Právě je 27.4.2021 10:12:58




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 41  Další
 [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
včerejší videoprůjezdy
https://youtu.be/ToG_7s8ahLQ
https://youtu.be/JlFedcY7L68

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


16.9.2015 19:49:38
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
V I. etapě bude vybudována doprovodná komunikace a ve II. etapě na ní bude převeden provoz.
Stávající silnice se sice nalézá ve stopě R4, ale někde vede v levém, jinde v pravém pásu. Nehledě k tomu, že v některých místech bude niveleta R4 oproti I/4 nadvýšena o metry a někde jsou nivelety totožné.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


20.9.2015 19:44:15
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Lenny máš možnost se šoupnout nějaký harmonogram? Všichni tady "vrčíme", že se stavební firma fláká. Můžeš-li uhasit tenhle flame budu /me/ rád /i/. Díky


20.9.2015 20:17:04
Profil
 

Příspěvky: 321
Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Díky Lenny za informace. ;) Na tu doprovodnou komunikaci se bude najíždět přes finální napojení doprava ve směru od Prahy na té křižovatce zhruba zde a pak mostem přes hlavní trasu, nebo nějak provizorně, aby se nemuselo takto nešikovně odbočovat vpravo?

A jak to bude výškově, co se jednotlivých pásů v tomto svahu už ve stoupání týče, nebude každý z těch 3 v jiné úrovni?


20.9.2015 22:41:31
Profil
 

Příspěvky: 880
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ta doprovodka bude o něco výš, R4 bude v zářezu (který pak směrem k Praze přejde do násypu), oba směry ale budou, myslím, ve stejné niveletě.


21.9.2015 10:49:11
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Harmonogram nemám.
Přesně tak, bude se jezdit nadjezdem přes hlavní trasu a pak vpravo podél R4 stoupat k MÚK Háje, kde se bude najíždět větví II/118 - ČB. Viz leták.
Oba pásy budou ve stejné niveletě, doprovodná komunikace bude různě. Doprovodka má větší stoupání až 7,5 % na rozdíl od hlavní trasy, která má jen 6 %.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


21.9.2015 19:31:54
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ovšem tímhle tempem bude stát doprovodná komunikace zhruba v létě příštího roku...


22.9.2015 8:55:20
Profil
 

Příspěvky: 880
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ono spíš bude důležité, aby příliš dlouhá nebyla doba, kdy bude na tu novou doprovodku svedená veškerá doprava z R4.


22.9.2015 11:25:16
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Při tomto tempu výstavby bude muset být ta doprovodná komunikace vlnou přetížení nejspíš ještě za provozu několikrát rekonstruována, než bude zprovozněna R4...


22.9.2015 12:32:20
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
dnešní videoprůjezd
https://youtu.be/fbLHZD-aXDs
tam, kam nevidí kamera, je největší pracovní ruch (za obcí Dubenec)

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


2.10.2015 18:16:50
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Další prodloužení R4 se připravuje, brzy začne výkup pozemků
http://www.pribram.cz/clanek/dalsi-prod ... emku/2899/

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


5.10.2015 16:58:41
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
další videoprůjezd - čilý stavební ruch panuje stále jen kolem obce Dubenec.
https://www.youtube.com/watch?v=JbwmW1F ... e=youtu.be

Nemáte někdo informaci, kdy by měla být hotová doprovodná komunikace?

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


5.10.2015 17:00:25
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Ten polorozpadlý domeček již nenese žádné elektrické vedení a může jít bezy k zemi. Jeho vystrčený roh do silnice mám zarytý do paměti od útlého dětství, bude se mi po něm stýskat :(
http://mapy.cz/s/lM5Q

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


5.10.2015 21:42:35
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
adamos píše:
Ten polorozpadlý domeček již nenese žádné elektrické vedení a může jít bezy k zemi. Jeho vystrčený roh do silnice mám zarytý do paměti od útlého dětství, bude se mi po něm stýskat :(
http://mapy.cz/s/lM5Q


:ok:
Mám to stejně ;)
Dokonce jsem při šílené ledovce v zimě (někdy tak 2005-2006) naživo viděl, jak ho lehce "načal" borec s dodávkou... Vzhledem k rychlosti několika málo km/hod to na domku ani nebylo vidět 8-)


6.10.2015 23:18:39
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
dnešní deštivý průjezd https://youtu.be/xrTCBX1UaiU

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


15.10.2015 19:23:35
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Bude k dispozici leták "Technická průvodka stavby" i pro tuto stavbu, nebo jen pro ty politicky a mediálně frekventované...?


22.10.2015 10:07:47
Profil
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
No "Technická průvodka........" je k dispozici třeba i na stavbu I/34 Božejov - Pelhřimov, což nevím jestli je úplně nějak silně politicky a mediálně zásadní věc..... Obecně mám, že publikace těchto letáků představuje ve vztahu k odborné i laické veřejnosti (fanouškům silnic a dálnic) nadstandard. A v neposlední řadě nerozumím tomu, proč se s tímhle dotazem obracíš do sem do fóra, napiš na ŘSD, třeba na krajské ředitelství a oni ti možná něco odpoví, možná ne (nemám osobní zkušenost s ochotu ŘSD komunikovat "s kýmkoliv"), ale rozhodně budeš mít jistotu, že jsi se ptal na správném místě....


22.10.2015 10:52:42
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
No pokud bychom měli vnímat prezentaci toho, za co jsou vynaloženy peníze daňových poplatníků, za nadstandard, pak je celkem na místě, že se ptám fanoušků, a nikoliv na ŘSD, ne? Ptám se tady proto, protože buď těch pár lidí, co tady vidí do kuchyně, už jistě ví, že to bude/nebude. Takže nebudu muset zahrnovat ŘSD další přebytečnou agendou.


22.10.2015 14:06:30
Profil
 

Příspěvky: 633
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Jasně, ale tak třeba z hlediska té prezentace já vnímám ty "Technické průvodky" jako nadstandardní. Tedy jako tak, že jsou super, ale pokud by nebyl tak nikdo nemůže říct ani FŇ. Jinak OK.


22.10.2015 14:17:29
Profil
Autor

Příspěvky: 5076
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
TPSky by se systémově měly dělat pro každou dálniční a pro významné silniční stavby, které budou zahajovány.

_________________
KlarArt


22.10.2015 15:31:20
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
Takže nezbude než napsat ohledně R4 Skalka - II/118 na ŘSD, protože to je stavba, která už byla zahájena... :D I když na to po těch měsících staveniště pořád moc nevypadá... :(


22.10.2015 16:04:52
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
... ale vypadá, sice se ještě nezaložily mosty na křiž. s II/118, ale v trase kolem Dubence se docela maká, jen to není z videoprůjezdů vidět, neb je to mimo zorné pole kamery...

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


22.10.2015 16:23:44
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
No mně přijde časově nejnáročnější stoupání za Bytízem, a tam se právě maká nejméně. Přitom se nebude stavět jen v zářezu do skály, ale i na náspech, takže si to bude muset nějaký čas sedat, do toho přeložka... No prostě hromada práce, která nějak "neodsejpá". A otevření má být za 15 měsíců, což je už jen jedna stavební sezóna...


22.10.2015 16:32:10
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
tak jsem vám to nafotil :) :) Počasí nic moc, ale hlavně že nepršelo...

R4 Skalka - II/118 (obchvat Dubence)

http://kasme.rajce.net/r4-151025

je to trošku napřeskáčku, ale tak nějak od Prahy nahoru...

u II/118 dělaj vodovod

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


25.10.2015 17:40:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: R4 Skalka – Háje – Milín – Lety
kasme píše:
tak jsem vám to nafotil :) :) Počasí nic moc, ale hlavně že nepršelo...

R4 Skalka - II/118 (obchvat Dubence)

http://kasme.rajce.net/r4-151025

je to trošku napřeskáčku, ale tak nějak od Prahy nahoru...

u II/118 dělaj vodovod


díky moc. super fotky

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


25.10.2015 18:02:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 41  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz