zakázka na zhotovení elektro objektů byla zrušena! Nabídku podali dvě firmy, vítěz se následně omluvil, že nedodrží termín do 31.8. druhý v pořadí termín upravil v nabídce a byl za to vyloučen. To se teď stavba zasekne, než bude vyhlášeno nové výběrové řízení?
Informace po průjezdu stavbou: více se dělá kolem obce Dubence, je vidět, že se pracuje na základech jednotlivých mostů vč mostu budoucí doprovodné komunikace přes R4.Dále se provádění propustky. Na stavbě budoucí MÚK zatím klid. https://www.youtube.com/watch?v=kwgj3j7 ... e=youtu.be
Vypadá to, že někteří projektanti jsou nepoučitelní - myslíte, že si majitel (provozovatel) ČSPH a truck-cetntra (nebo co to tam je) u křižovatky Buk nechá tento "byznys" odříznout od nové silnice? Aby nebylo zaděláno na další kauzu "Bratránek".
28.8.2015 16:53:51
michal
Příspěvky: 2522
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Pro info. Je jasné, že cesty jsou jen dvě - dohoda nebo soud...
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
29.8.2015 9:39:32
michal
Příspěvky: 2522
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Nejvíc záleží samozřejmě na tom, jak je stávající stav i ten budoucí ošetřen smluvně. Ale pokud by trval na přímém napojení ČS na R4, vzhledem k tomu, že ten subjekt vlastní nemalou část pozemků pod budoucí R4, tak má hodně dobrou vyjednávací pozici. To vlastnictví pozemků ve mně budí dojem, že si to tím i posichrovali...
29.8.2015 9:46:14
jozka
Příspěvky: 2220
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
To jako proc? Dostane standardni nabidku, pokud ji nevyuzije, vyvlastnit. Pokud neni CSPH v projektu neni duvod to menit. Nebo se pletu?
29.8.2015 16:32:32
Pavel Q
Příspěvky: 325
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Jak je to vlastně s odpočívkami na R4? Poslední je při konci stávajícího úseku. Pak je malovaná jen jednostranná až u Čimelic. To v opačném směru, do Prahy, nic nebude? Zrovna tady nevidím důvod, proč by ČS nemohla být připojena z R4. To ostatní je už i ve stávajícím stavu připojeno z vedlejší silnice, tam se nebude nic měnit (skoro).
30.8.2015 4:54:29
MPMP
Příspěvky: 2740
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Pavel Q píše:
To ostatní je už i ve stávajícím stavu připojeno z vedlejší silnice, tam se nebude nic měnit (skoro).
Kromě jedné "malé drobnosti": dnes se na tu vedlejší silnici dostanete na křižovatce (stav ekvivalnetní připojení na hlavní silnici), po novu musíte odbočit už 3km před tím. Vy snad někdo jezdíte k odpočivadlu na dálnici tak, že odbočíte o 3km dříve a pak se "plácáte" po místní silnici? Asi ne, že.
30.8.2015 11:08:27
MiKu
Příspěvky: 321 Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
2 MPMP: Jaké řešení si tedy představujete? Zaplatit a postavit jim připojení, aby nemohli vydírat?
30.8.2015 11:16:15
Pavel Q
Příspěvky: 325
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
MPMP: To jsem myslel tak, že pokud má připojení z vedlejší silnice, nemůže asi předkládat ve schvalovacím procesu nějaké extra požadavky.
30.8.2015 14:23:24
MPMP
Příspěvky: 2740
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Pavel Q píše:
MPMP: To jsem myslel tak, že pokud má připojení z vedlejší silnice, nemůže asi předkládat ve schvalovacím procesu nějaké extra požadavky.
To je pravda, ale jednoduché to rozhodně nebude.
30.8.2015 14:50:10
michal
Příspěvky: 2522
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Tak jsem se na to video podíval ještě jednou a důkladně a ta ČS na ní je připojena na R4, ten logistický park je napojený na II/604. Teď jde o to, aby to bylo zachycení výsledků nějakých jednání, ne pouhá představa autorů či zadavatelů toho videa.
Mimochodem v souvislosti se zářezem u Milína jsem přemýšlel nad dopravními opatřeními v souvislosti s rozšiřováním zářezu. A uzavření stávající trasy a převedení dopravy na starou II/604 na nějakou nezbytně nutnou dobu mi vychází jako jediné řešení. Nebo se pletu?
Přílohy:
video_R4.jpg [ 174.82 KiB | Zobrazeno 4136 krát ]
31.8.2015 11:25:59
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Rozšíření zářezu u Milína by možná s nějakým omezením asi horko těžko zvládli za provozu, ale stavbu ekoduktu obávám se nikoliv. Milín nás zřejmě nemine
Mimochodem, ja tam vidim i napojeni z benzinky do centra. Mozna by fakt stalo za to zkrontrolovat papiry k benzince
2.9.2015 5:10:53
pozorovatel28
Příspěvky: 10
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Dneska jsem jel kolem stavby, na viděl jsem čilý ruch, stavba pokračuje směle k cíli. Doufám, že letos stihnou otevřít aspoň jednu polovinu, co myslíte?
4.9.2015 22:59:52
MickeyMouse
Příspěvky: 852
Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Tak to urcite ne, i kdyby se tam intenzivne pracovalo hned od zacatku. Porad je to ve fazi terennich uprav. Ja tam jel minuly vikend a prislo mi, ze porad jen presouvaji hlinu z hromady na hromadu...
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru