| Autor |
Zpráva |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 16.9.2015 19:49:38 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
V I. etapě bude vybudována doprovodná komunikace a ve II. etapě na ní bude převeden provoz. Stávající silnice se sice nalézá ve stopě R4, ale někde vede v levém, jinde v pravém pásu. Nehledě k tomu, že v některých místech bude niveleta R4 oproti I/4 nadvýšena o metry a někde jsou nivelety totožné.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 20.9.2015 19:44:15 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Lenny máš možnost se šoupnout nějaký harmonogram? Všichni tady "vrčíme", že se stavební firma fláká. Můžeš-li uhasit tenhle flame budu /me/ rád /i/. Díky
|
| 20.9.2015 20:17:04 |
|
 |
|
MiKu
Příspěvky: 321 Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Díky Lenny za informace.  Na tu doprovodnou komunikaci se bude najíždět přes finální napojení doprava ve směru od Prahy na té křižovatce zhruba zde a pak mostem přes hlavní trasu, nebo nějak provizorně, aby se nemuselo takto nešikovně odbočovat vpravo? A jak to bude výškově, co se jednotlivých pásů v tomto svahu už ve stoupání týče, nebude každý z těch 3 v jiné úrovni?
|
| 20.9.2015 22:41:31 |
|
 |
|
Jarda Š.
Příspěvky: 880
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ta doprovodka bude o něco výš, R4 bude v zářezu (který pak směrem k Praze přejde do násypu), oba směry ale budou, myslím, ve stejné niveletě.
|
| 21.9.2015 10:49:11 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Harmonogram nemám. Přesně tak, bude se jezdit nadjezdem přes hlavní trasu a pak vpravo podél R4 stoupat k MÚK Háje, kde se bude najíždět větví II/118 - ČB. Viz leták. Oba pásy budou ve stejné niveletě, doprovodná komunikace bude různě. Doprovodka má větší stoupání až 7,5 % na rozdíl od hlavní trasy, která má jen 6 %.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 21.9.2015 19:31:54 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ovšem tímhle tempem bude stát doprovodná komunikace zhruba v létě příštího roku...
|
| 22.9.2015 8:55:20 |
|
 |
|
Jarda Š.
Příspěvky: 880
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ono spíš bude důležité, aby příliš dlouhá nebyla doba, kdy bude na tu novou doprovodku svedená veškerá doprava z R4.
|
| 22.9.2015 11:25:16 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Při tomto tempu výstavby bude muset být ta doprovodná komunikace vlnou přetížení nejspíš ještě za provozu několikrát rekonstruována, než bude zprovozněna R4...
|
| 22.9.2015 12:32:20 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
dnešní videoprůjezd https://youtu.be/fbLHZD-aXDs tam, kam nevidí kamera, je největší pracovní ruch (za obcí Dubenec)
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 2.10.2015 18:16:50 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Další prodloužení R4 se připravuje, brzy začne výkup pozemků http://www.pribram.cz/clanek/dalsi-prod ... emku/2899/
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 5.10.2015 16:58:41 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
další videoprůjezd - čilý stavební ruch panuje stále jen kolem obce Dubenec. https://www.youtube.com/watch?v=JbwmW1F ... e=youtu.beNemáte někdo informaci, kdy by měla být hotová doprovodná komunikace?
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 5.10.2015 17:00:25 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ten polorozpadlý domeček již nenese žádné elektrické vedení a může jít bezy k zemi. Jeho vystrčený roh do silnice mám zarytý do paměti od útlého dětství, bude se mi po něm stýskat http://mapy.cz/s/lM5Q
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 5.10.2015 21:42:35 |
|
 |
|
Michal R
Příspěvky: 1266 Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
adamos píše: Ten polorozpadlý domeček již nenese žádné elektrické vedení a může jít bezy k zemi. Jeho vystrčený roh do silnice mám zarytý do paměti od útlého dětství, bude se mi po něm stýskat http://mapy.cz/s/lM5Q Mám to stejně Dokonce jsem při šílené ledovce v zimě (někdy tak 2005-2006) naživo viděl, jak ho lehce "načal" borec s dodávkou... Vzhledem k rychlosti několika málo km/hod to na domku ani nebylo vidět 
|
| 6.10.2015 23:18:39 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 15.10.2015 19:23:35 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Bude k dispozici leták "Technická průvodka stavby" i pro tuto stavbu, nebo jen pro ty politicky a mediálně frekventované...?
|
| 22.10.2015 10:07:47 |
|
 |
|
Sudr
Příspěvky: 633
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
No "Technická průvodka........" je k dispozici třeba i na stavbu I/34 Božejov - Pelhřimov, což nevím jestli je úplně nějak silně politicky a mediálně zásadní věc..... Obecně mám, že publikace těchto letáků představuje ve vztahu k odborné i laické veřejnosti (fanouškům silnic a dálnic) nadstandard. A v neposlední řadě nerozumím tomu, proč se s tímhle dotazem obracíš do sem do fóra, napiš na ŘSD, třeba na krajské ředitelství a oni ti možná něco odpoví, možná ne (nemám osobní zkušenost s ochotu ŘSD komunikovat "s kýmkoliv"), ale rozhodně budeš mít jistotu, že jsi se ptal na správném místě....
|
| 22.10.2015 10:52:42 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
No pokud bychom měli vnímat prezentaci toho, za co jsou vynaloženy peníze daňových poplatníků, za nadstandard, pak je celkem na místě, že se ptám fanoušků, a nikoliv na ŘSD, ne? Ptám se tady proto, protože buď těch pár lidí, co tady vidí do kuchyně, už jistě ví, že to bude/nebude. Takže nebudu muset zahrnovat ŘSD další přebytečnou agendou.
|
| 22.10.2015 14:06:30 |
|
 |
|
Sudr
Příspěvky: 633
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Jasně, ale tak třeba z hlediska té prezentace já vnímám ty "Technické průvodky" jako nadstandardní. Tedy jako tak, že jsou super, ale pokud by nebyl tak nikdo nemůže říct ani FŇ. Jinak OK.
|
| 22.10.2015 14:17:29 |
|
 |
|
mapman
Autor
Příspěvky: 5076
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
TPSky by se systémově měly dělat pro každou dálniční a pro významné silniční stavby, které budou zahajovány.
_________________ KlarArt
|
| 22.10.2015 15:31:20 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Takže nezbude než napsat ohledně R4 Skalka - II/118 na ŘSD, protože to je stavba, která už byla zahájena...  I když na to po těch měsících staveniště pořád moc nevypadá... 
|
| 22.10.2015 16:04:52 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
... ale vypadá, sice se ještě nezaložily mosty na křiž. s II/118, ale v trase kolem Dubence se docela maká, jen to není z videoprůjezdů vidět, neb je to mimo zorné pole kamery...
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 22.10.2015 16:23:44 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
No mně přijde časově nejnáročnější stoupání za Bytízem, a tam se právě maká nejméně. Přitom se nebude stavět jen v zářezu do skály, ale i na náspech, takže si to bude muset nějaký čas sedat, do toho přeložka... No prostě hromada práce, která nějak "neodsejpá". A otevření má být za 15 měsíců, což je už jen jedna stavební sezóna...
|
| 22.10.2015 16:32:10 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
tak jsem vám to nafotil  Počasí nic moc, ale hlavně že nepršelo... R4 Skalka - II/118 (obchvat Dubence) http://kasme.rajce.net/r4-151025je to trošku napřeskáčku, ale tak nějak od Prahy nahoru... u II/118 dělaj vodovod
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 25.10.2015 17:40:57 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
kasme píše: tak jsem vám to nafotil  Počasí nic moc, ale hlavně že nepršelo... R4 Skalka - II/118 (obchvat Dubence) http://kasme.rajce.net/r4-151025je to trošku napřeskáčku, ale tak nějak od Prahy nahoru... u II/118 dělaj vodovod díky moc. super fotky
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 25.10.2015 18:02:43 |
|
|