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Uvedení do provozu je v letáku 1/2017 a někdo tady citoval slušné penále za jeho nedodržení. Leda že by v letáku bylo jinačí datum než ve smlouvě, a vědělo to jen ŘSD a Skanska...


21.7.2015 9:22:39
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ve smlouvě mají 22 měsíců na zprovoznění i dokončení stavby.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


21.7.2015 19:13:17
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Tak teď jde ještě o to, od kdy každá ze stran počítá těch 22 měsíců... :D Smlouva se podepisovala někdy v březnu, takže i kdyby neplatilo 1/2017, ale 2/2017, tak si nemyslím, že kašlat na příznivé počasí v létě a vše dodělávat uprostřed zimy povede k něčemu dobrému...


21.7.2015 21:16:03
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
michal píše:
Tak teď jde ještě o to, od kdy každá ze stran počítá těch 22 měsíců... :D Smlouva se podepisovala někdy v březnu, takže i kdyby neplatilo 1/2017, ale 2/2017, tak si nemyslím, že kašlat na příznivé počasí v létě a vše dodělávat uprostřed zimy povede k něčemu dobrému...

Většinou se počítá od předání staveniště.


22.7.2015 6:30:02
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Tak teď už jen chybí, aby někdo řekl, že Skanska ještě nepřebrala staveniště (dosavadní práce probíhají už čtvrtý měsíc od slavnostního zahájení za pomoci neznámých nadšenců, kteří ze staveniště zmizí dřív, než je může někdo legitimovat). A dokud nebudou v srpnu vysoutěžené přeložky el. vedení a zbouraný barák v Bytízu, Skanska ani nepřebere staveniště. Takže 22 měsíců se začne reálně počítat tak od října a tudíž dokončení v červenci 2017 bude nejen reálné, ale vlastně i v pořádku a bez smluvních pokut...


22.7.2015 7:10:34
Profil
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
michal píše:
Tak teď už jen chybí, aby někdo řekl, že Skanska ještě nepřebrala staveniště (dosavadní práce probíhají už čtvrtý měsíc od slavnostního zahájení za pomoci neznámých nadšenců, kteří ze staveniště zmizí dřív, než je může někdo legitimovat). A dokud nebudou v srpnu vysoutěžené přeložky el. vedení a zbouraný barák v Bytízu, Skanska ani nepřebere staveniště. Takže 22 měsíců se začne reálně počítat tak od října a tudíž dokončení v červenci 2017 bude nejen reálné, ale vlastně i v pořádku a bez smluvních pokut...


Přemýšlím, nakolik to myslíš vážně...


22.7.2015 7:15:48
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
soutěž na zhotovitele přeložek už proběhla, obálky jsou otevřené a čeká se na výsledek. Ale je to malá zakázka, tak vítěz bude znám rychle

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


22.7.2015 7:59:08
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Sudr píše:
Přemýšlím, nakolik to myslíš vážně...


Sám vlastně nevím...


22.7.2015 8:31:29
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
konečně oficiální fotky ze stavby:
http://www.komunikace-r4.cz/fotogalerie ... tka-ii-118

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


22.7.2015 9:00:17
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Fotografií není třeba - situace se vůbec nemění. Na úrovni Bytízu se armuje nějaká ta menší konstrukce, asi to bude ten podchod pro pěší či nějaká opěrná zeď. Jinak prostě nic, na stavbě ani živáčka.


27.7.2015 15:00:01
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Při včerejším průjezdu směr Praha nebyl na staveništi nejen ani jeden člověk (to bych pochopil, byla neděle), ale zahlédl jsem jeden jediný (mně neznámý) stroj a to před celým úsekem (ještě před MÚK s II/118), jinak "ani kolo". :(


27.7.2015 15:02:26
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
... včerejší odpolední průjezd naštěstí ukázal docela čilý ruch... tak snad... :-)


29.7.2015 9:30:52
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Michal R píše:
... včerejší odpolední průjezd naštěstí ukázal docela čilý ruch... tak snad... :-)

nevím jaký čilý ruch,ale v pátek před 14.hodinou byl na stavbě naprostý klid. neviděl jsem tam ani nohu a ani jediný pracující stroj. Nechápu to jejich tempo. počasí přeje a stále se nic moc neděje. kdyby byl čílí ruch od začátku,tak se mohl úsek otevírat o pár měsíců dříve

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


1.8.2015 13:36:42
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
vondr píše:
Michal R píše:
... včerejší odpolední průjezd naštěstí ukázal docela čilý ruch... tak snad... :-)

nevím jaký čilý ruch,ale v pátek před 14.hodinou byl na stavbě naprostý klid. neviděl jsem tam ani nohu a ani jediný pracující stroj. Nechápu to jejich tempo. počasí přeje a stále se nic moc neděje. kdyby byl čílí ruch od začátku,tak se mohl úsek otevírat o pár měsíců dříve


Pokud se pamatuji dobře, tak 28/7 jsme tam viděli odhadem 7-10 stavebních strojů v pohybu, nějaké ty lidičky v helmách a působilo to jak stavební činnost....

Ale jinak s vámi Vondře souhlas, také nerozumím tomu pracovnímu tempu....


2.8.2015 8:45:15
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
přidán nový videoprůjezd-z 31.7.2015 a z dneška 3.8.2015. Dneska byl spatřen větší pohyb za Dubencem v polích. Ale že by byl čilý ruch, to se teda říci nedá
https://youtu.be/ii612xR6Uic

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


3.8.2015 13:04:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 41  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz